مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 روش خلاقانه برای چرخش ظروف آدامس  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 روش خلاقانه برای چرخش ظروف آدامس

اگر صادق باشیم، برخی از ما خیلی صنایع دستی مورد علاقه ای که ما تا به حال انجام داده ایم، پروژه های ارتقاء دوچرخه بوده اند. فقط چیزی بسیار خلاقانه و خلاقانه در مورد تغییر کاربری یک چیز قدیمی وجود دارد که ممکن است در ابتدا به چیزی که ممکن است واقعاً مفید یا کاربردی باشد و بتوانید دوباره از آن استفاده کنید، استفاده کرده باشید! به همین دلیل است که وقتی پدیده تبدیل ظروف آدامس به انواع وسایل خانگی مختلف در دنیای DIY به وجود آمد، ما بیش از حد مجذوب خود شدیم. علاوه بر این، ما هستیم کاملا انواع افرادی که همیشه آدامس در دست دارند. در کیف های ما، روی میزهای کناری ما، در ماشین های ما … شما آن را نام ببرید. بنابراین برای شما جای تعجب نیست که لحظه ای که ما شروع به بررسی انواع مختلفی از چیزهایی کردیم که می توانید ظروف آدامس حجیم را به آنها تبدیل کنید، انبوهی از ایده ها را پیدا کردیم که فکر می کردیم مفید هستند. ما بلافاصله شروع به ذخیره ظروف و ساختن چیزهایی از آنها کردیم!

فقط در صورتی که به همان اندازه شیفته ایده ساختن چیزهای کاربردی از ظروف آدامس هستید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها، طرح ها و آموزش هایی که تا به حال در جستجوی خود با آنها مواجه شده ایم آورده شده است. .

1. سازمان دهنده مهره

سازمان دهنده مهره

اگر شما هم مثل ما هستید، پس شما و بچه هایتان انبار کرده اید انواع از لوازم صنایع دستی در طول سال‌ها، جمع‌آوری قطعات یدکی مانند مهره‌ها، مداد رنگی، روبان‌ها و غیره که همه باید به طور موثر بین پروژه‌ها ذخیره شوند تا در سرتاسر میز و زمین قرار نگیرند. به همین دلیل است که فکر کردیم این ظرف آدامس تبدیل شده به جای مهره ایده بسیار خوبی است! چیکا و جو به شما نشان می دهد که چقدر می تواند نه تنها برای ذخیره سازی بلکه برای مرتب سازی مهره ها نیز موثر باشد.

2. ذخیره سازی پین بابی

ذخیره سازی پین بابی

آیا منطقه ای از خانه شما که واقعاً در مورد چیزهای بسیار کوچک به سازماندهی نیاز دارد، در واقع وسایل توالت شماست و نه کمد صنایع دستی شما؟ در آن صورت، ما احساس می‌کنیم که ممکن است با این ایده ذخیره‌سازی بابی پین که در آن ارائه شده، کمی بهتر کنار بیایید ارادتمند هلو بجای! مفهوم اصلی تقریباً یکسان است، اما این بار آنها پیشنهاد می‌کنند که بیرون ظرف را با رنگ یا لاک تزئین کنید تا در واقع رنگی به اتاق اضافه کند در حالی که روی روشویی شما می‌نشیند، جایی که می‌توانید به راحتی به آن دست بزنید تا حالت دهید. موهای خود را هر روز صبح قبل از کار

3. ظرف میان وعده غلات

ظرف میان وعده غلات

اگر از ما بپرسید، دو ویژگی کلیدی عالی در مورد این ظروف آدامس وجود دارد که اکنون همه برندها از آن استفاده کرده اند. اولین مورد این است که آن‌ها صفحه‌های پاپ عالی دارند که به خوبی روی هم کلیک می‌کنند تا چیزهای داخل آن را حفظ کنند. در عین حال، این قسمت‌ها به راحتی باز می‌شوند، چه بخواهید قسمت کوچک‌تر را هدف بگیرید، زیرا فقط به یک یا دو قطعه نیاز دارید، یا قسمت بزرگ‌تر را به دلیل اشتراک‌گذاری. دومین ویژگی فوق العاده این است که آنها یک اندازه قابل حمل کامل هستند! به همین دلیل است که ما فکر کردیم این ایده میان‌وعده غلات کودکان که توسط آن مشخص شده است آرزوی زندگی ایده فوق العاده ای بود در حال حاضر شما همیشه چیزی ساده برای غذا خوردن بچه هایتان، همانجا در کیفتان داشته باشید.

4. تقویم ظهور ظرف آدامس

تقویم ظهور ظرف آدامس

آیا واقعاً مدت زیادی است که ظروف آدامس پلاستیکی قدیمی خود را ذخیره کرده اید و تعداد زیادی از آنها را جمع آوری کرده اید، بنابراین به دنبال ایده ای هستید که به شما کمک کند چندین مورد از آنها را همزمان استفاده کنید؟ خوب، اگر تا به حال از طرفداران بازی‌های DIY یا فعالیت‌های جدید در تعطیلات و مناسبت‌های خاص بوده‌اید، مایلیم شرط ببندیم که تقویم‌های ظهور را دوست دارید. این بدان معناست که شما احتمالاً از چگونگی آن نیز قدردانی خواهید کرد دیزی شاد ظروف آدامس قدیمی خود را به روش های فوق العاده سرگرم کننده تزئین کردند و از آنها برای ایجاد یک تقویم ظهور DIY پر از انواع هدایا و خوراکی های کوچک استفاده کردند! مطمئناً از تقویم‌های ظهور معمولاً برای شمارش معکوس تا کریسمس استفاده می‌شود، اما اگر واقعاً می‌خواهید می‌توانید روزها را برای هر مناسبت خاص از علامت یک ماهه شمارش کنید.

5. قاب هدفون

کیف هدفون

ظروف آدامس گرد بزرگی که تا کنون در لیست خود به شما نشان داده ایم، در واقع تنها انواعی نیستند که ممکن است جمع آوری کنید، بسته به اینکه از کجا خرید می کنید و کدام مارک ها را خریداری می کنید! درعوض، برخی از برندها ظروف پلاستیکی آدامس را به شکلی استوانه‌ای، بلندتر و بلندتر می‌سازند. از آن نوع است پینترست پیشنهاد می‌کند از هدفون یا هدفون‌های خود استفاده کنید تا از گره خوردن آن‌ها در کیفتان جلوگیری کنید! شکل کمی فضا کارآمدتر است. شما نیازی به فضای اضافی ندارید که سایر ظروف آدامس بزرگتر در اختیار شما قرار می دهند تا کمی طناب به آن بپیچید.

6. ظرف دکمه ای

ظرف دکمه ای

آیا در حال حاضر در فهرست ما پیمایش می‌کنید، اما هنوز به این فکر می‌کنید که ایده ذخیره‌سازی لوازم دست‌سازی که قبلاً به شما نشان دادیم چقدر مفید است، حتی اگر در حال حاضر هیچ مهره‌ای برای مرتب‌سازی یا سازمان‌دهی ندارید؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم از اینکه بدانید برخی از افراد انواع چیزهای دیگر را به روشی مشابه در ظروف آدامس چرخ‌شده خود نگهداری می‌کنند، خوشحال خواهید شد! راه چیکا و جو دکمه‌های قرار دادن در دکمه‌های آن‌ها مثال کاملی از منظور ما است.

7. ظروف چای آدم برفی خانگی

ظروف چای آدم برفی خانگی

آیا شما همکار یا دوستی هستید که تعطیلات را آنقدر دوست دارید که می توانید اصرار کن در مورد ساختن نوعی هدیه کوچک DIY برای اطرافیانتان در نزدیکی تعطیلات، فقط به این دلیل که استفاده از مهارت‌های کاردستی خود برای روشن کردن روز دیگران به شما احساس خوبی می‌دهد؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم که ممکن است پیدا کرده باشیم فقط ایده برای شما! ما نمی توانیم درک کنیم که این مردان برفی نقاشی شده چقدر زیبا خلق شده اند هایدی کریدر هستند. آن‌ها از ظروف برندی استفاده کردند که بیرون بسته‌بندی آن‌ها برجستگی دارد و به نظر می‌رسد که آدم‌برفی‌ها واقعاً از گلوله‌های برفی بزرگی ساخته شده‌اند که یکی روی دیگری انباشته شده‌اند. آنها ظرف آدم برفی‌شان را با چای شل معطر به عنوان نشانه‌ای کوچک برای تعطیلات پر کردند، اما اگر ترجیح می‌دهید، می‌توانید به جای آن آب‌نبات‌های مورد علاقه همکارانتان را پر کنید.

8. سازمان دهندگان عرضه حمام

سازمان دهنده های تامین حمام

آیا وقتی شروع به صحبت در مورد نحوه نگهداری پین های بابی در ظروف آدامس قدیمی کردیم، آیا واقعاً توجه شما را جلب کردیم زیرا در واقع شما به کمی تعمیرات اساسی در قسمت سرویس بهداشتی سازمانی نیاز دارید، اما اکنون در واقع به این فکر می کنید که کل حمام خود چگونه است. پیشخوان می تواند از فضای ذخیره سازی کمی نیز بهره مند شود؟ سپس ایده ظرف را گسترش دهید و انواع چیزها را در آنها قرار دهید! ما عاشق روش این پست هستیم پینترست پیشنهاد می کند از آنها برای سواب های پنبه ای و پدهای پاک کننده آرایش نیز استفاده کنید. آنها کاملا مناسب هستند!

9. قوطی کبریت مدرن

قوطی کبریت مدرن

آیا در این کشور زندگی می‌کنید یا اغلب از کلبه‌ای بازدید می‌کنید که در واقع اغلب اوقات از کبریت استفاده می‌کنید، اما همیشه مجبور هستید بسته‌ها یا جعبه‌های جدیدی بخرید زیرا جعبه‌های مقوایی مانع از مرطوب شدن نوک کبریت نمی‌شوند؟ سپس آرزوی زندگی دارد فقط راه حل برای شما آنها پیشنهاد می کنند مقدار بیشتری بخرید و آنها را در یک ظرف آدامس با برچسب خوب خالی کنید تا بتوانید درب آن را ببندید و کبریت ها را ایمن، خشک و دور از دسترس بچه ها یا نوه ها نگه دارید و در عین حال دسترسی آسان به آنها داشته باشید.

10. ظرف اسکراب شکر

ظرف اسکراب شکر DIY

اگر اتفاقاً علاوه بر اینکه علاقه‌مند به صنایع دستی هستید، یک متخصص محصولات آرایشی خانگی هستید، شکی نداریم که از فرصت‌هایی برای ادغام این دو جهان در هر زمانی که می‌توانید، مانند ما، قدردانی می‌کنید. به همین دلیل است که ما فقط داشته است برای به اشتراک گذاشتن این ایده فوق العاده ذخیره سازی اسکراب شکر DIY دیزی شاد! چه اسکراب را برای خود نگه دارید و چه آن را به دوستان و مهمانان مراسم هدیه می دهید، نگه داشتن ظروف آدامس قدیمی به شما مکانی برای نگهداری اسکراب می دهد که چرخش بالا می رود، هزینه زیادی ندارد و از نشت آن جلوگیری می کند. و چسبندگی روکش یا لبه وان حمام شما.

11. ظرف لیموترش تازه

ظرف لیموترش تازه

آیا شما یک فرد تابستانی بزرگ هستید که دوست دارید از دوستان و خانواده خود برای کوکتل های عصرانه خودمانی در کلبه خود میزبانی کنید، اما ترجیح می دهید همه چیز مورد نیاز خود را برای نوشیدنی ها و تنقلاتی که در بیرون سرو می کنید ببرید تا همیشه در خانه بدوید و بیرون نروید. در حالی که سعی می کنید معاشرت کنید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما این ایده خاص را از آن پیدا خواهید کرد پینترست بسیار راحت در واقع! آنها پیشنهاد می کنند که تزئینات لیمویی خود را از قبل برش دهید و آنها را در یک ظرف آدامس تغییر کاربری داده شده قرار دهید تا بتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید اما قسمت بالایی آن را ببندید تا تازه شوند و از خشک شدن آنها بین جلسات مخلوط کردن نوشیدنی محافظت کنید.

12. سطل آب باغ پری

سطل آب باغ پری

اگر می‌خواهید با مواد به روز شده دستکاری کنید، این کار را انجام دهید دانستن آیا می خواهید مانند معمول چیزی برای فرزندان خود بسازید؟ خب، ما هم مقصریم، بنابراین مطمئناً نمی‌توانیم بگوییم که شما را مقصر می‌دانیم! اخیراً، بچه‌های ما پس از خواندن داستان‌های افسانه‌ای جدید، در یک بازی پری و جن جنگلی بسیار بزرگ قرار گرفته‌اند، بنابراین این آموزش سطل پری شایان ستایش قدم به قدم شرح داده شده است. DIY و صنایع دستی خوب چشم ما را گرفت! آنها به شما نشان می دهند که چگونه می توانید آن را با استفاده از یک ظرف آدامس تغییر کاربری داده شده، مقداری نخ و چند چوب کباب چوبی انجام دهید.

13. ظرف گلیتر

ظرف براق

آیا در واقع شما هنوز به این فکر می کنید که چقدر ایده قبلی استفاده از ظروف آدامس پلاستیکی برای نگهداری لوازم صنایع دستی را دوست داشتید، اما به این فکر می کنید که آیا ممکن است راهی برای این کار وجود داشته باشد. استفاده کنید ظروف برای آسان تر کردن فرآیند ساخت خود؟ خوب، اگر شما از آن دسته هنرپیشه‌هایی هستید که از زرق و برق استفاده می‌کنند و از داشتن آن در همه جا متنفرند، پس احساسی داریم که پیدا کرده‌ایم. فقط ایده برای شما بررسی کنید که چگونه چیکا و جو زرق و برق خود را بر اساس رنگ طبقه بندی کرد و از سمت کوچک پاپ تاپ برای ریختن و پاشیدن راحت تر استفاده کرد!

14. ظرف آدامس تبدیل کوسن سنجاق فانتزی

ظرف آدامس تبدیل کوسن پین فانتزی

آیا واقعاً مدتی است که از ظروف آدامس ذخیره شده و بدون برچسب خود شروع کرده اید و به این فکر کرده اید که چگونه به نظر می رسند ممکن است بهتر به عنوان ساختار پایه برای چیزی استفاده شوند، نه به عنوان ظرفی مانند چیزهایی که نشان داده ایم. شما تا الان؟ سپس احساس می کنیم که از این ایده قدردانی خواهید کرد پینترستکه پیشنهاد می‌کند از پارچه، توری، مهره‌ها و کمی چاشنی استفاده کنید تا بیرون ظرف را به یک کوسن سنجاق کوچک و زیبا برای محل خیاطی خود تبدیل کنید.

15. ظروف قهوه و شکر قابل ریختن

ظروف قهوه و شکر قابل ریختن

آیا واقعاً ایده استفاده از ظروف آدامس به عنوان انبار برای چیزهایی که نیاز به ریختن دارند کاملاً مجذوب خود شده اید، اما مفهوم زرق و برق چیزی نیست که فکر می کنید به آن نیاز دارید یا استفاده می کنید؟ در این صورت شاید ترجیح می دهید به جای آن ایده اولیه را به آشپزخانه منتقل کنید! ما به راه فکر می کنیم آرزوی زندگی ظروف خود را با قهوه آسیاب شده و شکر گرانول پر کرده بودند، در واقع بسیار نوآورانه و مفید بود.

آیا دوست و علاقه مندان به صنایع دستی را می شناسید که دوست دارد هر چیزی را که به دستش می رسد بالا ببرد و همچنین آدامس زیادی می جود، درست مثل ما؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا زمانی که می خواهید این اتفاق بیفتد کمی الهام بگیرید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#روش #خلاقانه #برای #چرخش #ظروف #آدامس

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید