مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

صنایع دستی شکرگذاری زیبا و آسان

[ad_1]

  1. خانه
  2. بچه ها

صنایع دستی شکرگذاری زیبا و آسان

اکنون که پاییز اینجاست ، بازی DIY و ساخت ما در حال انجام است پر شده تاب خوردن! این فصل شامل فرصت های شگفت انگیز بسیاری برای خلاقیت ، بین جشن های برداشت محصول و عنصر شبح وار هالووین است. حتی گاهی اوقات منجر به بارش برف و کریسمس قسمت هایی از پاییز خود را صرف کارهای زمستانی می کنیم! در حال حاضر ، ما در جستجوی پروژه های شگفت انگیز شکرگذاری هستیم که می توانیم برای خود بسازیم یا به بچه هایمان کمک کنیم.

اگر در فکر یادگیری نحوه ساخت پروژه ها و کاردستی های جدید DIY Thanksgiving در سال جاری به اندازه ما جذاب هستید ، اگر نه بیشتر ، این 15 ایده ، طرح و آموزش جالب توجه را که با آنها مواجه شده ایم ، بررسی کنید تا کنون در جستجوی ما!

1. کلاه بوقلمون کاغذی شکرگذاری ناز

کلاه بوقلمون کاغذی شکرگذاری ناز

آیا بچه های شما از علاقه مندان لباس کمی هستند که از لباس پوشیدن لذت می برند همه در طول سال ، حتی برای تعطیلات که در واقع لزوماً لباس نمی پوشند؟ سپس ما فکر می کنیم که ممکن است ما دقیقاً آموزش برای شما را درست در محل کار پیدا کرده باشیم! بررسی کنید که چگونه Momdot برای ساخت این بوقلمون های کوچک شایان ستایش که به قسمت جلویی یک باند کاغذی متصل می شوند ، برای ساخت یک کلاه احمقانه کار بسیار سرگرم کننده ای انجام داده است.

2. کاردستی کوچک بوقلمونی کیسه ای

کیف دستی کوچک بوقلمونی بوقلمون

در خانه ما ، بعضی از محبوب ترین کارها معمولاً کارهایی است که شامل تبدیل نوعی از وسایل خانگی معمولی به یک چیز شایان ستایش دیگر است ، به آن نوعی شخصیت و شخصیت داده می شود که بچه های ما می توانند سفارشی سازی کنند. به همین دلیل فکر کردیم این بوقلمون های کوچک کیسه ای کاغذی ایده بسیار زیبایی هستند! هجده 25 به شما نشان می دهد که چگونه آنها را با استفاده از چشمان گوگلی ، مینی حلقه لباس ، بدلیجات و تکه های روبان بریده شده برای پرهای دم به وجود می آورید.

3. بسته های میان وعده ذرت شکرگذاری

بسته های میان وعده ذرت شکرگذاری

اگر هرگز نوعی کاردستی وجود داشته باشد که حتی از پروژه ای که آنها می توانند بسازند بهتر از بچه های ما باشد ، یک چیز عادی را به چیز دیگری تبدیل کند و سپس با آن بازی کند ، این یک پروژه است که شامل غذا خوردن نیز می شود! به همین دلیل ما فکر کردیم که این کاغذهای کوچک خنده دار میخچه های برداشت شده را تشکیل می دهند کیکس به شما نشان می دهد که چگونه پر کردن غذاهای خوشمزه مانند یک بسته میان وعده ارزش فوراً نشانه گذاری را دارید.

4. بوقلمون براق کاغذی

بوقلمون براق کاغذی

آیا ما واقعاً توجه شما را با ایده ساخت بوقلمون های کاغذی ساده جلب کرده ایم زیرا بچه های شما کاملا جوان هستند و شما قبلاً می دانید که این نوعی کاردستی است که آنها از آن لذت می برند و می توانند از پس آن برآیند ، اما نمی توانید از خود بپرسید که آیا نمی توانید کمی بیشتر هیجان انگیز است؟ در این صورت ، ما می خواهیم کاملا پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی صنایع دستی توسط آماندا پرندگان خود را کاملا پر زرق و برق می کنند ، بنابراین آنها کمی درخشش اضافی دارند!

5. هنر بوم بوقلمون ماکارونی شکرگذاری

شکرگذاری ماکارونی هنر بوم ترکیه

آیا ما واقعاً توجه شما را جلب کردیم که در مورد ایده کار با وسایل کمی غیرمتعارف و تبدیل آنها به چیز دیگری صحبت کردیم ، اما شما متقاعد شده اید که بچه های شما ممکن است با یک کار عملی بهتر کمی کنار بیایند؟ پس ما می خواهیم شرط بگذاریم که کنار بیایید بسیار در واقع با راه کیکس ترسیم قطعات مختلف ماکارونی با رنگهای مختلف و ترتیب آنها بر روی بوم برای ایجاد یک رشته رشته خشک شده و بوقلمون اثر دستی!

6. کاردستی کلاه زائر کاغذی

کاردستی کلاه زائر کاغذی

آیا ایده ای که تاکنون بهترین را دوست داشته اید در واقع مفهوم کلاه کاغذی بوده است اما نمی توانید از این سeringال بپرسید که آیا بچه ها ممکن است با ایجاد انواع مختلف چرخ دنده شکرگذاری بیشتر سرگرم شوند تا بازی هایشان کمی بیشتر سرگرم شود؟ در این صورت ، ما همچنین پیشنهاد می کنیم به این کلاه های زائر کاغذی خنده دار که به طور مفصل در مورد آنها ذکر شده است ، بپردازیم لحظه ای تلاش!

7. کاغذ و کاهو تنبل شکرگذاری و میان وعده ها

نوشابه های شکرگزاری و میان وعده های گل مایل به گل و کاغذ

آیا شما احساس کرده ایم که در جایی بین این که بخواهید با بچه هایتان کارهای کاغذی انجام دهید و بخواهید وسایل خانه را با چرخه بالا ببرید ، گرفتار شده اید ، اما در انتخاب اینکه کدام یک را بیشتر دوست دارند ، مشکل دارید؟ خوب ، کی تا حالا بهت گفته دارند انتخاب کردن؟ درعوض ، نحوه بررسی را بررسی کنید طراحی شاد نگهدارنده آب نبات با کشتی Mayflower و آبمیوه با مزه بسیار عالی از کاغذ ، میله های آب نبات چوبی و فنجان های چاشنی مومی شده را ساخته است.

8. بوقلمون های کاغذی دست و رد پا

بوقلمون های کاغذی دستی و رد پا

آیا واقعاً احساس کرده اید که ایده ساخت اثرات دستی در جایی از پروژه بعدی که با بچه های خود انجام می دهید ، کاملاً مجذوب شما شده است زیرا از قبل می دانید که آنها چقدر از ردیابی و چاپ مکان های دست خود لذت می برند ، اما ترجیح می دهید این کار را با رنگ آشفته انجام ندهید؟ در اینجا ایده ای وجود دارد که ما معتقدیم در عوض کمی بهتر کنار می آیید! بررسی کنید که چگونه فقط یک مامان وجود دارد این بوقلمون کاغذی عالی را ساخت که در آن بدنه از دو رد پای کاغذی ردیابی شده و پرهای دم از اثرات دستی کاغذی ردیابی ساخته شده است ، همه به هم چسبیده اند.

9. بادکنک بوقلمون شکرگذاری

بادکنک بوقلمون شکرگذاری

اگر می خواهید زمانی را صرف ساختن بوقلمون های خنده دار DIY با بچه های خود کنید ، آیا ترجیح می دهید تکه های کاغذی را که برش می دهید با چیز دیگری که برای آنها جالب است ترکیب کنید ، فقط برای اینکه علاقه آنها کمی راحت تر باشد؟ خوب ، اگر آنها تا به حال حتی به اندازه نصف کوچولوهای ما از بادکنک خوششان آمده است ، پس فکر می کنیم با این کار بادکنک و دم دم کاغذی کار بوقلمون که با جزئیات واضح در مورد سلام ، فوق العاده.

10. مینی بوقلمون کدو تنبل

بوقلمون مینی کدو تنبل

شاید در واقع شما چه کسی قصد دارد یک نوع بوقلمون جذاب برای فصل شکرگذاری درست کند اما شما ترجیح می دهید یک قطعه تزئینی کوچک باشد که بتوانید در کنار میز یا میز غذاخوری خود تنظیم کنید؟ سپس ما می خواهیم شرط ببندیم که شما یک لگد از پیش رو خواهید داشت دختر شاهزاده خانم پینکی از کدو تنبل های مینیاتوری ، کاغذ ساختمانی و کمی رنگ برای ساخت این بوقلمون های کدو تنبل دوست داشتنی با دم روشن و چهره های کوچک عزیز استفاده کرد.

11. نقاشی بوقلمون و کاغذ بافتی بوقلمون

نقاشی بوقلمون بافتی و بوقلمون دکمه ای

آیا بچه های شما هنوز به اندازه کافی کم نیستند که معمولاً با کارهای ساده برش و چسباندن بهتر کنار بیایند اما شما واقعاً عاشق این ایده هستید که از چیزهای نامتعارف کمی خلاقانه تر از حد معمول هم استفاده کنید؟ خوب ، اگر شما هم مثل ما در اتاق کار خود مجموعه ای از دکمه های ولگرد داشته باشید ، پس ما می خواهیم قطعاً پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی Arty Crafty Kids این الگوهای کوچک بوقلمون را نقاشی کرده و سپس پرهای دم را با دکمه های رنگی چسبانده شده برای برخی از بافت های بصری پر کنید.

12. بوقلمون های مخروطی و روبان ناز

بوقلمون های نخی و روبان ناز

آیا ما واقعاً توجه شما را با این مفهوم ساختن یک چیز دوست داشتنی و تزئینی جلب کرده ایم ، به خصوص اگر بخواهید از عناصر طبیعی استفاده کنید ، اما هنوز هم دوست دارید این کار را آنقدر راحت انجام دهید که بچه هایتان بتوانند کمک کنند؟ سپس پیشنهاد ما این است که به سراغ مجموعه قراضه های روبان خود بروید و بچه ها را به حیاط خانه بفرستید تا سنگ قلمهای جمع شده جمع کنند ، سپس به بررسی نحوه نمایش این بوقلمون های دوست داشتنی بپردازیم. کرم شب تاب و پای لجن ساخته شد!

13. عروسک های انگشتی کاغذ و بوقلمون برگ

عروسک های انگشتی کاغذ و برگ بوقلمون

آیا هنوز به این فکر می کنید که بوقلمون های گردی را که در لیست ما به شما نشان می دهیم چقدر دوست دارید ، اما می دانید بچه های شما با نوع کار تعاملی که می توانند درست کنند بهترین کار را می کنند و بعداً مانند یک اسباب بازی به بازی ادامه می دهند؟ سپس ما فکر می کنیم شما به سادگی باید نگاهی به راه بیندازید مامان آرتسی این عروسک های انگشت بوقلمون خنده دار را با استفاده از کاغذ و برگ ساخته است!

14. کاردستی بوقلمون لایه لایه

صنایع دستی بوقلمون لایه ای

آیا ذکر ما از کاردستی با برگ های پاییز در واقع مورد علاقه شما بوده است که تاکنون در لیست ما دیده اید ، اما هیچ یک از ایده هایی که نشان داده ایم به اندازه برگ های شما استفاده نکرده اند می دانم بچه های شما می خواهند؟ سپس ما متقاعد شدیم که این کاردستی بوقلمون دمبرگ لایه لایه خنده دار که به زیبایی و به وضوح مشخص شده است آسان Peasy و سرگرم کننده است ممکن است کمی بالاتر از کوچه شما باشد!

15. بوقلمون جعبه غلات

جعبه غلات بوقلمون ترکیه

به جای ساختن عروسک یا کار بوقلمون که پس از اتمام کار به یک اسباب بازی تبدیل می شود ، آیا ترجیح می دهید کارهای شکرگذاری خود را فرصتی برای انجام نوعی فعالیت یادگیری یا ذهن آگاهی با فرزندان خود بدانید؟ در این صورت ، ما قطعاً شما را به بررسی چگونگی تشویق می کنیم صنایع دستی توسط آماندا از یک جعبه و کاغذ غلات برای ساختن یک بوقلمون شکرگزارانه استفاده کنید که در آن خانواده شما خانواده خود را بنویسید و چیزهایی را که از آنها سپاسگزار هستند امسال بنویسید ، آن را در جعبه قرار دهید ، و بعداً بعد از شام آنها را بخوانید تا واقعاً به روحیه خود برسید تعطیلات

آیا پیش از این پروژه ها و صنایع دستی جالب و شگفت انگیز شکرگذاری دیگری نیز ساخته اید که از انجام آنها واقعاً لذت ببرید اما اینجا را در لیست ما نمی بینید؟ درمورد آنچه ایجاد کرده اید و نحوه انجام آن همه چیز را به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#صنایع #دستی #شکرگذاری #زیبا #آسان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید