مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

چگونه برای هالووین یک هیولای استیک Popsicle درست کنیم 1. خانه
 2. بچه ها

چگونه برای هالووین یک هیولای استیک Popsicle درست کنیم

هرچه به هالووین نزدیکتر می شویم ، بچه هایمان نیز بیشتر می شوند عشق ایده استفاده از مهارتهای ساختاری آنها برای ایجاد انواع ارواح ، ارواح ، اجنه و هیولاها. من عاشق این هستم که در هر فصلی بیشتر از هر چیزی که آنها بیشتر دوست دارند استفاده کنم تا آنها را به کار دستی علاقه مند کنم ، بنابراین در حال حاضر من در تلاش بوده ام عشق جدید آنها را از هر نوع هیولا درگیر کنم. این و اینکه ما قبلاً نخ های قراضه و چوب های ساختمانی دراز کشیده بودیم این بود که من چگونه به این هیولاهای کوچک خنده دار پوم پوم و چوب بستنی رسیدم (و تصمیم گرفتم روند تولید خود را مستند کنم)!

هیولا چوب Popsicle برای هالووین

اگر می خواهید به این هیولاهای کوچک هم امتحان کنید ، اسکرول کنید تا دستورالعمل های گام به گام با عکس های مفید را پیدا کنید. اگر ترجیح می دهید یک آموزش ویدئویی را دنبال کنید ، سپس تا انتهای این پست پیمایش کنید!

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • چهار چوب بستنی
 • نخ
 • همرنگ نخ خود را رنگ کنید
 • یک چوب چسب
 • برس رنگ
 • قیچی
 • کاغذ صورتی روشن
 • دو چشم گوگل

مرحله 1: مواد خود را جمع کنید!

لیست خود را دوباره بررسی کنید و هر آنچه را که نیاز دارید با هم و در دسترس دریافت کنید.

هیولا چوب Popsicle برای مواد هالووین

مرحله 2: چوب ها را رنگ کنید

چهار چوب بستنی خود را به همان رنگ نخ خود رنگ کنید! من نخ دیگری از قراضه آبی به جای مانده از پروژه دیگری داشتم و تصمیم گرفتیم از آن استفاده کنیم ، بنابراین من چوب های بستنی خود را آبی رنگ کردم. اگر شما نیز می توانید رنگ خود را با رنگ متضاد رنگ کنید ، اما بچه های من ایده تک رنگ را دوست داشتند.

هیولا چوب Popsicle برای رنگ هالووین هیولا چوب Popsicle برای رنگ آبی هالووین

مرحله 3: برش

میله های بستنی خود را از وسط هر دو به نصف ببرید! این ها پاهای هیولاهای شما خواهند بود ، بنابراین تا زمان انجام برش باید هشت پا داشته باشد (چهار طرف در هر دو طرف).

هیولا چوب Popsicle برای برش هالووین

مرحله 4: پاها را بسازید

از کاغذ خود یک شکل مخروطی برش دهید. شکلی درست کردم که شبیه بیضی است ، اما در انتهای آن مشخص است. این پایه ای خواهد بود که بعداً پاهای هیولاهای شما بر روی آن ساخته می شوند. فعلاً آن را کنار بگذارید.

هیولا چوب Popsicle برای کاغذ هالووین

مرحله 5: پوم پوم را شروع کنید

یک تکه نخ را به طول حدود چهار اینچ برش دهید و آن را از وسط حلقه کنید ، سپس دست خود را نگه دارید و آن را بین انگشت وسط و حلقه خود قرار دهید و تقریباً به نصف طول آن برسد. انتهای توپی نخ خود را بگیرید و آن را در برابر انگشتان قرار دهید ، آن را با انگشت شست در جای خود نگه دارید ، سپس با استفاده از دست دیگر خود نخ را دور چهار انگشت خود بپیچید. شما می خواهید مطمئن شوید که انتهای حلقه ای که بین انگشتان خود قرار داده اید از کنار آن بیرون زده و در بسته بندی گیر نمی کند و زیر آن گیر نمی کند. هنگامی که نخ کافی را دور آن پیچیدید تا انتهای آن را در جای خود ثابت نگه دارید ، می توانید انگشت شست خود را به بیرون بلغزانید. بسته بندی را تا جایی ادامه دهید که نخ اطراف دست شما تقریباً نیم اینچ ضخامت داشته باشد و سپس آن را ببرید. حلقه و انتهای شما هنوز باید از طرفی که می توانید آنها را بگیرید بیرون باشد.

هیولا چوب Popsicle برای هالووین با پامپوم شروع می شود

مرحله 6: گره بزنید

طرف حلقه ای نخ اول خود را به سمت بالا و دور طرف بسته نرم افزاری بسته بندی شده خود از پشت دست بیاورید. انتهای سست همان قطعه را از قسمت جلوی دست خود به اطراف و اطراف بیاورید تا به حلقه برسد و آنها را از طریق آن قرار دهید. انتهای آن را محکم از حلقه بکشید ، نوعی گره لغزشی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد وسط بسته بندی بسته بندی شده خود را محکم کنید و آن را محکم جمع کنید. همانطور که در وسط آن نیشگون می گیرد ، شروع به کشیدن انگشتان خود به بیرون کنید ، سپس رشته را تا آنجا که می توانید در اطراف بسته نرم افزاری محکم کنید و آن را در گره ببندید تا در جای خود ثابت بماند.

Popsicle چوب هیولا برای بسته بندی نخ هالووین

مرحله 7: کناره ها را ببرید

با قیچی حلقه های دو طرف سینی را که درست کرده اید برش بزنید تا اینکه در عوض هر دو طرف آن را یکدست کنید. همانطور که این انتها را به صورت رایگان می برید ، حجم کاموایی که پیچیده اید باعث می شود آنها به شکل پوم پوم خارج شوند. به راحتی می توانید اینها را کرک کنید و به شکل گرد خود کمی کمک کنید.

هیولا چوب Popsicle برای هالووین با نخ برش پامپوم شروع می شود

مرحله 8: اصلاح

با استفاده از قیچی ، انتهای ناهموار را تا سطح خارجی پوم پوم تازه تشکیل شده خود مرتب کنید ، بنابراین صاف و یکنواخت می شود.

هیولا چوب Popsicle برای هالووین با pompom diy شروع می شود

هیولا چوب Popsicle برای هالووین با ترتیب پامپوم شروع می شود

مرحله 9: بدن را بچسبانید

به طول کاغذ مخروطی که قبلاً درست کرده اید چسب بزنید و انتهای بریده شده پایه های هیولای چوب بستنی خود را در امتداد هر طرف بچسبانید ، تقریباً همانطور که روی عنکبوت می بینید. تا پایان کار چهار پایه خواهید داشت که از هر طرف بیرون زده اید.

هیولا چوب Popsicle برای هالووین با ضمیمه پامپوم شروع می شود

مرحله 10: جمع کنید

چسب را به سطح بالای انتهای بریده شده پاهای هیولا در اطراف مرکز محل برخورد آنها با کاغذ بچسبانید. اینجا جایی است که شما پوم پوم خود را در جای خود قرار دهید تا به سر و بدن هیولا تبدیل شود.

هیولا چوب Popsicle برای هالووین با چشم پامپوم شروع می شود

مرحله یازدهم: چشم ها را اضافه کنید

به پشت چشمهای گوگل خود چسب بزنید و آنها را در جایی بچسبانید که فکر می کنید بهترین جلوی گلدان گلدان شماست. شما اکنون یک هیولای مودار و ترسناک دارید!

هیولا چوب Popsicle برای بچه های هالووین

درصورتی که دوست دارید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#چگونه #برای #هالووین #یک #هیولای #استیک #Popsicle #درست #کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید