مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

رنگ های زیبا که در هر سناریویی به خوبی با زرد هماهنگ می شوند  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

رنگ های زیبا که در هر سناریویی به خوبی با زرد هماهنگ می شوند

فرآیند کار با سایه ها و رنگ ها ممکن است در ابتدا مانند یک مهارت DIY به نظر نرسد، اما امروزه ما اینجا هستیم تا خلاف آن را به شما نشان دهیم.

چه در حال بافتن، نقاشی، طراحی لباس یا کار بر روی قطعات دکور داخلی دست ساز باشید، شما شاید در فرآیند DIY به نقطه ای می رسیم که شامل انتخاب رنگ و انتخاب ترکیب ها و تضادها می شود. بنابراین، اگر در مورد آن فکر کنید، تئوری رنگ در واقع بخش جدایی ناپذیری از کاردستی است.

رنگ هایی که با زرد همخوانی دارند

اخیراً، ما واقعاً وسواس زیادی برای استفاده از هر کاردستی یا پروژه‌ای که انجام می‌دهیم به‌عنوان فرصتی برای ایجاد طرح‌های رنگی بسیار درخشان، شبیه بهار بوده‌ایم که به ما کمک می‌کند اکنون که زمستان بالاخره در حال آب شدن است احساس شادابی و آمادگی برای فصل جدید داشته باشیم.

رنگ هایی که با زرد همخوانی دارند

بنابراین، شما می‌پرسید که رنگ مورد علاقه ما برای کار در این ترکیب‌ها چیست؟ متوجه می شویم که نمی توانیم جلوی ساختن خود را بگیریم ترکیب رنگ های فوق العاده شامل و متمرکز بر رنگ زرد.

اگر شما هم مثل ما عاشق طرح‌های رنگ زرد برای کاردستی و دکور بهاری هستید، در اینجا 15 منبع، نکته و پیشنهاد مفید وجود دارد تا بتوانید آب‌های خلاقانه خود را نیز به جریان بیندازید.

1. توصیه های چرخ رنگ برای زرد پررنگ

توصیه های چرخ رنگ برای زرد پررنگ

اگر شما هم مانند ما از مد، دکور و رنگ‌ها پیروی می‌کنید، احتمالاً می‌دانید که سایه‌های بسیار پررنگ و روشن زرد در حال حاضر رایج است.

ما شخصاً از ترکیب رنگ‌های زرد واقعاً روشن با رنگ‌های کمی آرام‌تر و خنثی‌تر لذت برده‌ایم. ما به خصوص از طرفداران پر و پا قرصی هستیم که از سایه تیره تری برای جبران روشنایی رنگ زرد استفاده می کنند!

فقط در صورتی که به کمکی برای ترکیب های زرد روشن خود نیاز دارید یا می خواهید منظور ما را با جزئیات بیشتر ببینید، این لیست عالی از نمایش های چرخ رنگ بصری را بررسی کنید. ارزش وب من.

2. ترکیب رنگ های خلاقانه که با لباس عالی به نظر می رسند

ترکیب رنگ های خلاقانه که با لباس عالی به نظر می رسند

ما تا این لحظه در مورد طرح‌های DIY و دکور زیاد صحبت کرده‌ایم، اما اگر ابزار اصلی شما برای نشان دادن خلاقیت به مردم در مد شما باشد، چه؟ در آن صورت، ترکیب رنگ هایی که به خوبی با زرد در لباس کار می کنند، برای شما اهمیت ویژه ای خواهند داشت!

ما فکر می‌کنیم روشی که زرد را با هم ترکیب می‌کنید (و اینکه کدام سایه زرد را انتخاب می‌کنید) چیزهای زیادی در مورد خلق و خوی شما در هر روز می‌گوید، بنابراین، برای کمک به شما در انتخاب سایه‌های متضاد که با خلق و خو و رنگ شما بهترین کار را دارند، در اینجا یک ترکیب مفید وجود دارد. نمودار ایجاد شده توسط سبک 40 پلاس!

3. زرد کم رنگ با آبی

زرد کم رنگ با آبی

بالاتر و فراتر از این واقعیت است که یک خیلی ترکیب شیک سایه‌ها امسال، ما همیشه عاشق سایه‌های زرد و آبی با هم بلافاصله پس از مواجهه با آنها شده‌ایم.

در گذشته، ما گزینه‌های روشن‌تر و عمیق‌تری را در طیف انتخاب می‌کردیم، اما امسال، سایه‌ها و ترکیب‌های الهام‌گرفته از گرد و غبار و قدیمی قطعاً برنده مسابقه برای ما هستند.

راه عروسی های صمیمی استفاده شده از جین و رنگ آبی خاکستری در ترکیب با رنگ زرد روشن تر و کره ای در صفحه پنکه به عنوان بخشی از طرح دکور عروسی، مثال کاملی از منظور ما است.

4. زرد و سبز ملایم در خانه

زرد و سبز ملایم در خانه

شاید چیزی که در این چشمه با آن خلاقیت پیدا می کنید، در واقع محل زندگی شما باشد زیرا شما خلاق هستید واقعا احساس می کنید بعد از یک زمستان سرد و تاریک به خصوص یک ارتقاء شاد و روشن دارید؟

خوب، چه با انجام کارهایی مانند رنگ آمیزی دیوارها در هر اتاق مجزا، یا شاید فقط به اتاق استراحتی که خانواده شما اغلب در آن جمع می شوند، تغییرات اساسی ایجاد کنید، استفاده از سایه های مختلف یا زرد یک راه عالی برای بی خیال شدن است. ، زیبایی شناسی عجیب و غریب به نظر می رسد که ممکن است نیاز داشته باشید!

با این حال، به جای تک رنگ نگه داشتن چیزها و زیاده روی در کل ایده زرد، ما پیشنهاد می کنیم نگاهی به زیبایی به نظر بیندازیم نشویل اف سی رنگ زردی که در ذهن دارید را با یک سبز ملایم زیبا و بهاری ترکیب می کند.

5. پمپ ها و کلاچ های زرد

پمپ ها و کلاچ های زرد رنگ

آیا واقعاً در فهرست ما جستجو کرده اید و هنوز به این فکر کرده اید که چقدر ظاهر زرد را که در مد گنجانده شده است دوست دارید؟ خب، مطمئناً نمی‌توانیم بگوییم که شما را مقصر می‌دانیم!

به همین دلیل است که ما به طور استعاری در مورد ایده استفاده از اکسسوری های زرد روشن به عنوان فرصتی برای دادن رنگ روشن به لباس های تیره یا مشکی برای تقویت جذابیت بصری غرق شده ایم.

ما عاشق راه هستیم لباس پوشیدن ماک با استفاده از پمپ‌ها و کلاچ‌ها برای یک شب فانتزی، رنگ‌های خود را به رخ می‌کشند!

6. زرد و سبز روشن

زرد و سبز روشن

اگر می‌توانید از رنگ سبز و زرد در ترکیب‌های زیبا در دکوراسیون منزل استفاده کنید و می‌توانید از زرد روشن به عنوان یک رنگ مد روز در مجموعه‌های لباس استفاده کنید… پس منطقی است که هم سبز و هم زرد در یک عروسی بهاری یا تابستانی مناسب باشند!

منحصراً عروسی به شما نشان می دهد که چگونه آنها از دو سایه شاد در ترکیب با یکدیگر استفاده کردند، گاهی اوقات فقط برای اشباع رنگ عمیق با هم جفت می شوند و گاهی اوقات در همان مجاورت اما فقط در تماس مستقیم با سفید کلاسیک عروسی های سنتی هستند، بنابراین هر رنگی رنگ خاص خود را پیدا می کند. لحظه پاپ

7. لهجه های زرد در آشپزخانه سفید

لهجه های زرد در آشپزخانه سفید

صحبت از رنگ‌های روشن که در مقابل سفید خالص بسیار عالی به نظر می‌رسند، آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چنین کنتراست شدیدی را در خانه خود بگنجانید؟

ما واقعاً به آن فکر می کنیم و اتاقی که بیشتر به آن توجه داریم آشپزخانه است! از آنجایی که این منطقه دارای ترافیک بالایی از خانه است، فکر نمی کنیم یک طرح زرد روشن مانند اتاق خواب یا حمام بسیار کوچک اتاق را تحت تأثیر قرار دهد.

به همین دلیل است که ما راه را دوست داریم Homedit از گل های مدفوع زرد و سایر لوازم جانبی برای متمایز شدن در برابر کانترها و لوازم سفید خود استفاده کرد!

8. سایه های روشنایی زرد با لهجه های قهوه ای تیره تر

سایه های روشنایی زرد با لهجه های قهوه ای تیره تر

شاید شما ترجیح می دهید به جای استفاده از رنگ زرد ملایم در آشپزخانه خود کار کنید کاملا چنین رنگ بلندی که در عکس قبلی دیدید؟ خوب، این می تواند با رنگ سفید نیز زیبا به نظر برسد، اما ما در واقع رنگ زرد گرم را با رنگ های خنثی و شنی ترجیح می دهیم.

راه تازه چراغ‌های آویز سایه‌دار زرد و دیوارهای زرد ملایم با روکش‌های مرمر طبیعی و درب‌ها و تزئینات کمد چوبی مثال کاملی از منظور ما است.

این همه بسیار گرم و آرام است در عین حال که همه چیز را برای بهار روشن می کند (و سپس نگه می دارد آنها در زمستان روشن هستند).

9. رنگ زرد با سفید، صورتی و هلویی در عروسی

پاپ های زرد با سفید، صورتی و هلویی در عروسی

این تخته سبک خیره کننده از عروس بروکلین ممکن است به طور خاص با ایجاد یک طرح رنگ در عروسی سر و کار داشته باشد، اما این قطعاً به این معنی نیست که شما نمی توانید از همان طرح در مد یا حتی در خانه خود استفاده کنید!

ما اساساً وسواس زیادی به روش ترکیب زرد روشن (اما نه بسیار زیاد) با صورتی کم‌رنگ و هلویی برای ایجاد زیبایی‌شناسی داریم که در کنار هم آنقدر خوب به نظر می‌رسند که ما عملاً می‌خواهیم آن را بخوریم.

10. زرد و کرم در طرح های گل

زرد و کرم در طرح های گل

آیا شما یک باغبان مشتاق در لحظه فرا رسیدن بهار هستید؟ آیا واقعاً به تازگی عاشق گل شده اید زیرا قرار دادن آنها در دسته ها و چیدمان های زیبا در آشپزخانه روحیه شما را بالا می برد؟

خوب، در هر صورت، حتی دنیای طراحی گل نیز از روند زرد کم رنگ پیروی می کند!

ما از آموختن این موضوع خوشحال بودیم زیرا لحظه ای که گل رز زرد و سفید را در گلدان مورد علاقه خود ترکیب کردیم، بلافاصله در اتاق غذاخوری خود احساس راحتی بیشتری کردیم.

عکاسی جسیکا فری در اینجا به شما نشان می دهد که این طرح در قالب یک مطلق چگونه به نظر می رسد خیره کننده دسته گل عروسی، اما شما می توانید این طرح گل زیبا را در هر جایی بازسازی کنید.

11. زرد با خاکستری پیچیده

زرد با خاکستری پیچیده

ما در مورد گروه‌های مد و لباس‌های پر زرق و برق صحبت کرده‌ایم که از زرد روشن در برابر مشکی به عنوان رنگی پررنگ استفاده می‌کنند، اما اگر ترجیح می‌دهید رنگ زرد را کمی ظریف‌تر یا مناسب‌تر برای دفتر بپوشید، چه؟

سپس شاید شما ترجیح می دهید به جای آن آن را با یک سایه دوست داشتنی و خالص از خاکستری ترکیب کنید!

ما خاکستری و زرد را با هم دوست داریم زیرا، به عنوان به دنبال شیک در اینجا به شما نشان می دهد، هر سایه ای از زرد، از کره ای و پاستلی گرفته تا روشن مانند گل آفتابگردان، به خوبی به آن می آید!

12. زرد با رنگ های خنثی و گلدار

زرد با رنگ های خنثی و گل

شما هستید هنوز نه کاملا آیا از گزینه های زردی که تاکنون در لیست به شما نشان داده ایم راضی هستید، زیرا همیشه بیشتر طرفدار بافت و الگوهای بصری بوده اید تا ترکیبات ساده و بدون رنگ؟

سپس ما کاملاً پیشنهاد می کنیم که نگاهی به چگونگی آن بیندازیم به علاوه 40 سبک ترکیب زرد با گل ها! ما کاملاً از اینکه آنها الگوهای گل خود را کاملاً خنثی نگه می‌دارند لذت می‌بریم، اما اگر صادق باشیم، این سایه‌های زرد را کاملاً با گل‌هایی که دارای رنگ‌های جواهری روشن هستند جفت می‌کنیم.

13. دیوارهای زرد با نشیمنگاه زرد در خانه

دیوارهای زرد با نشیمنگاه زرد در خانه

آیا واقعاً آنقدر عاشق ایده گنجاندن رنگ زرد در طرح دکور خانه خود هستید که فکر می کنید ممکن است مایل باشید آن را به یکی از ویژگی های اصلی اتاق اصلی خود یا نوعی قطعه بیانی تبدیل کنید؟

در این صورت، ما فکر می کنیم شاید شما باید به این دیوار برجسته خیره کننده و کاملاً زرد نگاهی بیندازید و در نظر بگیرید!

ما کاملا عشق ورزیدن راه داخلی زردی دیوارشان را با یک صندلی تاکیدی و چند بالش پرتابی تقویت کردند، اما بقیه چیزها را سفید و خنثی نگه داشتند تا تعادل داشته باشند.

14. دیوارهای زرد با هنر بیانیه زرد

دیوارهای زرد با هنر بیانیه زرد

آیا ممکن است ایده دیوار لهجه زردی که در بالا به شما نشان دادیم مجذوب شما شده باشد، اما در واقع نمی توانید احساس کنید چیزی کم است و یک عنصر واقعا بد بو دیگری باید اضافه شود تا بتوانید واقعاً از محصول نهایی راضی باشید؟

در این صورت، ما پیشنهاد می‌کنیم چند هنر دیواری چشمگیر و به همان اندازه زرد را در نظر بگیرید!

ما روشی را دوست داریم که رنگ زرد دیواری که هنر بر روی آن نصب شده است، رنگ های زرد را در نقاشی نشان می دهد، که واقعاً کمک می کند تا طرح شما را محکم نگاه کنید. سرسبز، برای جزئیات بیشتر!

15. زرد روشن با صورتی و خاکستری

زرد روشن با صورتی و خاکستری

ما قبلاً کمی در مورد شراکت زرد و خاکستری در یک طرح رنگی در مورد مد صحبت کردیم، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این دو عنصر را در دکوراسیون بیاورید؟

خوب، اگر این کار را نکرده اید، در اینجا چند عکس الهام بخش از آنها آورده شده است A به جشن گورخر تا به شما نشان دهم که چرا این در واقع یک ایده عالی است!

فراتر از آن، آنها در واقع به شما نشان می دهند که زرد و صورتی چقدر می توانند با هم عالی به نظر برسند، فقط در صورتی که طرح خاکستری به اندازه کافی پیتزا برای شما نداشته باشد.

نتیجه

آیا ترکیب رنگ مورد علاقه دیگری دارید که دوست دارید از آن با زرد استفاده کنید چه در حال آرایش کردن یا طراحی مجدد یک اتاق در خانه خود هستید؟

ما را در بخش نظرات به تصاویری از چیزهایی که ساخته‌اید یا لباس‌ها و طرح‌های دکوری که قرار داده‌اید پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#رنگ #های #زیبا #که #در #هر #سناریویی #به #خوبی #با #زرد #هماهنگ #می #شوند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید