مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

نحوه ساخت خرگوش پوم پوم 1. خانه
 2. بچه ها

نحوه ساخت خرگوش پوم پوم

از همان زمان کودکی ، صنایع دستی پوم پوم یکی از انواع بسیار مورد علاقه من برای ساخت DIY بوده است. مطمئناً تعجبی برای شما نخواهد داشت ، بنابراین من اخیراً به بچه هایم یاد داده ام که چگونه پوم پوم کوچک درست کنند. حالا آنها دائماً آنها را می سازند! در حقیقت ، ما چنین مازاد پمپ های پوم را تجربه کرده ایم که نمی توانم احساس کنم نیاز به شروع روش های طوفان مغزی برای استفاده بهتر از همه آنها پس از اتمام کار دارم. اینگونه بود که من به فکر ساخت یک خرگوش اسم حیوان دست اموز کوچک پوم پوم افتادم!

طرز تهیه خرگوش پوم پوم

فقط درصورتی که دیگران مایل باشند روند ساخت اسم حیوان دست اموز من را دنبال کنند ، تصمیم گرفتم نحوه انجام این کار را شرح دهم! همچنین در صورتی که ترجیح می دهید در عوض آن را دنبال کنید ، یک آموزش کامل فیلم را در انتهای پست خواهید یافت.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • نخ (هر رنگی را که بیشتر دوست دارید)
 • چسب گرم
 • چشمهای گوگل
 • قیچی
 • تمیز کننده لوله سیاه ، سفید و صورتی
 • روبان

طرز تهیه خرگوش پوم پوم برای عید پاک

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

من یک نخ با رنگ خنثی انتخاب کردم تا یک اسم حیوان دست اموز با خز واقعی ایجاد کنم ، اما شما می توانید هر رنگ کاموایی را که دوست دارید انتخاب کنید.

نحوه ساخت مواد خرگوش پوم پوم

مرحله 2: پمپ های پوم را شروع کنید

اولین پوم پوم خود را بسازید. نخ خود را با استفاده از انگشت شست در برابر چهار انگشت خود محکم کنید و نخ را دور انگشتان خود بپیچید. نگه داشتن بسته بندی تا زمانی که چندین لایه دارید تا یک پوم پوم متراکم ایجاد کنید. هنگامی که کافی بود نخ خود را در محل خود نگه دارید ، انگشت شست خود را با احتیاط از زیر بکشید و سپس بسته بندی کنید.

طرز تهیه خرگوش پوم پوم مرحله 1

مرحله 3: کار را با کراوات تمام کنید

وقتی احساس کردید که بسته بندی کافی انجام داده اید ، کاموا را که هنوز به توپ متصل است برش دهید و به جای آن انتهای آن را با انگشت شست در جای خود نگه دارید. نخ دیگری را برش دهید و آن را در بالا و پایین لایه های پیچیده شده نخ بین انگشتان میانی و حلقه حلقه کنید. نخ را ببندید و محکم بکشید تا وسط لایه ها سفت شود ، سپس آن را در گره ببندید تا در جای خود قرار بگیرند.

طرز تهیه بسته بندی خرگوش پوم پوم

مرحله 4: برش

انگشتان فرم دهنده خود را از انگشتان خود بلغزانید و با استفاده از قیچی حلقه هایی را که اکنون از هر دو انتها تشکیل شده اند ببرید تا در عوض به انتهای بسیاری از نخ تبدیل شوند. به دلیل تراکم بسته بندی شما و اینکه چقدر رشته را از وسط بسته اید ، آنها از هم جدا می شوند ، اما شما می توانید با جدا کردن انتهای آن به شکل و حجم کمک کنید تا آنها به هم نچسبند.

چگونه می توان برش خرگوش پوم پوم ایجاد کرد

مرحله 5: اصلاح کنید

بعد از اینکه پوم پوم خود را نرم کردید ، از قیچی برای برش زدن انتهای سفت و سخت آن استفاده کنید ، بنابراین در کل دور حالت کاملا صاف و گردتری پیدا می کنید.

طرز تهیه خرگوش پوم پوم مرحله 5

مرحله 6: تکرار کنید

کل مراحل پوم پوم را تکرار کنید تا پوم پوم دوم درست کنید!

طرز تهیه کاردستی خرگوش پوم پوم

مرحله 7: گوش ها را بسازید

پاک کننده لوله سفید خود را از وسط تا کنید تا مرکز آن را پیدا کنید و آن را در آنجا ببرید تا اکنون دو قطعه داشته باشید. این بار هر کدام را دوباره از وسط برابر کنید بدون اینکه سیم را در مرکز بگیرید. هدف این است که قوس آن به شکل گرد باشد و نه اینکه آن را به شدت خم کنید. این قطعات بیرون گوش اسم حیوان دست اموز شما خواهد بود.

چگونه یک خرگوش پوم پوم درست کنیم

مرحله 8: داخل گوش ها را بسازید

انتهای تمیز کننده لوله قرمز خود را به روشی مشابه تا بزنید ، اما آن را با فضای مرکز قطعات سفید گوش خود اندازه بگیرید. این قرمز قسمت داخلی گوش اسم حیوان دست اموز شما خواهد بود ، بنابراین می خواهید اندازه آن را به گونه ای تنظیم کنید که شکل قوسی جدید در داخل آنهایی که شما درست کرده اید جا بیفتد. قطعه را در طول مناسب برش دهید. من تکه های قرمز خود را کمی بیشتر از تکه های سفید قوس دار بسته کردم تا مطمئن شوم واقعاً درون آن قرار دارند.

چگونه می توان خرگوش پوم پوم را وصل کرد

مرحله 9: کمان را درست کنید

روبان خود را به قطعه ای به طول حدود چهار اینچ ببرید و آن را در کمان گره بزنید ، درست مانند یک جفت بند کفش یا یک کمان هدیه. اگر در بستن کمان به اندازه کافی مشکل دارید ، سعی کنید حلقه های کمان را بین انگشت شست و اشاره گر و انتهای آن با مچ بندهای دیگر بگیرید تا کمی استحکام پیدا کند و همه را محکم بکشید.

طرز تهیه کمان خرگوش پوم پوم

مرحله 10: چسب زدن را شروع کنید

یک قطعه بسیار کوچک از تمیز کننده لوله سیاه را برش دهید. این بینی اسم حیوان دست اموز شما خواهد بود. بعد ، مرکز پوم پوم را که می خواهید به عنوان پایین یا بدن اسم حیوان دست اموز خود استفاده کنید پیدا کنید و چسب حرارتی بزنید. پوم پوم بالایی را که می تواند سر اسم حیوان دست اموز شما باشد ، درون چسب فشار دهید و آن را محکم نگه دارید تا چسب خشک شود ، بنابراین جابجا نشود و در نهایت فلاپی نشود.

طرز تهیه چسب خرگوش پوم پوم

مرحله یازدهم: شروع به جمع آوری کنید

از چسب داغ خود برای اتصال تمام ویژگی های اسم حیوان دست اموز خود استفاده کنید! من با چشم و بینی شروع کردم و سپس گوشها را اضافه کردم و با کمان کوچک ، درست زیر چانه او را فرو کردم.

چگونه چشم خرگوش پوم پوم درست کنیم

نحوه ساخت چسب کوچک خرگوش پوم پوم

طرز تهیه خرگوش پوم پوم برای بچه ها

شما آن را دارید! همچنین می توانید این پروژه را علاوه بر آزمایش در رنگ های مختلف ، با پمپ های بزرگ یا کوچکتر تهیه کنید.

طرز تهیه سبد خرگوش پوم پوم

درصورتی که بخواهید خودتان این پروژه را امتحان کنید ، در اینجا یک آموزش ویدیویی عالی برای کمک به شما وجود دارد!

طرز تهیه دکور میز خرگوش پوم پوم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نحوه #ساخت #خرگوش #پوم #پوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید