مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 درخت گربه DIY – نحوه ساخت برج گربه  1. خانه
  2. زندگي كردن

15 درخت گربه DIY – نحوه ساخت برج گربه

وقتی نوبت به ساخت کارهایی می رسد که به ما هدیه می دهیم ، کاملاً اعتراف خواهیم کرد که می توان پیدا کرد که کارهای حیوانات خانگی خود را به همان دفعاتی که می توانیم برای خانواده و دوستان خود انجام دهیم ، کارهای عادی انجام دهید. حیوانات خانگی هم خانواده هستند ، بالاخره! فقط ساخت چیزهایی برای خودشان به جای خریدن آنها در فروشگاه ها ، چیزی بسیار راضی کننده است. به همین دلیل ، وقتی تصمیم گرفتیم که وقت آن رسیده که گربه های ما یک درخت گربه جدید بگیرند ، واقعاً مصمم شدیم که خودمان آن را بسازیم! ما در اینترنت به دنبال آموزش ها و اطلاعاتی بوده ایم که ممکن است به ما کمک کند و از اینکه چگونه منابع مفیدی که در این فرآیند پیدا کرده ایم ، بسیار شگفت زده شده ایم.

آیا شما به همان اندازه که از ایده ساخت درخت گربه DIY خودتان بسیار مشتاق هستید ، احساس اشتیاق می کنید؟ این 15 ایده ، طرح و آموزش عالی که تاکنون در جستجوی خود مشاهده کرده ایم را بررسی کنید!

1. نهایی درخت گربه DY

درخت گربه نهایی

اگر قرار است تمام وقت و تلاش خود را صرف ساختن درخت گربه خود کنید ، آیا می خواهید قطعه نهایی را که می توانید تهیه کنید تا گربه شما انواع و اقسام قطعات را برای لذت بردن داشته باشد؟ سپس ما می خواهیم قطعاً پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی ایمون والش DIY این قطعه عالی را با سطح شیب دار ، سکوهایی برای خوابیدن و بلوک هایی برای مخفی کردن ساخته است. آنها حتی نکاتی را برای کمی سفارشی کردن قطعه به شما می دهند.

2. درخت گربه طناب سیزال ساده دو سکو

درخت گربه طناب سیزال ساده دو سکو

آیا شما تا حدودی با دنیای DIY و کارهای دستی آشنا هستید و این اولین بار است که شما از هر نوع قطعه ایستاده ای می سازید ، بنابراین به کمی کمک و یک طراحی ساده نیاز دارید؟ سپس ما کاملاً مطمئن هستیم که این آموزش از قابل آموزش فقط نوع آموزش را دارد و طرحی را که به دنبال آن هستید فقط برای کنترل امور نگه دارید!

3. کاندو گربه از میزهای انباشته شده IKEA

کاندو مخصوص گربه از میزهای ikea انباشته شده

آیا شما در مورد مفهوم ساخت چیزی از ابتدا کمی مطمئن نیستید ، بنابراین نمی توانید جای سوال داشته باشید که آیا طرحی وجود ندارد که به شما اجازه دهد چیزها را تغییر داده و تزئین کنید و در عوض یک برج خارق العاده بسازید؟ پس شاید زمان آن رسیده است که برخی از مبلمان را دوباره مورد استفاده قرار دهید! ما عاشق راه این آموزش هستیم هکرهای IKEA به شما نشان می دهد که چگونه از برخی جداول ساده IKEA یک درخت گربه چند سطح درست کنید.

4. درخت گربه مضمون DIY Star Trek

درخت گربه مضمون ستاره Star treck

آیا واقعاً کاملاً راحت و با اعتماد به نفس کافی هستید که بتوانید برای یک چالش جزئی آماده شوید؟ خوب ، اگر شما هم کلی باشید پیاده روی ستاره ای طرفدار ، پس ما فکر می کنیم شما فقط ممکن است بهترین فرد برای آزمایش این درخت گربه عالی باشید که شبیه Starship Enterprise است! جزئیات کامل تحقق آن را دریافت کنید قابل آموزش.

5. درخت گربه مدفوع را ببرید و بر روی آن نصب کنید

درخت گربه مدفوع بریده و دیواری

آیا واقعاً قصد دارید درخت گربه های خود را برای بالا رفتن از درخت درست کنید ، اما در واقع فضای کف اتاق را برای برخی از طرح های ایستاده رایگان که تاکنون دیده اید ، ندارید؟ سپس کاملاً مطمئن هستیم که در عوض با این درخت گربه دیواری کارآمد فضا بهتر کنار خواهید آمد! هکرهای IKEA به شما نشان می دهد که چگونه این کار را به روشی انجام دهید که در واقع به نظر می رسد مانند یک درخت کوچک پوسته پوسته شدن دیوار ، با سکوهایی برای قرار دادن گربه های شما در جایی که شاخه ها ممکن است بسته های برگ داشته باشند.

6. درخت گربه چند سطح با پارچه و طناب جوت

درخت گربه چند سطح با پارچه و طناب جوت

آیا ایده درخت گربه ای که در واقع شبیه یک درخت است و حتی در نزدیکی دیوار قرار دارد را دوست دارید ، اما می دانید گربه شما آن را مانند یک تیر خراشیده می کند ، بنابراین ترجیح می دهید از چیزی غیر از چوب استفاده کنید؟ سپس ما می خواهیم قطعاً پیشنهاد می کند نگاهی به چگونگی قابل آموزش این درخت سه بعدی را درست کرده و همه چیز را در پارچه و طناب جوت پیچیده است تا گربه شما واقعاً چیزی خراش آور داشته باشد.

7. فرش درخت گربه را با یک بانوج پوشانده است

فرش درخت گربه را با یک بانوج پوشانده است

آیا شما بین اینکه بخواهید دوره نهایی گربه را با انواع سیستم عامل ها بسازید و بخواهید چیزی بسازید که واقعاً برای خراشیدن گربه شما بسیار جذاب باشد ، دچار مشکل شده اید ، اما در انتخاب بین این دو مشکل دارید؟ خوب ، کی تا حالا بهت گفته دارند انتخاب کنید؟ درعوض ، سعی کنید خودتان چیزی شبیه به این درخت گربه فرش پوشیده شده با بسیاری از سکوها و حتی بانوج مخصوص خودش درست کنید! ترشی کامل تمام جزئیاتی را که برای تحقق آن به آن نیاز دارید ، دارد.

8. درخت گربه شاخه و سبد بسته بندی شده

درخت گربه شاخه ای و سبدی پیچیده شده

آیا قصد دارید برای دوستان خزدار خود یک درخت گربه عالی بسازید اما متوجه شده اید که آنها تمایل به نشستن ندارند بر چیزها ، آنها ترجیح می دهند بنشینند که در آنها؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم این ایده درخت جایگزین از تلویزیون HGTV ممکن است کمی بالاتر از کوچه شما باشد! آنها نه تنها نحوه ساختن درخت بلکه نحوه چسباندن سبدهای قرار گرفته در استراتژیک را به شما نشان می دهند تا گربه شما انواع و اقسام مکانهای دنج را برای خم شدن داشته باشد.

9. درخت گربه بلند با خانه گربه

درخت گربه بلند با خانه گربه

آیا گربه شما نوعی مخلوق کوچک است که عاشق بلند بودن در جایی است که بتواند کل اتاق را ببیند و از بالای یک کمد یا فضای بالای یخچال آنچه را که همه در آن قرار دارند تماشا کند؟ پس شاید بهتر باشد چیزی مانند این درخت گربه فوق العاده عالی با یک خانه گربه کوچک در بالای آن درست کنید که برای دور نگه داشتن از آن مناسب است. قابل آموزش راهنمای کاملی برای دنبال کردن شما دارد. “

10. درخت گربه فرش متنوع

درخت گربه فرش متنوع

آیا فقط مطمئن نیستید که فضای کافی برای ساخت برخی از طرح های بزرگتر و بلندتر که تاکنون دیده اید ، ندارید ، اما کل ایده ساخت یک چیزی که در واقع شبیه یک درخت کوچک است ، فقط برای سرگرمی شما را مجذوب می کند؟ ؟ پس فکر می کنیم شاید با این طرح درخت کوچک از شانس بهتری برخوردار باشید قابل آموزش که با رنگها و بافتهای مختلف فرش پوشانده شده است ، و برای خراشیدن بسیار عالی است.

11. درخت گربه باغ ذن

درخت گربه باغ ذن

اگر می خواهید همه نوع تلاش خود را برای ساختن چیزی نسبتاً بزرگ که در وسط اتاق شما قرار دارد ، انجام دهید ، آیا ترجیح می دهید آن را به چیزی تبدیل کنید که از نظر بصری نیز جذاب باشد و برای بچه گربه شما نیز کاربردی باشد؟ سپس ما فکر می کنیم شما به سادگی باید نگاهی به راه بیندازید توسط بریتنی گلدوین این درخت گربه چشمگیر را از شاخه های واقعی ساخته شده است که از یک باغ ذن الگوبرداری شده است ، کامل با سنگهای صیقلی در پایه!

12. سه طبقه روی درخت فرش شده و یک تخت در بالای آن قرار دارد

سه طبقه روی درخت فرش شده و یک تخت در بالای آن قرار دارد

آیا هنگام ساخت قطعاتی که به صورت آزاد وجود داشته باشند ، هنوز در کارهای بزرگ مبتدی هستید ، بنابراین هنوز به دنبال طرحی هستید که واقعاً بسیار ساده باشد و هنوز احساس خاصی در کار خاصی ندارید؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم که شما می توانید با یک آموزش کارآمد و مستقیم به جلو مانند آنچه در آن قرار دارید کنار بیایید شبکه DIY!

13. درخت گربه DIY با قفسه آب

درخت گربه Diy با قفسه آب

آیا گربه شما آنقدر عاشق بلند بودن است که بتوانید از درخت گربه فرسوده فعلی پایین بیایید مگر اینکه به او غذا دهید؟ خوب ، از آنجا که شما به هر حال آنها را به یک مورد جدید تبدیل می کنید ، پس ما فکر می کنیم ممکن است یک لگد از پیش بردارید متوسط یک درخت گربه اساسی ایجاد کرده است که در حال حاضر به تنهایی یک طراحی عالی است ، اما دارای کمی سینی آب است ، فقط برای اطمینان از اینکه هر بچه گربه ای که ترجیح می دهد بلند باشد هنوز هیدراتاسیون زیادی دارد.

14. برج بازی گربه های ساخته شده از درختان واقعی

برج بازی گربه Diy ساخته شده از درختان واقعی

آیا ما با مفهوم ساخت یک درخت گربه از شاخه های واقعی درخت چوبی توجه شما را تاکنون جلب کرده ایم اما مطمئن نیستید که طرح باغ صخره ای سنگی که قبلا به شما نشان دادیم کاملا مسیری که می خواهید در آن کار کنید؟ شاید بهتر باشد که این آموزش جایگزین را از آن ارائه دهید احیای جنوب در عوض کمی ملاحظه!

15. درخت گربه ای کوچک و کم ارتفاع

درخت گربه ای کوچک و کم ارتفاع

آیا شما برای ساختن درخت گربه DIY خود به پایان لیست ما احساس کرده اید که مثل همیشه مصمم است اما از قبل می دانید ، از آنجا که در یک آپارتمان کوچک زندگی می کنید ، مجبور خواهید شد یکی از آن ها بسیار بزرگتر از بیشتر از آنچه تاکنون در لیست ما دیده اید؟ خوب ، استرس نداشته باشید ، زیرا این بدان معنا نیست که شما از شانس بی نصیب هستید! این آموزش را از الی جی که به شما می آموزد چگونه یک درخت گربه کوچکتر و کوتاه تر بسازید که هنوز هم دوست داشته باشید.

آیا یکی دیگر از علاقه مندان به DIY را می شناسید که نسبت به ایده ساختن درخت گربه خود بسیار علاقه داشته باشد اما هنوز احساس می کند می تواند از راهنمایی های کمی استفاده کند؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها انواع الهام و اطلاعات را برای کار داشته باشند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#درخت #گربه #DIY #نحوه #ساخت #برج #گربه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید