مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 هک عالی مدرسه  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 هک عالی مدرسه

اگر در هر زمان از سال وجود دارد که باعث می شود ما انگیزه و آمادگی لازم برای رسیدن به اهداف را داشته باشیم ، به فصل مدرسه باز می گردد! فقط چیزی وجود دارد که می بینیم همه وسایل خود را جمع می کنند و چیزهایی را که برای یادگیری نیاز دارند جمع آوری می کنند که به ما این احساس را می دهد که ما در هر کاری نیز قادر هستیم. به همین دلیل است که ما همیشه به بچه های خود کمک می کنیم تا ترفندهای جدید DIY را بیابند تا زمان مدرسه راحت تر شود ، درست مانند زمانی که ما در دوران دانشجویی برای خودمان انجام می دادیم! ممکن است دیگر در مدرسه نباشیم ، اما ما همیشه چشم ما را برای ایده های عالی هک مدرسه حیله گری باز کنید.

1. هایلایتر براق کننده لب DIY EOS

هایلایتر براق کننده لب Diy eos

هایلایت ها همیشه یک ابزار مطالعه مفید برای داشتن در اطراف هستند ، اما اگر امسال سعی می کنید یک طرح جذاب و شادتر تهیه کنید تا انگیزه خود را برای مطالعه در سال جاری حفظ کنید؟ خوب ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق برق مژه های زیبا و چاشنی های زیبا هستند ، ما این احساس را داریم واقعا از راه لذت ببر Kimspired DIY یک براق لب خالی EOS را به هایلایتر گرد و کوچک تبدیل کرد!

2. DIY بازگشت به کیت بقا در مدرسه

بازگشت به کیت بقا در مدرسه

آیا در واقع دوست یا عضوی از خانواده دارید که برای اولین بار در مدتی (یا شاید درست بعد از تابستان) به مدرسه باز می گردد و احساس می کنید آنها می توانند با استفاده از یک دست روشن برخی از اصول اولیه را با هم جمع کنند زیرا می دانید آیا آنها می توانند کمی در بخش کلاس ها پراکنده شوند؟ خوب، مامان آزاد شد این ایده فوق العاده برای کیت بقا را ایده ای مناسب برای مدرسه راهنمایی برچسب گذاری کرده ایم ، اما صادقانه بگویم ، ما می توانیم از این موارد در تقریباً هر سال تحصیلی استفاده کنیم ، و همینطور دانش آموزان فعلی که می شناسیم!

3. سفارشی کردن نوت بوک های مدرسه

بازگشت به دفترچه یادداشت های شخصی

آیا قبل از شروع کلاسهای خود کمی اوقات فراغت پیدا کرده اید زیرا کمی سازماندهی شده تر از آن چیزی بود که فکر می کردید در مراحل آماده سازی مدرسه هستید ، بنابراین اکنون به سفارشی سازی برخی موارد فکر می کنید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید Momtastic این نوت بوک های فوق العاده را با شخصی سازی آنها با پارچه و کاغذ طرح دار ساخته اید!

4. کاردستی تکلیف DIY

کدی مشق شب

آیا شما از طرفداران بزرگ ایده جمع و جور و ایده آل کیت بقا در مدرسه بودید ، اما دانش آموز در زندگی شما بیشتر از آنکه در کلاسهای واقعی درس بخواند برای انجام تکالیف تمرکز کرده و آماده می شود؟ سپس شاید با کنار هم قرار دادن این کارخانه مشاغل تکمیل شده DIY ، خدمات بهتری به آنها ارائه دهید لیمو ، اسطوخودوس و خشکشویی برای آنها! آن را در گوشه میز خود نگه دارید تا بتوانند هر زمان که نیاز دارند به آن برسند.

5. بازگشت به ایستگاه های آویز مدرسه

بازگشت به ایستگاه های آویز مدرسه

شايد شاگردان كوچك شما به طور كلي منظم باشند مگر در مورد وسايلي كه بايد با خود ببرند و با خود ببرند چون صبح زود از در خارج مي شوند؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما از راه قدردانی خواهید کرد حسادت خانه اتاق گل و لای ورودی آنها را به یک محل آویز کیسه با سبد برای هر کودک تبدیل کرد و یک فایلر سوار شده تا آنها به یاد داشته باشند که تکالیف مناسب یا برگه های مجوز مورد نیاز خود را در آن روز بگیرند.

6. میز تحویل ایستگاه تکلیف

میز تحویل ایستگاه تکلیف

آیا شما طرفدار بسیار زیادی از ایده ساختن یک کیت لوازم خانگی بودید ، اما دانش آموزان کوچک شما هنوز بسیار جوان هستند و فکر می کنید اگر نوعی تازگی یا عنصر تعاملی مرتب وجود داشته باشد ، احتمالاً از آن استفاده خواهند کرد؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید مامان در زمان خروج این میز کار را به نوبه خود تبدیل کرده است که می توانید در وسط میز بین فرزندان خود قرار دهید ، جایی که آنها می توانند به آن برسند. بیرون بیاورید و آن را بچرخانید تا وسایل مورد نیاز خود را هنگام کار بدست آورید.

7. جعبه مداد بطری نوشیدنی پلاستیکی

جعبه مداد بطری نوشیدنی پلاستیکی

اگر قصد دارید با پشت سر گذاشتن وسایل مدرسه خلاقیت به خرج دهید ، ترجیح می دهید چیزی بسازید که چشم همکلاسی های شما را به خود جلب کند و شاید به شما اجازه دهد کمی از بازیافت را انجام دهید ، زیرا این اواخر نوع مورد علاقه شماست؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید گوشه زیبایی سارا یک بطری نوشیدنی پلاستیکی قدیمی را به یک مداد بسیار خنک و سازگار با محیط زیست تبدیل کرد که دارای زیپ است!

8. تمرین ریاضی فنجان فوم

تمرین فوم فنجان ریاضی

شاید شما در واقع به دنبال شیوه های زیرکانه ، خلاقانه و تعاملی بوده اید تا مشق شب ، مطالعه و کارهای خسته کننده مانند ریاضیات کمی در خانه به شما کمک کند؟ ما دریافتیم که به بچه هایمان کمک می کند کمی بهتر توجه کنند. به همین دلیل ما این فعالیت معادله ریاضی را که از فنجان های پلی استای فشرده ساخته شده است دوست داریم و می توانید آن ها را بچرخانید! مشاهده کنید که کار کردن با آن چقدر ساده است برنامه ریزی زمان بازیبه

9. هک لباس مدرسه DIY

هک لباس مدرسه Diy

آیا فرزندان شما در واقع به مدرسه ای می روند که از آنها می خواهد لباس فرم بپوشند ، اما قوانین به اندازه کافی ملایم هستند و به آنها اجازه داده می شود که در مورد لوازم جانبی یا جزئیات کمی ابراز وجود کنند؟ خوب ، اگر شما از والدینی هستید که عاشق خیاطی و تزئین هستند ، ما فکر می کنیم این آموزش جذاب از کتی فیلیان عملا برای شما ساخته شده است! آنها به شما نشان می دهند که چگونه چیزهایی مانند روبان ، روفل ، دکمه های رنگی و غیره را به چیزهای جاز اضافه کنید تا به شیوه ای ظریف که هنوز هم به قوانین لباس پایبند است ، اضافه کنید.

10. پاک کننده رژ لب DIY

پاک کننده رژ لب Diy

آیا در واقع شما یک واقعا طرفدار برجسته هایلایت براق کننده لب به عنوان یک مفهوم و شما واقعاً دوست دارید چنین چیزی را بسازید اما مطمئن نیستید که واقعاً از آن استفاده خواهید کرد زیرا نمی بینید که اغلب از هایلایتر استفاده می کنید؟ سپس احساس می کنیم با این کاردستی لبخند DIY خنده دار که در واقع یک پاک کن در داخل است کمی بهتر کنار خواهید آمد! برای تهیه یکی از موارد دلخواه خود ، جزئیات کامل را دریافت کنید پاندا حیله گربه

11. بسته های یخ جعبه ناهار DIY

بسته های یخ جعبه ناهار

اگر بخشی از فرایند بازگشت به مدرسه وجود داشت که می توانید تا آنجا که می توانید از آن کمک بگیرید ، آیا ترجیح می دهید روند تهیه و صرف ناهار را تا آنجا که ممکن است موفق کنید؟ سپس ما فکر می کنیم شما از راه قدردانی خواهید کرد فرار آشپزخانه من بعد از یک بعد از ظهر که بسته های مخصوص خود را از اسفنج های یخ زده ساده تهیه می کنید ، مفهوم بسته های یخ را برای کل سال ارزان تر و کم تر می کند!

12. کیسه ناهار چسب نواری DIY

کیسه ناهار نوار چسب نواری

شاید بچه های شما به کیسه های ناهار جدید نیاز داشته باشند ، اما شما در خرید همان کوله های قدیمی خریداری شده تردید دارید زیرا متوجه شده اید که آنها به تازگی از هم پاشیده شده اند؟ سپس شاید ترجیح دهید امسال آنها را امتحان کنید! ما نحوه این آموزش را دوست داریم قابل دستورالعمل روند ساخت کیسه های ناهار نواری را گام به گام تشریح می کند ، و ما همچنین دوست داریم که در انتهای روز چقدر بادوام و تمیز شوند.

13. کیسه اسنک قابل استفاده مجدد بدون دوخت

بدون دوخت کیسه میان وعده چندبار مصرف

شاید بخشی از هدف شما در استفاده از مهارت های DIY به نفع شما در روند بازگشت به مدرسه امسال این بوده است که تا حد ممکن تأثیر سبز خود را بر محیط زیست کاهش دهید؟ خوب ، یکی از ساده ترین مکان ها برای شروع در منطقه ناهار است! ما سعی کرده ایم استفاده از کیسه های پلاستیکی و این کیسه های اسنک شگفت انگیز ، قابل استفاده مجدد و ساده را تمیز کنیم. ساخته شده با شاد دلیل مهمی است که ما موفق بوده ایم.

14. DIY خشک پاک کردن کار وظیفه

خشک کردن پاک کردن چت کار سخت

در خانه ما متوجه می شویم که زمان بازگشت به مدرسه نیز با سرگرمی ها ، نیاز به کارهای روزمره و نیاز به نظم و انضباط بیشتر در خانه نسبت به ماه های فوق العاده تنبل تابستانی ما هماهنگ است. برنامه های همه فقط آنقدر شلوغ می شود که ما باید مطمئن باشیم که پیگیر هستیم! به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم یک تخته شگفت انگیز پاک کردن کارهای سخت درست مانند این صفحه را امتحان کنیم میل به خلاقیتبه ما ساعات تکالیف را به ساعات کار خود اضافه کردیم و بچه های ما آن را واقعا مثر یافتند.

15. هک ایستگاه ناهار سازی

هک ایستگاه ناهار سازی

در این مرحله ، ما مطمئن هستیم که شما تصویری واضح از خود دریافت می کنید واقعا آیا بزرگترین طرفدار تهیه ناهار در مدرسه نیستید و بنابراین همیشه در جستجوی راه های ترفند برای سهولت آن هستید؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم این ایستگاه میان وعده عالی که باعث می شود بچه ها ناهارهای خود را به سرعت و به راحتی پر کنند ، خواهد بود. درست تا کوچه ات بهتر نگاه کنید WXYZ دیترویت تا ببینیم این یکی چگونه کنار هم قرار گرفته است.

آیا خانواده یا هنرجوی دیگری را می شناسید که عاشق استفاده از مهارت های خود است تا فصل بازگشت به مدرسه را کمی راحت تر از حد معمول انجام دهد؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا بتوانند حتی کشف کنند بیشتر راه هایی که دفعه بعد این اتفاق می افتد!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هک #عالی #مدرسه

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید