اخبار

14 طرح ساده جاکلیدی Macrame DIY که می توانید در خانه بسازید14 طرح ساده جاکلیدی Macrame DIY که می توانید در خانه بسازید

استفاده از جاکلیدی ماکرامه یکی از راه‌هایی است که می‌توانید کیف یا کلید خود را زیبا کنید. شما می توانید آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید، اما بهترین بخش این است که خودتان می توانید این کار را انجام دهید!

ممکن است به دنبال الهام گرفتن از گره یا الگو باشید، بنابراین بیشتر از این به دنبال آن نباشید زیرا ما برای شما الهام‌های سرگرم‌کننده و شایان ستایش را فهرست کرده‌ایم که می‌توانید برای ماجراجویی DIY بعدی خود دنبال کنید!

مربوط: ایده هایی برای گردنبند ماکرامه DIY که می توانید با بچه های خود درست کنید

ایده های سرگرم کننده جاکلیدی Macrame؟ آنها را در زیر بررسی کنید!

1. الگوی شورون کلاسیک

|

شما هرگز نمی توانید با الگوی کلاسیک شورون برای جاکلیدی ماکرامه اشتباه کنید. اگر این اولین بار است که به سبک ماکرامه می‌پردازید، می‌توانید از اصول اولیه شروع کنید و به سبک‌های دیوانه‌تر بروید!

با دنبال کردن آموزش ویدیویی آسان بالا، اگر می‌خواهید تأثیر بیشتری داشته باشید، می‌توانید جاکلیدی خود را تا زمانی که می‌خواهید بلند کنید!

2. جاکلیدی ماکرامه برگ صدفی

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CCSsEdXDAhV/ hidecaption=true width=600]

آگهی بوسیدن کاردینال ها
shadow-birds-20-per

چه کسی می گوید نمی توانید چیزهای مورد علاقه خود را در طراحی جاکلیدی ماکرامه خود بگنجانید؟ اگر از طرفداران اقیانوس هستید، این ماکرامه برگ صدفی ایده خوبی برای شماست.

به تصویر الهام بخش بالا نگاه دقیق تری بیندازید و خواهید دید که در واقع صدف های کوچک دریایی شایان ستایش در وسط گره ها وجود دارد! حاشیه جلوه ای روستایی به جاکلیدی می بخشد و شیک بوهو را فریاد می زند.

3. Macrame دم پری دریایی

|

وقتی صحبت از اقیانوس شد، این جاکلیدی ماکرامه دم پری دریایی هدیه ای عالی برای دوستان یا خانواده هایی است که عاشق دریا هستند یا عاشق رفتن به ساحل هستند!

چندین گره ماکرامه برای دستیابی به این جاکلیدی به سبک پری دریایی وجود دارد، اما چیزی که آنها را به آنچه که هستند تبدیل می‌کند، برش متمایز حاشیه‌های V شکل در انتهای آن است.

4. ماکرامه منگوله ای

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CC1ZRoxhgfj/ hidecaption=true width=600]

چه کسی حاشیه ها را دوست ندارد؟ این جاکلیدی سبک ماکرامه منگوله ای لزوماً گره های ماکرامه پیچیده ای ندارد، بلکه دارای حاشیه های سرگرم کننده و برازنده ای است که با هر حرکتی که انجام می دهید حرکت می کند.

همانطور که در عکس الهام بخش بالا می بینید، این دسته کلیدهای منگوله ای زیبا فقط به یک رنگ محدود نمی شوند. انواع دو رنگ نیز یک روند عالی هستند و شخصیت فرد را به زیبایی نشان می دهند!

5. دسته کلید ماکرام مچی

|

جاکلیدی های Macrame نه تنها زیبا هستند، بلکه می توانند مفید نیز باشند! با انجام یک گره مربعی پیوسته، می توانید یک مچ بند بسازید که می توانید آن را با کلیدها و سایر اشیاء با ارزش خود وصل کنید.

این سبک زیبایی و عملکرد را در بر می گیرد، زیرا می توانید یک دستبند زیبا بپوشید و در عین حال کلیدهای خود را ایمن نگه دارید!

آگهی بوسیدن کاردینال ها

6. جاکلیدی الگوی قلب

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CC1DDh5l_yp/ hidecaption=true width=600]

این جاکلیدی طرح قلب زیبا واقعاً یک تغییر دهنده بازی است زیرا هنر ماکرامه را با شکل زیبایی که همه آن را دوست دارند و می شناسند در خود جای داده است. این استایل برای همه مناسب است زیرا قلب نمادی از صلح و عشق است و صرف نظر از جهت گیری شما قابل پوشیدن است.

7. جاکلیدی ماکرامه مهره دار

|

یکی دیگر از راه‌های خوش‌رنگ کردن ماکرامه‌ی معمولی، اضافه کردن چند دانه‌ی چوبی است. مهره های چوبی نه تنها به ظاهر بوهو ماکرامه شما می افزایند، بلکه یک نقطه کانونی عالی ایجاد می کنند که کل طراحی را بهبود می بخشد.

می بینید که در مثال بالا از مهره های چوبی بزرگتر استفاده شده است. شما می‌توانید موارد کوچک‌تری را انتخاب کنید که منجر به یک جاکلیدی کوچک‌تر می‌شود، یا می‌توانید مسیر مخالف را با یک قطعه بزرگ‌تر انتخاب کنید تا جاکلیدی‌تان عجیب‌تر به نظر برسد.

مربوط: 17 ایده DIY ماکرامه دیوار آویزان

8. Macrame الگوی DNA

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CC0YHQUjVX7/ hidecaption=true width=600]

این مثال بعدی در لیست ما از جاکلیدی های سرگرم کننده ماکرامه برای الهام گرفتن، یک سبک رایج در جامعه macrame است. برخی افراد یک الگوی معمولی را می بینند، در حالی که برخی دیگر یک مدل مارپیچ دوگانه DNA را می بینند!

درست است، اگر به اندازه کافی گیک و خلاق هستید، احتمالاً دومی را دیده اید. تفسیر شما از این الگو هر چه باشد، این یک ظاهر کلاسیک دیگر ماکرامه است که هرگز از مد نمی افتد.

9. جاکلیدی رنگین کمان

|

چه کسی فکرش را می کرد که بتوانید رنگین کمان ماکرامه بسازید؟ با توجه به بسیاری از ایده‌های ماکرامه که اخیراً ظاهر شده‌اند، این سبک رنگین کمانی احتمالاً یکی از خلاق‌ترین و محبوب‌ترین سبک‌ها در جامعه است.

زیرا چه کسی رنگین کمان را دوست ندارد؟ و وقتی با ایده ماکرامه ترکیب شود، واقعاً چیزی است که لبخند را بر لبان مردم می نشاند.

10. سبک ماکرامه برگ ستون فقرات

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CCyhB2rF01T/ hidecaption=true width=600]

این مثال بعدی در لیست ما سبک ماکرامه برگ ستون فقرات نامیده می شود. چرا؟ زیرا گره در یک خط نازک و مستقیم، درست مانند ستون فقرات پایین می رود!

بعلاوه از کناره ها ساییده می شود که وقتی به درستی بریده می شود به شکل برگ در می آید. تصویر بالا نسخه ای از این سبک را نشان می دهد که به طور طبیعی با گل های هیبیسکوس رنگ آمیزی شده است، اما می توانید فقط با یک نخ یا طناب سفید ساده و شیک را انتخاب کنید.

11. سبک دم خرچنگ

|

در اینجا یک سبک از جاکلیدی ماکرامه وجود دارد که بیشتر جنبه خلاقیت دارد. این جاکلیدی ماکرامه گره خرچنگی دو الگوی گره مجزا را با هم ترکیب می کند و آنها را تا انتها با یک گره یا گیره تکی و یک حاشیه وصل می کند.

ظاهر نهایی شبیه دم خرچنگ است، بنابراین نام. این سبک به اندازه سبک های دیگر محبوب نیست، اما با این وجود در مقایسه با همه سبک ها زیباست.

12. ماکرامه نگهدارنده مهره

[instagram url=https://www.instagram.com/p/CC01SZfn-lC/ hidecaption=true width=600]

با استفاده از این مدل جاکلیدی ماکرامه مهره ای یا توپی، در نهایت می توانید یک جاکلیدی سرگرم کننده با داستانی عالی در پشت آن داشته باشید. داستان از هر چیزی که انتخاب می‌کنید وسط سبد قرار می‌دهید سرچشمه می‌گیرد.

هر وسیله احساسی را که برای قرار دادن داخل آن انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که آنقدر بزرگ است که به خوبی جا بیفتد و بدون افتادن از سوراخ‌ها نگه داشته شود!

13. منگوله های مهره دار

|

این سبک زرق و برق دار ترکیبی از دو ایده سبک جاکلیدی ذکر شده در بالا است – مهره ها و منگوله ها. و چه کسی گفته است که شما فقط می توانید از مهره های گرد استفاده کنید؟

اجازه دهید خلاقیت شما بدرخشد و اشکال دیگر را انتخاب کنید تا جاکلیدی خود را بیشتر برجسته کنید!

14. جاکلیدی ماکرامه توپ گره

جمع بندی لیست سبک های زیبای جاکلیدی ماکرامه یک ویدیوی آموزشی دیگر است. برای این سبک، به جای قرار دادن مهره ها در بالا، در واقع با استفاده از گره ها، یک توپ شکل ایجاد می کنید!

این یک راه عالی برای یادگیری در مورد ماکرامه است زیرا فقط پنج دقیقه طول می کشد تا آن را تمام کنید!

و در اینجا فهرستی از بهترین ایده های جاکلیدی macrame را دارید که می توانید در این مدت از آنها الهام بگیرید!

نظر شما در مورد این لیست چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید!

تا بعدی:

با فراخوانی همه سخت‌افزارهای DIY، پروژه‌های DIY به شما نیاز دارند! اینجا کلیک کنید اگر می خواهید برای ما بنویسید

فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#طرح #ساده #جاکلیدی #Macrame #DIY #که #می #توانید #در #خانه #بسازید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *