اخبار

چگونه یک بند ساعت پاراکورد بسازیمچگونه یک بند ساعت پاراکورد بسازیم

با این راهنمای DIY آسان و ساده یک بند ساعت پاراکورد بسازید تا بتوانید آن را به مجموعه پروژه های پاراکورد خود اضافه کنید!

مربوط: نحوه ساخت کمربند پاراکورد: دستورالعمل های گام به گام

بند ساعت آسان Paracord برای معتادین DIY و Survivalists

نحوه ساخت بند ساعت پاراکورد با سگک

علاوه بر نحوه ساخت بند ساعت پاراکورد با سگک، اغلب از ما می پرسند که چگونه یک بند ساعت پاراکورد با دو رنگ بسازیم. من دوست دارم وقتی برای پیاده روی یا کمپینگ بیرون می روم بند ساعت سبز زمردی خود را بپوشم – به خوبی با محیط اطرافم ترکیب می شود.

چند روز دیگر که با دوستانم بیرون هستم و می‌خواهم معمولی و در عین حال سرگرم‌کننده و شیک باشم، بند ساعت دو رنگ قرمز و مشکی خود را می‌پوشم. بنابراین، اگر این همان چیزی است که می خواهید دنبالش کنید، به تازگی آموزش بند ساعت پاراکورد کامل خود را پیدا کرده اید.

حالا بیایید این کار را شروع کنیم!

لوازم مورد نیاز برای ساخت بند ساعت پاراکورد:

 • 1 صفحه ساعت اولیه
 • 12 فوت پاراکورد، همه یک رنگ، یا 6 فوت هر کدام از دو رنگ
 • قیچی تیز
 • فندک مشعل (فندک معمولی یا آهن لحیم کاری کار می کند)
 • نوار اندازه گیری
 • سگک آزاد کننده جانبی 5/8 اینچی

به دنبال لوازم هستید؟ در اینجا انتخاب های ما برای لوازم و مواد وجود دارد:

پاراکورد

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

بند ساعت پاراکورد | چگونه یک بند ساعت پاراکورد بسازیم نحوه ساخت بند ساعت پاراکورد را در https://diyprojects.com/make-paracord-watchband/ ببینید550 پاراکورد – پنج رنگ 100 فوت مجموعنحوه ساخت بند ساعت پاراکورد را در https://diyprojects.com/make-paracord-watchband/ ببینید

بند ساعت پاراکورد | چگونه یک بند ساعت پاراکورد بسازیمنحوه ساخت بند ساعت پاراکورد را در https://diyprojects.com/make-paracord-watchband/ ببینید

Rothco Type III Commercial Paracord (مشکی، 550 پوند/100 فوت)نحوه ساخت بند ساعت پاراکورد را در https://diyprojects.com/make-paracord-watchband/ ببینید

سگک های آزاد کننده جانبی

بند ساعت پاراکورد | چگونه یک بند ساعت پاراکورد بسازیمنحوه ساخت بند ساعت پاراکورد را در https://diyprojects.com/make-paracord-watchband/ ببینید

سگک های پلاستیکی آزاد کننده جانبی 50 – 1/2 اینچنحوه ساخت بند ساعت پاراکورد را در https://diyprojects.com/make-paracord-watchband/ ببینید

واچ فیس

بند ساعت پاراکورد | چگونه یک بند ساعت پاراکورد بسازیم

صفحه های ساعت روبان مستطیلی PlanetZia برای نوارهای مهره ای قابل تعویض (2 عدد رنگ مشکی)

اختیاری

اگر می خواهید ساعت پاراکورد خود را شخصی سازی کنید، می توانید از رنگ های مختلف پاراکورد استفاده کنید. در کنار بند های ساعت، می توانید a دستبند پاراکورد با استفاده از این بافت و ایده برای خود و دوستانتان.

Free Paracord Bracelet - FireKable by DIY Projects

مربوط: چگونه یک دستبند بقای پاراکورد بسازیم: آج لاستیک

آگهی همه سایه پرندگان

دستورالعمل ها:

مرحله 1. اندازه گیری کنید

با یک نوار اندازه گیری، طول بند ساعت خود را دور مچ دست خود اندازه بگیرید. اگر نوار اندازه گیری ندارید که دور مچ شما بچرخد، می توانید به سادگی از پاراکورد خود استفاده کنید.

ابتدا یک تکه پاراکورد بردارید و دور مچ دست خود بپیچید تا طول آن را اندازه بگیرید. یک سر پاراکورد را بردارید و آن را به سر دیگر وصل کنید، محل برخورد آنها را برای طول مچ دست خود یادداشت کنید و آن را برای اندازه گیری علامت بزنید.

حالا یک متر نوار یا خط کش برای اندازه گیری طول پاراکورد بیرون بیاورید. من اندازه خودم را شش اینچ اندازه گرفتم. ممکن است بخواهید لبه های پاراکوردها را بسوزانید تا روند بافت آسان تر شود.

انتهای پاراکوردها را روی آتش بگذارید تا انتهای آن ذوب شود. انگشت شست و اشاره خود را خیس کنید سپس انتهای آن را با هر دو فشار دهید.

مرحله 2. اول حلقه و گره

|

سپس یکی از پاراکوردها را بگیرید، سپس مرکز آن را پیدا کنید و آن را از وسط تا کنید. پاراکورد تا شده را به سمت بالا نگه دارید، آن را از انتهای سگک به سمت پایین بکشید.

شما یک حلقه ایجاد می کنید که می توانید دو رشته پاراکورد را از آن اسلاید کنید. دو رشته را محکم بکشید و اولین گره خود را ایجاد کنید، سپس آن را به یک طرف سگک بلغزانید.

حالا همین کار را با پاراکورد دیگر انجام دهید. اکنون چهار رشته از سگک آویزان خواهید داشت.

مرحله 3. صفحه/قطعه ساعت خود را وصل کنید

|

سپس، دو سر پاراکوردها را از رنگ‌های مختلف جفت کنید، سپس آن‌ها را در زیر صفحه ساعت از میان پین‌های ساعت بلغزانید. قلاب را باز کنید و جفت رشته پاراکورد را از طریق سگک آزاد کننده ای که تازه قلاب آن را باز کرده اید عبور دهید.

صفحه ساعت را در وسط پاراکوردی که به اندازه طول مچ دست یا ساعت خود اندازه گرفتید قرار دهید. منطقه را علامت گذاری کنید تا بدانید بعداً در کجا باید بافت را متوقف کنید.

مرحله 4. Paracords را برای بافتن تنظیم کنید

|

اکنون، همان جفت رشته پاراکورد را از طریق سگک رها کن بلغزانید و تا انتهای کل طول بند ساعت خود را به سمت بالا بکشید. باید دوباره اندازه گیری کنید تا ببینید بند ساعت پاراکورد شما درست جا می شود.

اکنون می توانید فرآیند بافت را شروع کنید و ما این کار را انجام خواهیم داد بافت مار کبری. جفت رشته های پاراکورد را که از سگک آزاد کننده آویزان هستند، هر کدام به یک طرف جدا کنید.

حتما ابتدا بند ساعت را امتحان کنید و قبل از سفت کردن حلقه، آن را طوری تنظیم کنید که در بقیه جاها قرار گیرد. به طور معمول نباید بیش از نیم اینچ از اندازه اندازه گیری شده مچ دست شما بیشتر باشد زیرا با گره زدن مچ ها، طول آن کشیده می شود.

مرحله 5. بافتن را از یک طرف شروع کنید

با دو سر شل پاراکورد، یک نیم بند متناوب ایجاد کنید. با قطعه سمت چپ شروع کنید. آن را زیر دو سیم مرکزی که به انتهای سگک متصل می شود قرار دهید.

قطعه سمت چپ را با عبور از طناب های مرکزی جلو و از طریق حلقه به سمت چپ به عقب قرار دهید، سپس آن را سفت کنید.

مرحله 6. همین کار را با طرف دیگر انجام دهید

|

همین کار را با سمت راست انجام دهید. طناب را زیر دو طناب مرکزی قرار دهید، آن را از طناب‌های مرکزی جلوی عقب عبور دهید و از طریق حلقه به سمت راست بلغزانید و هر بار سفت کنید.

مرحله 7. بافت

همین روند را تکرار کنید تا به نیمه راه بند ساعت پاراکورد یا صفحه ساعت در مرکز برسید. دو پاراکورد کار را زیر پین های ساعت بلغزانید.

همین مرحله بافت را تکرار کنید تا به انتهای سمت دیگر سگک برسد.

مرحله 8. برش و ایمن کنید

|

پس از اتمام، پاراکورد اضافی را با قیچی ببرید. با فندک، انتهای بریده شده را ذوب کرده و فشار دهید تا بند ناف ذوب شده به طناب های اطراف بچسبد.

اکنون شما یک بند ساعت پاراکورد با سگک آزاد کننده جانبی دارید!

همچنین ممکن است بخواهید این راهنمای ویدیویی سریع و آسان را از Survival Life در مورد نحوه ساخت بند ساعت پاراکورد با استفاده از بافت تریلوبیت بررسی کنید:

آیا این بند ساعت پاراکورد DIY سرگرم کننده و آسان نبود؟ هرکسی که مهارت کافی در زمینه DIY داشته باشد یا کمی کنجکاو باشد می تواند این کار را انجام دهد پروژه پاراکورد در یک لحظه

همین حالا شروع کنید و به زودی تعداد بیشتری از اینها را در یک روز برای تعطیلات هدیه دادن خواهید ساخت!

آیا این بند ساعت پاراکورد DIY را در این آخر هفته امتحان خواهید کرد؟ برنامه های خود را برای آن در بخش نظرات زیر به ما بگویید!

تا بعدی:

Sign-Up-For-DIY-READY-Subscribe-Button

با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام!

توجه سردبیر: این پست در ابتدا در 12 نوامبر 2013 منتشر شد و از نظر کیفیت و ارتباط به روز شده است.

نظرات


 1. علامت گذاری می گوید

  به خوبی نوشته شده!

  من شخصا سگک های فلزی را ترجیح می دهم، اما این فقط یک اولویت است. من دوست دارم چند مهره بین گره ها هم بگذارم!

  علامت گذاری


 2. کانی کوالی می گوید

  عجیب است که من باید امشب روی گروه ساعت بدوم. من فقط به این فکر می کردم که خودم آن را روی ساعت غواصی بزرگم امتحان کنم. با تشکر از زمان و دستورالعمل عالی
  فقط از روی کنجکاوی، آیا هنوز راه هایی برای بسته بندی وسایل EDC در نسخه های دستبند پیدا کرده اید؟ چیزی که مدت زیادی است به آن فکر می کنم. فکر می‌کنم می‌خواهم آن را با ساخت یک نوار پهن‌تر امتحان کنم… سپس روی یک جیب جیر فوق‌العاده در پشت بخیه بزنم. اگر علاقه مند هستید، به شما اطلاع خواهم داد که چگونه همه چیز معلوم می شود (اگر اینطور باشد، یعنی). اما فکر می‌کنم آن‌طور که در ذهنم برنامه‌ریزی کرده‌ام، کار خواهد کرد. خیلی ممنون بابت اطلاعات. من زمانی در macrame متخصص بودم … اما زمان بسیار طولانی بود، بنابراین باز هم ممنون.
  کانی

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#چگونه #یک #بند #ساعت #پاراکورد #بسازیم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *