اخبار

DIY- کابینت های اتاق لباسشوییDIY- کابینت های اتاق لباسشویی

اتاق رختشویی کابینت ها راه های عالی برای استفاده از فضا در مناطق کوچک و مرتب نگه داشتن چیزها هستند. چه در حال نگهداری مواد شوینده، حوله یا لباس‌هایتان باشد، داشتن فضای کافی که در آن همه چیزهایی که نیاز دارید در دسترس باشد، عالی است. ما یک عالی داریم خودتان برای ساخت کابینت های خود ادامه مطلب را بخوانید!

کابینت های اتاق لباسشویی خود را بسازید

من آموزش را از Instructables.com پیدا کردم و به راحتی می توان آن را دنبال کرد و خبر عالی این است که هزینه آن فقط 200 دلار است. این حتی کسری از هزینه‌ای نیست که باید خرج کنید اگر یک حرفه‌ای را استخدام کنید تا کابینت لباس‌شویی برای شما بسازد. من تعدادی از مراحل را در اینجا به شما ارائه می دهم، سپس می توانید سایت آنها را برای آموزش کامل بررسی کنید. موردی که در اینجا نشان داده شده است یک قفسه دیوار به دیوار برای حداکثر فضا است، آنها همچنین شامل یک قفسه بالای دستگاه و یک رولپلاک زیر آن هستند. کابینت برای نگهداری چوب لباسی. پس از اتمام این پروژه، هرگز از نداشتن فضای کافی در لباسشویی خود شکایت نخواهید کرد. اتاق هرگز دوباره.

مرحله 1

کابینت های DIY- Laundry Room را در https://diyprojects.com/diy-laundry-room-cabinets/ ببینید

بفهمید که در کجا فضا شما کابینت های اتاق لباسشویی خود را نصب خواهید کرد، سپس فضا را اندازه گیری کنید تا بدانید اندازه شما چقدر است قفسه ها نیاز به بودن پیشنهاد می کنم از فضا هم عکس بگیرید مخصوصا اگر در این کار تازه کار هستید.

گام 2

کابینت های DIY- Laundry Room را در https://diyprojects.com/diy-laundry-room-cabinets/ ببینید

تمام اندازه‌گیری‌ها و عکس‌های خود را به فروشگاه سخت‌افزار بیاورید تا تمام مواد و ابزار مورد نیاز برای این پروژه را در اختیار شما قرار دهند.

هنگامی که تمام ابزارها و مواد لازم را خریداری کردید، وقت آن است که پروژه خود را شروع کنید. Instructables را برای آموزش کامل بررسی کنید اینجا.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

به ما اطلاع دهید که آیا توانستید این آموزش را دنبال کنید و آیا توانستید کابینت رختشویی خود را خودتان بسازید. نظر خود را در زیر بنویسید؛ ما دوست داریم از شما بشنویم.

پروژه‌های بیشتر و ایده‌های صنایع دستی که ممکن است از دست داده باشید.

نحوه درست کردن نرم کننده پارچه DIY

ایده های دکور حمام DIY

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #کابینت #های #اتاق #لباسشویی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *