مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 الگوی پیشرفته اوریگامی برای افراد با تجربه زیاد  1. خانه
  2. زندگي كردن

15 الگوی پیشرفته اوریگامی برای افراد با تجربه زیاد

اوریگامی هنری سرگرم کننده و چالش برانگیز است ، مهم نیست که چند سال دارید. شروع با پروژه های بسیار ساده ، مانند بالن های کاغذی و قورباغه های پرش ، و رسیدن به برخی از پروژه های شگفت انگیز زیر اغلب یک روند آهسته اما راضی کننده است که با دیدن محصول نهایی شما واقعاً احساس موفقیت می کنید.

به چیزهای شگفت انگیزی که همه تاشو شما می تواند تبدیل کند ، نگاه کنید.

الگوهای عالی اریگامی

الگوهای اوریگامی که دوست خواهید داشت

این 15 پروژه الهام بخش را برای علاقه مندان به اوریگامی بررسی کنید که اگر چیزهای خود را می دانید ممکن است وسوسه شوید آنها را امتحان کنید.

1. شیر اوریگامی

شیر اوریگامی

سازمان بهداشت جهانی نمی کند می خواهید یک ادای احترام به زیبایی جمع شده به پادشاه جنگل ایجاد کنید؟ سر ، صورت و یال بزرگترین چالش شما در اینجا خواهد بود ، اما اگر قبلا الگوهای حیوانات دیگر را جمع کرده اید ، بدن مستقیم رو به جلو است.

2. هواپیمای اریگامی F-18 Hornet

هواپیمای هورنت اوریگامی f 18

درباره هواپیمای کاغذی صحبت کنید! این الگو برنامه جمع شده متوسط ​​شما را از روزهای دبستان به سطح دیگری می برد و دوباره برمی گرداند.

اطمینان حاصل کنید که اطراف آن بال ها و در قسمت عقب تمرکز کنید. آنجاست که این الگو کمی پیچیده می شود. آموزش تصویری توسط Ken00Master.

3. اریگامی اژدها

اریگامی اژدها

به نظر می رسد این اژدها خشن و آماده پرواز است پس از اینکه همه چیز تا شد و تمام شد! چالش شما در اینجا جزئیات کوچک اطراف سر مانند دهان ، شاخ و گوش خواهد بود. آموزش توسط عجب چطور.

4. بلوط اوریگامی

بلوط اوریگامی

این بلوط ها به زیبایی تزئینی هستند ، مخصوصاً اگر از کاغذهای کمی متالیک مانند آنهایی که در این تصویر هستند استفاده کنید. قسمت بالایی نیز بخشی از این الگو است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید! آموزش تصویری توسط جو ناکاشیما.

5. عروس و داماد هندسی

عروس و داماد هندسی

این شخصیت های کوچک عروس و داماد ممکن است خیلی پیچیده به نظر نرسند ، اما سبک هندسی آنها خطوط بسیار تمیز و چین و چروک های مرتب را می طلبد تا ظاهر خوبی داشته باشند.

اگر همه آنها از خطوط چین خوردگی اشتباه مچاله شده باشند ، به نظر نمی رسد که برای روز عروسی آماده باشند! آموزش تصویری توسط جو ناکاشیما.

6. طوطی اریگامی

طوطی اوریگامی

تناسبات مهمترین این طوطی کوچک است! اگر بال های او را به اشتباه اندازه کنید و یکی از آنها بزرگتر از دیگری باشد ، ممکن است روی انگشت شما و همچنین طوطی موجود در تصویر تعادل نداشته باشد. آموزش تصویری در یوتیوب.

7. پروانه اریگامی پیشرفته

پروانه اوریگامی پیشرفته

این الگوی زرق و برق دار پروانه توجه به شکل ، چین خطوط ، و رنگ ، بنابراین شما باید بیشتر دقت کنید که کاغذ شما با کدام چین خوردگی روبرو است. ما کاملا دم بالها را می پرستیم!

8. اریگامی توکان

اوریگامی توکان

این توکان کوچک با شکوه تاشو هوای پرستیژی درباره او دارد که ما واقعاً از آن لذت می بریم. توجه داشته باشید که به شکل منقار و چینهای پشت آن که بالها و دمهای تا شده او قرار دارد توجه کنید. اطلاعات بیشتر در گیلاد اوریگامی.

9. گلایدر آویزان دلار اوریگامی

گلایدر آویزان دلار اوریگامی

لزوماً نباید گلایدر آویز خود و سوارکار آن را از یک دلار تهیه کنید ، اما مطمئناً هنگام ساخت آن جالب به نظر می رسد! تا زدن سر و بازوهای سوارکارها نسبت به بخشهای بزرگتر مانند بال های گلایدر کمی چالش برانگیزتر خواهد بود. با احترام از ون بزرگ آبی.

10. اوریگامی جدی استاد یودا

اوریگامی جدی استاد یودا

این تفریح ​​کوچک و بسیار شگفت انگیز یودا یک چالش است ، اما او کاملاً ارزشش را دارد! هنگامی که صورت او را جمع می کنید و همچنین هنگامی که رنگ را عوض می کنید تا او را در روپوش خود بپیچید ، ماشین بگیرید. با احترام از جو ناکاشیما.

11. اریگامی دارت ویدر

اریگامی دارت ویدر

چه مجموعه ستارگان جنگ بدون تبه کار خود کامل است؟ سعی کنید این کوچک و پیشرفته دارت ویدر را تا کنید تا با استاد یودا ست شود. هنگام تا خوردن به بازوها ، شنل و کلاه ایمنی او توجه کنید.

12. گل رز اوریگامی پیشرفته

گل رز اوریگامی پیشرفته

این گل رزهای کاغذی به قدری مفصل هستند که در نگاه اول فکر می کردیم واقعی هستند. اگر برای یک چالش واقعی تاشو به صورت کامل یا لایه ای و موقعیت دقیق آماده هستید ، اینها پروژه مناسب شما هستند! آموزش فیلم با مجوز از متن ترانه.

13. پرستو اریگامی

پرستو اوریگامی

مهم نیست که چه رنگی از او درست کنید ، این پرنده پرستو یک پروژه کوچک شاد است. اطمینان حاصل کنید که خیلی منقار و دم او را جمع کنید تا انتهای آن کج و یکدست نشود. با احترام از بالی اوریگامی.

14. فیل پیشرفته

فیل پیشرفته

وقتی این فیل با شکوه را به پایان برسانید ، فراتر از این احساس خواهید کرد! هنگام رسیدن به قسمت اطراف تنه ، دهان و عاج ها مراقب باشید ، به خصوص که در اینجا به رنگ روشن تری تغییر رنگ می دهید. آموزش تصویری دیگر توسط بالی اوریگامی.

15. کمان اوریگامی

کمان اوریگامی

مهم نیست که از این کمان برای چه استفاده می کنید ، شما کاملاً محصول نهایی را می پرستید! در جایی که تا می خورید مراقب باشید تا سطح و لبه های گرد تا حد ممکن مرتب و صاف باقی بمانند.

بعد از اتمام کار ، آن را به سنجاق مو بچسبانید ، از آن به عنوان دکوراسیون اتاق زیبا استفاده کنید یا آن را به گردنبند وصل کنید. از هر طرف زیبا به نظر می رسد! آموزش را از طریق دریافت کنید کاوای کاغذی.

کلمات فراق

آیا کسی را می شناسید که به دنبال چالش جدید اریگامی باشد؟

برای کمی الهام این پست را با آنها به اشتراک بگذارید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#الگوی #پیشرفته #اوریگامی #برای #افراد #با #تجربه #زیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید