مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

کارت تولد DIY از کاغذ و نوار واشی



 1. خانه
 2. بچه ها

کارت تولد DIY از کاغذ و نوار واشی

اخیراً ، من دوستی داشتم که در زمستان تولد خود را جشن می گیرد و با یک گردهمایی پر از فعالیت های کلاسیک زمستانی ، زمان فصلی را کاملاً قبول می کند ، بنابراین تصمیم گرفتم برای آنها یک کارت درست کنم که کمی فصلی هم باشد! بررسی کنید که چگونه من این کارت زرق و برق دار DIY زیبا را از روی کاغذ و نوار واشی در اینجا تهیه کردم!

کارت تولد Diy

فقط درصورتی که شخص دیگری بخواهد در ساختن کارت تولد زمستانی تلاش کند ، من اطمینان حاصل کردم که تمام مراحلم را مستند می کنم تا سایر کارگران بتوانند این کار را دنبال کنند. این دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس را بررسی کنید! اگر ترجیح می دهید به جای کلمات نوشتاری ، یک آموزش ویدیویی را دنبال کنید ، به پایین این پست بروید تا دقیقاً آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

برای این پروژه به موارد زیر احتیاج دارید:

 • کاغذ کارت سفید
 • قیچی
 • یک چوب چسب
 • کاغذ ساختمانی یا اسکرپ بوک (قرمز ، نارنجی و سبز)
 • یک مداد
 • یک نشانگر سیاه
 • نوار washi

مرحله 1: لیست را بررسی کنید

مواد خود را جمع کنید و لیست خود را تشکیل دهید و همه چیز را در مقابل خود قرار دهید!

مواد کارت تولد Diy

مرحله 2: نوارها را برش دهید

کاغذ نارنجی رنگ خود را به صورت افقی یا افقی برگردانید تا انتهای کوتاهتر آن به ارتفاع آن برسد. با استفاده از ارتفاع کامل صفحه ، یک نوار عرض تقریباً نیم اینچی از این قسمت ببرید. بعد ، این نوار را به ده مربع تقریباً یک اندازه تقسیم کنید. هر یک از این مربع ها را به شکل قطره قطره قطره ساده برش دهید ، هر یک با یک انتهای گرد و یک بازتر و یک انتهای آن که به صورت یک نقطه مخروطی شود. این شعله های شمع شما خواهد بود. آنها را برای لحظه ای کنار بگذارید.

کارت تولد Diy مرحله 3

کارت تولد Diy مرحله 3 a

مرحله 3: هالی را برش دهید

یک کاغذ سبز رنگ خود را بکشید ، شکل هفت برگ خاردار خاردار را بکشید و زیبا کنید. این را با شعله های نارنجی خود کنار بگذارید.

کارت تولد Diy مرحله 3b

مرحله 4: توت را خرد کنید

روی کاغذ قرمز خود ، شش دایره قرمز بسیار کوچک بکشید و ببرید تا شبیه توت های توخالی باشد. آنها را با قطعات دیگر خود کنار بگذارید تا زمانی که آماده تزیین کارت شوید.

کارت تولد Diy مرحله 4

کارت تولد Diy مرحله 4a

کارت تولد Diy مرحله 4b

مرحله 5: کارت را تا کنید

کاغذ کارت سفید خود را برگردانید تا به صورت عمودی یا عمودی قرار گیرد. لبه پایین کوتاهتر را به سمت بالا بیاورید تا با لبه بالایی به طور یکنواخت قرار گیرد و چین را چین دهید. دوباره آن را باز کنید و با استفاده از قیچی صفحه را در امتداد آن خط به نصف ببرید. یک نیمه را کنار بگذارید (نیازی به آن نخواهید داشت) و سپس با نیمه دیگر مراحل را تکرار کنید ، با قرار دادن آن به حالت عمودی تا بزنید ، لبه پایین را بالا بیاورید تا لبه بالایی را ببینید و چین را چین دهید. یک بار دیگر ، این قطعه را باز کرده و در امتداد آن خط وسط از وسط ببرید. یک نیمه را کنار بگذارید (این هم به شما نیازی نخواهد داشت) و آخرین قطعه خود را بچرخانید تا به صورت افقی بنشیند یا منظره شود. این بخشی است که کارت خود را با آن می سازید.

کارت تولد Diy مرحله 5

کارت تولد Diy مرحله 5a

کارت تولد Diy مرحله 5c

کارت تولد Diy مرحله 5b

کارت تولد Diy مرحله 5d

کارت تولد Diy مرحله 5e

مرحله ششم: شمع درست کنید

میله های شمع جلوی کارت خود را بسازید! من این کار را با نوار واشی رنگی و طرح دار انجام دادم. ابتدا با قرار دادن انتهای نوار در جایی که نمی خواهید آن شمع خاموش شود (یعنی تصمیم بگیرید که می خواهید قد آن شمع چه اندازه باشد) و کشیدن نوار مستقیم به پایین به لبه پایین صفحه ، قطع آن در آنجا . ده شمعدان در رنگ و ارتفاع مختلف از جلوی کارتم درست کردم. پس از اتمام کار ، از قیچی خود استفاده کنید تا لبه پایین را یکدست تر کنید و در صورت لزوم از شر نوار اضافی خلاص شوید.

کارت تولد Diy گام نوار وهی

کارت تولد Diy مرحله اضافه کردن واشی

کارت تولد Diy مرحله 4c

کارت تولد Diy مرحله 7

مرحله 7: چسب

یک شعله کمی بالاتر از هر شمعدان خود بچسبانید. سپس با استفاده از نشانگر مشکی خود ، یک خط کوچک را که بالای شمع شما را به پایین شعله آن متصل می کند ، مانند یک فتیله شمع ترسیم کنید.

کارت تولد Diy مرحله 7

کارت تولد Diy مرحله 7a

کارت تولد Diy مرحله 7b

کارت تولد Diy مرحله 7c

مرحله 8: چسب هالی

در هر طرف کارت ، در گوشه انتهای ردیف شمع ها ، برگ های مقدس خود را بچسبانید. من به یک طرف یک برگ اضافی دادم تا تغییر کند ، اما انتهای لاغر آنها در قسمت پایین هر کدام قرار دارد ، و طرف دیگر را به هم می ریزد و نشان می دهد که آنها بهترین شکل و ظاهر را دارند. توت های قرمز خود را بین برگ ها تقسیم کنید و قسمت هایی را که در مرکز هر خوشه قرار دارند را روی پایه های همپوشیده بچسبانید.

چسب کارت تولد Diy

کارت تولد Diy مرحله 78c

کارت تولد Diy

چسب مرحله کارت تولد Diy

کارت شما تمام شده است به جز یک پیام خوب و تبریک تولد که در قسمت پشتی نوشته شده و با نام شما امضا شده است! درصورتی که بخواهید این پروژه را خودتان امتحان کنید ، در اینجا یک فیلم آموزشی خارق العاده برای کمک به شما آورده شده است!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *







حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کارت #تولد #DIY #از #کاغذ #نوار #واشی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

 • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
 • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید