مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کاردستی خلاقانه در تقویم  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کاردستی خلاقانه در تقویم

حالا که پاییز شروع شده و بچه‌ها به مدرسه برگشته‌اند، آیا شما توسط اشکال سازمانی که اغلب باعث می‌شود مردم شروع به برنامه‌ریزی و برنامه‌ریزی وسواس‌آمیز زندگی‌شان در این فصل از سال کنند، گاز گرفته‌اید؟ خوب، ما می دانیم ما مطمئنا دارند! هر سال، بدون شکست، پاییز و شروع ترم های تحصیلی و بازگشت به زمان کار باعث می شود ما احساس کنیم که باید با مرتب کردن تمام جزئیات، تعهدات و ضرب الاجل هایمان تا حد امکان، هرج و مرج را کنترل کنیم. طبیعتاً به‌عنوان صنعت‌گران مشتاقی که هستیم، طبیعتاً همیشه می‌خواهیم در هر زمان و هر زمان که می‌توانیم، یک چرخش خلاقانه در آن فرآیند انجام دهیم! ما مطمئن هستیم که برای شما جای تعجب نخواهد بود، اگر بدانید که ما اغلب در ابتدای پاییز خود را صرف تقویم‌هایی باحال و DIY می‌کنیم که می‌توانیم در بقیه سال از آنها استفاده کنیم تا زمانی که اوضاع دوباره کمی کند شود. . به همین دلیل است که ما همیشه خوشحالیم که وقتی آنلاین نگاه می کنیم، می بینیم که راه های بسیار متفاوتی برای ساختن تقویم های بسیار جذاب و حیله گر از خودمان وجود دارد!

فقط در صورتی که شما هم مانند ما مجذوب ایده ساختن تقویم پاییزی خودتان باشید تا در این فصل شلوغ سازماندهی کنید، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها، طرح ها و آموزش ها برای شما آورده شده است. چیزی که تا به حال با آن برخورد کرده ایم.

1. تقویم های تگ Ombre

تقویم های تگ Ombre

آیا شما واقعاً از آن دسته افرادی هستید که تمام تعهدات و قرارهای خود را در تلفن یا تقویم الکترونیکی لپ تاپ کاری خود نگه می دارید، اما دوست دارید مطمئن شوید که می توانید تاریخ را در چندین مکان و نه فقط در تلفن هوشمند خود تشخیص دهید؟ صفحه نمایش؟ سپس در اینجا یک ایده زیبا، ساده و به راحتی تغییر می کند که شما را هر روز صبح به روز نگه می دارد! بررسی کنید که چگونه آنا بود این تعویض روز زیبا را از برچسب های کاغذی و قلاب های کوچک نصب شده در یک قاب جعبه چوبی ساخته شده است.

2. تقویم کلیپ بورد DIY

تقویم کلیپ بورد DIY

آیا قصد دارید برای خود یک تقویم ساده بسازید اما ترجیح می دهید از چیزهایی که قبلاً در محل کار یا در خانه دارید استفاده کنید؟ در این صورت، ما فکر می‌کنیم که ممکن است شانس داشته باشید که چیزی شبیه به این تقویم کلیپ‌بورد قابل چاپ آسان را که در شبات آزادی! به سادگی هر صفحه را با پایان ماه حذف کنید تا ماه بعدی در زیر آن مشخص شود. از صفحات تقویم قابل چاپی که به شما ارائه می کنند در آموزش استفاده کنید یا برخی از صفحات خود را طراحی و چاپ کنید.

3. تا شده کاغذ قلب قاب تقویم

تقویم قلب کاغذی تا شده

آیا هنوز به این فکر می کنید که چقدر دوست داشتید برای خودتان یک تقویم ساده ردیابی روز بسازید که فقط به شما امکان می دهد سریعاً برای یادآوری اینکه چه روزی از ماه است جستجو کنید، اما نمی توانید فکر کنید ممکن است چیزی کوچک را ترجیح دهید. تزئینی تر؟ سپس ما فکر می کنیم که شما ممکن است یک ضربه از سر راه بردارید ایده های خلاقانه این تقویم قلب دوست داشتنی را با استفاده از برخی از مهارت های ساده تا کردن کاغذ آنها ساخته اند!

4. تقویم رشته ای اینستاگرام DIY

تقویم رشته ای اینستاگرام

آیا شما یک کاربر مشتاق رسانه های اجتماعی هستید که دوست دارید تصاویر حیوانات خانگی خود را پست کنید و در میان آنها پیمایش کنید تا خاطرات و عزیزان خود را پیگیری کنید؟ سپس ما این احساس را داریم که شما یک ترفند واقعی را از سر راه خواهید برد یک آشفتگی زیبا فید اینستاگرام خود را با استفاده از چاپگر و مقداری رشته به یک تقویم رومیزی کوچک تبدیل کردند! ما می‌دانیم که عکس‌هایمان را با عکس‌های گربه‌مان پر می‌کنیم و وقتی هر ماه هر عکس جدید ظاهر می‌شود، آنها را به دفتر نشان می‌دهیم.

5. تقویم ظهور سطل آویزان

تقویم ظهور سطل آویزان

اگر قصد دارید یک تقویم کامل از ابتدا بسازید، ترجیح می دهید آن را کمی منحصر به فرد، هیجان انگیز یا تعاملی تر بسازید؟ خوب، احتمالاً در مورد تقویم های ظهور در زمان کریسمس شنیده اید، اما ما در واقع در تمام طول سال با آنها سرگرم می شویم، و از آنها برای شمارش معکوس برای تقریباً هر روز خاصی که خانواده ما در یک ماه داشته باشد، مانند تولد و فارغ التحصیلی استفاده می کنیم! یکی از راه‌های مورد علاقه ما برای ایجاد یک تقویم ظهور، کنار هم قرار دادن یک شاخه کوچک و سطل است. اسکاندیناوی کوچولو به شما نشان می دهد که چگونه در اینجا انجام دهید.

6. خشک پاک کردن قاب عکس و رنگ تقویم تراشه

قاب عکس خشک پاک کردن و تقویم تراشه رنگ

آیا ایده قاب بندی تقویم خود را همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم را دوست داشتید، اما ترجیح می دهید نسخه ای بسازید که فقط یک مقدار کمی کمی کاربردی تر از آنچه در بالا به شما نشان دادیم؟ در آن صورت، ما این احساس را داریم که ممکن است از راه دور شوید پروژه های DIY برای نوجوانان با استفاده از مربع‌های رنگی سرگرم‌کننده کارت برای علامت‌گذاری روزهای مختلف، این تقویم پاک‌کننده خشک قاب‌دار عالی را ایجاد کرد. در پایان هر ماه شیشه را پاک کنید و روزهای بعدی را دوباره شماره گذاری کنید!

7. تقویم دیواری رنگ تخته سیاه

تقویم دیواری رنگ تخته سیاه

آیا در واقع آنقدر به سازمان متعهد هستید که ترجیح می دهید یک تقویم دائمی تر بسازید که بتوانید بارها و بارها از آن استفاده کنید؟ در آن صورت، ما فکر می کنیم شما فقط ممکن است فرد مناسبی باشد که این تقویم دیواری تخته سیاه رنگ شده را امتحان کند! جن وودهاوس به شما نشان می دهد که چگونه یک دیوار را با رنگ دوستدار گچ رنگ کنید و سپس روی طرح کلی یک تقویم که می توانید با چوب های گچ برای هر ماه سفارشی کنید، نقاشی کنید. وقتی ماه تغییر می کند، به سادگی اعداد را پاک کنید، درست مانند ایده پاک کردن خشک که قبلاً در لیست به شما نشان دادیم!

8. تقویم پاک کن اکریلیک DIY

تقویم دستشویی اکریلیک

آیا در واقع از طرفداران بسیاری از ایده هایی هستید که تاکنون در لیست ما دیده اید اما در انتخاب بین آنها مشکل دارید زیرا در هر یک از آنها عناصری وجود دارد که می خواهید از آنها استفاده کنید؟ خب کی گفته تو دارند برای انتخاب بین آنها؟ در عوض، شاید بخواهید آنها را به جای آن ترکیب کنید! کلبه شیک کشور به شما نشان می دهد که چگونه با ساختن این تقویم از یک قطعه بزرگ اکریلیک که روی دیوار نصب شده است، ایده تقویم دیواری دائمی تر را با مفهوم پاک کردن خشک ترکیب کنید.

9. تقویم رومیزی مینیاتوری DIY

تقویم رومیزی مینیاتوری DIY

آیا شما طرفدار زیادی از ایده ساختن یک تقویم کوچک بودید که بتواند روی میز شما در محل کار قرار گیرد، اما ترجیح می دهید کل ماه را یکباره ببینید نه اینکه صبح آن روز چه روزی است؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی چمنزار این تقویم رومیزی مینیاتوری شایان ستایش را ساخته است که دارای پس‌زمینه مجموعه‌ای با ورق‌های پاره‌شده در رنگ‌های متضاد است. ما دوست داریم این ایده چقدر قابل تنظیم است!

10. تراشه و تقویم تخته پین ​​را رنگ کنید

تراشه رنگ و تقویم تخته سنجاق

آیا ترجیح می‌دهید برای خود یک تقویم قابل تنظیم بسازید که با چیزهایی که قبلاً در خانه خود داشته‌اید کار کند و به شما کمک کند چیزی را که دیگر از آن استفاده نمی‌کنید استفاده کنید؟ در این صورت، ما احساس می کنیم که ممکن است این ایده ساده تراشه رنگ و تخته پین ​​را به صورت گام به گام مشخص کنید پازل خوراک واقعا جذاب است! ما در واقع از این ایده در اتاق بازی کودکانمان، بالای میزهایی که در آن رنگ می‌کنند، استفاده کردیم تا به آنها کمک کنیم درباره ماه‌ها، هفته‌ها، روزها و تاریخ‌ها بیاموزند.

11. تقویم طومار رنگ تخته سیاه

تقویم طومار رنگ تخته سیاه

آیا ایده ای که تاکنون از همه چیز در لیست بیشتر از همه دوست داشته اید، کاملاً ایده تخته سیاه است، اما مطمئن نیستید که کاملا به اندازه کافی به این ایده متعهد هستید که می خواهید آن را مستقیماً روی دیوار خود نقاشی کنید تا دائمی شود؟ سپس شاید شما ترجیح دهید این نسخه کمی موقتی تر را گام به گام به نمایش بگذارید روزهای بدون درز! آنها به شما نشان می دهند که چگونه یک طومار پارچه ای را به عنوان تقویم تخته سیاه نقاشی و طراحی کنید.

12. تقویم ظهور مافین

53 تقویم ظهور کاغذی منحصر به فرد، تقویم ظهور منحصر به فرد 2018

آیا واقعاً از طرفداران بزرگ ایده تقویم ظهور بودید که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم، اما مطمئن نیستید که چیزی به بزرگی و پیچیده بودن طرح شاخه و سطل که ما در آنجا توضیح دادیم وجود داشته باشد. کاملا برای شما؟ در این صورت شاید به جای آن چیزی ساده تر و مبتنی بر دوچرخه سواری را ترجیح دهید! ما شخصاً عاشق راه هستیم تقویم ها یک قالب قدیمی مافین را رنگ کرد، آن را به طرف خود چرخاند تا هر فنجان را با چیزهای خوب پر کند، و روی همه آنها را با تکه های کارتی که حاوی خرمای هر روز بود پوشاند.

13. قلاب کت قاب تقویم پاک کردن خشک

قلاب کت قاب شده تقویم پاک کردن خشک

آیا واقعاً تصمیم دارید برای خود یک تقویم پاک کن قاب شده بسازید اما فکر می کنید ترجیح می دهید همه چیز را انجام دهید و واقعا اگر می خواهید این همه تلاش کنید، یک قطعه برجسته بسازید؟ سپس ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی جعبه کاردستی من این تقویم را با قاب دراماتیک تر ساخته است که در واقع یک قفسه است! ما عاشق روشی هستیم که آنها چند قلاب ساده را در امتداد پایین می‌چسبانند تا کت، کیف و کلید را به آن آویزان کنند، و این یک قطعه عالی برای قرار دادن در راهرو است، جایی که همه می‌توانند ببینند اعضای خانواده‌شان هر روز چه کار می‌کنند.

14. تقویم ماهانه تخته سیاه استنسیل فلزی قدیمی

تقویم ماهانه تخته سیاه استنسیل فلزی قدیمی

واقعا هنوز کاملا به این ایده که برای خود یک تقویم تخته سیاه بسازید که بتوانید هر ماه آن را سفارشی کنید و در پایان آن را پاک کنید، اما شما همچنین یک عاشق زیبایی شناسی کامل هستید که واقعاً دوست دارید این ایده را فراتر ببرید و آن را کمی بیشتر به شکل کاملاً تزئینی تبدیل کنید. قطعه؟ سپس ما این احساس را داریم که شما واقعاً یک ضربه واقعی از راه خواهید دید دوست داشتنی و غیره این حروف استنسیل فلزی قدیمی را برای هر ماه ساخته است و کل تقویم را شبیه چیزی می کند که ممکن است در آن روزگار در یک مدرسه یک اتاقه پیدا کرده باشید.

15. تقویم اعداد روزانه شیک روستایی

تقویم اعداد روزانه شیک روستایی

آیا واقعاً در فهرست ما پیمایش کرده‌اید و به این فکر کرده‌اید که چگونه اولین ایده‌ای که به شما نشان دادیم، که در آن فقط تعداد روزها را هر روز صبح تغییر می‌دهید تا زمانی که برای ماه بعد تنظیم مجدد کنید… اما ترجیح می‌دهید چیزی کمی بیشتر ایجاد کنید. ظاهری کاملاً دستی ساخته شده است، زیرا این نوع دکور مورد علاقه شماست؟ در آن صورت، ما این احساس را داریم که شما ممکن است در واقع راه را ترجیح دهید دختر پرنسس پینکی یک تکه چوب برداشت، مقداری رنگ به آن پاشید و یک نوار تخته سیاه کوچک برای تحمل ماه و چند گیره کلاسور برای نگه داشتن اعداد اضافه کرد!

آیا در سال‌های گذشته انواع دیگری از تقویم‌های DIY ساخته‌اید که دوست داشتید در تمام طول سال از آن‌ها استفاده کنید اما چیزی نمی‌بینید؟ کاملا مشابه اینجا در لیست ما؟ همه چیزهایی را که ساخته اید به ما بگویید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود در بخش نظرات پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #خلاقانه #در #تقویم

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید