مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای هالووین

[ad_1]

 1. خانه
 2. بچه ها

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای هالووین

همه ما در حال حاضر در مورد صنایع دستی هالووین هستیم. هنگام خواندن در مورد پروژه های مخروطی کاغذ DIY ، مطمئن نبودم که یک مورد جادوگر را دیده ام اما می دانم که بچه های من در حال حاضر کاملاً با جادوگران وسواس دارند ، بنابراین تصمیم گرفتم برای پر کردن این خلاصه آموزش خودم را تهیه کنم!

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای هالووین

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی نیز بسازید ، این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر شما نوعی سازنده کار هستید که ترجیح می دهید آموزش های ویدئویی را دنبال کنید ، پس به پیمایش ادامه دهید و یکی را در انتهای این پست پیدا خواهید کرد.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • قیچی
 • کاغذ ساختمانی (سیاه ، کرم و بنفش)
 • نخ نارنجی
 • تمیز کننده لوله مشکی
 • قلم های نوک نمدی (سیاه ، سبز و قرمز)
 • اسلحه چسب دار

مرحله 1: آماده سازی

وسایل خود را جمع کنید!

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای مواد هالووین

مرحله 2: مو

موهای جادوگر خود را با گرفتن انتهای نخ خود و فشردن آنها بین انگشت شست و پایه انگشت میانی خود در قسمت داخلی دست خود شروع کنید. نخ ها را به دور و اطراف خندق همه انگشتان خود بچرخانید ، بسته به اینکه چه مقدار مو می خواهید به جادوگر خود بدهید.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای نخ هالووین

مرحله 3: گره بزنید

نخ زخم خود را از انتهای انگشتان خود بلغزانید و آن را از وسط محکم بگیرید تا باز نشود. نخ هایی را که از آن باقیمانده اند طول کوتاهی ببرید و آن را به وسط بسته نرم افزاری بسته بندی شده ببندید. من دو برابر گره زدم تا مطمئن شوم واقعاً محکم است و برطرف نمی شود.

چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی برای کمان هالووین درست کنیم

مرحله 4: برش

با استفاده از قیچی حلقه های موجود در هر انتهای بسته نرم افزاری کاموایی را که به تازگی بسته اید برش دهید تا به جای گلوله های گرد ، انتهای آن دارای خز باشد. در صورت ترکیب شدن با بقیه ، نیازی نیست که انتهای اضافی نخ را که در مرکز آن گره زده اید ، برش دهید! این موهای جادوگر شما خواهد بود. فعلاً آن را کنار بگذارید.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای برش هالووین

مرحله 5: صورت را ببرید

یک شکل مستطیل کوچک از گوشه کاغذ رنگی کرم خود ناز کنید. گوشه ها را از یک انتها دور کنید اما لبه مستقیم را در انتهای دیگر بگذارید. این صورت جادوگر شما خواهد بود.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای کاغذ هالووین

مرحله 6: لوازم جانبی کلاه

یک نوار از عرض کاغذ بنفش خود به عرض چند سانتی متر ببرید. این باند کلاه جادوگر شما خواهد بود. بعد ، قطعه اصلی را که به بدن مخروطی شکل جادوگر شما تبدیل می شود ، برش دهید. این کار را با برش یک شکل قوس گرد از یک طرف تنها به یک طرف کوتاه کاغذ سیاه خود ، تقریباً سه اینچ از گوشه به طور مساوی ، انجام دهید.

چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی برای هالووین سیاه درست کنیم

مرحله 7: تمام قطعات شما

تکه های کلاه خود را از کاغذ سیاه نیز برش بزنید! با بریدن دایره ای که عرض آن تقریباً دو اینچ است شروع کنید. سپس یک شکل گوشه قوس دار دیگر را از گوشه ای دیگر برش دهید ، اما این بار قوس خود را فقط به اندازه یک اینچ از گوشه شروع و به پایان برسانید. اکنون همه تکه های کاغذ خود را بریده و آماده مونتاژ کرده اید.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای مرحله 7 هالووین

چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی برای دور هالووین درست کنیم

مرحله 8: صورت را بکشید

ویژگی های جادوگر خود را بر روی چهره ای که از کاغذ کرم رنگ خود بریده اید بکشید. من از نشانگر سبز برای چشم ها ، از نشانگر سیاه برای مشخص کردن بینی و از نشانگر قرمز برای ایجاد لبخند استفاده کردم.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای مرحله 8 هالووین

مرحله 9: مخروط برای کلاه

با استفاده از اسلحه چسب ، یکی از اضلاع مستقیم را روی شکل گوشه قوس دار کوچکتر قرار دهید. لبه مستقیم دیگر را به سمت داخل حلقه کنید و با چسب آن را به طرف آن بچرخانید تا جایی که گوشه بالا است به یک نقطه تبدیل شود و قسمت پایین گرد آن یک دایره ایجاد کند. لبه چسبانده شده را به سطحی که با کاغذ و وویلا مطابقت دارد بچسبانید! شما اولین مخروط کاغذی خود را دارید. این کوچک از دو مخروط سیاه و سفید که قسمت مهمی از کلاه جادوگر را تشکیل می دهند.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای مرحله 9 هالووین

مرحله 10: مخروط برای بدن

فرآیند نورد و چسباندن را روی قطعه گوشه قوس دار دوم که از کاغذ سیاه خود برش داده اید تکرار کنید تا یک مخروط دوم بزرگتر ایجاد کنید! این مخروط بزرگتر بدن جادوگر شما باشد.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای چسب بالایی هالووین

مرحله 11: یک ضربه محکم و ناگهانی درست کنید

در مرکز دایره سیاه که زودتر بریده اید ، با قیچی سوراخ کنید. سپس خطوط کوچک یک سانتیمتری را از بیرون که از آن علامت گذاری می شود مانند ستاره برش دهید. این به شما کمک می کند دایره ای که به لبه کلاه جادوگر شما تبدیل می شود را به مخروط کوچکتر که نقطه کلاه است ، وصل کنید.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای کلاه هالووین

مرحله 12: چسب زدن را شروع کنید

با استفاده از اسلحه چسب خود ، چسب را به نقطه بالای مخروط بزرگتر سیاه بچسبانید. صورت جادوگر خود را بچسبانید نزدیک قسمت فوقانی ، قسمت کاملاً آزاد را برای چسباندن موها به سمت راست در مرکز جایی که آنها را با قطعه گره خورده یدک می کشید ، آزاد کنید. جادوگر شما اکنون یک سر کامل روی بدن خود دارد!

چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی برای صنایع دستی هالووین بسازیم

مرحله سیزدهم: لبه را درست کنید

در امتداد لبه پایین مدور مخروط سیاه کوچکتر خود چسب بزنید. نوک مخروط را از طریق سوراخ انبساطی که در دایره سیاه برش داده اید ، در قسمت بالا قرار دهید و دایره را به پایین مخروط فشار دهید تا جایی که در اطراف آن لبه پایین قرار بگیرد ، در چسب بچسبانید تا لبه کلاه شما شود.

چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی برای فرم هالووین درست کنیم

مرحله 14: روبان را اضافه کنید

نوار بنفش را که زودتر برش داده اید ، در اطراف نقطه کلاه که مخروط و لبه آن به هم می پیوندند ، بپیچید تا مانند یک باند کلاه به نظر برسد. من انتهای خود را کمی طولانی گذاشتم تا پشت آنها برای جزئیات زیبا عبور کنند ، اما من آنها را کوتاه کردم تا به همان طول برسند. قطعه بنفش را در محلی که از آن نزدیکتر است به کاغذ سیاه بچسبانید ، اجازه دهید انتهای آن مانند کراوات بیرون بیاید.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای چسب هالووین

مرحله 15: چسباندن به سر

یک چسب کوچک به موهای جادوگر در دو طرف خود بمالید و کلاه را به سمت پایین فشار دهید تا سر او درست در داخل مخروط قرار بگیرد به همان صورتی که کلاه روی سر کسی می نشیند. آنقدر فشار ندهید که صورت او مخفی شود! شما فقط می خواهید کمی روی موها آرام بماند.

چگونه یک جادوگر مخروطی کاغذی برای اتصال هالووین درست کنیم

مرحله 16: بازوها را اضافه کنید

پاک کننده لوله مشکی خود را از وسط نصف کنید. در اینجا فقط برای ساختن بازوهای جادوگر از یک نیمه استفاده خواهید کرد. پاک کننده لوله نصف شده خود را دوباره از وسط خم کنید اما فقط کمی آن را فشار دهید. مقداری چسب در پشت مخروط قرار دهید ، پشت و کمی زیر سر جادوگر ، و تمیز کننده لوله را در محل خم شدن در جای خود بچسبانید تا انتهای آن به بازوها در هر دو طرف تبدیل شوند.

نحوه ساخت جادوگر مخروطی کاغذی برای دست های هالووین

این جادوگر مخروطی ابری شما تمام شده است! در حال حاضر ما مجموعه کاملی از این افراد را که در آستانه پنجره خود هستند نشسته ایم زیرا بچه های من از ساخت آنها بسیار لذت می بردند. درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نحوه #ساخت #جادوگر #مخروطی #کاغذی #برای #هالووین

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید