مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

20 پروژه DIY برای اتاق خواب خاکستری شما  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

20 پروژه DIY برای اتاق خواب خاکستری شما

خاکستری هنوز در دنیای طراحی داخلی در حال افزایش است. شیک و همه کاره ، این یکی از بهترین مسیرهایی است که می خواهید در هنگام ایجاد پایه ای که با تغییر سلیقه شخصی کاهش پیدا کند ، پیش بروید. خوشبختانه ، شما می توانید یک اتاق خواب پر از روح DIY ایجاد کنید که از سایه ظریف به خوبی ستایش می کند – فقط به آنچه در زیر پیدا کردیم نگاه کنید. در اینجا 20 پروژه DIY برای اتاق خواب خاکستری شما آورده شده است.

1. عکسهای نقشه

عکسهای چاپی بزرگ

یک آشفتگی زیبا سفر ما را با این پروژه عکس شیک به سبک نقشه آغاز می کند. حافظه مورد علاقه خود را بگیرید و سپس آن را به یک اثر هنری سیاه و سفید برای دیوارهای اتاق خواب خود تبدیل کنید. به راحتی در یک دید مدرن و خنثی جا می گیرد.

2. آینه منگوله

آینه منگوله دی

ما عاشق این پروژه بوهمیایی هستیم که در آن یافت شد بریت + شرکت همچنین. این درست در حال انجام است و از دیوارهای ساده و خاکستری به زیبایی بیرون می آید. این جفت شدن برای زمانی که به بافتی در فضایی ساده تر نیاز دارید بسیار مناسب است.

3. آینه رنگین کمانی

آینه دیواری دیواری

این آینه رنگین کمانی اتاق خواب خنثی شما را نیز به خوبی انجام می دهد. یک زندگی حباب دار به شما نشان می دهد که چگونه می توانید این زیبایی را ایجاد کنید و نور و طول بیشتری را به فضای خود وارد کنید. این امر به ویژه برای اتاقهایی که مساحت زیادی ندارند مناسب است.

4. چاپ مهندس دوزی

چاپ مهندسی دوزی دوزی

این چاپ های سیاه و سفید سرگرم کننده هستند و البته یک افزودنی عالی برای اتاق خواب خاکستری خواهند بود. اما رنگ و گلدوزی اضافی واقعا یک سبک شخصی زیبا ایجاد می کند. جزئیات این مورد را در بریت + شرکتبه

5. قفسه مرمر

قفسه سنگ مرمر Diy

اگر به دنبال کاربردی هستید ، این گزینه را بررسی کنید یک آشفتگی زیبابه قفسه های اتاق خواب زیبایی از پروژه خواهید داشت ، اما بافتی شیک نیز دارد. سنگ مرمر واقعاً یکی از متنوع ترین مصالح است.

6. هنر انتزاعی

هنر نقاشی آبرنگ انتزاعی

شرکت Earnest Home این هنر انتزاعی زیبا را در آستین خود داشتند. هرکسی می تواند چیزی شبیه به این ایجاد کند و چرخش جادویی خود را روی آن قرار دهد. اگر می خواهید پالت را خنثی نگه دارید ، کافی است آن را در رنگ های مختلف خاکستری فرو کنید.

7. لامپ مرمر

چراغ مرمر Diy

کارناوال روز هفته دارای یک آموزش عالی (و کاربردی ، که ما دوست داریم) برای ایجاد یک چراغ مرمر است. بدیهی است که این الگوی کلاسیک با انواع سبک ها و سایه های خنثی به خوبی ترکیب می شود. هم برای میز و هم برای میزهای جانبی مناسب است.

8. فنجان برس

مجموعه فنجان برس برس دستی

این فنجان های برس می تواند جذاب ترین افزودنی به فضای شخصی شما باشد. وارسی لرزش شور برای همه نحوه پشت سر گذاشتن این زیبایی ها از آنها برای سازماندهی و نمایش قفسه ها ، میزهای جانبی ، میزها یا حتی غرور خود استفاده کنید.

9. جواهرات هنر دیواری

جواهرات هنری دیوار دی

اوه بلاگ یک مسیر سرگرم کننده از نظر هنر دیوار – با ایجاد زیورآلات دیواری زیبا. از فلزات و مواد مختلف برای ایجاد چیزی مشابه استفاده کنید – یکی که سایه های خنثی را با دیوارهای خاکستری ترکیب می کند. این می تواند تضاد یا تعریف خیره کننده ای باشد.

10. بتن کاشت و پایه

پایه کاشت بتن دی

ما عاشق این پروژه ساده از فرانسوا و مویبه این کاشت بتنی و چوبی برای هر فضایی از خانه عالی است ، یک قطعه کوچک زیبا برای رشد است. با افزودن کمی سبزی در داخل اتاق خواب کمی هوای تازه به اتاق خواب اضافه کنید.

11. قفسه کت upcycled

قفسه پالتو دایره ای شده

آیا به سازماندهی اضافی نیاز دارید؟ وارسی یک O و نحوه ایجاد این قفسه ساده و آسان کت. از آن برای حمل انواع وسایل خوب از جمله کمربند ، روسری و جواهرات استفاده کنید.

12. Pom Pom Throw با مهر آزتک

مهر و موم پرتاب pom pom پرتاب

این افزودنی سرگرم کننده را از دختران زیبا زندگی! چرا برای برخی از حملات بوهمی ، پرتاب پرینت آزتک با لهجه pom-pom ایجاد نمی شود تا اتاق خواب را خوش طعم کند؟ با رنگ خنثی خود پیش بروید یا به آن پایبند باشید.

13. آویزهای خز مصنوعی

آویز دیواری خز مصنوعی دی

اگر به دنبال بافت هستید ، از این دیوارپوش های خز مصنوعی استفاده کنید. با ترکیب تمام رنگ های کرمی روی دیوارهای زغال بروید – کشنده به نظر می رسد! با پرش به قسمت دیگر می توانید آموزش را بیابید یک شورش شادبه

14. بالش دیپ-رنگ سیاه

راهنمای بالش رنگی سیاه رنگ

ما کاملاً برای این بالش های سیاه و رنگی غوطه ور هستیم. از آنها برای مبلمان اضافی خود استفاده کنید یا برای پیتزافروشی اضافی آنها را روی تخت پرتاب کنید. جزئیات را در پیدا کنید Homey Oh Myبه

15. جا شمعی کاشی مترو

جا شمعی کاشی مترو Diy

یک تکه کاشی مترو می تواند به چیزی واقعاً کاربردی و منحصر به فرد برای اتاق خواب تبدیل شود. با ایجاد این مورد کمی عاشقانه به فضا اضافه کنید. 4-1-1 را در وقت خود بگیرید به DIY کشیده شدبه

16. پرده های بدون رنگ

پرده سیاه و سفید

Cuckoo4Design به شما نشان می دهد که چگونه پرده های شگفت انگیز و التقاطی ایجاد کنید اما بدون هیچ رنگی. ما دوست داریم چگونه می توانید بدون تمیز کردن فروشگاه های آنلاین دقیقاً آنچه را که می خواهید بسازید. در عوض ، این پروژه نمایندگی و شخصی سازی را در اتاق خواب برای شما به ارمغان می آورد.

17. منگوله قلب

دیوار قلب آویزان

کلاسیک در خاکستری منگوله ای بد بو ایجاد می کند که واقعاً شما نیز آن را دوست خواهید داشت. جنبش دارد ، بافت دارد و کمی عاشقانه نیز دارد. و به راحتی می توانید از سایه های ساده مانند کرم و خاکستری استفاده کنید یا رنگ قرمز را در آنجا اضافه کنید.

18. بافت دیوار

دیک بافی دیوار بافی

بریت + شرکت پروژه مشابهی در آستین خود دارند ، اما با سبک مدرن تر. با رنگ های دلخواه خود بروید و روی دیوارهای برهنه خود علاقه ایجاد کنید. ما عاشق این هستیم که این کار هم بوهمی است و هم مد روز.

19. هنر دیوار صور فلکی

طراحی صور فلکی

این اثر هنری جادویی صور فلکی زیبایی واقعی است و به خوبی با طرح اتاق خواب خاکستری مطابقت دارد. اگر به دنبال چیزی منحصر به فرد و دست ساز برای تزئین دیوارهای خود هستید ، این مسیر واقعاً عالی است. با مراجعه به دوستان ما در آدرس ، دستورالعمل های ما را بررسی کنید بریت + شرکتبه

20. پرده پری دریایی

پرده پری دریایی Diy

یک آشفتگی زیبا همچنین یک پرده پری دریایی می سازد که ما آن را دوست داریم. با لایه ها و بافت های مختلف ، این یک روش فوق العاده برای ستایش دیوار ، پنجره یا تخت است. نقطه کانونی با عاشقانه ، مورد علاقه ما است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #DIY #برای #اتاق #خواب #خاکستری #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید