Notice: Undefined variable: args in /home/h203075/public_html/wp-content/plugins/happy-elementor-addons-pro/base.php on line 0
15 هک فوق العاده DIY Life - نقاشیا

مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 هک فوق العاده DIY Life

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 هک بسیار جذاب DIY Life

هر چند وقت یکبار ، هنگامی که ما در خانه کاری معمولی و غیرعادی انجام می دهیم ، یک الهام به ما وارد می شود و ما متوجه می شویم که یک راه حیله گرانه و جالب برای انجام همین کار با استفاده از مهارت های DIY خود وجود دارد تا زندگی را کمی سریعتر انجام دهیم. آسان تر! این یک احساس فوق العاده است و همیشه باعث می شود که ما تعجب کنیم که آیا راه های مشابه دیگری برای انجام کارهای دیگر در خانه نیز وجود دارد یا خیر. به این ترتیب ما در ماه گذشته به دنبال انواع هک های زندگی DIY بودیم! ما بسیار شگفت زده شدیم وقتی فهمیدیم که چگونه بسیاری از هک های زندگی عالی و مبتنی بر مهارت ، واقعاً در آنجا وجود دارد.

1. گلدان های Terra cotta برای محافظت از ظروف در فضای باز

گلدان های تراکوتا برای محافظت از ظروف در فضای باز

حالا که تابستان آمده است ، آیا خودتان را در حال غذا خوردن در بیرون از وعده غذایی خود می بینید ، زیرا شما و خانواده تان بسیار خوشحال هستید که می توانید بیشتر اوقات هوای تازه دریافت کنید؟ ما همچنین عاشق یک وعده غذایی خوب حیاط هستیم ، اما در فصل بهار محل زندگی ما حشرات زیادی وجود دارد ، بنابراین همیشه نگران مگس ها و چیزهایی هستیم که روی غذا فرود می آیند. به همین دلیل ما این مفهوم را از آن دوست داشتیم مارتا استوارت این نشان می دهد که روکش ظروف در فضای باز را از گلدان های تراکوتای رنگی با دسته هایی که از حلقه های طناب ساخته شده اند ، در سوراخ های زیرین قرار دهید.

2. جعبه ذخیره سازی بازیافت شده برای نگهداری قوطی سوپ

جعبه ذخیره سازی بازیافت شده برای نگهداری قوطی سوپ

آیا تا به حال به مقوا در سطل بازیافت خود نگاه کرده اید و فکر کرده اید که آیا می توانید چیزی کاربردی یا مفید از آن بسازید یا نه ، نه اینکه آن را در انتهای راه خود قرار دهید تا در روز زباله جمع آوری شود؟ سپس ما احساس می کنیم که شما واقعاً از این راه قدردانی خواهید کرد سپس او ساخته شد برخی از قوطی های سوپ ساده را از یک جعبه 24 بسته قوطی پاپ ایجاد کرد!

3. برای فشردن لیموها از انبر BBQ استفاده کنید

برای فشردن لیموها از انبر bbq استفاده کنید

حالا که تابستان به سرعت در راه است ، آیا در حال حاضر خود را در انتظار تمام آبلیموهای خنک تازه ای که قرار است برای دوستان و خانواده خود درست کنید ، درست مثل هر سال ، دارید؟ ما لیموناد تازه خانگی را بیشتر از هر چیزی دوست داریم ، اما دوست داریم لیموها را خودمان فشار دهیم ، بنابراین از کشف راه بسیار خوشحال شدیم. مارتا استوارت با بستن لیموهای نصف شده آنها در یک انبر ، این روند را کمی ساده تر کرد!

4. پایه تمیز کردن کلاه از ریسنده سالاد

کلاه پاک کن از ریسنده سالاد

آیا شما از علاقه مندان به DIY هستید که همیشه به دنبال راه های بیشتری برای بهبود روند نظافت تقریباً هر چیزی در خانه خود هستید؟ در آن صورت ، ما واقعا فکر کنید از راه قدردانی خواهید کرد پتی Elefant یک کلاه ساده برای تمیز کردن (یا شاید حتی تزئین و زیباسازی) یک کلاهک توپ با چرخاندن سبد داخلی یک ریسنده سالاد و برآمدن کلاه درست در بالا ایجاد کرد.

5. دستگاه خمیر دندان فشاری DIY را فشار دهید

Diy فشار دهنده خمیر دندان

شاید در واقع این شما نیستید که سعی می کنید کارها را کمی در خانه راحت کنید ، اما در عوض فرزندان خود را؟ ما عاشق یافتن آموزش های DIY هستیم که به ما کمک می کند خانه خود را برای بچه ها دوستانه تر کنیم ، زیرا این امر باعث می شود بچه های ما از یادگیری نحوه انجام کارها هیجان زده شوند. به همین دلیل است که ما فکر می کنیم این دستگاه پخش خمیر دندان ساده که از پمپ صابون کاملاً تمیز شده ساخته شده است ایده خوبی است! برای تهیه یکی از موارد دلخواه خود ، جزئیات کامل را دریافت کنید خواهران با پیش بندبه

6. برای رشد خیار و سایه انداختن یک گیاه دیگر ، نرده ای بسازید

برای رشد خیار و سایه انداختن یک گیاه دیگر ، نرده ای بسازید

شاید شما یک باغبان مشتاق هستید که امیدوار هستید با راه حلی عالی برای کاشت زمین های جدید خود در فضای بهار امسال ، از آنجا که حیاط کوچکی دارید ، برخورد کنید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به راه بیندازید Gardeners.com پیشنهاد می کند که یک گیاه کوهنوردی مانند خیار را روی صفحه ای مانند یک تخته نازک پرورش دهید و آن را روی محصول دیگری قرار دهید که برای رشد مناسب نیاز به سایه دارد. نرده برگ دار آن را تأمین می کند!

7. هدفون خود را با لاک ناخن متمایز کنید

هدفون خود را با لاک ناخن متمایز کنید

آیا شما از خانواده بزرگ و شلوغی هستید که همیشه سعی می کنند بفهمند لوازم الکترونیکی آنها متعلق به کدام است و همه چیز با هم مخلوط شده و خواهر یا برادر یا فرزندانتان هدفون شما را سرقت کرده اند؟ سپس ما فکر می کنیم شما واقعاً از این راه لذت خواهید برد کرم د لا کرفت آنها را با لاک ناخن رنگی مسدود کرده تا کمی برجسته شود. لاک ناخن به خوبی به پلاستیک بند ناف می چسبد بدون اینکه بریده شود.

8. از جوراب یک نوار تمرین برای گوشی خود بسازید

از روی جوراب یک نوار تمرین برای گوشی خود بسازید

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق دویدن در اطراف محوطه صبح هستند ، اما دوست ندارید بدون تلفن همراه از خانه خارج شوید ، اگرچه ترجیح می دهید هنگام دویدن هیچ چیزی همراه خود نداشته باشید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به راه بیندازید چسب داغ و درخشش از جوراب قدیمی یک بند بازوی ساده بدون دست تهیه کرد! تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند برش ایجاد کرده و روی آن بکشید. اگر شما فردی نیستید که فکر می کنید این کار را به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در گروه های شگفت انگیز خریداری شده از فروشگاه انجام می دهید ، برای یک دویدن صبحگاهی گاه به گاه مناسب است.

9. از سازمان دهنده میز یک ایستگاه شارژ چند دستگاهی بسازید

از یک سازمان دهنده میز یک ایستگاه شارژ چند دستگاهی بسازید

آیا ما واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم وقتی که در مورد ایده خانواده ای با تعداد زیادی دستگاه با انواع تلفن ، تبلت ، سیم شارژ و لوازم جانبی برای مدیریت صحبت کردیم ، اما ایده هدفون های رنگ شده تنها بخشی از مشکل شما را حل می کند؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم ممکن است با چیزی شبیه به این ایستگاه اتصال شارژ ساخته شده از یک سازمان دهنده میز که به طور همزمان دستگاه های کل خانواده را بدون چسبندگی کار می کند ، کمی م effectivelyثرتر کنار بیایید! نحوه انجام این کار را در جزئیات بیشتر مشاهده کنید رانده شده توسط دکوربه

10. از رول و چسب دستمال توالت یک نگهدارنده تلفن بسازید

از رول و چسب دستمال توالت یک نگهدارنده تلفن درست کنید

شاید وقتی ما در مورد نوعی از پایه برای قرار دادن تلفن صحبت کردیم ، توجه شما را به خود جلب کردیم ، اما فقط لازم است هنگام انجام کارهایی مانند پیروی از دستور العمل یا نگاه کردن به الگوی بافتنی ، بجای اینکه در واقع شارژ کنید ، موقتاً ایستاده باشد. یا اقامت طولانی مدت؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شما یک ضربه ای از راه خواهید داشت Easy Peasy خلاق این کار با استفاده از رول های دستمال توالت ، نوار واشی و نوک انگشت شست کمی مقرون به صرفه تر انجام شد!

11. با چسب لاستیکی در را از چفت شدن باز نگه دارید

از بستن درب با نوار لاستیکی جلوگیری کنید

هنگامی که به این فکر افتادید که هک های زندگی DIY را در ذهن خود پیدا کنید ، آیا در واقع چیزی بیشتر در امتداد یک تصویر به تصویر می کشیدید. واقعا راه حل ساده برای یک مشکل رایج در اطراف دفتر؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم که با چیزی که فقط از چیزهایی که احتمالاً قبلاً در میز کار دارید استفاده می کنید ، کمی بهتر کنار می آیید! این ایده از هنر آموزش این به شما نشان می دهد که چگونه یک الاستیک را در اطراف دستگیره درها ببندید تا مانع از کلیک و قفل شدن قفل شود ، مثال کاملی از منظور ما است.

12. جی پی اس تلفن DIY از نوارهای لاستیکی

جی پی اس تلفن از نوارهای لاستیکی نصب می شود

آیا واقعاً از مفهوم استفاده از چیزی ساده به عنوان یک نوار الاستیک برای حل یک مشکل کوچک استفاده کردید ، اما نیازی نیست به زودی درهایی را باز نگه دارید؟ در این صورت ، ما قطعاً پیشنهاد می کنیم نگاهی به راه بیندازید Make، Mod، Hack از آنها برای قرار دادن GPS ساده برای تلفن خود با قرار دادن آنها در دو طرف آینه عقب خود استفاده کرد!

13. یک سه پایه تلفن را از یک شیشه بنایی و نوارهای لاستیکی بسازید

یک تلفن سه تایی از یک شیشه بنایی و نوارهای لاستیکی بسازید

آیا ما واقعاً شما را با استفاده از نوارهای کشسان برای نصب مکان های تلفن خود به منظور سهولت زندگی ترغیب کرده ایم ، اما این GPS شما نبوده است؟ خوب ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید از دوربین تلفن خود برای گرفتن عکس یا فیلم استفاده کنید اما سه پایه مناسبی برای آن ندارید ، پس فکر می کنیم از این راه لذت خواهید برد. پنج ایده گالن از نوارهای الاستیک کشیده شده در اطراف یک شیشه بنایی که با چیزی شبیه به تعویض اضافی ضخیم شده اند استفاده کنید تا بتوانید یک دوربین تلفن متحرک را قرار دهید.

14. برای نظم دادن به آرایش از آهن ربا استفاده کنید

برای سازماندهی آرایش از آهن ربا استفاده کنید

آیا انواع هک های مورد علاقه شما همیشه آنهایی هستند که به شما در سازماندهی یا راه حل ذخیره سازی کمک می کنند که به شما کمک می کند کمی فضای خود را از بین ببرید؟ سپس یک مورد واقعاً ساده برای دوستداران آرایش وجود دارد که این کار را انجام می دهد! ما عاشق راه هستیم مجله کربن از آهن ربا و یک تخته فلزی برای ایجاد یک فضای خنک و قابل دسترس در دیوار استفاده کرد.

15- از رشته فرنگی استخری برای نگه داشتن چکمه های خود در هنگام نگهداری استفاده کنید

از نودل استخر برای نگه داشتن چکمه های خود در هنگام نگهداری استفاده کنید

شاید چیز مورد علاقه شما در زندگی کفش باشد و شما همیشه به دنبال راههای بهتری برای نگهداری آنها هستید تا مرتب و منظم بمانند و آسیب نبینند؟ سپس ما فکر می کنیم شاید Bles-id ایده ایده آل برای شما دارد! آموزش آنها را بررسی کنید تا ببینید که چگونه به راحتی قسمت های برش خورده نودل استخر را به پایه چکمه داخلی تبدیل کردند تا قائم بماند.

آیا هک فوق العاده حیله گر یا DIY زندگی دیگری دارید که به هر کسی توصیه می کنید اما در لیست ما مشاهده نمی کنید؟ همه چیزهایی را که ایجاد کرده اید و نحوه انجام آن را به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکسهای کار نهایی خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *


[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#هک #فوق #العاده #DIY #Life

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید