مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

برنامه ریزان روز DIY برای سال نو  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

برنامه ریزان روز DIY برای سال نو

ممکن است چند هفته دیگر به سال 2019 برسیم ، اما این بدان معنا نیست که برای سازماندهی و برنامه ریزی روزهای خود در حال حاضر دیر شده است! به هر حال ، گاهی اوقات کمی طول می کشد تا به روالهای جدیدی برسید که شامل مواردی مانند تصمیمات سال نو شما می شود. به همین دلیل است که ما اخیراً به دنبال ایده های دوست داشتنی برای سازماندهی روز خانگی و برنامه ریز DIY هستیم که به ما کمک می کند تا حداکثر پتانسیل بهره وری خود را در سال آینده به دست آوریم!

در صورتی که ایده ساخت یک برنامه ریز شیک و منظم را به اندازه خود ما دوست داشته باشید ، اگر نه بیشتر ، در اینجا 15 مورد از بهترین طرح ها ، ایده ها و آموزش هایی که تا به حال با آنها برخورد کرده ایم آورده شده است. در جستجوی الهام و اطلاعات

1. مجله گلوله ذهن آگاهی با دست طراحی شده است

مجله گلوله minfulness اسکچد دستی

لازم نیست هر مجله از ابتدا تهیه شود یا به صورت حرفه ای تنظیم و چاپ شود! گاهی اوقات واقعاً خوب است که خود را سازماندهی کنید که می توانید بسته به نحوه تغییر برنامه و نیازهای شما در طول سال ، تغییر دهید و سفارشی کنید. به همین دلیل است که ما ایده ساختن این ایده مجله گلوله ای را که قدم به قدم طراحی شده است دوست داریم بوهو بری!

2. برنامه ریز جیب تاشو DIY

برنامه ریز جیب تاشو Diy

آیا شما واقعاً از آن دسته برنامه ریزان فوق العاده سازماندهی شده ای هستید که دوست دارد برخی از وسایل یا یادداشت ها و کاغذها را در یک مکان نگه دارد و اجازه دهید قرارهای خود را اضافه یا جابجا کرده و هر زمان که نیاز دارید در طول روز شلوغ خود تغییر دهید؟ در این صورت ، احساس می کنیم از این آموزش برنامه ریز قدردانی خواهید کرد سلام به خانواده خلاق این به شما می آموزد که چگونه صفحات جیبی تا شده را در بین صفحات برنامه ریزی و یادداشت معمولی خود بسازید.

3. برنامه ریز doodle انگیزشی

برنامه نویس ابله انگیزشی

اگر حس سازماندهی و بهره وری شما کمی سرگرم کننده تر و پر از استعداد نسبت به یک برنامه ریز فوق العاده ساده باشد ، چطور؟ سپس ما احساس می کنیم که ممکن است از این ایده فوق العاده برنامه ریز ابله که گام به گام بیان شده است ، کمی الهام بگیرید. صنایع دستی فریبنده! در صورت تمایل می توانید پیشنهادات خود را برای بخش های برجسته و مصور بازآفرینی کنید یا خلاق باشید و برخی از موارد خود را طراحی کنید!

4. برنامه نویس دست ساز تقسیم مولسکین

برنامه ریز moleskine قطعه بندی شده دست

آیا در واقع قبلاً یک کتاب خیره کننده moleskine تهیه کرده اید که آرزو می کردید آرزو داشته باشید کاری با آن داشته باشید ، اما صفحات داخل آن فقط خط دار یا شبکه ای هستند و بنابراین لزوماً برای نگهداری تقویم مناسب نیستند؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما یک ضربه واقعی از راه خواهید داشت مینه سوتا پراکنده جلو رفت و کشید تقویمی را در دفترچه یادداشت مورد علاقه خود با دست ، با استفاده از خطوطی که قبلاً باید با آنها کار می کردند ، به عنوان راهنما استفاده کردند.

5. برنامه ریز سه حلقه سفارشی

برنامه ریز سه حلقه سفارشی

شاید شما ترجیح می دهید به عنوان یک کتاب اصلی تمام وظایف و قرارهای خود را حفظ کنید تا اینکه یکی از این برنامه ریزان کوچک و جادار کوچک مد روز را بسازید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید دختر شغلی درجه یک یک اتصال دهنده کامل با اندازه کامل را به یک برنامه ریز سه حلقه ای عالی با صفحات قابل تغییر تبدیل کرد!

6. برنامه ریز روزانه DIY با کمتر از 10 دلار

برنامه ریز روزانه با کمتر از 10 دلار

آیا واقعاً نسبت به ایده ایجاد یک برنامه ریز روزانه که در واقع توسط شما کاملاً از ابتدا ساخته شده است ، عمداً احساس نگرانی کرده اید؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم که شما واقعاً با این آموزش فوق العاده که گام به گام شرح داده شده است ، بسیار خوب خواهید شد لیلی کولی سرگردان! آنها به شما نشان می دهند که چگونه برنامه ریز خود را با استفاده از یک پوشه فایل کوچک ، صفحات کوچک اتصال دهنده و برخی از طرح ها یا تصاویر سفارشی کنار هم قرار دهید.

7. مجله گلوله سبک چک لیست اولیه

مجله گلوله سبک چک لیست اساسی

شاید شما عمدتا همانطور که قبلاً در لیست به شما نشان دادیم ، بیشتر علاقه مند به مجله گلوله هستید ، اما معمولاً صفحات کمتر شلوغ یا رنگارنگ را ترجیح می دهید ، بنابراین مطمئن نیستید که طرح ابریشمی آن ایده واقعاً برای شما طراحی شده است؟ در این صورت ، ما کاملاً پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی آن بیندازید همه چیز درباره برنامه ریزان در عوض این کتاب برنامه نویس سبک چک لیست کمی بیشتر انجام شد.

8. برنامه ریز فعالیتهای هفتگی

برنامه ریز فعالیتهای هفته ای

شاید این فقط قرارها و مأموریت هایی نیست که شما سعی کرده اید در زمینه سازماندهی به آن دست پیدا کنید ، بلکه فعالیتهای بیشتر یا سرگرمی های بیشتر در زندگی شما و خانواده شما است که می تواند از ساختار بیشتری استفاده کند؟ سپس ما می خواستیم قطعا دوست دارد توجه شما را به راه معطوف کند Deerest Dahling این برنامه ریز فعالیتهای فوق العاده ای را ایجاد کرده است که زمان و مکان را در روز برای چیزهایی که به طور هفتگی روح شما را تغذیه می کند ، ایجاد می کند!

9. تابلوی بینایی برنامه ریز DIY Foliofax

برنامه ریز فولیوفاکس دی

آیا شما یک تنظیم کننده سبک Foliofax قدیمی دارید که واقعاً نمای بیرونی آن را دوست دارید اما در داخل آن قدیمی است؟ شاید این فقط یک شبکه است و نه یک برنامه ریز ابتکاری که امیدوار بودید خودتان را پیدا کنید. در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید بوسه جلبک دریایی صفحات سفارشی را که خود طراحی کرده بودند و با الهام از تابلوهای بینایی طراحی شده بود ، قسمت داخلی آنها را جایگزین کرد!

10. استراتژی های یادداشت چسبناک DIY برای برنامه ریزان از پیش ساخته شده

استراتژی های یادداشت چسبنده DY برای برنامه ریزان آماده

آیا واقعاً چنین برنامه ای مایع دارید که همیشه تغییر می کند و مرتب می شود ، بنابراین در نوشتن تعهدات و قرارهای خود در برنامه ریز روزانه تردید دارید زیرا نگران هستید که فقط باید آنها را خط خطی کنید؟ سپس ما فکر می کنیم ممکن است با این راه بسیار خوب کنار بیایید همه چیز درباره برنامه ریزان از یادداشت های چسبنده خود برای جلوگیری از خط خوردن روی چیزها استفاده می کند! ممکن است خود برنامه ریز یک پروژه DIY نباشد ، اما راه حل مطمئناً خلاقانه است!

11. DIY برنامه ریز Hobonichi را نشان می دهد

Diy برنامه ریز hobonichi planner

برنامه ریز hobonichi یک کتاب سازمانی ژاپنی است که به شما کمک می کند اهداف خود را مشخص کنید ، مراحل خود را در جهت بهره وری برنامه ریزی کنید و انگیزه خود را حفظ کنید! ناخن آرایش به شما نشان می دهد که چگونه افرادی که این مجلات را به طور سنتی شامل می شوند ، کارهایی را که انجام داده اند ، کارهایی که دوست دارند و کارهایی که قصد انجام آنها را دارند ، به نوعی نشان می دهند که چگونه به اهداف خاصی می رسند.

12. طرح های ماهانه طراحی شده با دست خلاقانه سفارشی

طرح های ماهانه کشیده شده با دست به صورت خلاقانه

فقط در صورتی که تصمیم گرفته باشید نقاشی دستی مجله ، برنامه ریز یا سازمان دهنده همان راهی است که می خواهید بروید ، اما از چیدمانی که بیشتر دوست دارید مطمئن نیستید و احساس می کنید می توانید کمی بیشتر از الهام استفاده کنید ، در اینجا طراحی دیگری برای توجه شما وجود دارد! لرزش صفحه به شما نشان می دهد که چگونه آنها روز و صفحات خود را تقسیم می کنند و همه چیز را منظم ترسیم می کنند.

13. سازمان دهنده دیوار با قابلیت پاک کردن تراشه رنگ با چارچوب DIY

سازمان دهنده دیوار با قابلیت پاک کردن تراشه رنگ با قاب دی

آیا شما بیشتر از سازماندهنده دیوار یا شخص تقویم هستید تا یک نوع برنامه نویس کتاب کوچک؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم ممکن است با چیزی شبیه به این تقویم قاب پاک کننده رنگ روشن که گام به گام در آن شرح داده شده است کمی بهتر کنار بیایید. LaurDIY! ما عاشق روشی هستیم که آنها از تراشه های رنگ برای ساختن مربع خرما در سایه های روشن استفاده می کردند.

14. صفحات برنامه ریز ردیاب عادت DIY

صفحات برنامه ریز ردیاب عادت دی

فقط در صورتی که به دنبال برنامه ریز هستید که هدفش کمی بیشتر باشد ، زیرا شما از قبل کاملاً منظم و مولد هستید ، در اینجا یک مفهوم کاملاً رادیویی است که برای افرادی که می خواهند عادات خوبی ایجاد کنند و عادت های مثبت کمتری را ترک کنند بسیار مناسب است. ! چگونگی آن را بررسی کنید بادام زمینی و ژلیبیان این مجله عادت شگفت انگیز را قالب بندی کنید ، چاپ کنید و کنار هم بگذارید که چند روز کاری را انجام داده اید یا انجام نداده اید تا زمانی که آن رفتار جدید را آنقدر تکرار کنید که واقعاً تغییر ایجاد شود.

15. برنامه نویس برنامه نویسی با نوار واشی

برنامه نویس برنامه نویسی با نوار واشی

شاید شما در حال حاضر یک برنامه ریز یا سازمان دهنده دارید که واقعاً ساختار یا قالب آن را دوست دارید ، اما به دنبال راههای م effectiveثرتری برای کدگذاری مواردی هستید که درون آن قرار داده اید تا بتوانید چیزها را نگه دارید. واقعا سازماندهی شده؟ خوب ، شما همیشه می توانید خلاق باشید و کد خود را بسازید ، اما در صورت نیاز به کمی الهام ، در اینجا یک آموزش فوق العاده از جردن ای. کلارک که انواع روشهای فریبنده را برای نشان دادن معنی به الگوها و رنگهای مختلف نوار واشی به شما نشان می دهد.

آیا پیش از این انواع دیگری از برنامه ریزان DIY را طراحی کرده اید یا نکات و ترفندهای متفاوت و سازمانی مختلفی را امتحان کرده اید که از آنها لذت برده اید و مفید بوده اید اما در لیست ما مشاهده نمی کنید؟ همه چیزهایی را که انجام داده اید و چگونه به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکسهای کار خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#برنامه #ریزان #روز #DIY #برای #سال #نو

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید