مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

35 پروژه نقاشی آسان برای لذت بردن از خانواده  1. خانه
  2. بچه ها

35 پروژه آسان نقاشی برای لذت بردن از خانواده

رنگ آمیزی می تواند سرگرم کننده و آزاد باشد. این یک روش فوق العاده برای حتی صنعتگران تازه کار است که می توانند از خلاقیت خود استفاده کنند و وقت خود را برای بیان خود صرف کنند. به همین دلیل ، این یک روش فوق العاده نیز برای جمع آوری خانواده در یک بعد از ظهر بارانی و بیرون کشیدن قطعات به یاد ماندنی است.

هر زمان که نقاشی می کشید ، خود را به این فعالیت وا می دهید ، و تسلیم رگه های خلاقانه خود می شوید ، که راهی فوق العاده برای گذراندن چند ساعت است.

پروژه نقاشی آسان

پروژه های آسان نقاشی

در زیر 35 پروژه نقاشی آسان پیدا خواهید کرد برای اینکه همه خانواده لذت ببرند و با آنها آزمایش کنند! بعضی از آنها در سطح مبتدیان هستند و می توان آنها را با بچه هایتان ساخت ، در حالی که دیگران کمی پیشرفته ترند. اما یک چالش همیشه مورد استقبال قرار می گیرد! بیایید ببینیم جالبترین پروژه های ساخت شما کدام است!

1. اسطوخودوس

اسطوخودوس

اگر این آموزش را دنبال کنید ، رنگ آمیزی چند گیاه اسطوخودوس بسیار آسان است کندوی الهام بخش. ساخت همه چیز آسان است و وقتی به آن نگاه می کنید کاملاً تأثیر دارد ، بنابراین قطعاً می توانید آن را به دیوار خود آویزان کنید.

2. سبک ون گوگ

ویژگی ون گوگ new2

شما نه تنها نقاشی شبیه ون گوگ خواهید ساخت ، بلکه این کار را در کنار بچه های خود با چنگال انجام خواهید داد. خوب ، شما از مسواک استفاده خواهید کرد ، همچنین از چنگال نیز استفاده می کنید ، که بسیار جالب است. دستورالعمل ها را از پروژه با کودکان و نوجوانان.

3. هنر رشته ای کشیده شده

هنر رشته ای کشیده شده

با داشتن برخی از رشته ها که پر از رنگ است ، قطعاً می توانید هنرهایی با ظاهری جذاب ایجاد کنید. این یک تکنیک است که نیاز به کمی تمرین دارد ، اما قطعاً چیزی است که می توانید با آن سرگرم شوید ، چه خودتان چه با بچه هایتان. جزئیات را از اینجا دریافت کنید آزمایشگاه تینکر.

4. مداد تمبر

تمبر مداد

استفاده از پاک کن های مداد برای ایجاد هنر کاری است که انجام آن بسیار سرگرم کننده است. شما به مدادهایی با پاک کن ، برخی کیت های تمبر (یا رنگ) و مقداری کاغذ نیاز خواهید داشت. سپس ، شروع به ساختن نقاط در سرتاسر قسمت کنید ، آنها را به گونه ای مرتب کنید که در حال ایجاد یک تصویر باشید. فوق العاده سرگرم کننده و آسان! جزئیات را از اینجا دریافت کنید لحظه ای.

5. چکیده

چکیده

وقتی لزوماً یک تن استعداد در طراحی ندارید و تازه یاد می گیرید که چگونه نقاشی های جالب بسازید ، قطعاً می توانید هنر انتزاعی خود را امتحان کنید. لازم نیست همه چیز کاملاً مشخص شود و این سبک قطعاً این را نشان می دهد. برخی از دستورالعمل ها را از روباه و او.

6. پیام

پیام

گاهی اوقات ، دیوارهای شما نیاز به یک نقل قول الهام بخش ، پیامی دارند که با شما و عزیزانتان صحبت می کند و غیره. خوب ، اگر زمینه زیبایی ایجاد کنید و از خط خود نگران باشید ، قطعاً می توانید یکی از آن را برای دیوارهای خود بسازید. در مورد نحوه انجام این کار اطلاعات کسب کنید یک طرف شیرینی.

7. هیولا

هیولاها

یک بار دیگر ، این پروژه بعدی می تواند با کمک بچه های شما یا مستقیماً توسط آنها انجام شود زیرا در آن رنگ های مخلوط با آب و مقداری نی وجود دارد. شما می توانید بالون آرت بسازید و به هیولاهای کشیده شده خود کمی رنگ بدهید. خیلی ناز! جزئیات را از اینجا دریافت کنید PickleBums.

8. پاشیده

چلپ چلوپ کردن

ساختن درختان خود با رنگ پاشیده ، الهام گرفتن از پولاک می تواند یک روش زیبا برای ایجاد بحث در مورد هنر با بچه های شما باشد. همچنین ، اگر می خواهید بدانید که چگونه خودتان را بسازید ، قطعاً می توانید آموزش را از اینجا بررسی کنید پروژه هایی با بچه ها.

9. قلب انتزاعی

نقاشی انتزاعی قلب

داشتن قلب بر روی دیوارهای شما سرگرم کننده است ، زیرا آنها همیشه روابط ، دوستی ها ، علاقه های شما را به شما یادآوری می کنند. تبادل خلاقیت دارای یک آموزش در مورد اینکه چگونه می توانید یک پروژه انتزاعی واقعاً جالب بسازید ، بنابراین بیاموزید که چگونه می توانید خود را بسازید

10. جنگل

جنگل

جنگل آبرنگ چطور؟ این تصویر نفسگیر است و اگر از دستورالعمل ها پیروی کنید می توانید از خودتان استفاده کنید. ساخت این پروژه بسیار جالب است و ما مطمئن هستیم که دیوارهای شما برای آن بسیار بهتر به نظر می رسند. جزئیات را از اینجا دریافت کنید اینک استراک.

11. سحابی

سحابی

اگر فضا را دوست دارید ، پس این سحابی نقاشی مناسب شماست. اگر راهنما را دنبال کنید می توانید خودتان بسازید آموزش هنر، که بسیار عالی و راحت دنبال می شود. بعلاوه ، ببینید چقدر عالی ظاهر شد!

12. ساحل

ساحل دریا

اگر می خواهید برای همیشه احساس کنید در ساحل هستید ، پس رنگ آمیزی یک گوشه بهشت ​​کوچک راه درست شماست. ما آموزش را از قانون جوجه های Artsy و نمی توانم صبر کنم تا آن را به دیوار آویزان کنم.

13. بالن هوای گرم

بالن هوای گرم

بر روی گام به گام نقاشی، ما یک ایده نقاشی زیبا با طرح های بالون هوای گرم بر روی غروب خورشید زیبا پیدا کردیم. ما کاملا دوست داریم ، بنابراین بیایید شروع کنیم!

14. خشخاش

خشخاش

خشخاش ها از زیبا ترین و ظریف ترین گل ها هستند ، پس چرا بعضی از آنها را روی دیوارهای خود قرار ندهید؟ این یک پروژه واقعا زیبا است ، و ما یک آموزش عالی در مورد آن پیدا کردیم صفحه ملیسا مک کینون که برای همیشه شکرگزار آن خواهیم بود

15. شب پرستاره

شب پر ستاره

شب های پرستاره برای تماشای شگفت انگیز ، الهام بخش و سرشار از زیبایی هستند. اگر می خواهید خودتان یکی از آنها را نقاشی کنید ، شاید حتی راه شیری را نیز در آن قرار دهید ، سپس این آموزش از سه پایه خالی برای شما مناسب است ، بنابراین آن را امتحان کنید.

16. ماگنولیا

ماگنولیا

ماگنولیا کاملاً نفس گیر است و نقاشی آنها بخشی از زیبایی را در خانه شما به ارمغان می آورد. اما ، اگر نمی دانید از کجا شروع به ایجاد این تصویر عالی کنید ، آموزش از آن است ماجرای آبرنگ باید به شما کمک کند

17. غروب آفتاب

غروب آفتاب

غروب خورشید یک زمان شگفت انگیز از روز است و اگر می توانید از غرق شدن خورشید در اقیانوس لذت ببرید ، پس حتی بهتر است. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه خودتان نقاشی بکشید ، چگونه با رنگها ترکیب شوید و موارد دیگر از این طریق آموزشهای طراحی من.

18. گربه گربه ای

گربه و ماه

یک یا دو گربه با ماه در پس زمینه چطور؟ این یک تصویر فوق العاده کاملاً رازآلود و روحیه ای جادوگری است ، بنابراین بیایید ببینیم که چگونه می توانید با دنبال کردن آموزش از گام به گام نقاشی.

19. گلها

گل ها

گل ها بسیار جذاب هستند و اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه بسیاری از آنها را رنگ کنید ، این آموزش برای شماست. از اینجا می توانید چیزهای زیادی در مورد سایه و نور و موارد دیگر بیاموزید ، بنابراین از این قسمت به سمت آموزش بروید همنشینان خندان.

20. سوهان کشیدن

هنر خراش را رنگ کنید

ما عاشق این روند خراش رنگ هستیم که در اطراف بلاگوسفر به هم زده است. Craft Patch شما را در طی مراحل راهنمایی خواهد کرد و به شما نشان می دهد که چگونه یک نقل قول قاب را که می توانید در گوشه گوشه و کنار خانه از آن لذت ببرید ، تازیانه بزنید. سرسرا ، دفتر خانه یا اتاق خواب های مربوط به همه ، شخصی سازی سرگرم کننده و سرگرم کننده است!

21. چکیده

سقوط برای هنر انتزاعی diy

ایجاد هنر انتزاعی واقعاً لذت بخش است اما استفاده از آن پس از آن نیز بسیار عالی است. شما به راحتی می توانید چیزی تازه و مدرن برای نمایش در خانه خود ایجاد کنید. با مراجعه به دوستان خود در اینجا جزئیات این زیبایی را بررسی کنید Fall for DIY.

22. پور کنید

بوم رنگ ریختن بوم

خشخاش قرمز شیرین در یک روند نقاشی واقعاً داغ دیگر حرکت کرد: ریختن. با ریختن رنگ می توانید قطعات مرمری زرق و برق دار برای نمایش نیز ایجاد کنید. ما عاشق این سه بوم و چگونگی کیفیت ژئود (همچنین کاملاً مرسوم ، مد روز) هستیم. در گوشه و کنار خانه چیزی برای گوشه آشپزخانه یا راهرو خود بکشید.

23. سر و صدا

هنر هنر نقاشی را خرد کرد

هنر سر و صدا برای kiddos واقعا سرگرم کننده است. ما عاشق این گسترش از اوه شادی و چگونگی تبدیل شدن آن به نوعی هنر معاصر برای اتاق بازی یا منطقه صنایع دستی. جزئیات را پس از پرش بگیرید.

24. اکریلیک

اکریلیک پور نقاشی مبتدی گام به گام وبلاگ pinimg

کار با رنگ های اکریلیک فوق العاده است. شما می توانید بازدید کنید کبکا و بسیاری از نکات مبتدیان را بدست آورید. و سپس ، خانواده دور میز را بگیرید و دانش جدید خود را به اشتراک بگذارید در حالی که به همه اجازه می دهید شاهکارهای خود را خلق کنند.

25. تفنگ آب

نقاشی با اسلحه آب

تا حدودی ساده است اسلحه های آب را گرفت ، آنها را پر از رنگ کرد ، و کمی لذت برد! با ضبط کردن طرح ها یا استفاده از برچسب ها به عنوان استنسیل ، به راحتی می توانید بوم را شخصی سازی کنید. فقط مطمئن شوید که برای لذت بردن از این پروژه به بیرون از منزل رفته اید.

26. مایعات

نقاشی های مایع زیبا

مادربزرگ با یک پروژه مشابه به “ریختن” رنگ با این قطعه مایع پرداخت. ما زیبایی درخشان این یکی را دوست داریم و بله ، این یک راه کودک پسند است. ما فکر می کنیم با اضافه کردن برخی از زرق و برق ها به این طرح ها واقعاً آنها را به سطح کاملا جدیدی می رساند.

27. حباب

نحوه نقاشی با حباب

بله ، شما می توانید با حباب ها نیز نقاشی کنید – و سپس محصولات نهایی را به کارت تبریک برای بقیه خانواده تبدیل کنید. این فعالیت بسیار خوبی برای جوانترین هنر و صنعتگر ماست. فقط با مراجعه به پروژه موفق شوید ایده های یادگیری اولیه.

28. چیپی

رنگ دای چیپی

خاک اره 2 بخیه به شما یاد می دهد که چگونه “رنگ ریزه کاری کنید.” این یک مهارت سرگرم کننده است که باید هنگام کار با تکه های چوب امتحان کنید. خواه مبلمان باشد ، می خواهید سبک پریشان داشته باشید یا لهجه های دیوار خانه ای در مزرعه – جهش کنید و بیاموزید که چگونه ظاهر “فرسوده و فرسوده” ایجاد کنید.

29. چلپ چلوپ

رنگ پاشیده Diy

کمی چلپ چلوپ می تواند مسیری طولانی را طی کند. این یکی از جالب ترین راه ها برای “رنگ آمیزی” یک قطعه جدید برای خانه است. باز هم ممکن است بخواهید برای این مورد بیرون بروید – مخصوصاً با kiddos. قلم مو را بگیرید ، آن را به رنگ آغشته کنید ، و به دنبال آن بروید! دستورالعمل های رسمی را در wiki چگونه.

30. پف کرده

رنگ پف دار دی

یک مادر دیوانه در حال حاضر فقط نحوه استفاده از رنگ پف کرده اما نحوه ساخت آن را نیز به شما آموزش می دهد! این کار به عنوان نوعی آزمایش علمی با کوچولوهای خانه آغاز می شود و سپس به بعد از ظهر هنر سازی تبدیل می شود. برای شروع رنگ مواد غذایی خود را بگیرید و کرم موبر خود را بگیرید!

31. انگشت

رنگ انگشت Diy

سپس دوباره ، گاهی اوقات ممکن است kiddos بخواهد با یک مسیر کلاسیک تر حرکت کند. نقاشی با انگشت بسیار سرگرم کننده و آزاد کننده نیز هست. و خوشبختانه ، شما می توانید یاد بگیرید که چگونه برخی از رنگ های انگشتی خانگی را قبل از شروع کار هنری ، شروع کنید. بازدید ايجاد كردن. بازی. مسافرت رفتن. برای اطلاعات بیشتر.

32. کرم اصلاح

کاردستی نقاشی کرم اصلاح

والدین ساده با یک پروژه رنگ کرم اصلاح رفت. این پروژه خاص در جشن روز زمین بسیار مناسب است اما می تواند متناسب با هر تعطیلات یا رویداد یا ایده ای باشد که از قبل تصور کرده اید. برای شروع پروژه به چه مواردی نیاز دارید؟ یک بسته بشقاب کاغذی!

33. ماشین

نقاشی دیو با ماشین

چه کسی می دانست که ماشین می تواند بهترین چیز بعدی برای برس رنگ باشد. kiddos برای این پروژه مهم خواهد بود و تمیز کردن نیز سرگرم کننده می شود – زیرا وقت آن است که “ماشین شستشو” بازی کنید! The Keeper of the Cheerios شما را از طریق ایده های اصلی راهنمایی خواهد کرد.

34. بطری های اسپری

نقاشی بطری اسپری

جوجه های کاردستی برخی از آنها را با بطری های اسپری نقاشی انجام داده است. آنها مواد تشکیل دهنده پشت مخلوط را دارند – اما در واقع همان ایده اصلی کار با رنگ تفنگ آب است. برای ایجاد طرح خود از نوار یا شابلون استفاده کنید و سپس با هدف گیری و تیراندازی سرگرم شوید!

35. شارپیز و الکل

Sharpies و نقاشی الکل

سبک زندگی برای زندگی واقعی می داند که نوشیدنی های الکلی و الکل با هم ترکیب می شوند تا قطعات هنری زیبایی ایجاد کنند. آیا تا به حال آن جزوه های رنگی “جادویی” را برای بچه ها دیده اید؟ مواردی که فقط نوک q را بگیرید ، آن را خیس کنید و سپس آن را روی رنگ های کاغذ بمالید – voila! شما رنگ دارید! نوعی شبیه آن است – اما برای بزرگسالان!

افکار نهایی

ما میرویم آنجا! اکنون شما ایده های جدیدی در مورد اینکه بعد چه چیزی باید نقاشی کنید و چگونه یک چیز خلاقانه فوق العاده برای دیوارهای خود بسازید ، دارید. ما فقط عاشق این هستیم که چگونه اینها به بازار آمدند و صبر نمی کنیم تا آنها را امتحان کنیم! کدام یک را بیشتر دوست داشتید؟

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #نقاشی #آسان #برای #لذت #بردن #از #خانواده

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید