مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 فعالیت صنایع دستی شن و ماسه برای تابستان  1. خانه
  2. زندگي كردن

15 فعالیت صنایع دستی شن و ماسه برای تابستان

معمولاً وقتی صحبت از شن و ماسه می شویم ، بیشتر به فکر سواحل پراکنده و تعطیلات گرمسیری دوست داشتنی هستیم از پروژه های DIY که ممکن است در خانه انجام دهید. با این حال ، این بار ساحل آن چیزی نیست که ذهن ما را درگیر خود می کند! مطمئناً ، این لیست شامل شن و ماسه است ، اما ما در واقع در مورد آن صحبت می کنیم کاردستی با شن و ماسه به جای اینکه انگشتان پا را از طریق آن در یک روز گرم عبور دهیم. ما اعتراف خواهیم کرد که ساخت وسایل با شن و ماسه است یک روش بسیار خوب برای برقراری ارتباط با طرف ساحل دوست خود در هنگام نیاز به یادآوری تابستانی سریع در میان هوای سردتر.

این 15 پروژه DIY فوق العاده عالی را که همه با شن ساخته شده اند یا به نوعی شامل آن هستند ، بررسی کنید!

1. شن و ماسه ماه

ماه آبی ماسه ای آبی

آیا به امید یافتن کاردستی مبتنی بر شن و ماسه که می توانید با بچه های خود انجام دهید ، روی این لیست کلیک کردید؟ پس شما واقعاً به جای درست آمده اید! یکی از چیزهایی که بچه های ما هستند اکثر اخیراً با وسواس در دنیای DIY شن ماه است. شما می توانید دستورالعمل های کاملی را برای ساخت خود پیدا کنید افسون داخلی.

2. هنر شن و ماسه رنگین کمان

هنر شن و ماسه رنگین کمان

فقط به دلیل اینکه شما با شن و ماسه کار می کنید ، به این معنی نیست که باید به رنگ خنثی معمولی که شن و ماسه طبیعی به آن وارد می شود پایبند باشید. در حقیقت ، پروژه های شنی زیادی وجود دارد که به جای آن از شن و ماسه های رنگارنگ استفاده می کنند! ما عاشق این ایده شیشه هنری شن و ماسه رنگین کمان کاملا DIY از هستیم بچه های شلوغ ، مامان مبارک.

3. برداشت شن و ماسه DIY

دستهای ماسه ای خانوادگی قاب شده

آیا تا به حال باعث شده اید که رد پا یا پیام نوشتاری از شن و ماسه در ساحل گناه کند و دوست داشته باشید که ظاهر آن چنان زیاد است که آرزو می کنید کاش می توانستید آن را برای همیشه بگیرید خوب، مادران سرگرم کننده اینجاست تا به شما نشان دهد که واقعاً می توانید! برای آشنایی با برداشت های شن و ماسه که می توانید در واقع قاب و نمایش دهید ، آموزش آنها را ببینید.

4. ساز بلوک شن و ماسه

ساز بلوک شن و ماسه Diy

اگر از کودکی در کلاس موسیقی هرگز فرصت سرگرم کننده ای برای بازی بلوک های شن و ماسه نداشته اید ، متأسفیم که می گوییم واقعاً از دست داده اید! آنها یکی از آن سازهایی هستند که برای نواختن آنها بسیار ساده هستند اما سرگرمی های زیادی را به شما ارائه می دهند و کیفیت صدا. خوشحال خواهید شد اگر بشنوید که ساخت آنها نیز بسیار آسان است! آموزش گرد و غبار پری نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد.

5. آویز گردنبند ماسه ای DIY

گردنبند ماسه ای Diy

آیا ساحل مورد علاقه ای دارید که بیش از هر مکان دیگری روی زمین آن را دوست داشته باشید؟ در اینجا این شانس شماست که با آنها کار کنید واقعی شن! خاطرات یک آدم شکن دیوانه فقط یک راه خیره کننده برای حفظ شن و ماسه طبیعی از مکان رویایی خود را به شما نشان می دهد. با تبدیل آن به یک آویز گردنبند زیبا!

6. شن و ماسه جنبشی

شن و ماسه جنبشی

اگر هنوز فرصتی برای احساس شن و ماسه حرکتی نداشته اید ، پس ما به شما پیشنهاد می کنیم که با هر فروشگاه صنایع دستی یا اسباب بازی نوسان کنید و به آن فشار دهید ، زیرا این واقعا یک تجربه سرگرم کننده است. قالب های شن و ماسه حرکتی حتی بهتر از شن های طبیعی هستند اما قطعات بسیار کمتری را پاشیده و آن را برای زمان بازی مناسب می کنند. به جای خرید شن و ماسه در حالی که در فروشگاه هستید ، پیشنهاد می کنیم خودتان آن را تهیه کنید زیرا این یک لایه کاملاً جالب دیگر است. جزئیات انجام این کار را در اینجا دریافت کنید هرج و مرج والدین!

7. برچسب های حافظه شن و ماسه ساحلی

برچسب های حافظه شن و ماسه

آیا شما مسافر مشتاق هستید که در طول زندگی خود به بسیاری از ساحل ها رفته باشد و قصد بازدید از بسیاری دیگر را داشته باشد؟ سپس این روش ساده و فوق العاده اصلی را برای شرح سفرهای ساحلی خود در طول سال بررسی کنید! Makezine به شما می آموزد که چگونه برچسب های ماسه ای ساده و شایان توجهی را که با ساحلی که از آن آمده اند ، مشخص کنید ما عاشق روشی هستیم که وقتی همه برچسب ها را در یک مکان قرار می دهید ، می توانید تفاوت ها را در ماسه مشاهده کنید.

8. قاب عکس شن و ماسه

قاب عکس ماسه ای Diy

آیا شما تصاویر زیبایی از خود و بچه هایتان در ساحل دارید اما منتظر مانده اید که قبل از اینکه آنها را به نمایش بگذارید ، قاب مناسب برای قرار دادن آنها را پیدا کنید؟ سپس اتلاف وقت خود را در مکان های خریداری شده در فروشگاه متوقف کنید و نحوه آن را بررسی کنید به سادگی نیکول با استفاده از تکنیک های applique برای چسباندن شن و ماسه در قسمت جلوی قاب عکس ، او نمایش عکس خود را ایجاد کرد!

9. قطعات مرکز شن و ماسه Ombre

قطعات مرکز شن و ماسه Ombre

آیا شما سالهاست که انواع مختلف شن و ماسه را جمع آوری می کنید و اکنون به نمونه های خود نگاه می کنید و فکر می کنید که چه کاری می توانید با آنها انجام دهید؟ خوب ، آنها را بیرون نریزید فقط با این حال ، به دلیل چیزی فیروزه ای یک پیشنهاد بسیار شسته و رفته دارد. شن و ماسه خود را در گلدان های شیشه ای یا گلدان ها بریزید ، در حالی که تیره ترین آن در پایین و روشن ترین آن در بالا باشد. در آخر ، شمع هایی را در قسمت بالا قرار دهید و آماده آرامش شوید.

10. کارت های ماسه ای دلار

کارت های ماسه ای دلار

آیا می دانید شن و ماسه می تواند برای نیازهای دکوراسیون موقتی نیز مفید باشد؟ منظور ما از “دکوراسیون موقت” البته مهمانی ها و مناسبت های خاص است! مهمانی ها و رویدادها با مضمون ساحلی همیشه مکانی عالی برای ترکیب شن و ماسه هستند ، به شرطی که بتوانید راهی برای انجام این کار بدون ایجاد یک آشفتگی بزرگ پیدا کنید که نمی توانید به خوبی تمیز کنید. یکی از این راه ها این ایده ساده اما شایان ستایش دلار ماسه است عکاسی دویل داودل! آنها از یک میز شن و ماسه کوچک و کم عمق برای قرار دادن کارتهای ساخته شده از دلار ماسه در کنار خود استفاده کرده اند و به هر میهمان می گویند کدام میز را برای شام بنشینند.

11. کاشت هنرهای ماسه ای لایه لایه

هنر کاشت شن و ماسه Diy

تاکنون بسیاری از ایده هایی که ما به شما گفتیم از شن و ماسه مرتبط با چیز دیگری استفاده کرده است تا چیزهای تزئینی خیره کننده ای برای شما ایجاد کند ، اما اگر واقعاً بخواهید تمرکز قطعات به خود ماسه واقعی باشد ، چه می کنید؟ شاید شما ظاهر شن و ماسه طبیعی را که درست از ساحل جمع شده دوست دارید و می خواهید این زیبایی را مهار کنید؟ سپس این کاشت هنرهای ماسه لایه ای زیبا را از اینجا بررسی کنید پیت و نیرو! ما عاشق روشی هستیم که به نظر می رسد سبز روشن گیاهان از بالای کاشت راه راه شن و ماسه جوانه می زند اما اگر صادق باشیم ، واقعاً آنقدر لایه ظاهری شن و ماسه را بسیار دوست داریم که اگر فراموش کردید گیاهان

12. تراریوم هنر شنی رنگارنگ

تراریوم هنر شنی رنگارنگ

آیا ایده هنر لایه ای شن و ماسه واقعاً ذهن شما را به خود مشغول کرده است اما شما ترجیح می دهید شن و ماسه ساخت رنگین کمان را انتخاب کنید زیرا شما فقط نمی توانید در برابر فرصتی برای افزودن رنگی تند مقاومت کنید؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم! به همین دلیل ما یک پروژه را ردیابی کردیم که به شما امکان می دهد لایه های رنگی را به تصویر بکشید در حالی که چیز دیگری نیز به شما ارائه می دهد. بررسی کنید که چگونه کلی کریستین این تراریوم بسیار جذاب ماسه رنگین کمان را ایجاد کرد!

13. دکوراسیون گل و شن و ماسه

دکور پایین و ماسه

آیا شما از طرفداران طرفدار نذری های شمع سبک چای دوست داشتنی هستید و قطعاً قبلاً از شن و ماسه برای قرار دادن شمع های کوچک استفاده کرده اید ، اما همچنین می خواهید کمی دکوراسیون مشابه اما متضاد در کنار میز آنها کنار میز قرار بگیرد؟ سپس این گلدانهای ماسه ای کم عمق و گل خیره کننده را بررسی کنید چیزی فیروزه ای! نمی توانیم از پس زیبایی ظاهری گل و گلبرگهای آن در بالای یک بستر نرم شن برآییم.

14. شمع های ژله ای ماسه ای و پوسته دریایی

شمع های ژله ای ماسه ای و پوسته دریایی

شاید ساحل مورد علاقه شما دارای ماسه ای باشد که کمی سنگلاکتر باشد و از سنگهای کمی بزرگتر و ماسه بسیار ریز ساخته شده ای که تاکنون پروژه های ساخته شده به شما نشان داده ایم داشته باشد؟ نگران نباشید ، پروژه های کاملا DIY وجود دارد که از آن نوع شن و ماسه نیز استفاده می کنند! یکی از موارد مورد علاقه ما این شمع ژله ای با مضمون ساحل است کاملا ساحلی. ساخت آنها یک فرایند مخصوصاً سرگرم کننده است!

15. جعبه ماسه ای DIY با روکش نیمکت

جعبه ماسه ای Diy با روکش نیمکت

خوب ، ما این را می دانیم از نظر فنی ساخت یک جعبه شن و ماسه لزوما “کار شنی” نیست ، اما مطمئناً یک پروژه DIY است که قطعاً شامل شن و ماسه است! این پروژه ممکن است کمی بیشتر از نذری شمع سازی به کارهای دستی و زمانی بپردازد اما ما قول می دهیم ارزشش را دارد و احساس می کنیم بچه های شما با آن موافقت می کنند! دستورالعمل های کامل ساخت جعبه شن و ماسه چوبی خود را دریافت کنید کتیش.

آیا کسی را می شناسید که فکر کند و به اندازه ما جالب و پر از مهارت ساخت باشد؟ برای کمی الهام گرفتن از این پست ، این پست را با آنها به اشتراک بگذارید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#فعالیت #صنایع #دستی #شن #ماسه #برای #تابستان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید