مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 ایده استند کیک خانگی  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 ایده استند کیک خانگی

به عنوان هنرمندان مشتاق و علاقه مندان به آشپزخانه ، هیچ چیز بیشتر از یافتن یک پروژه DIY که ما می توانیم خودمان تهیه کنیم و بعداً در آشپزخانه وقتی چیزی خوشمزه درست کردیم ، از ما لذت نمی برد. بنابراین ما مطمئن هستیم که تعجب آور نخواهد بود ، زیرا ما واقعاً هنگام ایده ساختن خود بسیار شیفته شدیم پایه کیک بسیار شخصی بعد از اینکه در مغازه ای را دیدیم که مورد پسند ما بود و ناگهان فکر کردیم “می توانیم آن را بسازیم”! به همین دلیل است که ما در اینترنت به دنبال این هستیم تا قبل از جلسه پخت بعدی یا میزبانی شام یا مهمانی بعدی ، تا آنجا که می توانیم ایده های کیک DIY را پیدا کنیم.

در صورتی که ایده ساختن کیک شخصی شما به همان اندازه برای شما جذاب باشد ، اگر نه بیشتر ، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها ، مفاهیم و طرح هایی که تا به حال با آنها مواجه شده ایم آورده شده است. به دنبال راهنمایی و الهام باشید!

1. پایه کیک مرمر DIY

پایه کیک مرمر Diy

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند در هر زمان ممکن کمی زرق و برق به فضای خود بیفزایند ، حتی وقتی خودتان چیزی می سازید؟ خوب ، چیزهای کمی ما را بیشتر از تزئینات سنگ مرمر به آشپزخانه فانتزی وادار می کند قطعا شما را تشویق می کند تا نگاهی به چگونگی آن بیندازید زندگی شیک Kailo این پایه کیک با لبه طلایی دوست داشتنی ساخته شده است که در تمام سطح بالای آن یک پایان زیبای مرمریت خانگی دارد.

2. پایه کیک ماپی پاپیه

پایه کیک ماپی پاپیه

آیا شما همیشه فردی بسیار ماهرتر بوده اید به این معنا که دوست دارید دستان خود را کثیف کنید و با تکنیک های کلاسیک کار کنید تا هر آنچه را که می خواهید خلق کنید بسازید؟ خوب ، اگر عاشق ساختن همه چیز از ابتدا هستید و بعد از رنگ آمیزی آنها ، ما فکر می کنیم که واقعاً از این راه لذت خواهید برد خانه ای که لارس ساخت این پایه های کیک را با دست رنگ آمیزی کرده و از کاغذ پاپیه تهیه کرده اید!

3. پایه کیک براق و دکوپاژ

پایه کیک براق و دکوپاژ

شاید شما قبلاً از مغازه ای برای خرید کیک خرید کرده اید یا در مغازه ای با شکل مورد علاقه خود برخورد کرده اید ، اما نمی توانید احساس کنید که واقعاً می تواند از لیفت صورت برای ایجاد یک جدید و کمی مدرن تر استفاده کند. اجاره به زندگی؟ خوب ، اگر شما هم مانند ما چیزهای درخشان را دوست دارید ، دوست داریم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به راه بیندازید شکر و پارچه از تکنیک های دکوپاژ برای ایجاد این زرق و برق طلایی فوق العاده در چند مرحله ساده استفاده کرد!

4. پایه کیک مدرن DIY

پایه کیک مدرن Diy

شاید احساس سبک شخصی شما در واقع همیشه کمی درخشان و کمی ساده تر بوده است ، بنابراین شما به دنبال چیزی مدرن و مینیمالیستی هستید ، بدون این که هزینه زیادی صرف کنید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنید چیزی شبیه به این کیک ساده را امتحان کنید گمراه کننده جذاب که با استفاده از بشقاب و گلدان ساخته شده است!

5. پایه کیک چرخ دنده ای چوبی

پایه کیک چوبی چرخ دار

شاید شما در واقع در لیست ما پیمایش کرده اید به این امید که چیزی بسیار جذاب ، رنگارنگ و سرگرم کننده تر پیدا کنید ، مانند یک استند که مناسب یک جشن بزرگ مانند جشن تولد است؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم که این پایه کیک چوبی رنگ آمیزی شده و کیک چرخ دار با بنر مخصوص خود ممکن است درست در کوچه شما باشد! نحوه تهیه آن را در جزئیات بیشتر مشاهده کنید عشق داماسکبه

6. پایه کیک ماکارونی رنگ شده

پایه کیک ماکارونی رنگ شده

آیا ما واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم وقتی شروع کردیم به صحبت درباره پایه های کیک DIY که با استفاده از تکنیک های کلاسیک کاردستی ساخته شده اند که احتمالاً در دوران کودکی از آنها استفاده می کردید ، اما دوست دارید راهی پیدا کنید تا محصول نهایی به صورت کیتی یا مود در بیاید. به نوعی؟ سپس ما فکر می کنیم شما یک ضربه واقعی از راه خواهید داشت شارلوت دست ساز برای تهیه از ماکارونی خشک و رنگ روشن استفاده کرد. این استندهای بافت فوق العاده!

7. سینی دسر برش چوب DIY

سینی دسر برش چوب DY

آیا خانه شما واقعاً دارای زیبایی ظاهری کمی روستایی تر است و از آنجا که شما فردی دقیق هستید ، ترجیح می دهید حتی کوچکترین جزئیات را در خانه خود با موضوع نگه دارید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید بوته کرفتبری این کیک زیبا و تکان دهنده ساده را از یک تکه چوب بریده و سیم خم شده برای ایجاد پاهای به سبک گیره مو ساخته است.

8. پایه کیک هندسی طلایی فلزی

پایه کیک هندسی طلایی فلزی

آیا ما واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم وقتی صحبت از استندهای کیک مدرن به نظر می رسید زیرا شما قبلاً یک طرح دکوراسیون بسیار زیبا در سرتاسر خانه خود ایجاد کرده اید اما از نظر شکل و ساختار چیزی را که بیشتر جلب توجه می کند ترجیح می دهید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید جشن پرنده این کیک های هندسی طلایی فلزی را تنها در چند مرحله ساده ساخته است.

9. برش چوب و پایه شاخه روستیک DIY

برش چوب روستیک و پایه شاخه

آیا ما واقعاً آنقدر علاقه شما را به بحث در مورد پایه های کیک چوبی جلب کردیم که نمی توانید از این سوال بپرسید که آیا ممکن است یک کیک وجود داشته باشد؟ تمام چوب آیا می توانید یک نسخه چوبی با پایه های فلزی بسازید؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم که ممکن است کمی با مواردی مانند این تکه چوب و پایه های شاخه ای که با جزئیات کامل در آن شرح داده شده است کمی بهتر کنار بیایید. تیکی دوبه

10. رنگ آمیزی گلدان تراکوتا DIY

رنگ آمیزی گلدان سفالی

آیا همیشه از آن دسته افرادی بوده اید که ترجیح می دهند از هر نوع کاردستی یا پروژه ای به عنوان فرصتی برای کمی بازی کردن استفاده کنند؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم شما عشق ورزیدن راه تارا دنیس این استندهای ساده اما براق را از قابلمه ها و سینی های تراکوتا که رنگ آمیزی شده و وارونه شده است ، تهیه کرده اید! رنگ سفید آنها واقعاً چشمگیر و تمیز به نظر می رسد ، اما این پایه ها بدون توجه به اندازه یا رنگی که به آنها می دهید مرتب به نظر می رسند.

11. پایه سیم ساده DIY

پایه سیم ساده DIY

آیا در جستجوی چیزی ساده و مینیمالیستی ، ترجیح می دهید چیزی را ایجاد کنید که حتی در ظاهر خانگی آن کمی فلزی و صنعتی تر به نظر برسد؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما فقط می توانید فرد کاملی باشید تا به نحوه نگاه کنید اندیشه شاد این پایه ساده کیک سیم DIY را تهیه کرد. برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام آن ، آموزش آنها را بهتر ببینید!

12. ظروف رنگارنگ چرخدار ایستاده اند

ظروف رنگی دور تا دور خود ایستاده اند

آیا ما واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم وقتی که در مورد ایده استفاده از چیزهای قدیمی یا غیر متعارف در قالب کیک صحبت کردیم ، اما اگر می خواهید از غذاهایی استفاده کنید که قبلاً پیشنهاد کردیم ، ترجیح می دهید جالب تر از بشقاب و گلدان باشید؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم که شما یک ضربه واقعی از راه خواهید داشت دختر قربانی پایه های استند خود را از لیوان های کوکتل با شکل متفاوت ساخته اند! رنگ بندی روشن آنها انتخاب کردند که کل ایده حتی سردتر از شکل عینک باشد.

13. چوب رنگ آمیزی شده و پایه چهار گوش لبه دار را اسپری کنید

چوب رنگ آمیزی شده و پایه چهار گوش لبه دار را اسپری کنید

آیا شما واقعاً در لیست ما گشت و گذار کرده اید به این امید که با یک میز کیک که به شکل مربع شکل است برخورد کنید تا اینکه مانند طرح های دیگر که به شما نشان داده ایم گرد شده باشد؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به راه بیندازید در این زندگی شگفت انگیز این پایه دوست داشتنی را از یک تکه چوب نقاشی شده و مقداری تزیین شده برای لبه های عجیب و غریب ساخته است.

14. سینی های رنگ شده و پایه کیک شمعدانی

سینی های رنگ شده و پایه های کیک شمعدانی

آیا به شما احساس دادیم کاملا واقعاً با این ایده کلی که می خواهید کیک خود را بسازید ، قبل از رنگ آمیزی آن به سایر موارد خانه متمایز شوید ، اما نمی توانید آرزو کنید که نسخه بزرگتری از همان ایده را پیدا کنید تا بتوانید کارهایی مانند سرو انجام دهید. یک دسته بزرگ کاپ کیک تزئین شده؟ سپس ما فکر می کنیم شما به سادگی باید نگاهی به راه بیندازید یک زندگی کاملاً دیوانه وار این پایه های رنگ شده را از سینی های قدیمی و شمعدان های بلااستفاده ساخته اید!

15. لوستر رنگ شده و پایه کیک استند

لوستر رنگ شده و پایه کیک

شاید شما در واقع در حال پختن یک غذای بسیار بزرگ هستید و باید مطمئن شوید که کیک و دسر کافی برای آن دارید همه از مهمانان حاضر؟ خوب ، شما میتوانست چندین پایه کیک مختلف برای خود درست کنید و آنها را مرتب کنید … یا می توانید این کیک چند پلتفرمی را از آن تهیه کنید iHeart Naptime که با استفاده از بشقاب و لوستر ایجاد شده است!

آیا قبلاً انواع دیگری از پایه های کیک DIY درست کرده اید که از استفاده آنها لذت می برید اما در لیست ما نمی بینید؟ همه چیز را در مورد آن به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکسهای قطعه نهایی خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#ایده #استند #کیک #خانگی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید