اخبار

بخیه دوزی – دوخت زنجیره ای | آموزش دکور خانهبخیه دوزی – دوخت زنجیره ای | آموزش دکور خانه

نحوه ساخت پرده | آموزش دکور خانه

درس 16 | نحوه استنسیل | تزیینات بالش و پرده

شابلون را برای سرگرمی بی پایان تزئین یاد بگیرید. برای ماندگاری طولانی از رنگی استفاده کنید که شسته نشود. هنگامی که نحوه شابلون کردن را بدانید، می توانید طرح های سفارشی بی عیب و نقصی را روی همه بالش ها و پرده های خود برای همیشه و همیشه ایجاد کنید. این به دلایل مختلف بسیار مفید است. شما می توانید در پول خود صرفه جویی کنید، زیرا می توانید یک پارچه جامد بخرید و الگوی خود را ایجاد کنید. می‌توانید کار خود را سفارشی کنید و به خانه‌تان جلوه‌ای بی‌نظیر بدهید. شما می توانید خودنمایی کنید، چه کسی پرده یا بالش دست ساز زیبا را نمی خواهد؟ با آموزش استنسیلینگ ما همراه باشید، با حضور مهمان ویژه استاد crafter، استفانی شاو. او آمده است تا به ما نشان دهد چگونه شابلون روی پارچه را بسازیم، این درس همچنین بخشی از دوره شابلون سازی ما (به زودی) در پروژه های DIY است!

تغییر اندازه پرده و بالش 02

آموزش های عالی بیشتری در مجموعه نحوه ساخت پرده های ما وجود دارد، فقط کافیست بعدی را بزنید یا با کلیک روی پیوندهای زیر به فهرست مطالب بازگردید!

اینجا را کلیک کنید تا ببینید در ادامه چه خبر است! >>

<< برای بازگشت به فهرست مطالب اینجا را کلیک کنید

این درس 16 از دوره آنلاین نحوه ساخت پرده ما است: نحوه استنسیل روی پارچه | پرده و بالش تزیین شده. این بخشی از بسته آموزشی رایگان تغییر خانه ما است! ما می خواهیم که بتوانید خانه های خود را با صنایع دستی دست ساز شگفت انگیزی پر کنید که خودتان می دانید چگونه آنها را بدوزید! امید ما این است که این الگوها و ایده های خیاطی به شما الهام بخشد تا فضای زندگی خود را دوباره تزئین کنید و در نهایت خانه رویایی خود را بسازید! یک خانه شیک شخصی سازی شده را تصور کنید که دقیقاً مطابق میل شما تزئین شده است. خوشحال به خانه بیایید و از احساس کامل “من این را ساختم” لذت ببرید. اینجا در پروژه های DIY ما عاشق رویاهای الهام بخش و تشویق حیله گری در همه جنبه های زندگی هستیم. حتما در رسانه های اجتماعی ما مشترک شوید تا در مورد همه چیزهایی که با دست ساخته شده اند در ارتباط باشید! به ما بپیوندید در فیس بوک، پینترست، اینستاگرام، و توییتر.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#بخیه #دوزی #دوخت #زنجیره #ای #آموزش #دکور #خانه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *