اخبار

به خواندن ادامه دهید25 ایده لباس دزدان دریایی DIY Argh-tastic

چه قصد دارید لباس کاپیتان بپوشید یا خانواده خود را به خدمه دزدان دریایی تبدیل کنید، مطمئناً یک آموزش لباس دزدان دریایی DIY برای شما وجود دارد. پایین بروید و انتخاب کنید! آهوی ماتی!

25 ایده لباس دزدان دریایی برای یک هالووین سرگرم کننده و سرکش

چرا لباس دزدان دریایی؟

25 ایده لباس دزدان دریایی Argh-tastic DIY را در https://diyprojects.com/argh-tastic-diy-pirate-costume-ideas/ ببینید

آیا می‌دانستید که لباس‌های دزدان دریایی چهارمین لباس پرجست‌وجو شده در سال جاری در کشور بوده است. تجزیه و تحلیل گوگل از جستجوهای لباس? و بی شک، داده های بزرگ دروغ نمی گویند!

بله، اسکالواگ ها، گاردهای سیاه، و حشرات دریایی همه خشم هستند! کاسه‌ای بگیرید و فهرست ایده‌های لباس دزدان دریایی را برای بچه‌ها، بزرگسالان، زوج‌ها و غیره غارت کنید. آخرین نفری که لباس دزدان دریایی DIY را جمع می کند باید روی تخته راه برود!

1. لباس دزدان دریایی خانگی آسان DIY برای خانواده

تبلیغ پرچم عقاب
shadow-birds-20-per

یاد بگیرید چگونه با این کار خانواده معمولی خود را به یک خانواده دزد دریایی تبدیل کنید آموزش آسان. اگرچه جک اسپارو اختیاری است. آیا می توانید تصور کنید که ساختن این لباس های دزدان دریایی چقدر آسان خواهد بود؟

2. لباس دزدان دریایی در آخرین لحظه DIY برای بچه ها

https://www.pinterest.ph/pin/345299496428362159/

اهمال‌کنندگان خوشحال می‌شوند! حتی اگر فقط چند دقیقه فرصت دارید تا برای مهمانی هالووین خود آماده شوید، از آن ناراحت نباشید. این لباس دزدان دریایی DIY برای بچه ها شما را تحت پوشش قرار داد

3. لباس زارینا دزدان دریایی پری DIY

https://www.pinterest.ph/pin/130393351691091740/

فقط مقداری گرد و غبار pixie و voila اضافه کنید! دختر شما این را دوست خواهد داشت. کی گفته پری و دزد دریایی با هم قاطی نمیشن؟ شاید تینکربل و کاپیتان هوک را به خاطر دشمنی‌شان به یاد بیاورید این لباس زرینا فقط همه چیز را کنار هم می گذارد!

4. لباس دزدان دریایی زنانه

https://www.pinterest.ph/pin/575968239842501218/

همه چیزهایی که نیاز دارید احتمالاً از قبل در کمد شما هستند. آیا او در لباس خود بد به نظر نمی رسد؟ این ظاهر را با این مراحل و فقط برای یک روز یا شب از بودن یک شورشی زرق و برق دار لذت ببرید.

5. لباس دزدان دریایی سکسی هالووین DIY

تنها با چند گام ساده خود را از یک دختر شیرین به یک بانوی جسور تبدیل کنید. به غیر از لباس زیبا، آرایش همه چیز را با هم ترکیب می کند، فکر نمی کنید؟

6. پیراهن دزدان دریایی آسان

تبلیغ جی آبی

حتی جری ساینفلد این پیراهن دزدان دریایی را کنده است. یک فوق العاده آموزش آسان برای پیراهن دزدان دریایی DIY می توانید در عرض چند دقیقه درست کنید اگر هدف شما این است که فقط بخشی از خدمه باشید، این آموزش عالی خواهد بود.

7. لباس دزدان دریایی DIY برای کودکان نوپا

کوچولوی شما خواهد بود بامزه ترین دزد دریایی روی عرشه مدفوع آیا می توانید تصور کنید که او این را پوشیده است؟ من مطمئنا می توانم! این آموزش ساده را دنبال کنید و لباس های شایان ستایش هالووین بسازید که جوانان مطمئنا از آن لذت خواهند برد.

8. لباس دزدان دریایی ارزان قیمت برای نوجوانان

https://youtu.be/gcKdqmAo_64

برای مادران و نوجوانانی که به دنبال لباس های دزدان دریایی مقرون به صرفه برای تکان دادن این هالووین هستند عالی است. در ویدیوی بالا می توانید نحوه درست کردن آن را مشاهده کنید.

9. آموزش DIY پچ چشم دزدان دریایی

https://www.pinterest.ph/pin/247346204516017850/

اکنون تنها چیزی که نیاز دارید یک طوطی است و آماده اید! اگرچه همه دزدان دریایی آن را ندارند، اما اگر فقط با یک چشم در یک مهمانی حاضر شوید، بسیار جالب‌تر خواهد بود. آیا می توانید شادی را در چهره پسر کوچک در تصویر بالا ببینید؟ او دوستش دارد! با این یکی برای خودت درست کن آموزش وصله چشم دزدان دریایی آسان.

10. لباس جیک و دزدان دریایی نورلند

https://www.pinterest.ph/pin/786441153658669261/

آیا نام جیک و دزدان دریایی نورلند را شنیده اید؟ از فرزندت بپرس، مطمئنم که دارد. برای اینکه ایده ای به شما بدهم، این یک نمایش در دیزنی در مورد … حدس زدید، دزدان دریایی! این لباس دزدان دریایی جیک و نورلند باعث شادی پسر کوچک شما خواهد شد

11. لباس دزدان دریایی و طوطی زیبا

https://www.pinterest.ph/pin/311944711674384975/

چه کسی فکر می کرد دزدان دریایی می توانند اینقدر بامزه باشند؟ مناسب برای خواهر و برادر دزد دریایی ممکن است نتواند طوطی را در شانه خود حمل کند اما به لطف این هنوز هم بسیار دوست داشتنی است. آموزش چشمگیر لباس DIY.

12. لباس دزدان دریایی DIY برای دختران کوچک

https://www.pinterest.ph/pin/155303887158091688/

اجازه دهید دختر کوچک شما زندگی دزدان دریایی را با این تجربه کند لباس دزد دریایی دوست داشتنی. از آنجا که دزد دریایی بودن فقط برای پسران کوچک نیست، برای دختران کوچک نیز می تواند باشد. همه دخترها نمی خواهند همیشه فقط یک شاهزاده خانم باشند!

13. دامن شلوغ DIY Burlesque

https://www.pinterest.ph/pin/155303887169612027/

آیا می خواهید در این هالووین مانند یک عروسک سکسی به نظر برسید؟ این دامن شلوغ و شلوغ DIY می تواند برای لباس های دیگر در جاده استفاده شود. شاید یک کولی؟ آیا می توانید به چیزهای دیگری فکر کنید؟

14. لباس دزدان دریایی DIY سایز بزرگ با کرست

دزدان دریایی در اشکال و اندازه های مختلف هستند. آنها تبعیض قائل نمی شوند و این چیزی است که من در مورد آنها دوست دارم. با این زیبا فقط میتونی خودت باشی اندازه بزرگ لباس دزدان دریایی DIY.

15. لباس لیدی جک اسپارو DIY

ایده آل برای طرفداران مشتاق دزدان دریایی کارائیب. تبدیل جک به جکی اسپارو با این آموزش آسان لباس

16. دزدان دریایی کارائیب 4: آرایش، مو و لباس

اکنون که لباس را آماده کرده اید، باید آرایش و موی خود را نیز انجام دهید. برای آموزش گام به گام و بازآفرینی ظاهری از فیلم، این ویدیوی عالی را تماشا کنید.

17. کلاه دزدان دریایی DIY

یک کلاه خوب کلید تکمیل لباس شماست. این کلاه نمی تواند فقط یک کلاه گاوچران باشد که به طرف دیگر برگردید، بلکه باید یک کلاه دزد دریایی باشد! این ویدیو کار را برای شما راحت تر می کند.

18. No Sew Captain Hook Costume

آسان به عنوان 1، 2، 3! اگر باور ندارید، بررسی کنید این آموزش بدون دوخت لباس کاپیتان هوک بیرون بروید و ببینید چگونه می توانید یک تی شرت قدیمی را به لباس دزدان دریایی تبدیل کنید.

19. لباس دزدان دریایی DIY زوج ها

https://www.pinterest.ph/pin/174233079319442414/

آیا عشق را در دریای آزاد پیدا کردی؟ عشق خود را به یکدیگر با نشان دادن در این نشان دهید لباس زوج. بچه‌های شما از دیدن مادر و پدرشان که در لباس دزدان دریایی زیبا به نظر می‌رسند بسیار افتخار می‌کنند.

20. کرست نواری DIY

من فقط دوست دارم این ایده. خلاقانه، ارزان، زیبا و آسان برای ساخت. اگر بودجه شما کم است، نوار چسب ناامید نخواهد شد. اگر نمی دانستید، کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید نوار چسب.

21. کرست جین بازیافتی DIY

پیراهن جین قدیمی خود را به یک لباس زیبا تبدیل کنید، کرست همه کاره. من آن را بعد از هالووین در کمد نمی‌اندازم، فکر می‌کنم هنوز هم می‌توانید آن را در یک روز معمولی تکان دهید.

22. آموزش تبدیل گریم جک اسپارو

قدرت آرایش در این ویدیو نشان داده خواهد شد. با این آموزش تغییر آرایش ببینید چگونه می توانید واقعاً شبیه جک اسپارو شوید. این به سادگی شگفت انگیز است.

23. چگونه یک کلاه دزدان دریایی برای کودکان بسازیم

https://www.pinterest.ph/pin/309622543112073604/

این کلاه دزدان دریایی ساده چیزی است که می توانید با بچه ها درست کنید. این هالووین برای آنها عالی به نظر می رسد. مثل این است که رویاهای دزدان دریایی خود را محقق کند. شما می توانید این پروژه زیبای DIY را در ده مرحله ساده آماده کنید.

24. چکمه های دزدان دریایی نمدی DIY

این چکمه های بامزه لباس شما را یک درجه بالا می برد. هیچ دزد دریایی بدون چکمه نمی تواند بیرون برود. این فقط درست نیست. با دنبال کردن یک جفت چکمه دزدان دریایی نمدی خودتان درست کنید این دستورالعمل ها.

25. ژاکت دزدان دریایی DIY

https://www.instagram.com/p/BXyCUHeFD6g/?tagged=piratejacket

این ژاکت دزدان دریایی DIY واقعاً زرق و برق دار است. من هم بدم نمی آید این را بپوشم. این واقعاً شبیه یک لباس به نظر نمی رسد، اما می تواند افزودنی عالی برای ظاهر دزدان دریایی هالووین شما باشد!

آیا می خواهید در این هالووین به جای یک دزد دریایی جذاب باشید؟ ببینید چگونه می توانید یکی از این ویدیوی ویویان ژو (xxnaivivxx) باشید:

https://youtube.com/watch?v=3YfTcxAfWHo

اگر برای زندگی در دریا آماده هستید، پس این لباس هالووین برای شماست. آن را مانند دزدان دریایی کلاسیک بپوشید یا کمی خلاق تر و جذاب تر باشید. هر نوع دزد دریایی را که انتخاب کنید، مطمئنم که ارگ-تاستیک خواهد بود! فراموش نکنید که مورد علاقه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

کدام یک از این لباس های دزدان دریایی DIY مورد علاقه شماست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی: 17 ایده لباس مترسک از هوشمندانه تا ترسناک

Sign-Up-For-DIY-READY-Subscribe-Button

با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، پینترست، و اینستاگرام!

توجه سردبیر: این پست در ابتدا در 23 اکتبر 2016 منتشر شد و از نظر کیفیت و ارتباط به روز شده است.

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#به #خواندن #ادامه #دهید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *