اخبار

عطرهایی که موجب اعتماد بنفس می شوند

در مشخصات و ویژگی‌ برخی عطرها که دقیق می‌شویم، افزایش اعتماد بنفس را مشاهده می‌کنیم. به نظر شما این منطقی است که بگوییم ایجاد اعتماد به نفس با عطر پدیده‌ای واقعی است؟ مگر می‌شود عطر و ادکلن به انسان اعتمادبنفس دهد؟ بله می‌شود. رایحه و بوی عطرها در ذهن انسان باقی مانده و بر روی رفتار و اخلاق او تاثیرات بخصوصی دارد، تا جایی که برای درمان برخی افسردگی‌ها عطردرمانی پیشنهاد می‌شود. پس این طبیعی است که بگویند عطرها اعتماد بنفس می‌آورند. ذهن انسان، جزئی به نام کورتکس دارد که رایحه عطر را در خود نگه می‌دارد، به همین علت بر روحیات و اخلاق انسان تاثیر گذار بوده. از این رو می‌گوییم عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند، وجود دارند.

ایجاد اعتماد به نفس با عطر

حال که قبول کردیم ایجاد اعتماد به نفس با عطر امکان‌پذیر بوده و چنین ادکلن‌هایی موجود است، باید بدانیم دقیقا چه اسانس و رایحه‌هایی در عطرها باعث این اعتمادبنفس می‌شوند. ۴ رایحه در طبیعت وجود دارد که اعتمادبنفس را بالا می‌برد و از قضا در صنعت عطرسازی نیز کاربرد دارد. اگر دوست دارید ببینید که واقعا این رایحه‌ها چه تاثیری دارند، می‌توانید خودشان را تهیه کرده و امتحان کنید. به بررسی هر کدام می‌پردازیم:

گیاه یلانگ یلانگ

ایجاد اعتماد به نفس با عطر
گیاه یلانگ یلانگ برای افزایش اعتمادبنفس

یلانگ یلانگ یکی از گیاهانی است که در صنعت عطرسازی کاربرد دارد. این گیاه یک آرامبخش قوی بوده و اعتماد بنفس شما را تا حد زیادی بالا می برد. برای افرادی که روز پرتنشی را می‌گذرانند، پیشنهاد می‌شود، حتما این گیاه را تهیه کرده و بو کنند. احساسی که در آن‌ها به وجود می‌آید کاملا قابل درک و تشخیص است. بد نیست چند مورد از ادکلن‌هایی که این رایحه را در خود دارند بررسی کنیم.

ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her

ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her
ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her

ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her یک عطر فرانسوی و معروف است که شما در نت پایانی آن رایحه یلانگ یلانگ را خواهید داشت. همین که درطولانی‌ترین نت چنین رایحه‌ای یافت می‌شود یعنی اوج اعتمادبنفس.
طراحی شیشه این عطر بسیار زیبا و دلپسند بوده و یکی از مشهورترین عطرهای فرانسه برای بانوان درنظر گرفته می‌شود. در اولین اسپری این عطر روی بدن خود متوجه بوی گیاه پاتچولی، سیب سبز، نارنج، لیمو، فلفل صورتی و گل بنفشه می‌شوید. سپس در نت میانی به ترکیبات چوب صندل، گل رز و مشک می رسید که سرشار از انرژی مثبت است. در نهایت در نت پایانی ترکیبات هلو، انگور سیاه، یلانگ یلانگ و عنبر را خواهیم داشت. برای بانوانی که در شب عروسی خود نیازمند اعتمادبنفس بالایی هستند، گزینه فوق‌العاده‌ایست و پیشنهاد می‌شود.

ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888

ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888
ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888

ادو پرفیوم زرژوف کاساموراتی مدل 1888 یک عطر مردانه و زنانه است. یعنی هم آقایان و هم بانوان می‌توانند از این ادکلن استفاده کنند. یک رایحه گلی و شرقی است که حالتی کهربایی، شیرین و جذاب دارد. با اولین اسپری روی پوست خود به نت آغازین که شامل ترکیبات گشنیز ، گل میخک ، فلفل و زعفران است، می‌رسیم. سپس در نت میانی ترکیباتی نظیر گل رز ، شکوفه پرتقال و گل یلانگ یلانگ خواهیم داشت که ایجاد اعتماد به نفس با عطر در اینجا مشخص می‌شود. سپس در نت انتهایی به ترکیبات چوب صندل ،نعناع هندی ،عنبر و توس خواهیم رسید. این ادکلن بسیار معطر و خوشبو بوده و در واقع جزء عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند، است.

حتما سایر ادکلن‌های زنانه و مردانه با رایجه یلانگ یلانگ را در مه استایل ببینید. ناگفته نماند که این رایحه بیشتر در عطرهای زنانه یافت می‌شود.

گیاه برگاموت

عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند
گیاه برگاموت در افزایش اعتمادبنفس

این گیاه جزء دسته مرکبات است که عموما از ایتالیا، ساحل عاج و بخش‌هایی آسیایی می‌آید. رایحه برگاموت تاثیر عجیبی در افزایش اعتمادبنفس و آرامش افراد دارد. تاثیر آن بسیار فوری بوده و در صنعت عطرسازی نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند. اگر دوست دارید ادکلنی با ترکیبات برگاموت را بیابید، دو نمونه زنانه و مردانه را در پایین به شما معرفی کرده‌ایم.

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day
ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day

ادو پرفیوم مردانه ی الرصاصی مدل Rasasi AL Wisam Day دارای ترکیبات برگاموت است. این ادکلن از دسته عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند، است. شیشه بسیار جذابی داشته که معمولا خوشایند آقایان است. برای اولین بار که ادکلن را روی پوست خود اسپری می‌کنید، متوجه رایحه برگاموت، اسطوخودوس و گل شمعدانی خواهید شد. در همین ابتدا اعتمادبنفس و آرامش، وجود شما را دربرمی‌گیرد. سپس در نت میانی به ترکیبات گل رز، مریم گلی، چوب صندل، سدر و چوب عود می‌رسید که انرژی خاصی در شما به وجود می‌آورد. در نت پایانی نیز شاهد ترکیبات کهربا، مشک، عود و چوب بلوط خواهید بود.

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm
ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm

ادو پرفیوم زنانه ی الرصاصی مدل Darej Pour femm یک ادکلن زنانه و خوشبوست که حال و هوای گرم، شیرین و گلی دارد. در اولین اسپری آن روی نبض خود متوجه بوی شکوفه ی نارنج، برگاموت، نت های سبز و هلو خواهید شد. این ترکیب مرکباتی به شما انرژی و اعتمابنفس عجیبی می‌بخشد. در نت میانی این ادکلن به ترکیبات گل یاسمن، گل آفتاب پرست، گل ارکیده و گل پنبه خواهید رسید که در این ترکیب طراوت و تازگی نسیب شما خواهد شد. در نت پایانی شاهد ترکیبات چوب صندل، علف وتیور، کارامل، وانیل، کهربا، مشک و گیاه پاتچولی خواهیم بود. این ادکلن ظاهری شیک و جذاب داشته و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

اگر دوست دارید سایر ادکلن‌ها با رایحه برگاموت را بشناسید، پیشنهاد می‌کنیم در مه استایل آن‌ها را ببینید و بشناسید.

چوب صندل 

چوب صندل 
چوب صندل برای افزایش اعتمادبنفس

اگر به دنبال اعتمادبنفس هستید، چوب صندل به شما پیشنهاد می‌شود. این گیاه دارای ترکیبات آرامش‌بخشی بوده که تمرکز را نیز در شما به میزان زیادی افزایش خواهد داد. عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند و در آن‌ها چوب صندل به کار رفته را در زیر برایتان آورده‌ایم.

ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum

ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum
ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum

ادو پرفیوم مردانه شانل مدل Bleu de Chanel Parfum یکی از عطرهای مردانه و معروف است که به شدت حس اعتمادبنفس شما را افزایش خواهد داد. وقتی اولین اسپری از این عطر را روی نبض خود می‌زنید به ترکیبات گیاه پاتچولی، چوب صندل، زنجبیل، گل لادن و جوز خواهید رسید. در نت میانی به ترکیبات نعناع، علف وتیور، گل یاسمین، لیمو و نت‌های چوبی می‌رسیم. در نهایت به ترکیبات عنبر، فلفل صورتی، چوب سدر، بخور خوشبو و گریپ‌فروت می‌رسیم.

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban
ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban

ادو پرفیوم زنانه امپر مدل Urban نیز ایجاد اعتماد به نفس با عطر را به ارمغان می‌آورد. این ادکلن بسیار خوشبو بوده و برای بانوان خوش سلیقه و خاص گزینه مناسبیست. با اولین اسپری روی پوست به رایحه نارنج می‌رسیم که شادی و نشاط زیادی در وجودمان ایجاد می‌کند. سپس در نت میانی به ترکیبات گل رز و چوب صندل می‌رسیم. در همین نت است که اعتمادبنفسمان افزایش می‌یابد. در نت پایانی به ترکیبات جذاب مشک و تمشک سیاه می‌رسیم. این ادکلن تجربه بسیار جذاب و شیرینی برای بانوان است.

چنانچه دوست دارید از عطرهایی که ترکیبات چوب صندل در آن‌ها به کار رفته استفاده کنید، در مه استایل میزبان شما هستیم.

گل یاسمین

گل یاسمین 
گل یاسمین برای افزایش اعتمادبنفس

یکی از بهترین گل‌هایی که خوشبو بوده و در افزایش اعتمادبنفس کارایی دارد، گل یاسمین است. معمولا این رایحه بیشتر زنانه بوده و در رفع ناراحتی و بیماری‌های روانی نیز بسیار موثر است. استرس و تشویش را از شما دور کرده و حس خوبی به شما می‌بخشد.

ادو پرفیوم دو مارلی مدل Layton

ادو پرفیوم پرفیوم دو مارلی مدل Layton
ادو پرفیوم دو مارلی مدل Layton

ادو پرفیوم دو مارلی مدل Layton یک عطر معروف است که ترکیباتی شرقی و گلی دارد. با اسپری کردن این ادکلن روی پوست در همان لحظات اول، بوی اسطوخودوس، نارنج، سیب و پرتقال ماندارین بدست می‌آید. سپس با گذر زمان به نت میانی که حاوی ترکیبات گل بنفشه، یاسمین و شمعدانی است، می‌رسیم. و در نهایت در نت پایانی به ترکیبات چوب گایاک، گیاه پاتچولی، چوب صندل، هل، وانیل و فلفل خواهیم رسید.

ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir

ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir
ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir

ادو پرفیوم زنانه شانل مدل Coco Noir با ظاهر شیک و جذابی که دارد که در همان نت آغازین بوی گریپ‌فروت و نارنج را از خود متساعد می‌کند. سپس در نت میانی به ترکیبات یاسمین، رز، نرگس و گل شمعدانی می‌رسیم. در نهایت در نت پایانی به ترکیبات دانه‌ی تونکا، گیاه پاتچولی، چوب صندل، وانیل، مشک و کوکنار می‌رسیم. ایجاد اعتماد به نفس با عطر دقیقا با کمک این ادکلن به وجود می‌آید.

در نهایت اگر دوست دارید عطرهای بیشتری با رایحه یاسمین بشناسید، به مه استایل مراجعه کنید.

عطرهایی که اعتماد به نفس می‌آورند

اگر طالب ایجاد اعتماد به نفس با عطر هستید، می‌توانید خیلی راحت از ادکلن‌هایی که ترکیبات مشخصی دارند استفاده کنید. ما در این مقاله ۴ گیاه که باعث افزایش اعتمادبنفس در افراد شده را معرفی کرده و توضیحاتی پیرامون هر یک ارائه کردیم. بد نیست مطالعاتی در این زمینه نیز داشته باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *