مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 میوه قلاب بافی زیبا  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 میوه قلاب بافی زیبا

زمانی که برای اولین بار قلاب بافی را یاد می‌گرفتیم، همیشه به طور مطلق شگفت زده شد همانطور که «حرفه‌های» پیشرفته‌تر اطراف ما می‌توانستند انواع شکل‌ها و اشیاء را فقط با استفاده از نخ و قلاب‌های قلاب‌بافی‌شان بسازند. تا زمانی که تکنیک‌های اولیه را یاد نگرفتیم و تمرین نکردیم و خودمان کمی پیشرفت کنیم، نمی‌توانستیم بفهمیم که چگونه چیزهایی مانند شخصیت‌های مینیاتوری یا غذاها از رشته‌های منفرد ساخته می‌شوند! با این حال، اکنون که چندین سال است در آن کار کرده‌ایم، پروژه‌های ساخت‌یافته، مینیاتوری و آمی‌گورومی در واقع برخی از موارد مورد علاقه ما هستند! اخیرا، ما بوده ایم به صورت کامل وسواس فکر درست کردن میوه های قلاب بافی شایان ستایش است، احتمالاً به این دلیل که آشپزخانه ما در زندگی واقعی سرشار از میوه های خوش طعم تابستانی است.

فقط در صورتی که شما هم مانند ما عاشق ایده ساختن پروژه‌های کوچک میوه‌ای می‌شوید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین (و جذاب‌ترین) ایده‌ها، طرح‌ها و الگوهای قلاب‌بافی که تا به حال با آنها برخورد کرده‌ایم را آورده‌ایم!

1. آناناس آمیگورومی

آناناس آمیگورومی

اگر می خواهید از ابتدا یک میوه قلاب بافی مینیاتوری شایان ستایش درست کنید، آیا می خواهید مطمئن شوید که این میوه زیباترین میوه تابستانی پشمالو است که تا به حال در زندگی خود دیده اید؟ سپس فکر می کنیم شاید این آناناس آمیگورومی شکم پر شده با یک چشم های کوچک و مهره ای بسیار ساده با دست دوخته شده باشد. درست بالا کوچه ات جزئیات کامل را دریافت کنید گربه مرموز.

2. تارت میوه قلاب بافی

تارت میوه قلاب بافی

آیا کاملاً به ایده قلاب بافی کردن چند پروژه میوه زیبا برای خودتان علاقه مند هستید، اما همچنین به اندازه کافی تجربه دارید که خیلی سریع قلاب بافی می کنید، بنابراین فکر می کنید شاید ترجیح می دهید چیزی با قطعات بیشتر، کمی جزئیات بیشتر یا یک مجموعه کامل بسازید. ? سپس ما قطعا فکر کنید این تارت های میوه ای نخی شایان ستایش قدم به قدم ارائه می شوند سازنده! آنها به قدری میوه ای هستند که در واقع وقتی توت را درست کردیم، هوس کردیم.

3. الگوی گلابی قلاب بافی رایگان

الگوی گلابی قلاب بافی رایگان

اکنون، هر علاقه‌مند به قلاب‌بافی (یا علاقه‌مند به کاردستی نخ از هر نوعی) نشان می‌دهد که بخیه‌ها چقدر راحت تشخیص داده می‌شوند، بنابراین هیچ راهی واقعی برای اینکه میوه‌های قلاب بافی به خودی خود «واقعی» به نظر برسند وجود ندارد. با این حال، این بدان معنا نیست که نمی‌توانید میوه‌های ساده‌ای بسازید که بیشتر از چیزهای واقعی الهام گرفته شده‌اند تا ویژگی‌های اضافی مانند چهره‌های کوچک کاوایی! این گلابی های شایان ستایش و صاف دوخته شده بر روی آنها دیده می شود DIY چگونه مثال کاملی از منظور ما هستند.

4. توت فرنگی قلاب بافی

توت فرنگی قلاب بافی

آیا ایده ای که ما در مورد ساخت میوه قلاب بافی «واقع بینانه» به آن اشاره کردیم واقعاً با شما صحبت می کند، اما شما هرگز واقعاً گلابی را در زندگی واقعی دوست نداشته اید، بنابراین مطمئن نیستید که واقعاً می خواهید یکی را هم بدوزید؟ خوب، اگر بیشتر عاشق توت هستید، شاید این توت فرنگی های کوچک قلاب بافی شایان ستایش کمی بیشتر در کوچه شما باشند! قلاب بافی بری مبارک به شما نشان می‌دهد که نه تنها چگونه شکل‌های اولیه و تغییرات رنگ را ایجاد کنید، بلکه چگونه می‌توانید جزئیات ساده دانه توت را در انتهای آن بخیه بزنید.

5. روکش سیب قلاب بافی

روکش سیب قلاب بافی

اگر می خواهید قلاب بافی با تم میوه انجام دهید، آیا در واقع ترجیح می دهید چیزی بسازید که عملکرد عملی بیشتری داشته باشد تا بسیاری از قطعات زیبا و تزئینی که تا به حال به شما نشان داده ایم؟ خوب، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که این ضرب المثل قدیمی را رعایت می کنید که «یک سیب در روز پزشک را دور نگه می دارد»، پس احساس می کنیم که این روکش سیب قلاب بافی را خواهید دید که گام به گام طرح شده است. عشق قلاب بافی خیلی سرد! ما برای خودمان و عزیزانمان چندین مورد از اینها درست کردیم تا از کبود شدن سیب هایمان در کیسه های ناهارمان برای محل کار و مدرسه جلوگیری کنیم.

6. آناناس استوایی پیشرفته

آناناس استوایی پیشرفته

آیا واقعاً واقعاً یک علاقه‌مند به قلاب بافی با تجربه هستید و با وجود اینکه هنوز در حال پیمایش هستید، هنوز هم به نوعی درگیر ایده ساخت آناناس هستید، حتی اگر الگویی که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم شاید کمی ساده بود. برای شما؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی DIY چگونه این آناناس استوایی با جزئیات خیره کننده را با استفاده از الگوی دوخت پیشرفته تر ایجاد کرد.

7. سیب کاملا قلاب بافی رایگان

سیب کاملا قلاب بافی رایگان

آیا زمانی که ما شروع به صحبت در مورد سیب در لیست خود کردیم به طور خلاصه هیجان زده شدید زیرا ایده ساخت یک سیب کاملاً قلاب بافی را دوست داشتید اما مطمئن نیستید که از یک سیب کار نخی استفاده زیادی خواهید کرد. پوشش دادن? سپس در اینجا آموزشی است که واقعاً به دنبال آن بودید! بررسی کنید که چگونه عالی آلیس این سیب قلاب‌بافی خارق‌العاده (و به‌طور شگفت‌انگیز ساده) را با پیروی از یک الگوی دوخت تکراری درست کرد.

8. میوه پائوپو قلاب بافی

میوه پراپو قلاب بافی

اگر قصد دارید هر نوع میوه ای را که دوست دارید دستی درست کنید، با تمام امکانات بی پایانی که یک توپ نخ و یک قلاب قلاب بافی در خود جای می دهد، ترجیح می دهید چیزی برای خودتان بسازید که معمولاً در منطقه شما فصلی نیست، فقط برای اینکه چیزهای جالبی داشته باشید. ? پس شاید شما به همان اندازه شیفته این الگوی میوه پائوپو قلاب بافی شایان ستایش شوید که قدم به قدم به نمایش گذاشته شده است. هاناکو حیله گر همانطور که ما بودیم! یادگیری نحوه ایجاد یک شکل ستاره در واقع یک فرآیند یادگیری عالی در شکل دادن به بخیه ها است.

9. نیم لیمو و پرتقال قلاب بافی شده

نصف لیمو و پرتقال قلاب بافی شده

شاید شما واقعاً علاقه مند به ساخت میوه های قلاب بافی هستید، زیرا دوست دارید اسباب بازی های نرم خود را برای بچه های خود بسازید، بنابراین به دنبال ایده ای هستید که ممکن است کمی تعاملی تر باشد و بازی کردن با آنها برای آنها آسان باشد؟ در آن صورت، ما قطعا شما را تشویق می کند تا نگاهی به چگونگی آن بیندازید قلاب بافی بری مبارک این مرکبات فوق‌العاده را به صورت نصف و برش‌هایی مانند تکه‌های پرتقال و لیمو درست کرد!

10. جا قابلمه قلاب بافی توتی فروتی

جا قابلمه قلاب بافی توتی فروتی

آیا به ایده ساختن چیزهای قلاب بافی با تم میوه که نوعی کاربرد عملی در کنار دکور دارند بسیار علاقه مند بودید، اما هنوز مطمئن نیستید که روکش سیبی که قبلاً به شما نشان دادیم، که تنها چیز دیگری با کاربرد عملی بود. ما تا به حال به شما نشان داده ایم، آیا این الگو برای شما کاملاً مناسب است؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی DIY چگونه این نگهدارنده های میوه شایان ستایش را به شکل پرتقال، لیمو و هندوانه ساخته است.

11. زیر لیوانی توت فرنگی قلاب بافی

زیر لیوانی توت فرنگی قلاب بافی

اگر قصد دارید جا گلدان های قلاب بافی با تم میوه بسازید، آیا دوست دارید آن تم را در جای دیگری از خانه خود ادامه دهید و چیزهای دیگری را مطابق یا هماهنگ با آن بسازید؟ سپس ما فکر می کنیم شاید شما از این توت فرنگی های قلاب بافی دوبعدی کوچکتر لذت ببرید. قلاب بافی مونیکا که زیر لیوانی های فوق العاده ای می سازند! کی گفته صنایع دستی نخ نمی تواند در تمام طول سال مفید باشد؟

12. سیب قلاب بافی با یک کرم

سیب قلاب بافی با کرم

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر ایده ساختن یک سیب قلاب بافی را دوست دارید، اما هنوز هم ایده ساختن اسباب بازی های تعاملی تر و با نخ نرم برای بچه های خود را مجذوب خود می کنید، بنابراین در این فکر هستید که آیا ممکن است راهی وجود داشته باشد. برای ادغام این دو ایده با هم؟ در این صورت، ما فکر می کنیم که شما به سادگی باید نگاهی به چگونگی استودیو Etsy این اسباب‌بازی کرم و سیب شایان ستایش را ساخته است که کرم می‌تواند در واقع از سیب قرض بگیرد، مثل اینکه در حال خوردن یک میان وعده است.

13. گیلاس قلاب بافی زیبا

گیلاس های قلاب بافی ناز

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر ایده درست کردن انواع توت های قلاب بافی را دوست دارید، اما قبلاً توت فرنگی های نخی درست کرده اید، بنابراین در حال حاضر به دنبال یک ایده جایگزین هستید؟ خوب، اگر ایده درست کردن انواع توت‌ها به اندازه طبیعی برای شما جذاب است، پیشنهاد می‌کنیم به این الگوی ساده نگاهی بیندازید. DIY چگونه برای درست کردن یک جفت گیلاس روی ساقه.

14. سیب های قلاب بافی جانی اپل و لیتل مک

سیب جانی و سیب های کوچک قلاب بافی مک

آیا واقعاً در کل این فهرست پیمایش کرده‌اید و از هر ایده قدردانی کرده‌اید… اما؟ هنوز آیا می بینید که آرزو دارید گزینه های بیشتری برای میوه های آمیگورومی و کاوائی وجود داشته باشد تا آنها را امتحان کنید زیرا آنها را بسیار دوست دارید؟ سپس ما فکر می کنیم شما خواهید بود خیلی واقعاً از دیدن این الگوی خارق‌العاده «جانی اپل» و «لیتل مک» والدین و بچه‌های سیب که توسط صنایع دستی صالحان. ما نمی توانیم از این که پستانک بچه چقدر بامزه است!

15. کلاه مهمانی گوه هندوانه قلاب بافی

کلاه مهمانی گوه هندوانه قلاب بافی

اگر می‌خواهید در وهله اول چیزی جدید، زیبا و احمقانه مانند میوه‌های قلاب‌بافی بسازید، آیا ترجیح می‌دهید از آن به عنوان فرصتی برای خلق چیزی واقعاً جذاب و خنده‌دار در حالی که در آن هستید استفاده کنید؟ سپس ما این احساس را داریم که شما از این راه قدردانی خواهید کرد طرح های مامتا این کلاه قلاب بافی نوک تیز کوچک و خنده دار را به شکل یک قاچ هندوانه ای روشن و تابستانی ایجاد کرد! ما در واقع این کار را در زندگی واقعی انجام دادیم و بلافاصله آن را روی گربه خود (بسیار تحت تأثیر قرار نگرفته) برای عکاسی امتحان کردیم. نتایج شایان ستایش بود.

آیا واقعاً انواع دیگری از میوه های قلاب بافی عالی را با استفاده از الگوهایی درست کرده اید که واقعاً از آنها لذت برده اید، اما چیزی نمی بینید؟ کاملا شبیه آنچه شما اینجا در لیست ما ساختید؟ در مورد نحوه انجام این کار به ما بگویید یا ما را به الگوی کامل یا تصاویر کار خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#میوه #قلاب #بافی #زیبا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید