مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کاردستی فوق العاده با نوار چسب  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کاردستی فوق العاده با نوار چسب

در خانه ما ، برخی از محبوب ترین صنایع دستی آنهایی هستند که از چیزهای عملی به ظاهر تصادفی ساخته شده اند که قبلاً در خانه داشتیم. نوار چسب نمونه ای عالی از این نوع “لوازم دستی” است و ما اخیراً با ایده استفاده از آن در انواع صنایع دستی وسواس داشته ایم! به همین دلیل است که ما به دنبال ایده های جدید و آموزش هایی هستیم که هنوز امتحان نکرده ایم.

1. نوار چسب رز

نوار چسب رز

با روحیه بهار ، چرا از نوار چسب یک گل رز رز دوست داشتنی درست نکنید که تقریباً در هر مکانی نمایش داده شود یا به عنوان هدیه ای کوچک و ساده به کسی که دوستش دارید هدیه شود؟ اگر فقط یک رنگ نوار چسب دارید ، این اثر هنوز هم خوب است ، اما ما اعتراف می کنیم که ما روش را دوست داریم 101 صنایع دستی نواری رنگ قرمز و سبز آنها درست مانند چیز واقعی است.

2. کمان مو نوار چسب پروانه

کمان موی نوار چسب پروانه ای

صحبت از چیزهای شبیه بهار ساخته شده از نوار چسب ، در اینجا ایده دیگری وجود دارد که چیزی کمتر از جذابیت ندارد! ما قبلاً برای بچه های خود گیره موی کوچک پروانه ای ساخته ایم و آنها آنقدر از آنها راضی بودند که حتی در ترکیب رنگ های مختلف درخواست بیشتری دریافت کردیم. جزئیات کامل را برای ساختن برخی از موارد خود دریافت کنید Doodlecraftبه

3. کیف پول چسب نواری جادویی

کیف پول چسب نواری جادویی

اگر هرگز از نوار چسب چیزی غیر متعارف درست نکرده اید ، ممکن است هنوز با دوام آن آشنا نباشید و آن را برای چیزهای سفارشی که در زندگی روزمره از آنها استفاده خواهید کرد ، عالی کنید. به همین دلیل است که ما مفهوم کیف های چسب نواری را بسیار دوست داریم! این نسخه از راکین باشگاه پسران هست کامل نمونه ای از منظور ما

4. قاب آیفون نوار چسب الهام گرفته از کیت اسپید

کیف آیفون نوار چسب الهام گرفته از کیت اسپاد

آیا تا به حال لوازم جانبی طراح را با الگوی مرسوم ، مد روز دیده اید واقعا دوست داشتید اما می دانستید که نمی توانید از عهده نام تجاری آن بربیایید؟ خوب ، این بدان معنا نیست که نمی توانید با الهام از آن چیز دیگری بسازید ، بنابراین می توانید از چیزی مشابه لذت ببرید! دقیقا همین است به عنوان The Bunny Hops در اینجا هنگامی که آنها ظاهر کیف تلفن Kate Spade را در کیف جیبی کشویی خود که برای iPhone یا iPad کاملاً اندازه دارد تقلید کردند.

5. روکش نوار کاور iPad

روکش نوار چسب ipad

آیا ما واقعا توجه شما را به خود جلب کرد هنگامی که ما در مورد قاب محافظ محافظ نواری صحبت کردیم ، اما قبلاً قاب گوشی و آی پاد خود را تهیه کرده اید؟ خوب ، تبلت شما چطور؟ کیف های جیبی کشویی به همان اندازه برای موارد فوق نیز کار می کنند ، به شرطی که کمی بزرگتر جلوه دهید! دونده گام به گام نحوه انجام دقیق این کار را به شما نشان می دهد.

6. گوشواره های پر چسب نواری

گوشواره های پر چسب نواری

اینکه شما از نوار چسب چیزی درست می کنید به این معنا نیست که محصول نهایی نمی تواند ظریف باشد یا چیزی که در واقع شبیه نوار نیست. این گوشواره نوار چسب نوار کوچک دوست داشتنی از انگشتان پا فلامینگو نمونه کاملی از منظور ما هستند! ما نحوه ست شدن آنها با زنجیر جواهرات نقره ای ظریف را برای جزئیات بیشتر می پسندیم.

7. سواحل چسب نواری DIY

زیرانداز نوار چسب نواری

آیا همیشه به این ایده علاقه داشتید که سفینه های سفارشی خود را بسازید اما در عین حال روی بودجه ای نیز کار می کنید و به دنبال چیزی هستید که کمی با دوام تر از بسیاری از گزینه های مقرون به صرفه DIY مقرون به صرفه است که در طول سالها دیده اید؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید صنایع دستی را آسان کنید این زیراندازهای فوق العاده نوار چسب را با نمد و حاشیه زیبا برای کمی شخصیت بیشتر ساخته است.

8. گردنبند چسب نواری DIY

گردنبندهای چسب نواری Diy

اگر قصد دارید یک جفت گوشواره با نوار چسب دار بسازید ، آیا واقعاً ترجیح می دهید همه چیز را بیرون بیاورید و یک گردنبند همسان بسازید ، بنابراین یک مجموعه کامل تطبیق دارید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما به سادگی به دنبال آن هستید عشق راه کرم د لا کرفت از تکنیک های مشابه آنچه قبلاً مشاهده کردید ، در میان سایر روشها ، برای ساختن این گردنبندهای شگفت انگیز و ظریف به نظر می رسد!

9. کمربند ابزار عملکردی نوار چسب

کمربند ابزار عملکردی نوار چسب

آیا ما واقعاً شما را با تمام صحبتهایی که در مورد چسبندگی نوار چسب بسیار مقاوم است ، جلب کردیم و اکنون نمی توانید از خود بپرسید که چه چیزهای کاربردی دیگری را می توانید برای خود بسازید و اغلب به جای خرید آنها از فروشگاه از آنها استفاده می کنید؟ خوب ، اگر شما یک فرد مفید هستید ، ممکن است یک ضربه از راه دور دریافت کنید پروژه های DIY یک نوار چسب نواری کامل درست کرد!

10. برچسب چمدان چسب نواری

برچسب چمدان چسب نواری

ما مسافران بسیار بزرگی در خانواده خود هستیم ، اما متوجه می شویم که گاهی اوقات در تشخیص چمدان هایمان که از هواپیما خارج می شوند ، به دلیل رنگی معمولی ، دچار مشکل می شویم. به همین دلیل است که ما این مفهوم را برای ساختن برچسب های سفارشی چمدان شخصی خود ، در نظر گرفتیم ویکلپاه، ایده خوبی بود! البته آنها از نوار چسب نیز ساخته شده اند.

11. دانه های نوار چسب

نوار چسب نواری

اگر تا کنون ساخت دانه های کاغذی را امتحان کرده اید ، احتمالاً از قبل با تکنیک های مورد استفاده در اینجا آشنا هستید ، اما آیا تا به حال به استفاده از نوار چسب به جای کاغذ فکر کرده اید؟ ما متوجه می شویم که این امر باعث می شود مهره های ما در برابر ساییدگی و پارگی که در واقع ما آنها را به عنوان جواهرات تبدیل می کنیم ، مقاومت کنند. جزئیات کامل ساختن مهره های نوار چسب ناز را دریافت کنید جغدهای شب موذی!

12. پاپیون و گردنبند با نوار چسب

کاپوت و گردنبند چسب نواری

در خانه ما ، برخی از محبوب ترین صنایع دستی معمولاً آنهایی هستند که نه تنها یک فرایند DIY سرگرم کننده را شامل می شوند بلکه زمانی که همه آنها به پایان رسید ، نوعی بازی را نیز شامل می شود! به همین دلیل است که ما به طور کامل عاشق ساختن لوازم خانگی و لوازم جانبی با بچه هایمان هستیم. آنها واقعاً آنقدر آنها را دوست دارند که ما ساخته ایم چندین نسخه های این گردن بند و پاپیون از Crafter Me را تکرار کن در همه رنگهای مختلف

13. رول مداد پارچه ای و چسب نواری

رول مداد پارچه ای و چسب نواری

آیا هنوز به ایده استفاده از نوار چسب برای ساختن چیزهای کاربردی که برای شما کاربرد روزانه دارد علاقه دارید اما مطمئن نیستید که کیف پول یا کمربند ابزار مورد نیاز شماست؟ سپس شاید یک رول برس برای برس هنری یا برس های آرایش شما بهتر باشد! ما عاشق راه هستیم دایره چیکا بنابراین به سادگی فرایند ترکیب نوار چسب و پارچه ضایعاتی را برای تحقق آن ترسیم می کند.

14. کیف دستی نوار چسب نواری

کیف پول نوار چسب نواری

آیا در واقع فکر کرده اید که یک وسیله کاربردی ساخته شده از نوار چسب چقدر می تواند بزرگ باشد و در واقع هنوز هم کاربردی باشد؟ خوب ، ما فکر می کنیم شما واقعاً تحت تأثیر قرار خواهید گرفت تا ببینید چگونه الگوهای راهنما در واقع یک کیف دستی کاربردی (و بسیار مفید) ساخته شده که کاملاً از مواد ساخته شده است! ما عاشق روشی هستیم که آنها داخل را با بیرون کیف مقایسه کرده اند.

15. رول مداد رنگی نوار چسب

رول مداد رنگی نوار چسب

آیا شما واقعاً به ایده تولید آثار هنری علاقه مند بودید ، اما فکر می کنید با وجود این که بچه های شما بسیار کم هستند ، ممکن است برای فرزندان شما مفیدتر باشد؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم که از راه آن قدردانی خواهید کرد صرف زمان برای ایجاد این رول مینیاتوری دوست داشتنی را تهیه کرد که اندازه آن برای پر کردن مداد رنگی و قرار دادن کیف شما در کیف شما است تا بتوانید آنها را در حال حرکت هنگام بیرون آوردن بچه ها برای سرگرم نگه داشتن آنها بیرون بکشید.

آیا پروژه نوار چسب دیگری دارید که قبلاً آن را ساخته اید و از آن بسیار خوشحال بوده اید اما در لیست ما نمی بینید؟ همه چیزهایی را که ایجاد کرده اید و نحوه انجام آن را به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکسهای کار خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #فوق #العاده #با #نوار #چسب

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید