مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

DIY Cute Pom Pom Apple  1. خانه
  2. بچه ها

DIY Cute Pom Pom Apple

وقتی بچه بودم و تازه داشتم وارد دنیای کارگری می شدم و انواع مختلف تکنیک ها را می آموختم ، کاملاً یادم می آید که پمپ های گلدسته ای نخ خانگی را به عنوان یکی از کارهای بسیار مورد علاقه من در ساخت! این سیب های پوم پوم که هفته گذشته درست کردیم یک نمونه عالی است! بعد از آن ما حتی سیب های خرد شده را با هم خوردیم ، زیرا چه چیزی بهتر از خلاقیت سالم است که بچه ها از خوردن یک میان وعده سالم هیجان زده شوند؟

پای سیب پامپوم دی

Diy pompom کار سیب پای

طبق معمول ، من تمام تلاش خود را کردم تا حداقل یکی از سیب هایی را که با هم درست کردیم مستند و مشخص کنم تا سایر علاقه مندان به DIY نیز این کار را برای خودشان امتحان کنند. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

پای سیب آویزان دی پومپوم

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

  • نخ قرمز
  • پاک کننده لوله (سبز و قهوه ای)
  • چسب گرم
  • قیچی

پای سیب پامپون ناز

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

قبل از شروع هر کار صنایع دستی ، اطمینان حاصل کنید که تمام مواد شما در دسترس هستند.

مواد پای سیب پامپون دی

مرحله 2: نخ را ببرید

نخ خود را پوم پوم کنید! طولی از نخ را به طول حدود چهار اینچ ببرید و آن را از وسط تا کنید تا انتهای آن به هم برسند و در انتهای دیگر جایی که نیمه راه رشته اصلی است یک حلقه تشکیل شود. این را بین انگشتان میانی و حلقه ای خود روی دست چپ قرار دهید ، حلقه را کف دست خود قرار دهید ، و آن را تا پایین انگشتان پایین بکشید. این را در اینجا نگه دارید تا بقیه را بسازید. اکنون ، انتهای نخ خود را که هنوز به توپ متصل است ، در مقابل چهار انگشت خود نگه دارید و به صورت عمودی قرار دهید ، بنابراین از داخل هر چهار انگشت عبور می کند. انتهای آن را با انگشت شست در محل خود نگه دارید و شروع به پیچیدن کاموا در اطراف چهار انگشت خود کنید تا یک دسته حلقه ایجاد کنید. می توانید انگشت شست خود را از زیر نخ پیچیده شده به بیرون بلغزانید تا جایی که در آن جا کافی است تا انتهای آن را در جای خود قرار دهید. بسته بندی را ادامه دهید تا ضخامت بسته نرم افزاری شما تقریباً نیم اینچ و عرض آن باشد.

نخ را به داخل دست خود برگردانید و دوباره آن را با انگشت شست در جای خود نگه دارید و یک انتهای جدید را با قیچی از توپ جدا کنید. با دست دیگر خود حلقه و انتهای تکه اصلی نخ خود را که بین وسط قرار دارد و انگشتان حلقه را به سمت بالا و به سمت نخ نخ خود بکشید ، بکشید و آنها را به اطراف و در طرف دیگر ، جایی که نوک انگشتان شما است ، بیاورید. یکی از انتهای آن را از حلقه رد کنید و کمی آن را بکشید تا بسته نرم افزاری را محکم کنید. قبل از اینکه آن را خیلی محکم بکشید ، کل دسته را از نوک انگشتان خود بلغزانید ، سپس رشته را از حلقه بکشید تا وسط پوم پوم خود را محکم کنید و همه چیز را بهم بپیچید. هنگامی که آن را محکم کردید تا از رضایت خود استفاده کنید ، از انتهای دوم استفاده کنید تا گره ای محکم ببندید و وسط آن را گره خورده و در جای خود نگه دارید.

پای سیب پمپوم مرحله 2

پای سیب پمپوم مرحله 2a

پای سیب pompom مرحله 2b

پای سیب pompom مرحله 2c

پای سیب پمپوم مرحله 2d

مرحله 3: حلقه ها را برش دهید

با استفاده از قیچی حلقه های دو طرف بسته نرم افزاری خود را برش دهید تا حلقه آزاد شود ، بنابراین می توانند مانند حاشیه بیرون بیایند. اطمینان حاصل کنید که هر حلقه را در هر دو طرف بریده اید. سپس سطح پوم پوم تازه کروی خود را مرتب کنید تا تمام انتهای آن یکدست و توپ صاف باشد. در صورت تمایل ، احساس راحتی کنید و انتهای خود را تنظیم و کرک کنید.

پای سیب پای پومپوم مرحله 3

پای سیب پمپوم مرحله 3a

پای سیب پای پومپوم مرحله 3c

پای سیب پمپوم مرحله 3b

پای سیب پای سیب مرحله 4

مرحله 4: برگ های خود را درست کنید

یک قطعه پاک کننده لوله سبز به طول حدود چهار اینچ برش بزنید. نقطه نیمه این قطعه جدید را پیدا کنید و یک خم سبک را بشنوید تا انتهای آن مانند یک شکل V شل به سمت بالا باشد. سپس ، انتهای آن را به آرامی به بیرون برگردانید ، و از همان راهی که آمده است عقب بیاورید و آنها را در زیر خم کنید تا در نقطه شکل V که قبلاً ایجاد کرده اید ، قرار بگیرید. یک نقطه چسب به اینجا بمالید و انتهای آن را در زیر نقطه پایین V بچسبانید ، سپس اشکال گرد شده را از دو طرف دوباره شکل دهید تا راضی شوید از اینکه برای سیب شما مانند برگ هستند.

پای سیب پای پامپون مرحله 5

پای سیب پمپوم مرحله 5a

مرحله 5: ساقه خود را بسازید

یک قطعه پاک کننده لوله قهوه ای به طول حدود یک اینچ برش داده و چسب حرارتی را به یک انتهای آن بزنید. این قطعه را به قطعه برگ تمیز کننده لوله سبز خود بچسبانید ، درست در مرکزی که نوک های آن قطعه را نیز چسب زده اید. این ساقه سیب شما خواهد بود.

پای سیب پای پومپوم مرحله 6

پای سیب پمپوم مرحله 6b

مرحله ششم: برگ ها و ساقه ها را وصل کنید

به قسمت پایین لوله پاک کننده لوله سبز و قهوه ای چسب بزنید و آن را به قسمت وسط گلدان قرمز قرمز خود فشار دهید ، درست در جایی که روی یک سیب قرار دارد.

صنایع دستی پای سیب دی پومپون

این واقعاً همه چیزهایی است که وجود دارد! همچنین می توانید نسخه هایی با نخ سبز و قرمز ایجاد کنید تا یک سیب کامل با انواع مختلف ایجاد کنید. ما قطعات خود را روی قطعه گوشته نزدیک چند قاب عکس زیبا قرار می دهیم. درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#DIY #Cute #Pom #Pom #Apple

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید