اخبار

صندلی ماکرامه معلق DIY برای ایوان یا اتاق شماصندلی ماکرامه معلق DIY برای ایوان یا اتاق شما

قرار گرفتن بر روی یک صندلی ماکرامه یا تاب ماکرامه در خانه شما یک راه عالی برای استراحت کردن است. اگرچه ایجاد یک مورد از ابتدا ممکن است کمی ترسناک باشد، تا زمانی که دستورالعمل ها و راهنماهای روشنی داشته باشید، در واقع اینطور نیست.

به جای خرید یک صندلی ماکرامه گران قیمت از مغازه مبلمان محلی خود، فقط انتخاب کنید که خودتان آن را بسازید! این آسان است و مهمتر از همه، فوق العاده با ارزش است.

مربوط: 17 ایده DIY ماکرامه دیوار آویزان

در اینجا نحوه ایجاد صندلی Macrame خود در خانه آورده شده است!

آنچه شما نیاز خواهید داشت:

  • 3 قطعه رولپلاک چوبی به قطر یک و یک چهارم و طول سی اینچ
  • 2 قطعه رولپلاک چوبی با قطر پنج هشتم و طول سی و شش اینچ
  • 200 یارد طناب سفید یا رنگی برای ماکرامه. طناب باید به اندازه کافی ضخیم و محکم باشد تا بتواند وزن یک نفر را تحمل کند. یک چهارم اینچ قطر ایده آل است.
  • 8 یارد طناب که قطر آن یک و نیم اینچ است.
  • 4 عدد پیچ ​​چوبی یک اینچی
  • مته برقی و بیت پنج هشتم اینچ
  • نوار اندازه گیری
  • یک جفت قیچی قوی و صنعتی
  • کاغذ سنباده

مرحله 1: قاب خود را بسازید

ابتدا باید قاب خود را برای صندلی ماکرامه خود بسازید. شما باید رولپلاک های چوبی خود را بگذارید و آنها را با استفاده از نوار اندازه گیری اندازه گیری کنید.

دو رولپلاک چوبی 1/4 اینچی خود را بردارید و مقادیر زیر را در دو انتهای هر رولپلاک اندازه بگیرید: دو اینچ و سه و نیم اینچ. این دو اندازه را با مداد علامت گذاری کنید و مطمئن شوید که آنها را به درستی تراز کرده اید تا یک قاب عالی برای صندلی ماکرامه خود داشته باشید.

آگهی پرچم عقاب
shadow-birds-20-per

سپس، سومین رولپلاک 1 1/4 اینچی خود را بگیرید و همین کار را انجام دهید، اما دو اینچ را علامت گذاری نکنید. برای این مورد فقط باید سه و نیم اینچ در دو انتها اندازه گیری و علامت گذاری کنید.

پس از آن، به مته برقی خود نیاز دارید تا روی تمام علائمی که برای هر سه رولپلاک چوبی قرار داده اید، سوراخ کنید. سوراخ ها را با کاغذ سنباده سنباده بزنید تا مطمئن شوید که هیچ خرده ای از سوراخ نمانده است.

سپس، دو رولپلاک کوچکتر خود را که قطر آنها پنج هشتم اینچ است را بگیرید و آنها را روی سوراخ های بیرونی دو رولپلاک بزرگتر بکشید. شما حدود یک اینچ از کمک هزینه را در هر دو طرف باقی خواهید گذاشت.

مته برقی خود را دوباره بگیرید و یک سوراخ کوچک در مرکز محل اتصال رولپلاک های نازک و ضخیم ایجاد کنید. پس از سوراخ کردن، رولپلاک ها را با پیچ کردن پیچ یک اینچی خود برای هر چهار سوراخ، محکم کنید.

مرحله 2: زمان صندلی Macrame!

هنگامی که قاب خود را کاملاً آماده کردید و برای خرید صندلی ماکرامه DIY خود آماده شدید، وقت آن است که طناب خود را بگیرید! با این حال، قبل از شروع گره زدن، توصیه می شود قاب خود را به طور موقت به دیوار و در ارتفاع مناسب خود آویزان کنید.

این کار کار کردن با طناب دور قاب و ایجاد الگوی ماکرامه برای صندلی ماکرامه را برای شما آسان تر می کند.

هنگامی که این تنظیمات را انجام دادید، طناب 1/4 اینچی خود را بگیرید و شانزده قطعه را که همگی 26 فوت طول دارند برش دهید. آنها را در محل کار خود ردیف کنید و در صورت لزوم یک طناب بگیرید، مطمئن شوید که آنها را به هم گره ندهید تا نوبت استفاده شود!

یک طناب بگیرید و وسط آن را اندازه بگیرید. آن را در آنجا تا کنید و حلقه ای را که به تازگی ایجاد کرده اید بگیرید. با حلقه جلو، طناب تا شده خود را دور رولپلاک بپیچید و دم را از حلقه جلویی بکشید.

این کار را برای تمام شانزده تکه طناب های 26 فوتی خود انجام دهید و سی و دو رشته طناب مجزا در پایین خواهید داشت.

بعد از آن گره می آید! اگر می دانید چگونه یک گره مربعی ساده ایجاد کنید، این مرحله نباید مشکلی ایجاد کند.

تبلیغ جی آبی

چهار سیم اول را بگیرید و سمت چپ ترین سیم را بگیرید. آن را روی 2 سیم در مرکز بیاورید، سپس آن را زیر سمت راست ترین سیم بیاورید.

سپس، سمت راست ترین طناب را بگیرید و آن را زیر دو سیم در مرکز بیاورید. آن را از سوراخی که به تازگی با استفاده از سمت چپ ترین سیم قبلی ایجاد کرده اید، بیاورید. همه چیز را با هم جمع کنید تا گره های محکمی ایجاد شود.

مربوط: چگونه یک صندلی چمنی ماکرامه درست کنیم | پروژه های DIY

مرحله 3: بیشتر گره زدن صندلی Macrame!

بعد از مرحله دوم، گره را با انجام همان تکنیک گره زدن در بالا، اما برعکس، کامل می کنید. این مراحل را با تمام طناب هایی که به چهار دسته تقسیم می کنید ادامه دهید.

هنگامی که اولین مجموعه گره های مربعی خود را کاملا محکم و آماده کردید، سپس به لایه بعدی پروژه صندلی ماکرامه خود می روید!

برای لایه بعدی، گره های مربعی نیز ایجاد می کنید، اما می خواهید از طناب سوم شروع کنید و از هر قسمت 2 تار بگیرید. همان فرآیند گره مربعی را انجام دهید تا زمانی که رشته های شما در پایان تمام شود.

پس از آن، شما شروع به دیدن الگوی خود خواهید کرد. بنابراین از اولین گره مربعی قبلی خود دوباره همان کار را انجام خواهید داد.

کل فرآیند را تکرار کنید تا زمانی که الگوی خود را در حدود 45 اینچ یا 3.75 فوت طول داشته باشید. ناگفته نماند که باید الگوی شما از قاب بلندتر باشد زیرا این صندلی ماکرامه است و البته برای نشستن به فضای بیشتری نیاز دارید!

مرحله 4: تقریباً وجود دارد!

حالا باید ماکرامه خود را به قاب وصل کنید. تمام طناب ها را از هر بخش بگیرید و یک گره محکم به دور رولپلاک پایینی خود ببندید، مطمئن شوید که محکم می کشید تا مطمئن شوید که وزن شما را نگه می دارد.

بعد از این می توانید گره دوم را ببندید و انتهای آن را بر اساس آن ببرید. سپس طناب 1/2 اینچی خود را بگیرید و حدود 10 فوت از آن برش دهید. با یک حلقه در وسط گره بزنید.

مرحله 5: لمس نهایی

هورا، شما در حال نزدیک شدن به پایان این پروژه هستید! سومین رولپلاک خود را از قبل بگیرید که روی آن سوراخ کرده اید اما هنوز استفاده نکرده اید.

طناب خود را از طریق هر یک از سوراخ هایی که قبلا ایجاد کرده اید بچرخانید و انتهای آن را با یک گره محکم کنید. دو تکه جدید از طناب به ضخامت 1/2 اینچ که حدود 5.5 فوت طول دارند برش دهید.

این طناب ها را از طریق رولپلاک پایین، سپس به سمت قاب آویزان، سپس به سمت رولپلاک بالایی پایین ببرید. اطمینان حاصل کنید که گره های شما به اندازه کافی بزرگ هستند تا از سوراخ های شما عبور نکنند و باعث سقوط شما نشوند.

همین کار را در طرف دیگر قاب انجام دهید. وقتی کارتان تمام شد، صندلی ماکرامه خود را آویزان کنید و ببینید آیا همه چیز یکنواخت است یا خیر و بر اساس آن تنظیم کنید و طناب اضافی را در صورت لزوم قطع کنید.

ویدیوی آموزشی کامل در مورد نحوه ایجاد صندلی ماکرامه خود را توسط Do It Yourself در زیر مشاهده کنید:

امیدواریم از این آموزش لذت برده باشید! همانطور که در بالا ذکر شد، تا زمانی که مواد، صبر و طرز فکر مناسب را داشته باشید، ایجاد صندلی آویزان خود در خانه بسیار آسان است!

نظر شما در مورد این آموزش ساخت صندلی ماکرامه چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

تا بعدی:

با فراخوانی همه سخت‌افزارهای DIY، پروژه‌های DIY به شما نیاز دارند! اینجا کلیک کنید اگر می خواهید برای ما کمک کنید

فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#صندلی #ماکرامه #معلق #DIY #برای #ایوان #یا #اتاق #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *