مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

راکت رول دستمال توالت DIY 1. خانه
 2. بچه ها

راکت رول دستمال توالت DIY

رول های مقوایی مقوایی نمونه کاملی از یک پروژه آسان سرگرم کننده هستند. کار آنها برای بچه ها به اندازه کافی آسان است اما می تواند به انواع شخصیت ها و چیزها تبدیل شود. صنایع دستی برشی و کاغذی نیز همیشه مورد توجه بچه های من بوده است ، به همین دلیل می دانستم وقتی با این کاغذ دوست داشتنی ، کشتی موشک رول توالت که تمام آن عناصر را درگیر می کند ، واقعاً برنده تمام پولها هستم.

موشک رول دستمال توالت

موشک رول دستمال توالت توالت برای بچه ها

طبق معمول ، من تصمیم گرفتم که می خواهم روند یکی از این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنم! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

کاغذ توالت دستمال توالت رول کاردستی رنگارنگ

رویه راکت رول دستمال توالت

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • رول دستمال توالت
 • قیچی
 • یک چوب چسب
 • مقوا (نارنجی ، قرمز ، آبی و سفید)
 • کاغذ خاکستری
 • یک نشانگر سیاه

رول کاغذ توالت رول کاغذ کاردستی

مخروط راکت رول دستمال توالت

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

به لیست خود نگاه کنید و هر آنچه را که نیاز دارید جمع کنید.

مواد راکت رول دستمال توالت

مرحله 2: شروع به پوشاندن رول خود کنید

رول خالی دستمال توالت خود را در کاغذ خاکستری خود بپوشانید! صفحه خود را به صورت منظره چرخاندم ، بنابراین لبه های بلند به بالا و پایین صفحه تبدیل شدند. لبه پایین رول خود را با پایین صفحه به طور مساوی بچرخانید و جایی که بالای لوله به کاغذ برخورد می کند را علامت بزنید (با ایجاد یک علامت کوچک با یک وسیله نوشتن یا ایجاد یک برش کوچک با قیچی خود). از این علامت به عنوان راهنما استفاده کنید تا تمام صفحه را برش دهید تا یک نوار هم ارتفاع با رول توالت خود داشته باشید. اکنون تا ارتفاع رول توالت چسب بزنید و یک لبه را به سمت پایین بچسبانید تا لبه های بالا و پایین صفحه کاملاً با لبه های بالا و پایین رول توالت کنار هم قرار بگیرند. از آنجا شروع به پیچیدن کاغذ با دقت در تمام سطح رول توالت کنید ، لبه های بالا و پایین خود را حتی در تمام مدت نگه دارید. وقتی دوباره به ابتدا برگشتید و با لبه اول خود برگشتید ، چسب بیشتری روی آن بچسبانید و آن را پایین بچسبانید تا لبه جدید با لبه اول همپوشانی داشته باشد ، سپس مقدار اضافی آن را مرتب کنید. چسب را دوباره زده و در صورت نیاز پس از اصلاح ، لبه کوچک آخر را محکمتر به پایین بچسبانید. در حالی که بقیه قطعات خود را برش می دهید ، رول را لحظه ای کنار بگذارید.

موشک رول رول کاغذ توالت مرحله 2

موشک رول دستمال توالت مرحله 2a

موشک رول دستمال توالت مرحله 2b

موشک رول دستمال توالت موشک مرحله 2c

مرحله 3: قسمت بالا را شکل دهید و ببرید

بالای موشک خود را بسازید! صفحه نارنجی خود را به صورت پرتره روشن کنید تا لبه های بلند به دو سمت چپ و راست تبدیل شوند. قیچی خود را در امتداد لبه پایین قرار دهید ، حدود نیم اینچ از گوشه پایین سمت راست قرار دهید و یک برش رو به بالا ایجاد کنید که به آرامی به سمت چپ منحنی شود و قوس آن را بچرخانید تا زمانی که از لبه سمت چپ از فاصله پایین فاصله بگیرید ترک کرد گوشه در امتداد لبه سمت چپ همانطور که اولین برش شما از گوشه پایین سمت چپ در امتداد پایین بود. حالا قطعه را به خودش منحنی کنید ، یک طرف را به سمت دیگر بپیچید اما نقطه بالایی را محکم کنید و اجازه دهید طرف خمیده باز بماند تا شکل مخروط ایجاد کند. در امتداد لبه ای که در قسمت خارجی مخروط قرار دارد ، چسب بزنید و آن را در جای خود بچسبانید. مخروط را با رول توالت خود کنار بگذارید.

موشک رول رول کاغذ توالت مرحله 3

موشک رول رول کاغذ توالت مرحله 3a

مرحله 4: شروع به ساختن آتش کنید

از گوشه دست نخورده دیگری از صفحه نارنجی خود ، یک نسخه بسیار کوچکتر از همان شکلی که مخروط شما را شروع کرده ، با لبه های گوشه ای که طول آن در هر طرف تقریباً یک اینچ است برش دهید. این بار به جای اینکه مانند یک قوس خمیده و روان از ته آن خارج شوید ، آن را مانند ابر کارتونی یا لبه های برآمده پوسته پوسته می کنید. این می تواند لایه داخلی آتش موتور موشک شما باشد. کنار بگذار

موشک رول دستمال توالت مرحله 4

مرحله 5: جزئیات را برش دهید

دایره ای از صفحه قرمز خود برش دهید که قطر آن تقریباً نیم اینچ است. این کار را با برش یک مربع از گوشه صفحه به اندازه یک اینچ در یک اینچ و سپس استفاده از قیچی برای لبه های مستقیم و گوشه های نوک تیز کردم. این قسمت داخلی پنجره موشک خواهد بود.

موشک رول دستمال توالت مرحله 5

مرحله ششم: برش بیشتر!

لایه بیرونی موتور موتور موشک خود را برش دهید! اولین شعله نارنجی خود را در بالای صفحه قرمز به عنوان راهنما قرار دهید تا بتوانید تکه شعله بزرگتر دیگری را در اطراف آن برش دهید ، مطمئن شوید که قرمز به صورت حاشیه نشان داده می شود. این بار ، به جای برش یک لبه پایین گرد ، من معدن را خوشه ای و مانند شعله های آتش نشان دادم.

موشک رول دستمال توالت مرحله 6

موشک رول دستمال توالت مرحله 6a

موشک رول رول دستمال توالت مرحله 6b

مرحله 7: قطعات خود را شکل دهید

چهار مثلث از کاغذ نارنجی خود ببرید. هر یک از اینها یک اینچ در امتداد پایین با یک نقطه بالایی خواهد بود که تقریباً نیم اینچ در حدود نقطه میانی لبه پایین قرار دارد و به آنها اضلاع مساوی و یکنواخت می دهد. هر چهار مثلث نارنجی خود را در امتداد محورهای عمودی خود به نصف بریزید. اینها باله های دم موشک شما خواهد بود. آنها را برای لحظه ای نیز کنار بگذارید.

موشک رول دستمال توالت مرحله 7

موشک رول دستمال توالت مرحله 7a

مرحله 8: پنجره را چسب بزنید و برش دهید

از کاغذ آبی خود دایره ای برش بزنید که بزرگتر از حلقه ای باشد که قبلاً با قرمز برش داده اید. من تکنیک برش یک مربع و سپس گرد کردن آن را تکرار کردم ، اما اولین دایره قرمز را به عنوان الگو در برابر مربع نگه داشتم ، بنابراین می توانم اطمینان حاصل کنم که دایره آبی که برش داده ام به اندازه کافی بزرگ است که لبه های آن مانند یک مرز اطراف قرمز نشان داده می شود ؛ بعداً آنها را لایه لایه می کنید. یک بار دیگر ، قطعات را کنار بگذارید.

موشک رول دستمال توالت مرحله 8

موشک رول دستمال توالت مرحله 8a

مرحله 9: درب را چسب بزنید و برش دهید

از کاغذ آبی خود یک شکل درب برش بزنید! مال من حدود یک اینچ قد و نیم اینچ عرض است. من ابتدا با برش یک مستطیل ساده بر اساس آن ابعاد و سپس گرد کردن آن در یک قوس ، شبیه نیم دایره شروع کردم.

موشک رول دستمال توالت مرحله 9

مرحله 10: جزئیات بیشتر

یک دایره بسیار کوچک را از ورق سفید خود برش دهید. قطر معدن فقط حدود یک چهارم اینچ بود. این چرخ مهر و موم هوا خواهد بود که در موشک شما را باز و بسته می کند.

موشک رول دستمال توالت مرحله 10

مرحله یازدهم: پنجره دیگر

حالا ، یک قطعه بیضی کوچک از قطعه قرمز خود ، با یک لبه کوچک صاف برش دهید. این یک پنجره کوچک در بالای درب موشک شما خواهد بود. اکنون شما رسماً تمام اشکال خود را بریده و آماده جمع شدن به صورت یک موشک کامل روی رول توالت خود کرده اید!

موشک رول دستمال توالت مرحله 10

موشک رول رول رول مرحله 11

مرحله 12: قسمت بالا را اضافه کنید

در لبه بالایی رول توالت خود را چسب بزنید و سپس آن لبه را به داخل مخروط نارنجی رنگی که قبلاً بریده اید فشار دهید. شما می خواهید مطمئن شوید که لبه به طور مساوی با داخل مخروط قرار دارد به طوری که به جای اینکه در یک زاویه قرار بگیرد ، مستقیم و بالا بماند. این حالا دماغ موشک شماست! بعد ، چسب را به پشت دایره پنجره قرمز خود بمالید و آن را در وسط دایره پنجره آبی خود بچسبانید تا این دو لایه شود. سپس به پشت آن دایره آبی رنگ چسب زده و کل پنجره را در محل رول توالت خاکستری ، دقیقاً زیر لبه مخروط نارنجی خود بچسبانید. قطعه درب آبی را به رول خاکستری درست زیر پنجره بچسبانید ، سپس قطعه کوچک بیضی قرمز را به آن درب آبی نزدیک بالای قسمت بالا بچسبانید ، و قطعه دسته دایره ای سفید را روی درب آبی درست در زیر آن ، در وسط قرار دهید. با استفاده از نشانگر مشکی خود ، رئوس یک صلیب را در مرکز دایره سفید بکشید تا مانند یک دسته گرد باشد. حالا چهار باله دم خود را پایین بچسبانید! در قسمت بیرون چین که هر کدام را تا کرده اید چسب بزنید و آنها را با فاصله مساوی از یکدیگر در دو طرف درب آبی و دو در پشت پشت بچسبانید.

موشک رول دستمال توالت مرحله 12

موشک رول رول کاغذ توالت مرحله 12a

موشک رول دستمال توالت مرحله 12b

رول رول دستمال توالت توالت مرحله 12c

رول رول دستمال توالت توالت مرحله 12d

موشک رول دستمال توالت مرحله 12e

مرحله سیزدهم: کناره ها را اضافه کنید

پشت قطعه شعله نارنجی رنگ خود را بچسبانید و آن را در وسط قطعه شعله قرمز خود بچسبانید تا از اطراف لبه خارج شود. از قیچی خود برای ایجاد برشهای کوچک نیم اینچی در رول توالت مقوایی بین باله های دم در طرفین و درب آبی استفاده کنید. قسمت بالای شعله لایه ای خود را به قسمت زیر رول توالت خود وارد کنید و بگذارید تا در بریدگی هایی که ایجاد کرده اید بلغزد ، بنابراین به نظر می رسد از موتورهای پایین می ترکد. سپس شکافها را به شکل ضربدری روی دسته در با مارکر مشکی خود پر کنید.

موشک رول دستمال توالت مرحله 12e

موشک رول رول دستمال توالت مرحله 13

رول رول دستمال توالت توالت مرحله 13 f

رول رول دستمال توالت توالت مرحله 13 گرم

رول دستمال توالت توالت

موشک رول دستمال توالت ساده

این واقعاً تمام چیزهایی است که وجود دارد! البته ، شما همیشه می توانید با رنگ ها ، جزئیات و تزئینات به همان اندازه که خلاقیت داشته باشید. فقط درصورتی که دوست دارید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، اینجایک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شماست!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#راکت #رول #دستمال #توالت #DIY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید