مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 پروژه دکوپاژ توری زیبا

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 پروژه دکوپاژ توری زیبا

وقتی صحبت از دکوپاژ می شود، اغلب فراموش می کنیم که واقعاً چند نوع دکوپاژ وجود دارد! ما تمایل داریم با کاغذ کلاسیک و تکنیک چسب رقیق شده حواسمان پرت شود، زیرا این اولین روشی بود که زمانی که نحوه دکوپاژ را یاد گرفتیم، امتحان کردیم، اما در واقع می‌توانید با استفاده از همان تکنیک‌ها کاردستی درست کنید، اما مواد دیگر نیز با کاغذ جایگزین شده‌اند! مثلا دکوپاژ را با انواع پارچه ها و حتی گل و گلبرگ نیز امتحان کرده ایم. بنابراین، شما می‌پرسید که چیز بسیار مورد علاقه ما برای ایجاد پروژه‌های دکوپاژ چیست؟ ما در واقع تبدیل شده ایم به طور کامل وسواس به دکوپاژ توری!

فقط در صورتی که شما هم مانند ما عاشق خلاقیت با تکنیک های کلاسیک هستید و می خواهید چیزهای جدیدی را در مورد دکوپاژ امتحان کنید، در اینجا 15 تکنیک خارق العاده دکوپاژ توری وجود دارد که به شما کمک می کند همه چیز را کاملاً خیره کننده و اغلب تقریباً قدیمی تغییر دهید. به راه.

1. جعبه ریزه کاری توری با آستر نت

جعبه توری با آستر نت برگ

آیا در واقع کاملاً به ایده دکوپاژ کاغذی دلبسته اید زیرا ظاهر آن را دوست دارید و حتی اگر کاملاً می خواهید دست خود را در انجام آن با توری امتحان کنید، پروژه ای را ترجیح می دهید که به شما امکان می دهد هر دو را انجام دهید؟ در این صورت، این جعبه زیورآلات کوچک فوق العاده شایان ستایش ایده مناسبی برای شماست! ما عاشق راه هستیم آشیانه پر داخل آن را با نت‌های قدیمی پوشانده و بیرون را با تریم توری پیچیده، هر دو با استفاده از دکوپاژ، تزئین کرده‌اند.

2. جعبه جواهرات توری و پارچه

جعبه جواهرات توری و پارچه ای

آیا شما خیلی به ایده ساخت یک پروژه دکوپاژ ترکیبی علاقه دارید اما به جای کاغذ ترجیح می دهید پارچه ها را بچسبانید؟ پس چرا متریالی را انتخاب نکنید که به همان اندازه وینتیج به نظر برسد که از توری زیبای شما الهام گرفته شده است؟ ما عاشق راه هستیم Svijet Krozmojeoci یک جعبه جواهرات را تزئین کرده است تا یک پارچه گلدار زیبا را در بالا با یک تزئین توری دوست داشتنی در اطراف لبه نشان دهد.

3. ظرف شیشه ای بریده شده توری

ظروف شیشه ای تراش خورده توری

آیا همیشه دوست داشتید شیشه‌های شیشه‌ای ساده را بچرخانید، زیرا برای نگهداری چیزهای کوچک مانند لوازم صنایع دستی و وسایل مورد نیاز حمام بسیار مفید هستند، اما ترجیح می‌دهید از آن‌هایی استفاده کنید که خود را تزیین کرده‌اند تا کمی شیک‌تر از ساده به نظر برسند؟ در آن صورت، ما قطعا فکر می کنم باید نگاهی به چگونگی آن بیندازید Modpodge Rocks از نوارهای توری و تکنیک‌های ساده دکوپاژ استفاده می‌کردند تا شیشه‌های شیشه‌ای خود را کمی بالا ببرد.

4. النگو دکوپاژ توری شیک

النگو دکوپاژ توری شیک

آیا همیشه ایده النگوهای درشت و دستبندهای نرم را دوست داشته اید زیرا متوجه شده اید که استایل نرم تری به شما می دهند و همچنین صدای کمتری ایجاد می کنند؟ خوب، دکوپاژ توری می تواند بهترین دوست شما برای ساخت النگوهای پارچه ای خود نیز باشد! ما عاشق راه هستیم Etcetorize کار را با پوشاندن النگوهای قدیمی با پارچه با استفاده از تکنیک های دکوپاژ شروع کرد و سپس دوباره این روند را در بالا تکرار کرد تا یک لایه توری زیبا به اطراف اضافه شود.

5. هدیه توری و ژورنالی قدیمی

هدیه توری و کیف ژورنالی قدیمی

آیا قبلاً برای خودتان شیشه‌های شیشه‌ای تزئین شده با توری درست کرده‌اید و ظاهر آن‌ها را به قدری دوست دارید که فکر می‌کنید زیبا هستند، حتی زمانی که فقط سواب‌های پنبه‌ای شما را روی پیشخوان حمام می‌گیرند؟ در این صورت ممکن است ایده بسته‌بندی هدیه بعدی که به دوستتان می‌دهید را در یک شیشه مانند آن‌ها، اما شاید کمی بزرگ‌تر، بسته‌بندی کنید، بسته به نوع آن! فضای داخلی بازیافتی به شما نشان می‌دهد که چگونه این یکی را با درب پیچ‌دار درست کرده‌اند، بنابراین هر هدیه‌ای که داخل آن قرار می‌دهند ایمن بماند اما به راحتی در دسترس باشد.

6. ست سنجاق گل توری سفید

ست سنجاق گل توری سفید

بسیار خوب، ما کاملا متوجه شدیم که گفتیم این پست تماماً در مورد دکوپاژ توری است و این گزینه اینطور نیست کاملا در آن دسته قرار می گیرند، اما این دکمه های توری کوچک آنقدر زیبا هستند که ما نمی توانیم در مقابل قرار دادن آنها در لیست خود مقاومت کنیم! کمک مامان مشغول شما را در فرآیند جمع کردن توری در اطراف یک دکمه پارچه ای راهنمایی می کند تا شبیه گلبرگ های گل شود. ما از شما خوشمان می آید میتوانست اگر دکمه هایی ندارید که از قبل پارچه ای پوشیده شده اند، در واقع این را به یک پروژه دکوپاژ تبدیل کنید.

7. دونده میز پاییزی دکوپاژ توری

دونده میز پاییزی دکوپاژ توری

آیا همیشه با اشتیاق به پروژه‌های پارچه‌ای بزرگ‌تر نگاه کرده‌اید، زیرا ایده ساخت قطعات سفارشی را دوست دارید، اما خیاطی نمی‌کنید و مطمئن نیستید که هنوز کاملاً آماده یادگیری این هنر DIY هستید؟ در این صورت، اگر هنوز عاشق ایده توری هستید، فکر می‌کنیم شاید پیدا کرده باشیم فقط آموزش برای شما بررسی کنید که چگونه دختری در گاراژ با استفاده از تکنیک‌های دکوپاژ در سرتاسر بالای چندین نوار توری، یک نوار از کرفس را به یک رومیزی زیبا تبدیل کرد.

8. لامپ توری با الهام از کلاسیک

لامپ توری با الهام از کلاسیک

اگر قصد دارید دکوپاژ پارچه را با توری انجام دهید، آیا ترجیح می‌دهید به اصول لایه‌بندی پارچه‌تان روی چیزی با مواد کمی بیشتر بپردازید تا فقط پارچه بیشتر؟ شاید شما واقعاً به دنبال ایده هایی در لیست ما گشته اید واقعا کل زیبایی شناسی قدیمی الهام گرفته شده را در نظر بگیرید؟ در هر صورت، ما کاملا فکر می کنم باید نگاهی به راه بیندازید جادربمب از تکنیک‌های توری و دکوپاژ برای ایجاد یک سایه لامپ لایه‌ای که مستقیماً مربوط به دهه 1970 به نظر می‌رسد، استفاده کرد!

9. بوم دکوپاژ توری توری کاغذی

بوم دکوپاژ توری کاغذی

این پروژه دکوپاژ توری یک مقدار کمی کمی متفاوت از ایده های دیگری که تاکنون به شما نشان داده ایم به دلایل مختلف! اولا، از روکش های توری کاغذی به جای توری پارچه ای واقعی استفاده می کند. علاوه بر این، هنگامی که کاغذ توری را روی آن نقاشی کردید، در واقع پوست آن را با دقت جدا می‌کنید و اجازه می‌دهید بومتان خشک شود، و یک شبح زیبا و ظریف به‌جا می‌آورید. نحوه انجام آن را با جزئیات بیشتر ببینید مارتا استوارت!

10. کتاب توری کاغذی نقره ای و طلایی

کتاب توری کاغذی نقره ای و طلایی

آیا همیشه از ایده دکور ساخته شده از کتاب های قدیمی قدیمی خوشتان آمده است؟ خوب، این ممکن است اولین چیزی نباشد که وقتی به پروژه هایی فکر می کنید که از توری دکوپاژ شده استفاده می کنند، به ذهنتان خطور می کند، اما این بدان معنا نیست که ایده ها وجود ندارند! این ایده کتاب توری فلزی کاملاً خیره کننده از Live Love DIY به شما نشان می دهد که چگونه از تکنیک های رنگ و دکوپاژ برای ساختن یک قطعه دکور کتاب توری کاغذی طلاکاری شده استفاده کنید.

11. بسته بندی شمع دکوپاژ توری

بسته بندی شمع دکوپاژ توری

آیا همیشه از طرفداران بزرگ شمع‌ها بوده‌اید، اما ترجیح می‌دهید شمع‌های ساده را بخرید، نه به این دلیل که ظاهر ساده آن‌ها را دوست دارید، بلکه به این دلیل که آنها یک فرصت عالی برای انجام کارهای دستی و صنایع دستی هستند؟ در این صورت، در اینجا یک ایده تزیینی دیگر برای آرشیو شما وجود دارد و – همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید – آن را کاملا شامل توری است! ما عاشق راه هستیم دختری در گاراژ از تکنیک‌های دکوپاژ برای لایه‌بندی نوارهای کوچک یا کرفس و توری استفاده کرد تا کادوهایی بسازد که زیبایی روستیک به شمع‌های شما بدهد.

12. کاشت لیوان دکوپاژ توری

کاشت لیوان توری دکوپاژ شده

از بین همه گزینه هایی که تا به حال با آن روبرو شده ایم، این کاشت لیوان توری شایان ستایش از آن است کمک مامان مشغول ممکن است مورد علاقه ما باشد این دقیقاً پیچیده نیست، اما مطمئناً از دکوپاژ توری استفاده می کند و ما دوست داریم که این تکنیک را با کمی باغبانی ترکیب می کند، چیزی که دقیقاً انتظار ندارید در همان جایی که یک کاردستی مبتنی بر توری پیدا کنید!

13. جعبه قطار توری قدیمی

روشویی توری

آیا همیشه عاشق قطعات وینتیج زیبایی شناختی و الهام بخش در تمام جنبه های DIY و دکوراسیون بوده اید، چه توری در کار باشد یا نه؟ سپس کاملاً منطقی است که شما علاقه مند به دوچرخه سواری یک جعبه قطار قدیمی باشید! ما طرفداران زیادی از قطعات سفر قدیمی نیز هستیم، بنابراین هیجان ما را وقتی با این ویژگی روبرو شدیم تصور کنید پینترست که آن ها را ترکیب می کند با دکوپاژ توری!

14. برچسب قدیمی شیک و دکور شیشه توری

دکور لیبل قدیمی چیچ و شیشه توری

با وجود اینکه تا این لحظه پروژه‌های توری بسیار زیبایی را به شما نشان داده‌ایم، آیا هنوز کاملا شیفته ایده استفاده از دکوپاژ توری برای چرخش شیشه‌های خالی هستید؟ سپس راه دیگری برای ایجاد آن وجود دارد گنجینه های شیک کهنه! ما عاشق روشی هستیم که آنها از یک برچسب قدیمی برش خورده از یک مجله برای اضافه کردن یک عنصر شیک به خصوص روستایی علاوه بر توری استفاده کردند.

15. سازماندهی کمد دکوپاژ برلپ و توری

سازمان دهنده کمد دکوپاژ توری و دکوپاژ

آیا فرزندانتان به دکوپاژ توری نیز علاقه نشان داده اند، زیرا شما روی آن وسواس داشتید و انواع چیزهای زیبا درست می کردید، بنابراین امیدوار بودید که پروژه ای پیدا کنید که نه تنها خودشان بسازند، بلکه در واقع از آن استفاده کنند. از؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم که آنها ممکن است این آموزش آویز کمد خود را از آن پیدا کنند راشل تئودورو مفید! آنها به شما نشان می‌دهند که چگونه از تکنیک‌های دکوپاژ برای چسباندن توری دور جیب‌هایی که بچه‌هایتان می‌توانند چیزهایی مانند چپستیک و آدامس را در کمد خود نگه دارند، استفاده کنید.

آیا کسی را می شناسید که همه چیز توری را به اندازه ما دوست دارد، اگر نه بیشتر؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا تکنیک جدیدی را برای کار با پارچه مورد علاقه خود به آنها نشان دهید تا بتوانند انواع چیزهای جدید بسازند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #دکوپاژ #توری #زیبا

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید