مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 نکته عالی برای آماده کردن شما برای فصل آتش سوزی  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 نکته عالی برای آماده کردن شما برای فصل آتش سوزی

لحظه ای که بهار می رسد، ما برای فصل آتش سوزی هیجان زده می شویم. در این نقطه از سال، مخصوصاً در آخر هفته طولانی ماه مه، ما همیشه به امید اینکه هوا به اندازه کافی خشک باشد تا در اولین تعطیلات آخر هفته کلبه‌ای فصل، آتشی مناسب برپا کنیم، دست به دست می‌شویم. در هر صورت، ما مطمئن می شویم که تا این لحظه برای داشتن یک فصل آتش سوزی ایمن و لذت بخش آماده شده ایم، فقط برای اینکه مطمئن شویم که همه چیز به جای اینکه به دلیل بی دقتی استرس زا یا خطرناک شود، سرگرم کننده بماند.

اگر شما هم مانند ما عاشق فصل آتش سوزی هستید، اما می خواهید مطمئن شوید که تمام راه را به درستی انجام می دهید، در اینجا 15 نکته و ترفند بسیار مفید (و بسیار هوشمندانه) برای آماده شدن و درست کردن آن وجود دارد. بیشتر آتش گودال شما در این بهار!

1. تمام بررسی های ایمنی خود را قبل از اولین گریل انجام دهید

تمام بررسی های ایمنی خود را قبل از اولین گریل انجام دهید

اکنون می‌دانیم که ایده اولین گریل فصل چقدر می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، و اغلب احساس کرده‌ایم که می‌خواهیم چیزها را درست روی کباب پز بریزیم و در لحظه گرم شدن هوا آماده پختن باشیم، اما چند کار وجود دارد که باید انجام دهید. قبل از شما دست به کار می شوید تا غذاهای خوشمزه درست کنید! لمس لاتین به شما می گوید که چرا و چگونه باید قبل از اولین آشپزی، چند بررسی ایمنی حیاتی را روی گریل خود انجام دهید.

2. راهنمای ایمنی و استفاده خود را مرور کنید

کتابچه راهنمای ایمنی خود را مرور کنید

شما ممکن فکر کنید بعد از سال گذشته یادتان می‌آید که چگونه از کباب پز خود استفاده کنید، اما اگر مانند ما در یک مکان زمستانی زندگی می‌کنید، احتمالاً در ده ماه گذشته یک یا دو جزئیات کوچک را فراموش کرده باشید! ممکن است زیاده‌روی به نظر برسد، اما صادقانه می‌توانیم بگوییم که بازبینی نکات ایمنی و کتابچه راهنمای ما، درست مثل این است به سادگی دود گوشت نشان می دهد، ما را از خراب کردن اولین وعده های غذایی که سال های متوالی بی شماری روی کباب ریخته ایم، نجات داده است، به خصوص در سال هایی که ویژگی ها را به روز کرده ایم یا کاملاً یک گریل جدید خریداری کرده ایم.

3. نکاتی برای ساختن گودال آتشی ایمن مبتنی بر شن خود

نکاتی برای ساختن گودال آتش نشانی ایمن

وقتی به «کباب کردن» برای فصل بهار فکر می کنید، آیا در واقع به جای استفاده از کباب پز، به یک گریل فلزی سبک روستایی تری فکر می کنید که در بالای گودال آتش قرار گرفته است؟ سپس شاید زمان آن رسیده است که یک گودال کاملاً جدید و ایمن‌تر برای قرار دادن آن گریل روی آن باشد! سنگ های هدبرگ شما را از طریق فرآیند گودال آتش بر پایه شن با روکش فلزی قلع استوانه ای که در سنگ ها احاطه شده است، راهنمایی می کند و فرآیند کباب کردن شما را محکم و ایمن می کند.

4. یک گودال آتش محیطی ارگانیک بسازید

یک گودال آتش محیطی ارگانیک بسازید

آیا همیشه از گنجاندن فلز در طرح‌های آتش‌دان خود احتیاط کرده‌اید و ترجیح می‌دهید یک گودال ارگانیک‌تر بسازید که بتوانید در واقع چیزها را برشته کنید. بر فراز به روش قدیمی تر؟ در این صورت، ما فکر می کنیم که ممکن است ترجیح دهید نگاهی به راه بیندازید لورا کاترین یک گودال آتش با محیطی کاملاً سنگی ساخته شده است! این یک راه محکم و هوشمندانه برای برافروختن آتشی است که شانس بسیار کمی برای خارج شدن از کنترل در هنگام پخت و پز دارد.

5. یک گودال آتش در باغ بسازید

یک گودال آتش در باغ بسازید

اگر می‌خواهید از ابتدا به سختی یک گودال آتش‌سوزی بسازید، ترجیح می‌دهید با طراحی کلاسیک‌تری مانند آن‌هایی که بزرگ شده‌اید، مارشمالو را بریان کنید؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم که شما واقعا از این آموزش ساده و واقعی قدردانی کنید آموزش پذیر برای ساختن یک گودال باغ معمولی و بالای زمین! اگر صادق باشیم، در واقع متعجب هستیم که این گودال چقدر به چند مرحله ساده نیاز دارد.

6. گودال حلقه های بتنی درخت به قیمت 50 دلار

گودال حلقه های بتنی درخت به قیمت 50 دلار

آیا روی بودجه کمی کار می‌کنید، بنابراین به چیزی کمی ارزان‌تر از آنچه تاکنون به شما نشان داده‌ایم، در مورد هزینه‌های مواد نیاز دارید؟ اگر می‌خواهید یک قطعه نسبتاً بزرگ در وسط حیاط خود بسازید، شاید شما واقعاً به زیبایی‌شناسی مدرن روستایی علاقه مند باشید. سپس ما قطعا فکر می کنم باید نگاهی به این آموزش بیندازید آموزش پذیر یک گودال آتش نشانی از حلقه های بتونی قهوه ای بزرگ ساخته شده است! ما روشی را دوست داریم که پر کردن سنگ حسی خاکی به آن اضافه کند.

7. گودال آتش سوزی داخلی قابل حمل

گودال آتش سوزی داخلی قابل حمل

آیا واقعاً در جایی زندگی می کنید که در تمام طول سال در شب کاملاً سرد باشد، بنابراین رویای راهی برای لذت بردن از شب های آتش سوزی مورد علاقه خود در داخل خانه را در سر می پرورانید؟ شاید واقعاً آنقدر عاشق آتش سوزی در شب هستید که دوست دارید این گزینه را در داخل داشته باشید و خارج از! سپس احساس می کنیم که از این آموزش بسیار جالب قدردانی خواهید کرد اسفنج طراحی که به شما می آموزد که چگونه یک گودال آتش با روکش شیشه ای بسازید که استفاده از آن در داخل خانه بی خطر است و قابل حمل به این ترتیب می توانید تقریباً در هر اتاقی که بخواهید از آن لذت ببرید!

8. گودال در فضای باز به سبک کاسه آتش

گودال فضای باز به سبک کاسه آتش

شاید شما یک گریل قدیمی دارید که ظاهر قدیمی آن را دوست دارید اما می دانید که دیگر کار نمی کند، بنابراین در مورد ایده خلاص شدن از شر آن تردید دارید؟ خوب، آیا به این فکر کرده‌اید که قطعه را ارتقا دهید تا بجای آن یک گودال آتش‌سوزی کاملاً جدید اما قدیمی تهیه کنید؟ اگر شما ندارید، ما کاملا شما را تشویق می کند تا نگاهی به چگونگی آن بیندازید مانکن در فضای باز با استفاده از نیمه پایینی یک گریل قدیمی به سبک کاسه آتش، یک گودال آتش ایستاده و پر از چوب ایجاد کرد!

9. آتش گودال مینیاتوری روی میز

آتشدان رومیزی مینیاتوری

تکه سنگی که در تصویر می بینید ممکن است در نگاه اول شبیه گودال آتش نباشد، به خصوص که آنها آن را بین استفاده به عنوان نگهدارنده گلدان برای یک گیاه زیبای بهاری آرایش کرده اند، اما ما به شما قول می دهیم که این در واقع یک آتشدان مینیاتوری است. سبک گریل! دنیای گلندا شما را گام به گام در فرآیند ایجاد یک تجربه کباب کردن بسیار منظم برای خانواده خود با ساختن آتشدان روی میز خود که برای کباب کردن تنقلات کوچک در پاسیو مناسب است، راهنمایی می کند.

10. گودال آتش گلدانی مینیاتوری DIY

گودال آتش دیگ گلدانی مینیاتوری

آیا شما از طرفداران بزرگ ایده ساختن یک گودال آتش روی رومیزی بودید اما در واقع در یک فضای بسیار کوچک زندگی می کنید و به دنبال نسخه کوچکتری از این ایده بوده اید؟ سپس فکر می کنیم شاید آن را پیدا کرده ایم کامل آموزش برای شما خوش ذوق مقتصد به شما نشان می‌دهد که چگونه از یک گلدان سفالی، فویل و زغال‌های سوزان بی‌خطر مانند نوعی که در کباب‌پزی واقعی استفاده می‌کنید، یک مینی آتش‌دان شایان ستایش درست کنید، فقط در صورتی که تصمیم به گریل کردن تنقلات دارید.

11. برخی از دستور العمل های جدید چاله آتش را امتحان کنید

برخی از دستور العمل های جدید چاله آتش را امتحان کنید

اکنون که ایده خوبی در مورد نحوه مراقبت از کباب پز و کباب پز خود دارید و اگر ترجیح می دهید چگونه یک آتشدان جدید برای خود درست کنید، وقت آن است که لیستی از تنقلات خوشمزه تهیه کنید که می توانید با آن چیزها درست کنید! این فهرست خاص، مجموعه ای کامل از ایده های خوشمزه برای میان وعده ها و وعده های غذایی را در اختیار شما قرار می دهد که بدون توجه به اندازه آن، بهتر است روی یک آتشدان پخته شوند. ببینید چگونه هر چیز خوشمزه روی آن درست می شود بریت + شرکت !

12. قایق موز آتش کمپ S’mores

قایق موز آتش کمپ s'mores

آیا ما واقعا وقتی شروع به صحبت در مورد غذاهای کبابی خوشمزه و منحصر به فرد کردیم، توجه شما را جلب کرد، اما چیزی که مورد علاقه شما برای درست کردن روی آتش است، دسر است و تا به حال دسری را ندیده‌اید که کاملاً ذوق شما را جلب کند؟ سپس در اینجا یکی از مطلق ما است موارد دلخواه برای در نظر گرفتن شما! کچن به شما نشان می دهد که چگونه یک موز کبابی خوشمزه S’more درست در داخل پوست درست کنید و نیازی به ظروف اطراف آتش نداشته باشید.

13. پیتزای آتشین خوشمزه

پیتزای خوشمزه آتشی

آیا ترجیح می دهید یک غذای کبابی را به جای شیرین ترجیح دهید؟ پس چرا یک غذای کلاسیک مورد علاقه را امتحان نکنید، فقط کمی متفاوت ساخته شده است تا بتوانید از گریل خود به خوبی استفاده کنید و همه آن را با خانواده خود در بیرون بپزید؟ بود بزرگ طرفداران طعم اضافه ای که درست کردن این پیتزای کوچک روی گریل واقعا به آن اضافه می کند، بنابراین ما بسیار سپاسگزاریم که آن را با لیست کامل مواد اولیه و دستورالعمل های پخت و پز پیدا کردیم. من یک خانه دار هستم!

14. یاد بگیرید که چگونه از رنده گریل آتش گودال خود استفاده کنید

یاد بگیرید که چگونه از رنده گریل گودال آتش نشانی خود استفاده کنید

شاید شما واقعاً در خانه ای زندگی می کنید که قبلاً یک گودال آتش نشانی در پاسیو تعبیه شده است، اما هرگز سعی نکرده اید روی آن کباب کنید زیرا مطمئن نبودید که چگونه از روکش گریل استفاده کنید؟ خوب، با برخی دستورالعمل های دقیق مانند آنچه در این راهنما از آن خواهید یافت Eagle Bay Pavers، چرخش دادن به آن یکی از تنها راه هایی است که می توانید یاد بگیرید! ببینید چگونه مرغ و سوسیس کاملاً کبابی شده را روی آتش باز درست کردند.

15. رول آپ دارچین آتشی

رول دارچین آتشی

در خانه ما، محبوب ترین چیزی که بیش از گودال آتش درست می شود یا گریل همیشه مارشمالو برشته شده بوده است. با این حال، در طول فصل بهار و تابستان، ما این موضوع را قبول خواهیم کرد انجام دادن به نظر می رسد پس از مدتی فقط از خوردن مارشمالوهای بی پایان خسته شده اید. آنها فرآیند برشته کردن آنها را به قدری دوست دارند، با این حال، هنوز هم این کار را در تمام فصول انجام می دهند، بنابراین ما تصمیم گرفتیم برای آنها چند جایگزین پیدا کنیم. مورد علاقه آنها این ایده چوب رول دارچینی بود که در آن ارائه شده بود تقریبا سوپر مامان! روی گودال آتش نشانی و انواع کوره کار می کند.

آیا کسی را می شناسید که فصل آتش سوزی را به اندازه ما دوست دارد، اگر نه بیشتر، و همیشه به دنبال راه های جدیدی برای تقویت تجربه خود در تابستان است؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا به آنها کمک کنید تا برای شب های گرم پیش رو آماده شوند!

1 نظر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#نکته #عالی #برای #آماده #کردن #شما #برای #فصل #آتش #سوزی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید