مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 پروژه منگوله فوق العاده  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 پروژه منگوله ای فوق العاده

وقتی نوبت به ساخت می رسد پروژه های DIY و صنایع دستی از همه نوع، ما از اینکه قبلاً تکنیک‌های مختلفی را یاد گرفته‌ایم و به آنها تسلط پیدا کرده‌ایم سپاسگزاریم که احساس می‌کنیم زرادخانه مناسبی از مهارت‌های خلاقانه زیر کمربند بیرونی داریم. از آنجایی که ما می‌توانیم کارهای مختلفی انجام دهیم، به این معنی است که گاهی اوقات در انتخاب اینکه چه چیزی بسازیم و چگونه آن را انجام دهیم، دچار مشکل می‌شویم! همچنین گاهی اوقات به این معنی است که ما هر چند وقت یک‌بار با یک تکنیک یا کاردستی جدید کمی وسواس پیدا می‌کنیم و می‌خواهیم چیزهایی بسازیم که از آن عنصر بارها و بارها برای چند ماه در یک زمان استفاده کنیم. اینگونه است که ما اخیراً به چنین قلاویز DIY دست پیدا کردیم و اینترنت را برای یافتن انواع پیشنهادهای خلاقانه مختلف و چیزهای سرگرم کننده برای ساختن جستجو کردیم.

فقط در صورتی که شما هم مانند ما مجذوب ایده ساختن منگوله های خود و تبدیل آنها به انواع چیزها شده اید، در اینجا 15 یا بهترین ایده، طرح و آموزش که با آنها برخورد کرده ایم آورده شده است. تا حالا!

1. منگوله زنی DIY

منگوله دوزی

هنگامی که اکثر مردم به گلدسته‌ها یا گلدسته‌های مهمانی فکر می‌کنند، آنچه را که می‌خواهند درست کنند را در نظر می‌گیرند و برای مدت کوتاهی مانند مدت زمان یک رویداد خاص یا یک هفته خاص، تلفن را قطع می‌کنند. از سوی دیگر، ما همیشه به قدری عاشق بندکشی بوده‌ایم که در واقع اغلب آنها را درست می‌کنیم، آنها را آویزان می‌کنیم و هر زمان که بخواهیم آن‌ها را برای طرح‌های دیگر تغییر می‌دهیم و آن‌ها را در آنجا رها می‌کنیم تا فضا را تا زمانی که می‌خواهیم روشن کنند! با توجه به این تمایل و عشق مادام العمر ما به صنایع دستی با نخ، مطمئن هستیم که این امر محقق خواهد شد نه پس برای شما متعجب است که ما چندین عدد از این گلدسته های منگوله دار نخی شایان ستایش را درست کرده ایم که توسط بچه های بلوسم.

2. دامن تخت منگوله ای رنگارنگ

دامن تخت منگوله ای رنگارنگ

اگر می خواهید زمان و تلاش خود را صرف ساختن منگوله ها کنید، بلکه چیزی را نیز بسازید از جانب منگوله های شما، آیا واقعاً ترجیح می دهید چیزی بسازید که کمی ماندگار باشد و به طور عملی تر و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد؟ سپس پیشنهاد می کنیم به جای آن چیزی شبیه به این دامن تخت خواب منگوله دار نخی خارق العاده بسازید! Tater Tots و Jello به شما نشان می دهد که چقدر ساده اتاق آنها را روشن می کند و شخصیت رنگارنگی را به کل منطقه می بخشد.

3. DIY گوشواره حلقه ای و منگوله ای

گوشواره های حلقه ای و منگوله ای

آیا واقعاً آنقدر منگوله ها را دوست دارید که آرزو می کنید بتوانید آنها را در استایل شخصی خود بگنجانید تا صرفاً در دکوراسیون منزل خود؟ سپس ما چند خبر عالی برای شما داریم و همه اینها به لطف شماست ساخته شده در یک روز. آموزش آنها قدم به قدم به شما یاد می دهد که چگونه چند گوشواره حلقوی آویزان خانگی ساده بسازید و همچنین چگونه از نخ گلدوزی منگوله های کوچک و ظریف درست کنید و آنها را به حلقه ها بچسبانید.

4. منگوله های چرمی DIY

منگوله های چرمی دست ساز

اگر می‌خواهید منگوله‌ها را از ابتدا بسازید، چرا به فکر ساختن آن‌ها از همه مواد مختلف نیستید، نه فقط از کلاسیک‌هایی مانند نخ و نخ که تا به حال به شما نشان داده‌ایم؟ خوب، اگر به زیبایی‌شناسی علاقه دارید که کمی درشت‌تر و کمی ظریف‌تر به نظر می‌رسد، پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به این موضوع بیندازید. مامان طراحی کن این منگوله‌های چرمی با حاشیه‌های فوق‌العاده را ایجاد کرد! ساختن آنها بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

5. گلدسته منگوله دستمال کاغذی DIY

گلدسته منگوله دستمال کاغذی

فقط در صورتی که شما هستید هنوز به دنبال انواع مختلف مواد برای امتحان کردن در مورد ساخت منگوله از ابتدا هستید، در اینجا یک ایده دیگر برای بررسی شما وجود دارد! بررسی کنید که چگونه کتانی، توری، و عشق با ایجاد منگوله های خود از دستمال کاغذی در رنگ های مختلف و سرگرم کننده، یک حلقه گل منگوله به سبک بزرگتر درست کردند. ما عاشق تکنیک چرخاندن آنها در بالا هستیم زیرا از جدا شدن منگوله ها و خرد شدن کاغذ در همه جا جلوگیری می کند!

6. روسری بی نهایت منگوله ای روشن

روسری بی نهایت منگوله ای روشن

آیا در واقع کاملاً در دنیای DIY تازه وارد هستید و هنوز احساس می کنید شاید باید آموزش هایی را دنبال کنید که واقعاً بسیار ساده هستند، بنابراین مراقب پروژه های تزئینی آسان هستید؟ سپس کاموا و یک روسری بی‌نهایت قدیمی را که فکر می‌کنید می‌تواند کمی بیشتر از رنگی که قبلاً وجود دارد استفاده کند بردارید و به خواندن این مراحل ساخت روسری منگوله‌ای ساده بپردازید. به My Lou بروید!

7. یقه پاپیون و منگوله

یقه پاپیون و منگوله

آیا ما واقعا وقتی شروع کردیم به صحبت در مورد روش های مختلف برای گنجاندن منگوله های کوچک در لوازم جانبی و استایل شخصی شما توجه شما را جلب می کند، اما گوشواره هایی که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم احساس نمی کنند. کاملا بهترین مناسب برای شما؟ پس شاید ترجیح می دهید به جای آن چیزی کمی منحصر به فردتر امتحان کنید، مانند این پاپیون منگوله دار خانگی که در عشق وحشی!

8. حوله چای لبه منگوله

حوله چای لبه منگوله

آیا ایده هایی که تا کنون توجه شما را جلب کرده اند، قطعاً ایده هایی بوده اند که شامل ساختن منگوله هایی برای قرار دادن تمام لبه های چیزی است، اما هیچ یک از آنچه تا به حال دیده اید واقعاً نبوده است. نگهداری می شود توجه شما، از آنجایی که ترجیح می‌دهید چیزهایی بسازید که کاربردی هستند، اما با شخصیتی متفاوت؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کند بررسی کنید که چگونه هومی اوه من یک سری منگوله های کوچک با رنگ متضاد عالی درست کرد و سپس آنها را به لبه های پایین و بالای یک حوله چای آشپزخانه چسباند.

9. گردنبند منگوله بند ناف پیچیده شده

گردنبند منگوله بند ناف پیچیده شده

آیا در واقع شما هنوز به این فکر می کنید که برای خودتان لوازم جانبی منگوله بسازید، اما به نظر نمی رسد که به هیچ یک از ایده هایی که تاکنون به شما نشان داده ایم رضایت دهید، زیرا معمولا ترجیح می دهید به جواهرات کلاسیک مانند یک گردنبند ساده یا یک دستبند کوچک پایبند باشید؟ سپس در اینجا یک ایده فوق العاده خلاقانه برای گردنبند منگوله وجود دارد نخ قرمز که مخصوصاً قابل تنظیم است و بنابراین ساختن آن فوق العاده سرگرم کننده است. بررسی کنید که چگونه از تکنیک‌های بسته‌بندی نخ گلدوزی برای افزودن مقداری مسدودکننده رنگ به رشته گردنبند استفاده کردند و سپس یک منگوله DIY روشن را به جایی که معمولاً آویز آویزان می‌شد وصل کردند.

10. طلسم گوشی منگوله

طلسم گوشی منگوله

در روزگاری که ما همیشه تلفن های همراه خود را همراه خود داریم و هر جا که می رویم آن ها را حمل می کنیم، جواهرات برای ما مهم نیست. فقط نوعی لوازم جانبی قابل سفارشی سازی که می توانید زمانی بسازید که به یک تزیین یا ویژگی خاص DIY علاقه مند شدید! این طلسم تلفن همراه منگوله دار DIY شایان ستایش که بر روی آن قرار دارد کافه کرافتا مثال کاملی است که منظور ماست. آموزش آنها به شما نشان می دهد که چگونه خودتان را بسازید و چگونه آن را محکم به قاب گوشی مورد نظر خود وصل کنید.

11. سایه های بامبو منگوله ای

سایه های بامبو منگوله ای

آیا واقعاً تا اینجا فهرست ما را مرور می‌کنید و به این فکر می‌کنید که چگونه لوازم خانگی با لبه‌های منگوله‌ای توجه شما را بسیار بهتر از لوازم جانبی منگوله‌دار عجیب‌وغریب‌تر و مد روزی که تاکنون دیده‌اید، جلب کرده‌اند؟ سپس در اینجا یک آموزش کاربردی تر دیگر برای منگوله خانگی برای شما آورده شده است، فقط برای اینکه مطمئن شوید ایده های مختلف زیادی دارید! عاشق میگان شما را گام به گام در فرآیند افزودن منگوله‌های کوچک DIY در سراسر لبه پایینی مجموعه‌ای از پرده‌های بامبو راهنمایی می‌کند، فقط برای اینکه آنها را تزئینی‌تر کند.

12. دستبند مهره و منگوله چوبی

دستبند مهره و منگوله چوبی

ما تا به حال در مورد ساختن انواع دیگر جواهرات منگوله محور در مورد دستبندهای منگوله دار صحبت کرده ایم، اما در واقع به ذهنمان خطور کرده است که هرگز آموزش دستبند منگوله دار را ارائه نکرده ایم تا قدرت شما را امتحان کنیم! ما اینجا هستیم تا به لطف آن، آن را درست کنیم کارفتی کات و این آموزش دستبند فوق العاده (و فوق العاده آسان) که با مهره های چوبی و منگوله های نخ گلدوزی ظریف ساخته شده است.

13. بالش منگوله ای سرگرم کننده

بالش منگوله ای سرگرم کننده

اگر می‌خواهید برای خودتان دامن‌های تخت منگوله‌دار، پرده‌ها، حوله‌ها و غیره بسازید، چرا دقیق‌تر عمل نکنید و برای خود یک بالش منگوله‌دار همسان درست کنید، فقط برای اینکه تم در خانه‌تان ثابت بماند. ? راستش ما اخیرا متوجه شده ایم که کمی به دکوراسیون اتاق خواب منگوله دار علاقه مند شده ایم، بنابراین این آموزش بالش در خیاطی در سرزمین هیچکس در واقع بیش از یک بار برای ما مفید بوده است! ما واقعاً آن را به شدت توصیه می کنیم.

14. کت و شلوار چند منگوله ای

بسیاری از قلاویز

به جای گذاشتن یک منگوله روی تلفن همراه خود که احساس می کنید ممکن است آزاردهنده یا خراب شود زیرا دائماً آن را در جیب خود می برید و از آن بیرون می آورید، ترجیح می دهید چیز دیگری را که مرتباً با خود حمل می کنید تزئین کنید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی راستش WTF a اضافه کرد کل رنگ و شخصیت زیادی به لباس حصیری مورد علاقه آنها! اگر از ما بپرسید تکنیک آنها برای بافتن نخ گلدوزی از طریق حصیری بافته شده بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد.

15. صندل منگوله دار بامزه

صندل منگوله ای خنده دار

فقط برای اینکه مطمئن شوید که از سر تا پا به طور رضایت‌بخشی با منگوله‌ها پوشانده شده‌اید، در اینجا ایده دیگری وجود دارد که باعث می‌شود در یک روز گرم تابستانی پاهایتان به اندازه بقیه شما روشن و شاد باشد! بررسی کنید که چگونه آن را زندگی کنید، آن را دوست داشته باشید، آن را بسازید چند منگوله نخی یا نخی کوچک و ظریف در مجموعه ای از رنگ های روشن ایجاد کرد و آنها را به مرکز بالای یک جفت صندل تابستانی وصل کرد تا ظاهری منحصر به فرد و شایان ستایش داشته باشد.

آیا انواع دیگری از پروژه‌های منگوله‌ای فوق‌العاده و فوق‌العاده سرگرم‌کننده ساخته‌اید که از ایجاد آن‌ها لذت بردید و از آن‌ها بسیار راضی بودید، اما اینجا نمی‌بینید؟ همه چیز را در مورد نحوه انجام این کار به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #منگوله #فوق #العاده

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید