مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 پروژه DIY با تم سبیل  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 پروژه DIY با تم سبیل

آیا به یاد دارید، چند سال پیش، زمانی که تصویر و طرح کلی سبیل های فر شده بسیار باکلاس به یکی از شیک ترین چیزها در فرهنگ پاپ تبدیل شد؟ از آن زمان به بعد، روی قطعات دکور، چاپ پارچه، و اکسسوری‌ها وجود داشته است، و باعث می‌شود که همه بدون توجه به اینکه چه کسی هستند یا چگونه سبیل خود را بپوشند، جذاب و سرگرم‌کننده به نظر برسند. خب، این جنون ممکن است آرام شود مقدار کمی کمی تا به حال، اما ما مطمئناً از آن عبور نکرده‌ایم و هنوز تقریباً هر چیزی را که می‌توانیم پیدا کنیم که دارای نوعی تم سبیل باشد را می‌پرستیم. با این حال، از آنجایی که دوستداران DIY هستیم، مطمئن هستیم که برای شما تعجبی نخواهد داشت که بدانید ما مورد علاقه کاری که وقتی با چاپ یا موضوعی که واقعاً دوستش داریم مواجه می شویم این است که آن را در فرآیند کاردستی خود بگنجانیم. به این ترتیب ما متوجه شدیم که تا آنجایی که می‌توانیم به دنبال پروژه‌های با موضوع سبیل باشیم!

فقط در صورتی که همیشه به اندازه ما از طرح‌ها و تم‌های سبیل خنده‌دار و بامزه می‌پسندید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین و منحصربه‌فردترین ایده‌ها، طرح‌ها و آموزش‌هایی وجود دارد که در جستجوی خود با آنها مواجه شده‌ایم. تا حالا.

1. گوشه نشانک سبیل

گوشه نشانک سبیل

خوانندگان مشتاق و کتابخوان ها خوشحال می شوند! ما پروژه مناسبی را برای شما در خارج از دروازه پیدا کرده ایم، که همیشه یک چیز عالی است. اکنون نشانک‌های کوچک گوشه‌ای کاغذی تا شده یک کاردستی کلاسیک هستند که ساختن آن‌ها آسان و سرگرم‌کننده است، مهم نیست که چه طرحی را برای قرار دادن روی آن‌ها انتخاب می‌کنید، اما ما مطمئن هستیم که می‌توانید تصور کنید وقتی این ساده را پیدا کردیم چقدر خوشحال شدیم. ایده نشانک به شکل سبیل همانطور که توسط وبلاگ نرد کالل.

2. لیوان سبیل DIY

لیوان سبیل دست ساز

اگر هرگز چاپ و طراحی لیوان های سفارشی یا DIY انجام نداده اید، با عرض پوزش به شما می گوییم که یک کاردستی کلاسیک واقعا با کیفیت را که بسیار سرگرم کننده است از دست داده اید! البته، همه چيز وقتی یک سبیل خنده دار در میان باشد، سرگرم کننده تر است، به همین دلیل است که ما نمی توانیم از اضافه کردن این لیوان های سبیل خنده دار به لیست خود مقاومت کنیم. یک پروژه کوچک اینجاست تا به شما نشان دهد که چگونه شکل را به روشی بادوام ساخته اند که از شستن جان سالم به در می برد.

3. سبیل های نمدی و الاستیک

سبیل های نمدی و الاستیک

اگر می‌خواهید برای خودتان یک کاردستی سبیل درست کنید و تلاش و حوصله‌ای را که برای انجام این کار به دست می‌آید از ابتدا به خرج دهید، ترجیح می‌دهید چیزی واقعا خنده‌دار بسازید؟ پس چرا آن را چیزی نسازید که شما و دوستان یا خانواده تان واقعاً بتوانید پوشیدن? ما آموزش را دنبال کردیم سیلوی لیو برای ساختن این سبیل های نمدی احمقانه و الاستیک در تمام اشکال و اندازه های مختلف سرگرم کننده. سپس یک مهمانی داشتیم که در آن هر مهمان و همه دوستان ما سبیل های متفاوتی می زدند، فقط برای خنده دار شدن عکس ها! وقتی کار با آنها تمام شد، آنها را به بچه هایمان دادیم تا از آن ها استفاده کنند تا زمانی که لباس هایشان را بازی می کنند، استفاده کنند خیلی اخیراً در بازی های خود محبوب شده است.

4. سبیل های احمقانه روی چوب

سبیل های احمقانه روی چوب

فقط در صورتی که طرفدار بزرگی از ایده ساختن سبیل های خنده دار برای دوستان و خانواده خود بودید که می توانند در مهمانی ها و در عکس ها بپوشند، اما مطمئن نیستید که مهمانان شما واقعاً بخواهند چیزی شبیه کش به دور خود بپوشند. تمام صورت؟ آن وقت شاید یک سبیل روی چوب می تواند برای مهمانی بهتر باشد! ما عاشق راه هستیم طرح های سنجاقک دوقلو تنها در چند مرحله ساده ساخته شده است.

5. موستحچه هانکی

موستحچه هانکی

ما همیشه فکر می‌کردیم که دستمال‌های قدیمی، اگرچه دقیقاً مد نیستند یا در حال حاضر مورد استفاده گسترده نیستند، اما هدایایی عالی می‌سازند. آنها نشانه ای نوستالژیک از زمانه و بازگشتی به روزهای ساده هستند و از همه بهتر، به راحتی می توان آنها را با طرح های زیبای خود سفارشی کرد. به همین دلیل است که ما این آموزش هنکی مهر و موم شده با سبیل را دوست داشتیم که گام به گام شرح داده شده است. کتانی زنبور عسل!

6. شانه سبیل چرمی

کیف شانه سبیل چرمی

آیا سبیل ها همیشه شما را به یاد روزهای نوستالژیک و قدیمی تر می اندازند که در آن مردم اکسسوری های چرمی دست ساز را حمل می کردند و با قرار دادن آنها در جعبه ها به جای تلقی بیشتر وسایل به عنوان چیزهای دور ریختنی از آنها مراقبت می کردند؟ در این صورت، ما احساس می‌کنیم که ممکن است با چیزی شبیه به این کیف شانه‌ای چرمی که سبیل‌های قدیمی به نظر می‌رسد در قسمت جلویی آن به خوبی کنار بیایید! آن را برای او بخر به شما می آموزد که چگونه آن را درست کنید (و ما فکر می کنیم این یک هدیه عالی خواهد بود).

7. بنر سبیل و پاپیون DIY

بنر سبیل و پاپیون

اگر از ما بپرسید، یکی از بهترین انواع پروژه های DIY برای ساختن همیشه گلدسته های مهمانی و باندینگ بوده است. ما فکر می کنیم که آنها به تنظیم لحن و ایجاد تم در مهمانی ها و رویدادها کمک می کنند، اما همچنین فکر می کنیم که آنها به عنوان دکور با مضمون دائمی تر نیز عالی به نظر می رسند! ما مطمئن هستیم که اصلاً برای شما جای تعجب نیست که ما قبلاً سعی کرده‌ایم این سبیل زیبا و قابل چاپ و بند پاپیونی را به نمایش بگذاریم. مهمانی های تارت شیک قبل از.

8. کتاب پاک کن “خانواده دیوانه من”.

کتاب پاک کردن خشک خانواده دیوانه من

خوب، ما می دانیم که گفتیم در درجه اول روی ایده هایی تمرکز می کنیم که سبیل های خنده دار و خمیده را جشن می گیرند، و قول می دهیم که این پروژه در واقع میکند آنها را تا حدی درگیر کنید، اما لحظه‌ای که این آلبوم طراحی خانوادگی قابل تنظیم را دیدیم، نمی‌توانستیم در برابر گنجاندن آن مقاومت کنیم. بررسی کنید که چگونه همه برای پسران یک کتاب از صفحات عکس پاک کردن خشک برای بچه هایشان ساخته اند تا با آن احمقانه رفتار کنند! طبیعتاً سبیل‌های ما بلافاصله روی تک تک اعضای خانواده‌مان سبیل‌های بزرگ و مجلل کشیدند که برای ما جالب بود.

9. نی سبیل مهمانی

نی های جشن سبیل

آیا در واقع شما هنوز به ایده خنده دار درست کردن سبیل برای مهمانان مهمانی خود در جشن یا شام بعدی خود کاملاً علاقه مند هستید، اما ایده ای را که تا به حال به شما نشان داده ایم کاملاً مناسب برای شما پیدا نکرده اید؟ سپس این یکی دیگر است، فقط برای اینکه مطمئن شوید که دارید مقدار زیادی از گزینه ها! بررسی کنید که چگونه آموزش پذیر این نی‌های مهمانی خنده‌دار را ساخته است که باعث می‌شود هر مهمان با هر بار نوشیدن سبیل احمقانه‌ای به نظر برسد.

10. پرده دوش سبیل DIY

ایده های پرده kikkerland kikkerland پرده دوش سبیل با نسبت 1900 x 2533

آیا پروژه ها یا محصولات سبیل مورد علاقه شما در واقع همیشه آنهایی بوده اند که چاپی سراسری دارند، فقط به این دلیل که فکر می کنید بسیار زیبا و احمقانه به نظر می رسند؟ ما شما را سرزنش نمی کنیم، صادقانه بگویم، زیرا ما نیز هنوز کاملاً از آن ها عبور نکرده ایم. به همین دلیل است که ما بسیار خوشحالیم که با این آموزش پرده دوش فوق العاده DIY روبرو شدیم که دقیقا آنچه شما به دنبال آن هستید! خانه دست دوم ما گام به گام به شما آموزش می دهد که چگونه این پروژه را با رنگ پارچه انجام دهید.

11. پستانک بچه سبیلی

پستانک بچه سبیل

آیا بحث ما در مورد مفهوم گذاشتن سبیل های خنده دار بر روی خانواده و دوستان شما باعث ایجاد ایده ای شده است و باعث شده است که توجه خود را به کوچکترین فرزند خود معطوف کنید و به این فکر کنید که یک نوزاد با سبیل های موم شده به سبک ویکتوریایی چقدر ممکن است بامزه به نظر برسد؟ سپس ما فکر می کنیم که شما خواهید بود خیلی در واقع توسط این آموزش از عملا کاربردی که به شما یاد می دهد چگونه از یک تکه نمد یک پستانک سبیل خنده دار درست کنید! این سریع و آسان است (و خیلی سرگرم کننده).

12. هنر بوم سبیل براق

هنر بوم سبیل براق

آیا شما واقعاً از آن دسته افراد حیله‌گری هستید که آنقدر سبیل‌های خنده‌دار را دوست دارید که در فهرست ما جستجو کرده‌اید و امیدواریم با آموزشی مواجه شوید که به شما کمک می‌کند یک قطعه دکور برای خانه خود بسازید؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم این قطعه بوم ممکن است درست در کوچه شما باشد! آب نبات DIY به شما نشان می‌دهد که می‌توانید با یک تکه پارچه چاپ شده با سبیل و یک پارچه پر زرق و برق که مطمئناً چشم‌ها را جلب می‌کند، بیانیه‌ای بدهید.

13. مقوا لایه های ریش و سبیل

مقوا لایه های ریش و سبیل

آیا شما واقعاً از آن دسته از علاقه مندان به DIY هستید که پروژه های آن تقریباً زیاد است همیشه ریشه در لباس پوشیدن دارد، بنابراین شما برای تمام این سبیل های متفاوتی که تا کنون به شما نشان داده ایم زندگی می کنید، حتی اگر هنوز به دنبال چیزی هستید که چالش بیشتری برای شما ایجاد کند؟ در این صورت، ما یک احساس شما را داریم فقط ممکن است فرد مناسبی باشد که به این تکه سبیل و ریش مقوایی لایه‌دار فوق‌العاده که گام به گام طرح‌ریزی شده است، بدهد. دایره فیلین تلاش!

14. هنر حلقه دوزی سبیل DIY

هنر حلقه ای سبیل دوزی

آیا در واقع همیشه از آن دست‌هایی بوده‌اید که واقعاً دوست دارند با مواد نرم‌تری مانند پارچه کار کنند، اما از پروژه‌ها و نمایش‌های مبتنی بر حلقه گلدوزی خودداری کرده‌اید، زیرا هنوز تجربه‌ای در زمینه سوزن دوزی ندارید؟ سپس ما فکر می کنیم که شما ممکن است از این راه قدردانی کنید چای و کاردستی به خطر افتاد و یک پروژه سبیل حلقه گلدوزی ایجاد کرد که، باور کنید یا نه، یک قطعه بدون دوخت است! ما روشی را می‌پسندیم که سبیل‌های سیاه ساده در برابر پارچه پس‌زمینه گرافیکی روشن خودنمایی می‌کنند.

15. پاپیون سبیل DIY

پاپیون موستا

آیا شما در واقع شاید بنابراین عاشق قطعات و اکسسوری های گرافیکی سبیل هستید که واقعاً دوست دارید گاهی اوقات شکل را بخشی از استایل شخصی خود کنید، اما ایده ای پیدا نکرده اید که کاملا به اندازه کافی منحصر به فرد و زیبا برای سلیقه التقاطی شما؟ سپس ما قطعا دوست دارم توجه خود را به راه معطوف کنم موضوع بانگر این پاپیون خنده دار و کاملاً جلب توجه به شکل سبیل را با دست درست کردید!

آیا کاردستی یا علاقه‌مند دیگری را می‌شناسید که به اندازه بقیه ما عاشق یک پروژه سبیل خنده‌دار و جذاب است، اما فکر می‌کنید می‌تواند از راهنمایی و الهام استفاده کند؟ برای شروع این پست را با آنها به اشتراک بگذارید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #DIY #با #تم #سبیل

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید