اخبار, تبلیغات, مادر و کودک

ساخت عروسک از روی نقاشی

گروه عروسک سازی نقاشیا (در تبدیل نقاشی به عروسک ) با توجه به تحقیقات انجام داده روی تعدادی از کودکان وبا نظر تعدادی از روانشناسان به این نتیجه رسیدند که تبدیل نقاشی بچه ها به عروسک باعث افزایش اعتماد به نفس وخلاقیت بچه ها می شود.

تبدیل نقاشی

با سلام خدمت شما دوست عزیز و مهربان

آیا تا بحال فکر کرده اید که نقاشی به عروسک تبدیل شود ؟؟؟
آیا تا بحال فکر کرده اید ازچه طریقی می توانید باعث افزایش خلاقیت و اعتمادبه نفس فزرندتان شوید؟؟؟؟

تبدیل نقاشی

گروه عروسک سازی نقاشیا (در تبدیل نقاشی به عروسک ) با توجه به تحقیقات انجام داده روی تعدادی از کودکان وبا نظر تعدادی از روانشناسان به این نتیجه رسیدند که تبدیل نقاشی بچه ها به عروسک باعث افزایش اعتماد به نفس وخلاقیت بچه ها می شود.

سفارش عروسک

همین حالا سفارش دهید

حتی اگر ازیک زاویه ی دیگر به این کار (تبدیل نقاشی به عروسک) نگاه شود مثلا از دید فرهنگی می توان به این واقعیت رسید که امروزه بسیاری از عروسک هایی که در دسترسی فرزندان شما قرار دارد برگرفته از الگوهای غربی است و به نظر شما بهتر نیست فرزندتان با عروسکی بازی کنند که حاصل تخیلات و هنر خودشان باشد.
با اینکار جدای شادی وصف ناشدنی باعث تقویت اعتماد به نفس و خلاقیت آن ها می شوید و آن ها را درانتخاب الگوی صحیح یاری کرده اید.
تبدیل نقاشی قدیمی به عروسک یادگاری
کار ما تبدیل انواع نقاشی و کاراکتر مورد علاقه افراد ( از خردسال تا بزرگسالان) به عروسک و ساخت عروسک از روی عروسک های قدیمی و نوستالژیک است.
کیفیت عالی دربرابر مقرون به صرفه ترین قیمت رسالت کاری ماست.
تبدیل نقاشی کودک به اسبابی قابل لمس و حجم دار جدا از ایجاد هیجان و شوق در کودک وی را برای تحقق خواسته های مطلوب مورد تائید پدر ومادر و در سالهای پس از کودکی طرح های مورد پسند اجتماع مشتاق و مصمم خواهد کرد. یک هدیه ویژه و بی همتا برای آن که دوستش دارید.
ارزش اسباب‌ بازي‌ها را ناديده نگيريد اسباب بازی کودک مهم ترین نقش را در پرورش شخصیت وی بازی می کند دوران پیش از هفت سالگی کودک ،اسباب بازی بیشتر توجه کودک را به خود جلب می کند و دوران پس از هفت سالگی مقارن با ورود به مدرسه و اصطکاک کودک با اجتماع نیز نقش اسباب بازی ها را پر رنگ تر می سازد. جمع اوری کلکسیونی از اسباب بازی های بیهوده و خشن همچون اسلحه یا عروسک های غربی ضرباتی غیر قابل جبران به شخصیت کودک وارد خواهد ساخت و در حقیقت این اسباب بازی ها هستند که شخصیت وی را شکل می دهند طرح لهفت این اشکال بزرگ را برطرف ساخته است چراکه این کودک است که افکار خود را به اسباب بازی تبدیل کرده و همراه با اسباب بازی های زائیده ذهن خود آنچه را که میخواهد و به کمک آموزش پدر ومادر دریافته پرورش می دهد. شما با اهدا لهفت به کودک خود خودباوری و اعتماد به نفس را به او هدیه خواهید کرد ، کودک شما درمی یابد که افکار و طرح هایش همیشه قابل اجرا خواهد بود و خود را برای ارایه طرح های بهتر آماده خواهد ساخت . به امید فردایی بهتر ، ایرانی برتر با کودکان خلاق امروز.

 

تمامی عروسک سازهای ما دارا تجربه ی کاری زیاد در زمینه ی عروسک سازی و ارتباط با کودک می باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *