اخبار

گزینه های صندوق پست – کدام یک برای شما مناسب است؟



گزینه های صندوق پست – کدام یک برای شما مناسب است؟

آیا قصد دارید صندوق پستی قدیمی و زنگ زده خود را جایگزین کنید؟ انواع مختلفی از صندوق های پستی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در حالی که یک صندوق پستی می‌تواند فوراً شخصیت و سبک اضافه کند، هدفی بزرگتر از دکوراسیون صرف دارد، بنابراین مهم است که یکی را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

انواع صندوق پستی | کدام یک برای شما مناسب است؟

جیمز عزیز: اکنون که تنها زندگی می‌کنم، بالاخره می‌توانم یک صندوق پستی منظم را برای جایگزینی صندوق پستی قدیمی‌ام نصب کنم. چه نوع صندوق پستی تزئینی را توصیه می کنید، و آیا نصب آن برای من دشوار است؟ – کانی سی.

کانی عزیز: مجموعه ای از صندوق های پستی تزئینی تقریباً بی پایان است. می توانید آنها را در فروشگاه های مرکز خانگی، مغازه های صنایع دستی، نمایشگاه های تابستانی صنایع دستی و بسیاری از منابع آنلاین پیدا کنید. اگر مهارت دارید که صندوق پستی قدیمی را از روی پست خارج کنید، یا کل پست را از روی زمین خارج کنید، برای نصب یک پست جدید مشکلی نخواهید داشت.

صندوق پستی
تصویر از طریق Pixabay

صندوق های پستی تزئینی جذاب هستند و به خانه شما شخصیت می بخشند، اما گاهی اوقات توجه ناخواسته خرابکاران را به خود جلب می کنند. بچه های دبیرستانی دوست دارند با لوئیزویل اسلاگر رانندگی کنند و “بیس بال صندوق پستی” بازی کنند. در برخی مناطق، خرابکاران سالانه 35 درصد از صندوق های پستی را تخریب می کنند.

گزینه های صندوق پستی را بررسی کنید - کدام یک برای شما مناسب است؟  در https://diyprojects.com/mailbox-options-which-one-is-right-for-you/

این ایده خوبی است که با پلیس محلی بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا خرابکاری صندوق پستی مشکلی جدی در محل زندگی شما است یا خیر.

برخی از گزینه های تزئینی می توانند بسیار گران باشند و شما نمی خواهید چندین بار در سال آن را جایگزین کنید. اگر محله شما با خرابکاری صندوق پستی مشکل دارد، نصب a را در نظر بگیرید قوی، صندوق پست فولادی.

صندوق پستی
تصویر از طریق Pixabay

احتمال جلب توجه کمتر خواهد بود و اگر خرابکاران با خفاش آن را تاب دهند، بیشتر از صندوق پستی به خفاش آسیب می رساند. گزینه دیگر یک پوشش فولادی محافظ است که روی آن قرار می گیرد

آگهی بوسیدن کاردینال ها
shadow-birds-20-per

پلاستیک گزینه دیگری است و تمایل به مقاومت در برابر فرورفتگی دارد.

پلاستیک را می توان به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کرد و به راحتی می توان آن را سوراخ کرد. شما می توانید آن را هر طور که می خواهید تزئین کنید. اما در آب و هوای سرد، پلاستیک می تواند در طول زمستان شکننده شود. بنابراین حتی یک ضربه نگاه از یک خفاش یا یک سنگ پرتاب شده ممکن است آن را ترک کند.

یکی از راه های جذاب برای منحصر به فرد کردن یک صندوق پستی، ایجاد یک مجسمه چوبی تزئینی و نقاشی شده با دست است که در اطراف یک صندوق پستی فلزی یا پلاستیکی موجود قرار گیرد. چوب خواری 800-876-1928) اینها را در موضوعات مختلف ارائه می دهد – حیات وحش، ورزش، حیوانات خانگی، سرگرمی ها، و غیره. آنها از سرو یا کاج ساخته شده اند و امضا و تاریخ دارند. مغازه صنایع دستی نزدیک شما ممکن است برای تعطیلات یا مناسبت های خاص پوشش های صندوق پستی ارزان قیمت ارائه دهد.

نصب صندوق پستی

صندوق پستی
تصویر از طریق Pexels

بسیاری از صندوق های پستی روی یک پست چوبی چهار در چهار نصب می شوند. با اداره پست خود چک کنید، اما به طور کلی، پایین صندوق پستی باید 42 اینچ بالاتر از سطح زمین نصب شود. باید تقریباً 2 فوت از کنار جاده واقع شود و شماره خانه شما در آن باید حداقل 1 اینچ ارتفاع داشته باشد.

برای نصب یکی، با حفار پست چاله ای در زمین حفر کنید. تا عمق زیر خط یخبندان در منطقه خود حفاری کنید تا پست در طول زمستان متلاشی نشود. سوراخ را به اندازه کافی بزرگ کنید تا فاصله زیادی در اطراف پست وجود داشته باشد. مقداری شن در قسمت پایین بریزید، ستون را در سوراخ قرار دهید و آن را تا بالا با شن پر کنید. از براکت‌های نصب همراه صندوق پست برای اتصال آن به پست استفاده کنید.

ممکن است بخواهید پست را به صورت بتنی تنظیم کنید، اما باید کدهای ساختمان شهرداری محلی خود را از قبل بررسی کنید. بسیاری از قوانین ساختمانی محلی برای ممنوعیت استفاده از بتن به دلایل ایمنی تغییر کرده اند. اگر وسیله نقلیه ای با یک صندوق پستی برخورد کند که پست آن در سنگریزه قرار گرفته است، پست به راحتی خارج می شود و احتمال آسیب رساندن به سرنشینان خودرو را کاهش می دهد.

سوالات خود را به Here’s How, 6906 Royalgreen Dr., Cincinnati, OH 45244 ارسال کنید یا به www.dulley.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره جیمز دالی و خواندن ویژگی‌های دیگر نویسندگان و کاریکاتوریست‌های Creators Syndicate، به وب‌سایت Creators Syndicate به آدرس www.creators.com مراجعه کنید. کپی رایت 2008 CREATORS SYNDICATE, INC.

مقالات بیشتر DIY

چگونه خودتان یک ایوان با صفحه نمایش شگفت انگیز بسازید

در باره جیمز دالی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*





حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#گزینه #های #صندوق #پست #کدام #یک #برای #شما #مناسب #است

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.