مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

کارت فیل بالونی کاغذی DIY 1. خانه
 2. بچه ها

کارت فیل بالونی کاغذی DIY

من همیشه طرح های خود را تکرار نمی کنم ، اما من به تازگی یک کارت تولد فیل کوچک با ارزش با استفاده از یک بالون ساخته ام و آن را بسیار زیبا و مورد علاقه گیرنده قرار داده است به طوری که من یکی دیگر را تقریبا بلافاصله برای شخص دیگری درست کردم ، زیرا آن چنین بود ضربه بزرگ. بررسی کنید که چگونه آن را ساخته ام!

کارت فیل بالونی Diy

این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • یک بادکنک
 • کاغذ (بنفش و زرد)
 • کارتن سفید
 • قیچی
 • چسب ماتیکی
 • احساس خاکستری
 • چشمان گوگل
 • یک مداد

مرحله 1: گوش ها را ببرید

شکل گوش های فیل خود را از نمد خاکستری خود ببرید! من این کار را با برش یک مستطیل در حدود چهار اینچ در دو اینچ انجام دادم ، آن را از وسط محور عمودی خود به نصف تا کردم تا لبه های کناری آن به طور مساوی با هم روبرو شوند ، و سپس از لبه چین خورده شکلی مانند بال پروانه را به سمت لبه های باز برش دهم ، و به سمت لبه چین خورده برگردید. شما می خواهید از طریق قطع هر دو از لایه های چین خورده خود به یک باره بدین ترتیب در واقع دو شکل یکسان به دست می آورید ، اما این کار را می کنید نه می خواهید لبه چین خورده را برید با درایت کنار بروید تا این دو به هم متصل شوند و وقتی قطعه را باز می کنید ، گوشهایی دارید که از اندازه و شکل یکسانی دارند اما از هر دو طرف تصاویر آینه ای از یکدیگر هستند و مانند یک قطعه در وسط قرار می گیرند. گوش های خود را برای لحظه ای کنار بگذارید.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 1

مرحله 2: یک مثلث را ببرید

از کاغذ بنفش خود کمی شکل مثلث ببرید که کمی شبیه کلاه تولد است! شما می خواهید لبه های مورب مثلثی زاویه دار یکنواخت و متقارن باشند. من عرض خودم را تقریباً نیم اینچ عرض و نیم اینچ بلند کردم. این را برای لحظه ای نیز کنار بگذارید.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 2

کارت فیل بالونی Diy مرحله 2a

مرحله 3: چشم ها

حالا با استفاده از مداد خود شکلی مانند عینک آفتابی را روی کاغذ بنفش خود بکشید ، سپس آن را ببرید. من اطمینان حاصل کردم که عینک آفتابی به عرض تقریباً نیم اینچ و دایره هایی به اندازه کافی بزرگ دارم که بعداً بتوانم چشمان گوگل را به آنها بچسبانم. این قطعه بعداً پایه چشم فیل شما خواهد بود و همچنین به لنگر انداختن بالون شما در جای خود کمک خواهد کرد. من علامت های مدادم را در پشت کاغذ می کشم (به همین دلیل می بینید اینجا سفید به نظر می رسد) و بعد از بریده شدن با قسمت بنفش کار کردم. به این ترتیب وقتی همه قطعات خود را در جای خود قرار می دهید ، هیچ علامت مدادی روی محصول نهایی نمی بینید. عینک خود را با هر چیز دیگری کنار بگذارید.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 2b

کارت فیل بالونی Diy مرحله 3

مرحله 4: پوم پوم و پاپیون

از کاغذ زرد خود یک بوکس و سه پوم پوم کوچک ، یکی بزرگتر و دو پوم کوچکتر ببرید! من با استفاده از برش یک مستطیل کوچک که طول و قد دلخواه من بود ، کمان را درست کردم و سپس ، از هر لبه بلند ، یک مثلث کم عمق را از گوشه ها برش دادم ، و یک کمان به من داد که در وسط قرار گرفته و به بیرون رشد می کند هر طرف. من دایره بزرگتر “پوم پوم” خود را با برش یک مربع کوچک به اندازه دلخواهم برش داده و سپس با استفاده از قیچی گوشه های نوک تیز و لبه های مستقیم را دور می زنم. من برای ساختن پوم پوم های کوچکتر خود نیز از همین روش استفاده کردم ، اما این مستطیل را دو برابر کرده و بطور همزمان هر دو لایه را برش دادم تا دو دایره بدست آورم ، زیرا می دانستم که می خواهم اندازه آنها با یکدیگر برابر باشد ، حتی اگر آنها را می خواستم کوچکتر از اولین دایره من است. شما اکنون تمام عناصر مختلف خود را بریده اید و آماده هستید کارت خود را بسازید و فیل خود را کنار هم قرار دهید!

کارت فیل بالونی Diy مرحله 3a

کارت فیل بالونی Diy مرحله 4

کارت فیل بالونی Diy مرحله 4a کارت فیل بالونی Diy مرحله 4b

کارت فیل بالونی Diy مرحله 4c

مرحله 5: کارت خود را برش دهید

کارتن خود را به اندازه ای که دوست دارید کارت شما باشد برش دهید. اگر نوعی کارت را ترجیح می دهید که از داخل آن نوشته شود و در قسمت جلوی آن طرح باشد ، ممکن است فقط قطعه را از وسط تا کنید. من دوست دارم که در جلو طرحی درست کنم و کارت را به راحتی برگردانم و در پشت آن پیام بنویسم ، بنابراین قطعه چشم انداز کارتن خود را برگرداندم ، آن را از وسط به طرف دیگر تا کردم تا چین در نقطه مرکزی آن مشخص شود و سپس در امتداد آن خط برش دهید تا یک کارت به نصف اندازه برسد.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 4d

مرحله 6: چشم ها را بزنید

به پشت چشمان گوگل خود چسب بزنید و آنها را در قسمتهای گرد عینک آفتابی کوچکی که قبلاً بریده اید ، بچسبانید. سپس می توانید برای یک لحظه دیگر این قطعه را کنار بگذارید.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 5

مرحله 7: گوش ها را بچسبانید

گوشهای نمدی خاکستری خود را جلوی کارت خود بچسبانید! به جای استفاده از چسب در پشت گوش خود ، فقط وقتی گوش های خود را از وسط تا کنید آن را روی چین قرار می دهید. به این ترتیب ، گوش ها به راحتی می توانند به گونه ای حرکت کنند که تقریباً سه بعدی به نظر برسد ، اما هنوز هم به خوبی لنگر انداخته اند.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 6

مرحله 8: شروع به جمع آوری کنید

از پشت مثلث بنفش خود چسب بزنید و آن را روی کارت سفید درست پشت گوشهای نمدی روی کارت سفید تولد بچسبانید تا به نظر برسد که فیل شما کلاه تولد به سر دارد. سپس پشت دایره بزرگتر زرد خود را چسب بزنید و آن را درست مانند نوک پمپ بالای نوک کلاه بنفش به پایین بچسبانید. در آخر ، به پشت دایره های کوچکتر خود چسب بزنید و آنها را زیر دایره بزرگتر به صورت یک خط عمودی روی کلاه بچسبانید ، مانند یک ردیف پوم پوم جزئی.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 7

کارت فیل بالونی Diy مرحله 8

مرحله 9: پاپیون را اضافه کنید

اکنون پشت قطعه پاپیون زرد خود را بچسبانید و آن را درست در زیر گوش ها ، درست در پایه آنها بچسبانید.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 9

مرحله 10: بالون اضافه کنید

به یک طرف بادکنک باد شده خود ، روی دایره بالایی آن چسب بزنید و آن را درست در وسط گوش های خود بچسبانید تا لبه صاف آن با لبه بالایی فرو رفته بین آنها قرار بگیرد. نحوه صاف شدن دایره در شکل چهره فیل ها ، در حالی که ساقه بالون تنه آن را تشکیل می دهد!

کارت فیل بالونی Diy مرحله 10

مرحله یازدهم: عینک اضافه کنید

پشت قطعه عینک آفتابی ارغوانی را که چشمانتان را روی آن چسباندید ، چسب بزنید و آنها را به صورت افقی درست روی بالون ، جایی که دایره در ساقه بالون یا “تنه” فیل قرار دارد ، بچسبانید.

کارت فیل بالونی Diy مرحله 11

این واقعاً تمام چیزهایی است که وجود دارد! البته ، شما همیشه می توانید از اصول این تکنیک و پروژه استفاده کنید و با رنگ و جزئیات مطابق میل خود خلاقیت به خرج دهید. کارت را ورق بزنید و قبل از هدیه دادن روی آن پیام بنویسید! درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کارت #فیل #بالونی #کاغذی #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید