اخبار

11 آموزش آرایش برای برجسته کردن چشمان شما | DIY سلامت و زیبایی11 آموزش آرایش برای برجسته کردن چشمان شما | DIY سلامت و زیبایی

آآیا با چشمان خود رفتاری را که شایسته آن است انجام می دهید؟

11 Makeup Tutorials to Accentuate Your Eyes | DIY Health and Beauty

DIY سلامت و زیبایی | درمان های کاملا طبیعی

چشم‌ها پنجره‌ای به روح ما هستند، پس چرا جدای از زدن مقداری کرم دور چشم و عینک آفتابی، مراقبت مناسبی را که شایسته آن است از آن‌ها انجام نمی‌دهیم؟ وقتی نوبت به سالم‌تر و زیباتر کردن چشم‌هایتان می‌رسد، دو راه وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید: طبیعی مسیری که در آن انبار آشپزخانه شما تبدیل به آبگرم شخصی شما می شود یا مسیر کرم های دور چشم، سرم ها و موارد دیگر. ما گزینه‌های طبیعی و ارگانیک و همچنین توصیه‌های محصولی را گردآوری کرده‌ایم که مطمئناً به هر مسیری که می‌روید کمک می‌کند.

از آنجایی که پستی در مورد نکاتی برای برجسته کردن چشمانتان بدون آرایش کامل نمی شود، ما چند آرایش ساده در روز و شب را قرار داده ایم که چشمان شما را به چهره های نمایشی تبدیل می کند.

بیایید ببینیم برای طولانی تر شدن ظاهر چشم های جوان چه کاری می توانیم انجام دهیم!

11 آموزش آرایش برای برجسته کردن چشمان شما

از خیار به عنوان ماسک استفاده کنید

شما روش کلاسیک “برش های خیار روی چشم” را به خاطر دارید، درست است؟ خیار دارای خواص ضد التهابی است که آن را در کاهش التهاب و پف کردگی عالی می کند. با گذشت زمان، محتوای آنتی اکسیدانی غنی خیار ظاهر سیاهی دور چشم را کاهش می دهد. برای بهره مندی از فواید آن، یک خیار را به برش های نازک برش دهید و به مدت 10 تا 15 دقیقه روی چشم ها بمالید.

تونر گلاب

Apply A Rose Water Facial Mist | 11 Beauty Tips To Accentuate Your Eyes, check it out at http://makeuptutorials.com/beauty-tips-for-eyes-makeup-tutorials

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

نمی توان انکار کرد که پوست ما عاشق گلاب است. گلاب بر روی پوست تسکین دهنده است و مملو از آنتی اکسیدان هایی است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و علائم پیری را که مانند پیچک روی دیوار در اطراف چشم ما شروع به خزش می کنند (با نام مستعار پای کلاغی) کاهش می دهد. برای استفاده از گلاب در روتین زیبایی خود، مقداری پد پنبه را در گلاب خیس کنید و به مدت 10 تا 15 دقیقه روی چشم ها قرار دهید.

روغن بادام به عنوان پاک کننده آرایش

Use Almond Oil As A Makeup Remover | 11 Beauty Tips To Accentuate Your Eyes, check it out at http://makeuptutorials.com/beauty-tips-for-eyes-makeup-tutorials

روغن بادام به عنوان یک روشن کننده و مرطوب کننده پوست عمل می کند. برای مراقبت از چشمان خود با روغن بادام، به سادگی از آن برای پاک کردن آرایش چشم خود (و در صورت تمایل آرایش صورت) استفاده کنید. هنگامی که آن را روی پوست خود ماساژ دادید، آلودگی و آرایش را با یک پد پنبه ای یا پارچه صورت پاک کنید و اجازه دهید روغن باقی مانده پوست شما را برای شب مرطوب کند.

اگر کمتر به روال های بهداشتی و زیبایی DIY علاقه دارید و بیشتر به روش های معاصر مراقبت از چشمان خود علاقه دارید، در اینجا سرم ها و مومیایی ها را به شدت توصیه می کنیم.

محصولات زیبایی که ما توصیه می کنیم

مجتمع چشمی SkinCeuticals AGE

این محصول باورنکردنی در دسترس است SkinStore و برای رسیدگی به هر گونه نگرانی که به دنبال درمان آن هستید، فرموله شده است. می تواند ظاهر خطوط و چین و چروک های ظریف را بهبود بخشد، تورم را کاهش دهد و هایپرپیگمانتاسیون را اصلاح کند. بله، کمی گران است، اما خوشبختانه کمی با این محصول بسیار پیش می رود و شما می توانید همیشه پیدا کردن کوپن برای SkinStore در فروگا.

بالم لیفت کننده چشم Caudalie Resveratrolهمه چیز درباره چشم ها را بررسی کنید: 11 آموزش آرایشی برای برجسته کردن بهترین ویژگی خود در http://makeuptutorials.com/beauty-tips-for-eyes-makeup-tutorials/

با قیمت کمی مقرون به صرفه تر از کمپلکس چشم SkinCeutical، مومیایی کننده لیفتینگ یکی دیگر از محصولات همه کاره است که می تواند برای محافظت و درمان چشم استفاده شود. علم نحوه عملکرد آن توسط یک حق ثبت اختراع دانشکده پزشکی هاروارد هدایت می شود و قول می دهد که حلقه های سیاه و پف را برطرف کند.

نگاه را دریافت کنید

eye makeup tutorial | DIY Health and Beauty

اکنون که مشکلات اساسی را با محصولات مناسب برطرف کرده اید، آماده هستید تا قدم بعدی را در زیبایی چشم بردارید: آرایش مناسب برای مناسبت مورد نظر. ما 3 ظاهر در طول روز و 3 ظاهر شبانه را جمع آوری کرده ایم تا به زرادخانه زیبایی شما اضافه کنیم.

روز به نظر می رسد زیبایی

DIY-Health-and-Beauty

روز: درخشش ساده

یک راه آسان برای روشن کردن دور چشم این است که یک رنگ براق را روی کل پلک بکشید و با مقداری ریمل با ظاهر طبیعی تمام کنید. آرایش برای همیشه یکی از بهترین انتخاب ها برای دوستداران زیبایی در همه جا و آنهاست ریمل مژه دودی MUFEهمه چیز درباره چشم ها را بررسی کنید: 11 آموزش آرایشی برای برجسته کردن بهترین ویژگی خود در http://makeuptutorials.com/beauty-tips-for-eyes-makeup-tutorials/

یک انتخاب عالی برای این یا هر ظاهر دیگری است. ریمل Boot’s SEVENTEEN Falsifeye HD همچنین برای افزایش طول و افزودن ضخامت عالی است. کسانی که چشم های کلاه دار دارند باید از برق زدن در چین اجتناب کنند.

روز: کبریت-مطبی

سایه ای هم رنگ با چیزی که می پوشید انتخاب کنید تا OOMPH رنگ واقعی به لباس شما برسد. از رنگ‌های تیره خودداری کنید تا این روز را مناسب نگه دارید. بعد از اینکه سایه خود را زدید، ظاهر را با مقداری ریمل روی مژه های بالا و پایین خود به پایان برسانید. لوازم آرایشی NYX دارای مجموعه ای بی پایان از گزینه های سایه چشم مقرون به صرفه است که بسیار رنگدانه و بسیار قابل ترکیب هستند.

آگهی همه سایه پرندگان

روز: خنثی نگه دارید

برای یک ظاهر سنتی در طول روز، 3 سایه مات خنثی مکمل را انتخاب کنید. روشن ترین سایه را روی پلک خود، سایه متوسط ​​را روی چین قرار دهید (حتما بعد از هر بار استفاده با هم ترکیب می شود) و تیره ترین را در گوشه بیرونی چشم خود قرار دهید. بابی براون او به دلیل محصولات آرایشی با کیفیت بالا شناخته شده است. خط چشم های او در سایه های زرق و برق دار هستند و قدرت ماندگاری زیادی دارند. با ریمل مورد علاقه خود یا همان هایی که در بالا پیشنهاد شده است، کار را تمام کنید.

به نظر می رسد زیبایی عصر

diy-health-and-beauty-2

شب: چشم دودی

به یاد داشته باشید که چگونه از شما خواستیم که 3 سایه مکمل را برای ایجاد ظاهر خنثی انتخاب کنید؟ خوب، برای ایجاد این ظاهر شما باید همین کار را انجام دهید. 3 رنگ را در رنگ های پررنگ تر مانند آبی یا خاکستری انتخاب کنید. برای افزایش اثر دودی، یک سایه براق را به عنوان تیره ترین رنگ خود انتخاب کنید، خط چشم بزنید و لکه را پاک کنید.

شب: سایه در پایین

استفاده از یک سایه قهوه ای یا خاکستری روی خط مژه پایینی نه تنها آرایش چشم شما را فوراً افزایش می دهد، بلکه خط چشم شما را نیز در جای خود نگه می دارد. سایه ای را انتخاب کنید که مکمل رنگ هایی باشد که برای پلک بالایی خود انتخاب کرده اید و خط آب خود را با یک مداد چشم تیره خط بکشید.

شب: ریمل بیشتر

با استفاده از یک سایه خنثی یا سفید روی پلک خود و تا جایی که می توانید ریمل بزنید (بعد از اینکه مژه های خود را فر کردید) به تاثیر عمده مژه برسید. ظاهر را با یک رنگ لب پررنگ مانند آلویی عمیق یا قرمز آتشین به پایان برسانید.

با این ترفندها و نکات مربوط به محصول می‌توانید ویژگی‌ای را که همه در ابتدا می‌بینند برجسته کنید: چشمانتان. از بین بردن حلقه های سیاه، پف و سایر نگرانی ها به چشمان شما اجازه می دهد تا بدرخشند. بدون توجه به اینکه کجا بروید، مطمئناً احساس یک میلیون دلار خواهید داشت.

پست ما در مورد سلامت و زیبایی DIY را دوست دارید؟ شما همچنین دوست خواهید داشت…

6 محصول زیبایی DIY برای افزایش جذابیت طبیعی شما

5 دستور العمل زیبایی برای درمان لب های ترک خورده

36 هک زیبایی شگفت انگیز | برای مردن برای آرایش نکات

این مقاله در ابتدا در پست شده است آموزش آرایش.

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#آموزش #آرایش #برای #برجسته #کردن #چشمان #شما #DIY #سلامت #زیبایی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *