مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

عروسک سگ کاغذی 3D

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

عروسک سگ کاغذی 3D

اگر این آخر هفته به دنبال یک کار آسان و سرگرم کننده برای انجام kiddos هستید ، بررسی کنید که چگونه این کار عروسکی عروسک سگ کاغذی 3D را ساخته ام! ایده آل برای بچه ها در هر سنی و سرگرم کننده برای بازی بعد از آن. من تمام مراحل را در اینجا مستند کردم.

عروسک سگ کاغذی سه بعدی

بچه ها آنقدر عاشق عروسک های سه بعدی خود بودند که من نمی توانم کمکی کنم که بخواهم روند کار را به طور گسترده و گسترده تقسیم کنم! این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • کاغذ سفید
 • رشته
 • یک نشانگر سیاه
 • سیخ کبابی چوبی
 • دو چشم گوگل
 • کاغذ قرمز
 • چسب گرم
 • قیچی (قیچی ناخن معمولی و منحنی)
 • پاک کننده لوله مشکی (دو عدد معمولی و یک عدد)

مرحله 1: آماده شوید

مواد خود را جمع کنید و هر آنچه را که نیاز دارید در دسترس قرار دهید!

مواد عروسکی سگ کاغذی 3D

مرحله 2: سیخ را برش دهید

سیخ کباب چوبی خود را در وسط نصف کنید. از این دو نیمه جدید به شکل X عبور کرده و از اسلحه چسب داغ خود استفاده کنید تا آنها را در نقاط مرکزی خود بچسبانید. این دستگیره عروسک شما و نحوه حرکت دادن آن خواهد بود! فعلاً آن را کنار بگذارید.

چوب دست نشانده عروسک سگ کاغذی 3d

عروسک خیمه شب بازی سگ x

چسب چوبی عروسکی سگ کاغذی 3d

مرحله 3: شروع به شکل دادن به بدن کنید

قطعه کاغذ سفید خود را به صورت افقی برگردانید و آن را از وسط ببرید. یک نیمه را کنار بگذارید و سپس نیمه دوم را به صورت افقی و در حدود یک سوم راه بالا برش دهید. اکنون یک مستطیل بزرگ ، یک مستطیل کوچکتر و یک مربع دارید. مستطیل بزرگتر خود را بردارید و آن را به نصف راه تا بزنید. با قیچی خود ، شکل گوش سگ توله سگ را برش دهید ، گوشه ها و لبه های مستقیم آن را گرد کنید. من ذهنم را شبیه یک شکل تخم مرغ بلند و کمی گسترده تر کردم. وقتی کارتان تمام شد ، به دلیل اینکه لایه شما کاغذ تا شده است ، دو گوش خواهید داشت. گوش های سگ خود را کنار بگذارید.

عروسک سگ کاغذی 3D کاغذ آماده کنید

نیمی از کاغذ عروسکی سگ کاغذی 3D

کاغذ سه بعدی کاغذ تاشو عروسکی سگ

گوشه عروسکی سگ کاغذی 3d

دور عروسک عروسک سگ کاغذی

مرحله 4: رشته را برش دهید

دو قطعه رشته هر کدام به طول حدود چهار اینچ را برش دهید و آنها را برای لحظه ای کنار بگذارید.

برش روبان عروسک خیمه شب بازی سگ 3D

مرحله 5: پاک کننده های لوله را برش دهید

چهار قطعه دو اینچی از پاک کننده های لوله مشکی خود که به طور منظم شکل گرفته اند برش دهید. بعد ، یک قطعه از تمیز کننده لوله پف دار خود ببرید که در انتها یک پف کامل به اضافه نیمی از ثانیه را به شما می دهد. شما برش خود را در وسط پف دوم ایجاد خواهید کرد.

عروسک خیمه شب بازی سگ سیاه و سفید

مرحله 6: یک مربع قرمز برش دهید

قطعه ای اینچ به اینچ را از گوشه ای از کاغذ قرمز خود برش دهید و گوشه ها و لبه ها را دور بزنید تا به شکل قطره قطره قطره مانند دربیاید اما به جای نوک نوک تیز مخروطی ایجاد کنید. این زبان سگ شما خواهد بود و می توانید لحظه ای آن را کنار هم قرار دهید.

مرحله 6 عروسک خیمه شب بازی سگ کاغذی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 6a

مرحله 7: شروع به چسباندن کنید

به دو مستطیل کاغذ سفید باقی مانده برگردید و آنها را به شکل استوانه در آورید تا سر و بدن سگ شما ایجاد شود. برای هر یک ، چسب حرارتی را در امتداد یک لبه کوتاه تر قرار دهید ، لبه مقابل را خم کنید تا به آن برسد ، لبه چسب نخورده را به زیر حلقه کنید و لبه اول را در سمت دیگر بچسبانید. این کار را برای قطعه دوم تکرار کنید و دو سیلندر خواهید داشت. یکی کوچکتر از دیگری. قطر یا عرض آنها را تقریباً یکنواخت کنید ، علیرغم این واقعیت که یکی با طول (بدن) و دیگری کوتاه (سر).

مرحله 7 عروسک خیمه شب بازی سگ کاغذی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 7a مرحله 7b عروسک عروسکی سگ کاغذی

مرحله 8: رشته را اضافه کنید

با استفاده از نوک تیز قیچی ناخن خود ، سیلندرهای کاغذ سفید خود را برای رشته های عروسکی خود فشار دهید. برای سر سگ خود ، دو سوراخ را در همان انتهای سوراخ می کنید اما در طرف مقابل دهانه آن انتها می کنید. سر را به صورت افقی بچرخانید و یک سوراخ در بالا و یک سوراخ در زیر آن سوراخ کنید. برای بدن سگ ، دوباره دو نگه دارید ، اما این بار در یا پایان و در یکسان سمت. سیلندر را دوباره به صورت افقی بچرخانید و در قسمت انتهایی آن سوراخ کنید و یک سوراخ کنید همچنین در بالا در انتهای دیگر با قرار دادن رشته در یکی از سوراخ های بدن ، سپس از طریق سوراخ پایین سر و از طریق سوراخ بالای سر ، سر سگ را مانند گردن به سمت بدن بپیچید. با استفاده از اسلحه چسب داغ ، انتهای رشته را در داخل سیلندر بدنه و یک نقطه چسب در هر سوراخ سر محکم کنید تا آن را در جای خود نگه دارید تا اینکه رشته را به بالا و پایین بلغزانید. سگ شما گردن دارد چگونه! در انتهای دیگر بدن ، انتهای رشته خود را از سوراخ دوم رد کنید و رشته را کوتاه کنید تا طول آن برابر با طول کل رشته اول در قسمت جلوی عروسک باشد. این انتها را در داخل سیلندر بدنه نیز بچسبانید.

مرحله 8 عروسک سگ کاغذی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 8a

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 8b

مرحله عروسک عروسک سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک عروسک سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک عروسک سگ کاغذی 3 بعدی

عروسک سگ کاغذی 3d مرحله 8f

مرحله 9: دسته خود را وصل کنید

با استفاده از اسلحه چسب داغ انتهای رشته جلوی خود را به یک انتهای سیخ و انتهای رشته پشت خود را به انتهای مخالف آن بچسبانید یکسان سیخ. سیخ دیگری که به طور عمود از طریق چوب چسب خورده شما عبور می کند ، هیچ رشته ای روی آن نیست. این فقط برای گرفتن چسب بهتر هنگام حرکات عروسکی است ، دقیقاً مانند یک مارونت کلاسیک!

مرحله 9 عروسک خیمه شب بازی سگ کاغذی

مرحله 10: ایجاد چهره

چهره سگ خود را تزئین کنید! در بالای سر سگ خود ، در دو طرف رشته ، چسب زده و گوش های خود را در جای خود بچسبانید. سپس چشم های گوگل را جلوی گوش ها پایین نگه دارید. در مرحله بعد ، به لبه مخروطی زبان سگ خود چسب بزنید و آن را در پایین سیلندر سر سگ خود بچسبانید تا بیرون بیاید و هنگام حرکت سگ کمی عقب برود ، مثل اینکه از دیدن شما خوشحال است!

مرحله 10 عروسک خیمه شب بازی سگ کاغذی

عروسک عروسکی سگ کاغذی مرحله 10a

مرحله عروسک خیمه شب بازی سگ 3D

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک عروسک سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله یازدهم: لوازم جانبی را اضافه کنید

سنگ تمام گذاشتن روی بدن سگ! در انتهای قطعه تمیز کننده لوله پف دار در جایی که پف دوم را از وسط بریده اید چسب بزنید و آن را داخل لبه بالایی استوانه بدن سگ ، در انتهای مخالف سر بچسبانید. این دم سگ شماست. بعد ، چهار قطعه پاک کننده لوله باقی مانده خود را منحنی کرده و نوک خم شده هر کدام را حلقه کنید تا چهار پایه با پاهای کوچک ایجاد کنید. آنها را به قسمت پایین سیلندر بدن بچسبانید ، در هر انتهای دو تا ، سگهای پاهای خود را بگیرید. سرانجام ، با استفاده از نشانگر مشکی خود ، تکه های کوچکی روی بدن و گوش سگ خود بکشید تا لکه های سیاه مانند یک دالمیایی داشته باشد.

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11a

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11e

عروسک سگ کاغذی سه بعدی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11a

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11e

عروسک سگ کاغذی سه بعدی

کار شما تمام است! البته ، شما همیشه می توانید با رنگ و جزئیات برای ایجاد نژادهای مختلف سگ خلاق باشید ، یا حتی از اشکال اساسی استفاده کنید اما برای ساخت عروسک های سه بعدی حیوانات دیگر تزئینات را تغییر دهید. درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11a

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11b

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

مرحله عروسک گرد سگ کاغذی 3 بعدی

عروسک سگ کاغذی 3D مرحله 11e

عروسک سگ کاغذی سه بعدی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#عروسک #سگ #کاغذی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید