اخبار

بازسازی حمام-سینک پایهبازسازی حمام-سینک پایه

اگر می خواهید حمام خود را بازسازی کنید، ساخت سینک پایه ای اولین قدم محکم است. علاوه بر وان حمام، سینک یکی از واضح‌ترین راه‌ها برای ارتقای وضعیت شماست حمام دکور اگر به فکر راه‌هایی برای تغییر ظاهر حمام خود هستید، این مقاله بهترین گزینه برای شماست.

حمام خود را با ساختن یک سینک پایه دار ارتقا دهید

جیمز عزیز: من می خواهم حمام خود را بازسازی کنم، اما فقط می توانم این کار را به صورت مرحله ای انجام دهم. من فکر می کنم نصب سینک پایه ای نقطه شروع خوبی خواهد بود. آیا می توانم خودم بدون لوله کش نصب کنم؟ – بکی اس.

بکی عزیز: سینک و وان حمام دو مورد برجسته هستند که بر دکوراسیون حمام تأثیر می گذارند. نصب یک سینک پایه دار جدید به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل به جای سینک/کابینت قدیمی اولین قدم عالی در پروژه بازسازی تدریجی حمام شما است.

قیمت سینک های پایه دار از حدود 200 دلار تا بیش از 500 دلار برای سینک های تزئین شده یا سینک های ساخته شده از مواد خاص متفاوت است. به غیر از چند منبع لوله کشی، این باید کل هزینه باشد. این پروژه ای است که باید خودتان بتوانید از عهده آن برآیید، بنابراین هیچ هزینه اضافی برای نیروی کار وجود نخواهد داشت.

https://www.instagram.com/p/BsRjGuRlC4M/

با توجه به اینکه این روزها سینک ها و دستشویی ها بسیار محبوب هستند، مرکز خانه یا فروشگاه آشپزخانه و حمام شما باید مجموعه ای از آنها را در دسترس داشته باشد. همچنین می توانید وب سایت های برخی از تامین کنندگان عمده لوازم حمام را بررسی کنید: استاندارد آمریکایی در www.americanstandard-us.com. لوله کشی جرثقیل در www.craneplumbing.com; و کوهلر در www.kohler.com.

سینک های پایه بسیار جذاب هستند، اما فضای ذخیره سازی سینک-کابینتی که در حال جدا کردن آن هستید را از دست خواهید داد. برخی از گزینه ها یک کابینت دارویی بزرگتر برای موارد پرکاربرد یا کابینت های دیواری اضافی هستند. کابینت های فانتزی می توانند به اندازه خود سینک هزینه داشته باشند، بنابراین هزینه آنها را در بودجه خود لحاظ کنید.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

https://www.pinterest.ph/pin/101190322858915479/

برای شروع، تمام وسایل را از کابینت زیر سینک برای دسترسی آسان تر به لوله کشی بردارید. همچنین، مهم نیست که چقدر مراقب باشید، مقداری آب تمام می شود و می تواند هر چیزی را که هنوز در کابینت باشد خیس کند. چون قرار است کابینت را دور بریزید، درها را بردارید تا فضای آرنج بیشتری فراهم شود.

شیرهای تامین آب سرد و گرم زیر سینک را ببندید و لوله ها را خارج کنید. اگر چندین سال خاموش نشده باشند، ممکن است در موقعیت خود گیر کنند. اگر برای چرخاندن آنها مجبور به استفاده از انبردست هستید، دسته های سوپاپ را با پارچه هایی بپیچید و ملایم باشید. دستگیره های دسته اغلب از فلز شکننده ساخته شده اند و به راحتی می توان با فشار دادن به آنها با انبردست آسیب دید.

ممکن است بتوانید سینک و کابینت قدیمی را به عنوان یک واحد جدا کنید. در غیر این صورت، باید سینک ظرفشویی را از کابینت خارج کنید تا به برخی از پیچ هایی که کابینت را در جای خود نگه می دارند دسترسی پیدا کنید. سینک های پلاستیکی یا سرامیکی معمولاً به قسمت بالای کابینت پیچ می شوند. سینک های مرمر پرورشی اغلب چسبانده می شوند.

برای نصب سینک پایه جدید، باید مقداری الوار نگهدارنده داخل دیوار اضافه کنید. سینک را آزادانه روی پایه قرار دهید تا موقعیت تکیه گاه های دیوار مشخص شود. سینک را بردارید و یک تکه دیوار خشک را بین دو گل میخ برش دهید. یک تکه افقی 2 در 4 را در جای خود میخ کنید. قطعه دیوار خشک را جایگزین کنید و درزها را با چسب و ترکیب دیوار خشک تکمیل کنید.

پایه و سینک را در موقعیت نهایی خود قرار دهید و محل سوراخ های نصب را روی دیوار و کف مشخص کنید. از پیچ های آویز استاندارد برای نصب سینک روی دیوار و پیچ های عقب برای پایه در کف استفاده کنید. مراقب باشید پیچ ​​ها را بیش از حد سفت نکنید زیرا ممکن است مواد شکسته شوند. لوله کشی را با کیت همراه سینک وصل کنید.

سوالات خود را به Here’s How, 6906 Royalgreen Dr., Cincinnati, OH 45244 ارسال کنید یا به www.dulley.com مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جیمز دالی و خواندن ویژگی‌های دیگر نویسندگان و کاریکاتوریست‌های Creators Syndicate، به وب‌سایت Creators Syndicate در www.creators.com مراجعه کنید. کپی رایت 2008 CREATORS SYNDICATE, INC.

امیدواریم این مقاله مفید بوده باشد. در صورت تمایل نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

مقالات بیشتر در مورد دکوراسیون حمام

21 ایده باور نکردنی برای تغییر دکوراسیون حمام که می توانید خودتان انجام دهید

آگهی همه سایه پرندگان

در باره جیمز دالی

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#بازسازی #حمامسینک #پایه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *