مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 حلقه دستمال ساده DIY  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 حلقه دستمال ساده DIY

اگرچه ما در مهارت های هنری خود بسیار پیشرفته هستیم ، اما گاهی اوقات ما از ساختن چیزهایی بسیار ساده لذت می بریم. این امر به ویژه صادق است اگر آنها نیز چیزهایی هستند که ما می توانیم آنها را در خانه خود پس از اتمام استفاده کنیم! این گونه است که خودمان را یافته ایم واقعا ایده ساخت حلقه های دستمال DIY اخیراً.

در صورتی که اخیراً ایده ساخت حلقه های دستمال سفره خود از انواع مختلف را دوست داشته باشید ، در اینجا 15 مورد از بهترین طرح ها ، ایده ها و آموزش هایی که تا کنون در جستجوی الهام با آنها مواجه شده ایم آورده شده است!

1. حلقه های بدلیجات و دستمال مروارید

حلقه های بدلیجات و دستمال مروارید

آیا در مورد جزئیات و دکوراسیون منزل احساس سبکی دارید ، به همان اندازه که سبک شخصی شما هنگام لوازم جانبی درخشان است؟ سپس ممکن است ما ایده ای ایده آل را برای شما پیدا کرده باشیم! چگونگی آن را بررسی کنید اکنون آن را انجام دهید این حلقه های دستمال درخشان فوق العاده را با استفاده از مهره ، بدلیجات و مروارید ساخته است.

2. حلقه دستمال آرشه هدیه

حلقه دستمال آرشه هدیه

آیا شما از مجریان شام هستید که متوجه می شوید فقط هنگام جشن گرفتن یک رویداد بزرگ مانند کریسمس یا تولد از چیزی مانند حلقه دستمال استفاده می کنید؟ سپس شام های شما به نظر می رسد زمان مناسبی برای استفاده مناسب از حلقه های دستمال سفره هدیه زیبا باشد! جزئیات کامل را برای ایجاد آنها به سادگی و به آسانی دریافت کنید توت فرنگی نعناعبه

3. حلقه های دستمال لوله پی وی سی رنگ آمیزی شده

پردازش شده با vscocam با 4 برنامه از پیش تعیین شده

فقط در صورتی که شما از افرادی هستید که ترجیح می دهید مواد غیر متعارف را به روشهای جالب مورد استفاده قرار دهید و امضای شخصی خود را اضافه کنید ، در اینجا آموزشی وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه می توانید یک حلقه دستمال سفارشی رنگ آمیزی شده را از یک لوله لوله PVC تهیه کنید! سیوان آیلا به شما نشان می دهد که چگونه می توانید اشکال را که در اینجا مشاهده می کنید با لبه های بسیار تمیز با استفاده از نوار به رنگ طلا در آورید.

4. حلقه های دستمال حلبی فشرده

حلقه های دستمال حلبی فشرده

اگر قبلا هرگز فشار قلع را امتحان نکرده اید ، متأسفیم که به شما می گوییم چیزی واقعاً سرگرم کننده را از دست داده اید! با دنبال کردن آموزش مربوطه ، همین حالا آن را امتحان کنید زندگی زیبا در حومه شهر بسته به الگویی که انتخاب می کنید ، این حلقه های دستمال حلبی فشرده فوق العاده را ایجاد کنید که می توانند به صورت سنتی و با الهام از نوع قدیمی یا بد بو به نظر برسند.

5. حلقه های دستمال گلدار

حلقه های دستمال گلدار

آیا سلیقه شما در جزئیات و دکوراسیون کمی بیشتر از آنچه که تا به حال دیده اید ، غریب تر است ، به ویژه هنگامی که برای دوستان و خانواده خود یک میز فوق العاده جمع آوری می کنید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید همدیت این حلقه های دستمال گلدار فوق العاده را ساخته اند که به طرز شگفت انگیزی واقعی به نظر می رسند!

6. حلقه دستمال ساحلی

حلقه دستمال ساحلی

شاید نسخه شما از دکوراسیون عجیب و غریب و طبیعی به شکل یک سفر خیره کننده به ساحل باشد تا یک قدم زدن در چمن زاری پر از گل؟ سپس فکر می کنیم ممکن است با چیزی شبیه به این حلقه های دستمال سفره ساحلی که ساخته شده اند کمی بهتر کنار بیایید سلفی DIYبه آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توانید با پیچیدن طناب ساده ، پوسته و مقداری چسب این کار را انجام دهید.

7. حلقه دستمال سنگی سیم پیچ شده

خانه و خانواده 4127 دارایی عکس نهایی

در صورتی که هنوز در فکر ایده ای هستید که کمی ساده تر و پیچیده تر است ، اما هنوز ایده ای را که بیشتر برای شما جذاب است پیدا نکرده اید ، در اینجا یک ایده فوق العاده برای کسانی که سنگ دوست دارند ارائه شده است! چگونگی آن را بررسی کنید کانال هال مارک با استفاده از سیم دستی دور این سنگ آبی خیره کننده حلقه ای ایجاد کرد که متناسب با رنگ بندی منظره میز باشد.

8. حلقه دستمال سفره تعطیلات سفالی و پارچه ای

انگشتر دستمال سفره تعطیلات سفالی و پارچه ای

تعطیلات ممکن است در حال حاضر به پایان رسیده باشد ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید ایده ای را برای آینده علامت گذاری کنید تا بتوانید آن را دوباره به دست آورید! ما راه را فکر می کنیم بساز ، دوستش داشته باش درختان کریسمس خاک رس شایان ستایش کرده و آنها را به پارچه های چهارخانه چسبانده تا حلقه های دستمال پارچه ای نرم بسازند ، هیچ چیز دوست داشتنی نیست.

9. حلقه های دستمال کاغذی حلقه ای

حلقه های دستمال کاغذی

آیا وقتی در مورد حلقه های دستمال گلدار که قبلاً به شما نشان دادیم صحبت کردیم ، واقعاً توجه شما را جلب کردیم ، اما فکر می کنید ترجیح می دهید گلهای خود را از ابتدا درست کنید نه اینکه فقط گلهای از پیش ساخته را بچسبانید؟ در این صورت ، ما کاملاً پیشنهاد می کنیم که چگونه به این موضوع نگاهی بیندازید صنایع دستی رها شده است

10. حلقه های دستمال قلب تخته گچ

حلقه های چرت زدن قلب تخته سیاه

آیا شما میزبانی هستید که اغلب تعداد زیادی از مهمانان را دعوت می کند و از فرصت استفاده می کند و همه چیز را با تنظیمات مکان انجام می دهد ، اما از نوشتن نام افراد روی کارت برای قرار دادن روی بشقاب آنها خسته شده اید؟ سپس سعی کنید در عوض برای خود مجموعه ای از حلقه های دستمال تخته ای تهیه کنید! سپس می توانید نامها یا حروف اول را درست روی حلقه بنویسید. چگونگی آن را بررسی کنید مهارت های مامان قلب آنها را شبیه قلب کرده است!

11. حلقه های دستمال سفالی طلایی

حلقه های دستمال سفالی طلایی

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر دوست دارید حلقه های دستمال خود را بسازید به طور کامل از ابتدا؟ شاید شما واقعاً تکنیک هایی را که در حلقه های درخت کریسمس وارد شده است دوست داشته باشید ، اما نمی خواهید چیزی با موضوع تعطیلات بسازید. در هر صورت ، ما کاملاً پیشنهاد می کنیم نحوه بررسی را بررسی کنید حداقل صنایع دستی آنها را از خاک ساخته و بعد از خشک شدن آن را رنگ آمیزی کرد! از آنها پیروی کنید و این مد را به شکل حلقه های مربع شکل درآورید یا با اشکال خود آزمایش کنید.

12. حلقه های دستمال پارچه ای و دکمه ای

dsc سونی

آیا اکثر مهارت های DIY شما همیشه با استفاده از مواد نرم و نه با وسایل نقاشی مانند خاک رس یا لوله کشی دروغ گفته اند ، بنابراین هنوز در حال حرکت هستید و امیدوارید چیزی را بیابید که از مهارت های شما به خوبی استفاده کند؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما ممکن است فرد کاملی باشید که این حلقه های دستمال پارچه ای دوخته شده با دست دوخته را امتحان کنید! ببینید چگونه کار می کنند عروسی های بوهوبه

13. حلقه های دستمال کریستال نمک

دستمال کریستال نمک می خواند

شاید سبک زندگی شما و حس دکوراسیون و جزئیات شما کمی بیشتر از چیزهای پر زرق و برق و سرگرم کننده ای که تا به حال دیده اید باشد و از ساختن چیزهایی که همه خانه را منعکس می کند ، تا کوچکترین چیز دوست دارید؟ خوب ، ما مطمئناً می گوییم این دستمال های کریستالی نمک صورتی دوست داشتنی که گام به گام مشخص شده اند شایستگی + چنگال در آن دسته قرار بگیرید!

14. حلقه دستمال استخوان آرزو

حلقه دستمال استخوان آرزو

در صورتی که ایده ما برای یافتن ایده های تعطیلات و نشانک گذاری آنها را بعداً در زمان مناسب دوست داشته باشید ، در اینجا ایده ای است که برای روز شکرگزاری فوق العاده است! به آموزش موجود در آن نگاه بهتری داشته باشید Will’s Casa تا بیاموزید که چگونه این حلقه دستمال کاغذی با طعم طلا ساخته شده اند که نشان دهنده سنت شام شکرگذاری در شکستن استخوان آرزو با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده است.

15. حلقه دستمال مخروطی کاج و نخ

حلقه های مخروط کاج و نخ دستمال

شاید شما لیست ما را مرور کرده اید به این امید که چیزی را بیابید که از طبیعت الهام گرفته شده و منعکس کننده زیبایی طبیعی روستایی و جنگلی است که در خانه خود ایجاد کرده اید؟ در این صورت ، ما قطعاً پیشنهاد می کنیم که یک طومار سریع در حیاط خلوت خود داشته باشید و چند تکه کاج بردارید ، زیرا این حلقه های دستمال سفره فوق العاده در آن نشان داده شده است. عروسی های DIY ساخته شده از!

آیا قبلاً انواع دیگری از حلقه های دستمال سفره DIY ساخته اید که از آنها بسیار راضی بوده اید و هنوز هم از آنها استفاده می کنید ، اما در لیست ما نمی بینید؟ همه چیزهایی را که ساخته اید و نحوه انجام آن را به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکس حلقه های دستمال سفره تمام شده خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#حلقه #دستمال #ساده #DIY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید