مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 روش فوق العاده منحصر به فرد برای نمایش تصاویر در اطراف خانه شما  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 روش فوق العاده منحصر به فرد برای نمایش تصاویر در اطراف خانه شما

هر چه سنمان بالاتر می رود، بیشتر متوجه می شویم که چقدر دوست داریم و دوست داریم نمایش عکس های چاپ شده اطراف خانه ها ما حتی در مورد محتوای عکس‌ها آنقدر حساس نیستیم، تا زمانی که عکس‌ها مربوط به افراد، مکان‌ها و چیزهایی باشند که ما را خوشحال می‌کنند! ما مطمئناً سهم خود را در چاپ عکس‌ها و سپس انتخاب قاب‌ها در فروشگاه و قرار دادن آنها بر روی سطوح یا آویزان کردن آن‌ها روی دیوارها انجام داده‌ایم، اما هر چه حیله‌گرتر می‌شویم و مهارت‌های خود را با کمی تکمیل و گسترش می‌دهیم. کمی تجربه، بیشتر دوست داریم ایده خلاقیت با نحوه نمایش عکس های مورد علاقه خود را در سرتاسر خانه خود داشته باشیم. قاب‌ها می‌توانند زیبا باشند و مطمئناً طرح‌های قاب دوست‌داشتنی در فروشگاه‌ها فروخته می‌شوند، اما چیزی بسیار جلب توجه و رضایت‌بخش در مورد آویزان کردن عکس‌ها در اطراف خانه‌تان به روش‌هایی وجود دارد که کمی شخصیت بیشتر داشته باشد!

فقط در صورتی که به ایده ساختن نمایشگرهای عکس منحصربفرد و خلاقانه خود علاوه بر قاب عکس مانند ما علاقه مند هستید، در اینجا 15 مورد از زیباترین و واضح ترین آموزش ها و ایده های نمایش عکس ارائه شده است. تا کنون در جستجوی ما به آن برخورد کرده ایم.

1. کلاژ ریسمان چوبی و کنفی ارتقا یافته رنگ آمیزی شده

کلاژ رشته‌های چوبی و کنفی ارتقا یافته رنگ‌آمیزی شده

آیا احتمالاً قبلاً برای خود طرحی برای دکوراسیون خانه ساخته اید که کمی الهام گرفته از شیک روستایی باشد یا به سادگی شامل مقدار زیادی چوب باشد؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی مادران کلیک کنید این صفحه نمایش ریسمان کنفی و تخته تخته‌ای را که به طرز فوق‌العاده‌ای به چرخش درآورده است، ساخته است! آنها به شما نشان می دهند که چگونه رشته را محکم در سراسر تخته در انواع جهات و زوایا بکشید، به طوری که عکس ها می توانند در زیر آن لغزنده شوند و مانند یک کلاژ طبیعی بین رشته و پشتی چوبی در جای خود قرار گیرند.

2. خط عکس داخل تاج حلقه ای

خط عکس داخل تاج گل حلقه ای

اگر شما از آن دست‌کاری‌هایی هستید که دوست دارید مانند ما با روندهای دنیای DIY همراهی کنید، این احساس را داریم که احتمالاً از قبل با ایده بند رخت عکس آشنا هستید. با این حال، ما اعتراف می کنیم که هرگز این نسخه شایان ستایش را ندیده ایم که قدم به قدم به نمایش گذاشته شود شاترفلای و این ما را واقعاً هیجان زده کرد! آنها به شما نشان می دهند که چگونه خطوط عکس کوتاه بسازید در داخل حلقه فلزی تزئینی که دور لبه آن با گل های ابریشم و برگ های پارچه تزئین شده است و تمام آن را به صورت یک تکه آویزان می کند.

3. عکس های مشبک قاب چوبی نصب شده

عکس های مشبک قاب چوبی

آیا ما واقعا وقتی شروع به صحبت در مورد ایده ساختن نمایشگرهای عکس زیبا و شیک با الهام از مواد به روز شدیم، توجه شما را جلب کرد، اما مطمئن نیستید که چوب کافی برای ساختن اولین ایده ای که به شما نشان دادیم دارید؟ پس شاید شما ترجیح می دهید دست خود را در این ایده چوبی و آویز مش سیمی که در آن وجود دارد امتحان کنید HomeTalk بجای! ما عاشق روشی هستیم که آنها عکس‌هایشان را سیاه و سفید چاپ کردند و با استفاده از گیره‌های مینیاتوری از مش آویزان کردند. همه چیز به زیبایی‌شناسی مزرعه‌ای قدیمی برمی‌گردد.

4. چراغ های پری دیوار پولاروید

دیوار پلاروید چراغ های پری

آیا واقعاً به ایده خط عکس محبوبی که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم کاملاً علاقه مند هستید، اما نمی توانید از خود فکر کنید که آیا راهی وجود دارد که بتوانید آن ایده را به سطح بعدی ببرید و شاید کمی آن را دوست داشته باشید؟ خوب، اگر تا به حال دوست داشته اید که برای کمی شخصیت بیشتر به فضای خود نور اضافه کنید، احساس می کنیم که این ایده در آن وجود دارد. Tater Tots و Jello ممکن است فقط یکی برای شما! ما روش چاپ پولاروید برخی از عکس‌های مورد علاقه‌شان را دوست داریم و از همان گیره‌های دست‌کاری مینیاتوری که در مورد آن صحبت می‌کردیم برای چسباندن آن‌ها در طول رشته‌ای از چراغ‌های پری، که به صورت زیگ زاگ روی یک دیوار وصل شده‌اند، استفاده کردیم.

5. کلاژ قلب قاب شده

کلاژ قلب قاب شده

شاید چیز مورد علاقه شما در بین همه چیزهایی که تاکنون ذکر کرده ایم، در واقع ایده ساختن یک کولاژ عکس چاپ شده باشد، اما همچنان می خواهید مطمئن شوید که به نوعی برجسته است، نه اینکه فقط عکس ها را به صورت دسته ای روی یک تخته پوستر بچسبانید. ? در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی همیشه پاییز است یک کلاژ زیبا به شکل قلب ساخته اند که محبوب ترین افراد را نشان می دهد و آن را قاب می کند تا مطمئن شود که ایمن باقی می ماند و مانند یک نقطه کانونی خوب در اتاق به نظر می رسد.

6. عکس های آهنربایی درب شیشه

عکس های آهنربایی درب شیشه

آیا ما واقعاً توجه شما را در بحث های خود در مورد روش های مختلف چرخش وسایل خانه به منظور ایجاد نمایشگرهای منحصر به فرد برای تصاویر چاپ شده خود جلب کرده ایم، اما شما مطمئن نیستید که به هر قطعه چوبی مانند هر یک از ایده هایی که تاکنون پیشنهاد شده است دسترسی داشته باشید. ? خوب، اگر تا به حال غذاهای شیشه‌ای می‌خورید، شاید نگه‌داشتن درب شیشه‌ها و حیله‌گری با آن‌ها بیشتر برای شما جذاب باشد! ما عاشق راه هستیم خیابان سی و ششم از تاپ‌های بازشو به‌عنوان پایه‌ای برای آهن‌ربای عکس استفاده کرد، که با برچسب‌ها و روبان‌های زیبا یا هر چیزی که بخواهید تزئین شده است!

7. آویز عکس عمودی نصب شده در شاخه

آویز عکس عمودی نصب شده در شاخه

آیا در واقع هنوز به این فکر می کنید که نوعی نمایشگر عکس بسازید که به نوعی با دکوراسیون طبیعی شما ترکیب شود و در عین حال تمام عکس های شما را در مرکز اتاق قرار دهد؟ سپس ما احساس می کنیم که شما از طرفداران بزرگ این ایده شاخه های آویزان دوست داشتنی خواهید بود که به صورت گام به گام شرح داده شده است. کلی موری! تحقق این یکی به طرز شگفت انگیزی آسان است اما تاثیر آن بسیار عالی است.

8. کاغذ دیواری قاب عکس

کاغذ دیواری قاب عکس

آیا در واقع آنقدر عاشق عکس هستید که ترجیح می دهید تصاویر خود را به بخشی دائمی از دکوراسیون منزل خود تبدیل کنید، و شاید حتی یک قطعه بیانیه، اما به گونه ای که فقط کمی منحصر به فردتر از آویزان کردن قاب ها به دیوار باشد؟ در آن صورت، ما فکر می‌کنیم که واقعاً ممکن است ایده ساخت این کاغذ دیواری قاب عکس طرح‌دار عالی را برای خودتان بسازید که دیوار را از زمین تا سقف می‌پوشاند! نحوه انجام آن را با جزئیات بیشتر ببینید قصه های توله سگ.

9. نمایش عکس بریده شده هندسی

نمایش عکس بریده شده هندسی

آیا واقعاً طرفدار زیادی از عنصر ریسمان در برخی از طرح‌های قبلی بودید که ما در لیست خود به شما نشان داده‌ایم، اما مطمئن نیستید که می‌خواهید با چوب به همان روشی که آن‌ها به شما نشان می‌دهند کار کنید؟ خوب، این به معنای شما نیست نمی تواند هنوز هم مفهوم رشته را به نوعی برای شما کار می کند! ما پیشنهاد می کنیم بررسی کنید که چگونه پروژه کالدول یک وب هندسی هنرمندانه در یک دیوار ایجاد کردند و عکس های چاپ شده مورد علاقه خود را در هر کجا که بخواهند برش می دهند تا ظاهری پراکنده و شیک داشته باشند.

10. آویز عکس حلقه ای گلدار و مشبک

آویز عکس حلقه ای گلدار و مشبک

آیا شما از طرفداران پر و پا قرص ایده حلقه‌ای بودید که کمی قبل به شما نشان دادیم، اما مطمئن نیستید که ایده خط لباس منحصر به فرد به شما مکان‌هایی را می‌دهد که هر تعداد عکس را که واقعاً می‌خواهید آویزان کنید؟ در این صورت شاید با این ایده حلقه مشبک مشابه اما کمی تغییر یافته شانس بهتری داشته باشید! آب نبات DIY به شما نشان می دهد که چگونه فضای داخل حلقه را با توری سیمی پر کنید، چیزهایی را با گیره های فلزی به آن بچسبانید و لبه های حلقه ها را با هر رنگی که دوست دارید گل مصنوعی تزئین کنید.

11. مرکز درخت عکس

عکس های تزیین پذیرایی عروسی 26 ایده خلاقانه برای نمایش دکور عروسی

آیا واقعاً در میان گزینه‌های نمایش عکس پیمایش کرده‌اید به این امید که گزینه‌ای را پیدا کنید که به طور موقت برای فضای شما مناسب باشد زیرا میزبان یک شام، مهمانی یا رویدادهای بزرگ هستید و می‌خواهید واقعاً تصاویر را برجسته کنید تا همه مهمانان بتوانند از طریق آنها نگاه کنید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی دکور عروسی این گل و درخت خارق العاده را ساخت و عکس ها را با استفاده از رشته ها و گیره های مینیاتوری از شاخه ها آویزان کرد. ما این ایده را دوست داریم که چند پین را خالی بگذاریم و مهمانان را تشویق کنیم که چاپ های خود را بیاورند و آنها را در مجموعه آویزان کنند!

12. قاب و عکس رخت آویز قدیمی

قاب فرسوده و عکس رخت آویز قدیمی

آیا از ایده‌های قدیمی و فرسوده‌ای که تاکنون به آن‌ها برخورد کرده‌اید، کاملاً لذت برده‌اید، اما نمی‌توانید فکر نکنید که اگر می‌خواهید کمی دوچرخه‌سواری انجام دهید، ترجیح می‌دهید از چیزهایی استفاده کنید که از قبل دارید. خانه خود را به جای بیرون رفتن و تلاش برای پیدا کردن تکه های چوب؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی خواهری نیستا این چوب لباسی خارق العاده را از … خوب … یک چوب لباسی ساخته شده است! آموزش آنها با جزئیات به شما نشان می دهد که چگونه آن چوب لباسی را به یک قاب عکس شیک وصل کنید و همچنین اگر دوست داشتید چگونه آن را با سال عکس برچسب گذاری کنید.

13. بند رخت عکس اسکی قدیمی

بند رخت عکس اسکی قدیمی

اگر می‌خواهید از ابتدا یک نمایشگر عکس فوق‌العاده منحصربفرد برای خود بسازید، ترجیح می‌دهید تصویری بسازید که با موضوعی باشد که خانواده‌تان از انجام آن با هم لذت می‌برند یا سابقه طولانی دارد؟ خوب، اگر اهل یک مکان سرد مانند ما هستید یا اگر اتفاقاً اسکی در زمستان مورد علاقه شماست، پس این ایده قطعا یکی برای شما! بررسی کنید که چگونه چیزهای شگفت انگیز من یک جفت چوب اسکی قدیمی را به دیوار چسباند و کارت ها و عکس ها را بین آنها چسباند.

14. نمایش عکس چمدان قدیمی

ایده‌های خانگی یک چمدان قدیمی را به یک صفحه نمایشی زیبا تبدیل می‌کند

آیا شما واقعاً در لیست ما و هنوز به دنبال ایده‌های مختلف برای ایده‌های بالابردن دوچرخه‌سواری هستید تا برای خود یک نمایشگر عکس منحصربه‌فرد بسازید، اما فقط با ایده‌هایی که تاکنون دیده‌اید کاملاً متقاعد نشده‌اید؟ خوب، اگر سبک زندگی یا زیبایی شناسی شما تحت تأثیر سفر یا هوس کلاسیک قرار گرفته است، پس ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی خیره در حالی که Frazzled یک چمدان قدیمی استفاده نشده را به یک عکس ایستاده تبدیل کرد.

15. برچسب چمدان قدیمی و دیوار عکس نقشه

دیوار عکس برچسب چمدان قدیمی

بودی خیلی واقعاً با این ایده که صفحه عکس خود را بعد از چیزی که مربوط به سفر است قرار دهید، مجذوب آن شده اید، اما در حال حاضر به یک چمدان قدیمی دسترسی ندارید یا اخیراً در هیچ یک از فروشگاه های دستفروشی نزدیک خود هیچ چمدان قدیمی ای را که دوست داشته باشید ندیده اید؟ در این صورت شاید برای شما راحت‌تر باشد که فقط برچسب‌های چمدان را در دست بگیرید! ما عاشق راه هستیم پنجره قرمز کوچک نقشه بزرگی را به دیوار خود آویزان کردند و برچسب‌های چمدان را که چاپ عکس مورد علاقه‌شان را به مکانی که هر عکس از آنجا بود، چسبانده بودند.

آیا نمایشگرهای عکس خیره‌کننده DIY دیگری ساخته‌اید که از آن بسیار راضی بودید و هنوز هم با افتخار در خانه‌تان آویزان کرده‌اید، اما چیزی کاملاً مشابه آن را در لیست ما نمی‌بینید؟ همه چیز را در مورد نحوه انجام این کار به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #فوق #العاده #منحصر #به #فرد #برای #نمایش #تصاویر #در #اطراف #خانه #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید