مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

الگوهای بافندگی با تم کریسمس شایان ستایش  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

الگوهای بافندگی با تم کریسمس شایان ستایش

ما را اشتباه نگیرید. ما از آن دسته دوستداران مشتاق صنایع دستی با نخ هستیم که تقریباً به شدت بافندگی می کنیم همه در طول سال با این حال، فقط چیزی در مورد تعطیلات وجود دارد که ما را به ویژه در حال و هوای بافتن چیزهای جدید می کند و متوجه می شویم که در این زمان از سال نیز سریعتر بافتنی می کنیم! اخیراً ما واقعاً به فکر بافتن چیزهایی افتاده‌ایم که در واقع موضوع تعطیلات هستند، زیرا زمان کریسمس زمان زیادی را برای بافتن به ما می‌دهد و یکی از کارهای مورد علاقه ما برای انجام دادن زمان استراحت است.

فقط در صورتی که ایده بافندگی الگوهای شایان ستایش کریسمس را در این فصل تعطیلات به همان اندازه ما دوست دارید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین طرح ها، ایده ها و الگوهایی که تا به حال با آنها برخورد کرده ایم، آورده شده است!

1. درخت کریسمس مهره های مینیاتوری

درخت کریسمس مهره ای مینیاتوری

آیا واقعاً فکر می‌کنید از جوراب‌ها و ژاکت‌های معمولی که اغلب در حال انجام آن‌ها هستید، استراحت کنید و چیزی کوچک و تزئینی را فقط برای فصل ایجاد کنید؟ خوب، به خصوص اگر صدای اضافه کردن مهره ها را در انتها دوست دارید، فکر می کنیم ممکن است با هم کنار بیایید خیلی در واقع با این الگوی درخت کریسمس بافتنی مینیاتوری از آماندا بری!

2. مجموعه الگوی عروسک دوستان جشن

مجموعه الگوی عروسک دوستان جشن

آیا شما در واقع بنابراین به ایده بافتن چیزهای کریسمس مخمل خواب دار مینیاتوری که احساس می کنید چالش درست کردن طیف وسیعی از چیزها برای عزیزانتان را دارید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی بافتنی با پست یک سری الگو ایجاد کرد که به شما کمک می کند یک بازیگر کامل از شخصیت های معمول کریسمس بسازید! ما حتی نمی توانیم شروع سعی کنید بین آنها یک مورد دلخواه انتخاب کنید زیرا همه آنها بسیار شیرین هستند.

3. رابین کریسمس و یک چوب سیاه

رابین های کریسمس و یک چوب سیاه

فقط در صورتی که ایده بافتن یک شخصیت مینیاتوری مجلل تعطیلات را دوست دارید، اما مطمئن نیستید که نیاز به بابانوئل یا آدم برفی بیشتری در اطراف خانه خود دارید، در اینجا یک ایده برای حیوانات جشن وجود دارد! ما راه را می پرستیم کلر اسکوپ-فارل این دو رابین کوچک چاق و چاق را با شکم‌های قرمز دوست‌داشتنی ببافید، همراه با چوب پوشیده از برف خودشان که روی آن بنشینند!

4. تقویم ظهور بافتنی

تقویم ظهور: طرح 1

اگر می‌خواهید چیزی را برای تعطیلات از ابتدا ببافید، ترجیح می‌دهید آن را چیزی تعاملی کنید که خود و خانواده‌تان با هم استفاده کنید؟ خب، این ممکن است خیلی معمولی برای یک پروژه بافندگی به نظر نرسد، اما ما قول می دهیم که با این ایده تقویم ظهور بافتنی شایان ستایش که با جزئیات کامل در آن شرح داده شده است، این امکان وجود دارد. روون!

5. کلاه بابانوئل بافتنی حلقه دار

کلاه بابا نوئل بافتنی حلقه دار

در خانه ما وجود دارد همیشه کلاه بابانوئل برای کل ماه دسامبر. بچه‌ها لباس‌های زمستانی خود را با آن‌ها جایگزین می‌کنند تا در مدرسه بپوشند. بالاخره یک نفر در مهمانی اداری یکی از آن ها را می پوشد. آنها ناپدید می شوند و مردم در حال تقلا برای خرید یکی دیگر از رویدادهای تعطیلات سرگرم کننده بعدی خود هستند. امسال، به‌جای اینکه بخواهیم کالاهای ارزان‌قیمتی را که پارسال خریدیم را پیدا کنیم یا نمونه‌های جدید بخریم، تصمیم گرفتیم این الگوی کلاه بابانوئل شایان ستایش را با تزئینات حلقه‌دار برای همه اعضای خانواده ببافیم! تشکر می رود به حلقه نخ برای این یکی

6. کراکر کریسمس بافتنی

کراکر بافتنی کریسمس

اگر خانواده شما تا به حال در سنت چیدن کراکرهای کریسمس بعد از شام در روز کریسمس شرکت کرده‌اند، احساس می‌کنیم که شما هم مانند ما در مورد این کراکرهای بافتنی کریسمس که گام به گام شرح داده شده‌اند، مشتاق هستید. بافتنی با پست! مطمئناً، آنها ترک نمی‌خورند یا باز نمی‌شوند، اما این بدان معنا نیست که آنها هنوز هم به عنوان یک ادای احترام زیبا و نرم به چیز واقعی، سرگرم‌کننده نیستند.

7. جوراب ساق بلند بافتنی

جوراب ساق بلند بافتنی با سوخاری

جوراب های کریسمس همیشه در خانه ما اهمیت زیادی داشته است. همه افراد خانواده حداقل دو تا سگ و گربه دارند و هر سال به طور متناوب انتخاب می کنند که کدام یک را بیرون بیاورند. هر چند وقت یکبار، ما دوست داریم به همه افراد جدید هدیه دهیم، پس از آن که نسخه های قدیمی چند دوره سالانه داشتند. سال گذشته، ما در واقع همه افراد خانه خود را از این الگوی جوراب ساق بلند بافتنی شایان ستایش گره زدیم نخ پلیموث!

8. کلاه بافتنی پودینگ کریسمس

کلاه بافتنی پودینگ کریسمس

آیا واقعاً در مورد ایده بافتن یک کلاه با تم تعطیلات بسیار مشتاق بودید اما قبلاً ایده کلاه بابانوئل سوراخ را انجام داده اید و ترجیح می دهید به جای آن دست خود را در چیز دیگری امتحان کنید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی حلقه نخ این توک کوچک کاملاً شایان ستایش را ساخته است که به لطف چند کار رنگی ساده، درست شبیه پودینگ کریسمس است!

9. کوسن پودینگ کریسمس

کوسن پودینگ کریسمتاس

شاید ایده درست کردن یک پودینگ کریسمس بافتنی را دوست داشته باشید، اما امسال آنقدر کلاه جدید خنده‌دار برای اعضای خانواده‌تان درست کرده‌اید که واقعاً فکر نمی‌کنید بتوانید هیچ یک از آنها را متقاعد کنید که کلاه دیگری بپوشند؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی بافنده ماهر به جای آن، این کوسن بافتنی کریسمس را به شکل پودینگ ساخته است!

10. زیور آلات مینی بافتنی

زیور آلات مینی بافتنی

آیا قبلاً برای کریسمس دستکش‌های جدید خانواده خود را بافته‌اید و اکنون احساس می‌کنید که برای ادامه دادن آن‌ها احساس خارش دارید، زیرا این روند را بسیار دوست دارید، اما هیچ‌کس در اطراف شما واقعاً به یک جفت دیگر نیاز ندارد؟ سپس شاید شما باید به جای آن، آنها را به صورت مینیاتوری بسازید! ما عشق ورزیدن این پروژه زیور دستکش بافتنی کوچک از نخ قلب قرمز.

11. زیور کریسمس بافتنی

زیور آلات کریسمس بافتنی

اگر می‌خواهید یک زیور کریسمس ببافید، ترجیح می‌دهید زیورآلاتی بسازید که کمی کلاسیک‌تر باشد، مانند گلدان‌های شیشه‌ای گردی که خیلی دوست دارید و در اطراف درختتان پراکنده شده‌اید؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی برند شیر این زیور گرد دوست داشتنی با راه راه های ساده از رنگ های تعطیلات ساخته شده است که حتی یک مبتدی می تواند از پس آن برآید.

12. زیور آلات رنگارنگ کریسمس

زیور آلات رنگارنگ کریسمس

آیا کاملاً روی ایده تزیین درخت بافتنی تصمیم گرفته‌اید، اما نمی‌توانید فکر کنید که آیا الگویی وجود دارد که بتواند شما را در مورد شکل و رنگ جزئیات کار کمی بیشتر به چالش بکشد؟ خوب، ما خوشحالیم که گزارش دهیم که دقیقاً همین است نخ پاتون باید در اینجا ارائه دهد!

13. زیور آلات فرشته بافتنی

زیور آلات فرشته بافتنی

شاید ایده بافتن یک فرشته کریسمس کوچک را وقتی که بسته الگوی عروسک های شخصیتی را در لیست ما دیدید دوست داشتید، اما در واقع تصمیم داشتید چیزی کمی کوچکتر از آنچه در آنجا دیدید بسازید؟ در آن صورت، ما کاملا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی Dollytime این فرشته های کوچک دوست داشتنی را که ظاهری خارق العاده دارند از شاخه های درخت کریسمس آویزان کرد.

14. کلاه درخت کریسمس

کلاه درخت کریسمس

فقط در صورتی که واقعا نداشته اند امسال به اندازه کافی زیورآلات جدید با مضمون کریسمس داشتم، در اینجا یک طرح دیگر برای شما وجود دارد! جینا میشل شما را گام به گام در فرآیند ساخت کلاه درخت کریسمس خط‌دار راهنمایی می‌کند که برای افراد در هر سنی جذاب به نظر می‌رسد. ما دوست داریم که آنها از پوم پوم های درخشان به عنوان تزیینات برای شبیه به زیور آلات استفاده می کردند!

15. آدم برفی بافتنی

آدم برفی بافتنی

فقط در صورتی که ما واقعاً توجه شما را با چشم انداز بافتن یک آدم برفی در آن ایده بسته الگو جلب کردیم، اما مطمئن نیستید که نتیجه نهایی برای شما به اندازه کافی زیبا باشد، در اینجا جایگزینی وجود دارد که کمی شخصیت و حتی بیشتر دارد. یک سرگرمی را با شما به اشتراک می گذارد! ما نمی توانیم بیش از حد دوست داشتنی این آدم برفی بافتنی است همچنین بافندگی است! نخ های آبشاری شما را از طریق الگوهای دوخت هیجان انگیز و ساخت منحصر به فرد و همچنین مراحل تزئین قطعه تمام شده راهنمایی می کند.

آیا بافنده مشتاق دیگری را می شناسید که عاشق ساختن چیزهای فصلی است اما می تواند در مورد الگوهای بافتنی عالی کریسمس از الهام بخش استفاده کند؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا انواع الگوهای تعطیلات عالی را امتحان کنند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#الگوهای #بافندگی #با #تم #کریسمس #شایان #ستایش

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید