مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کاردستی فوق العاده با گیره لباس  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کاردستی فوق العاده با گیره لباس

در دنیای صنایع دستی ، لوازم و تکنیک های خاصی وجود دارد که همیشه کلاسیک بوده است ، مخصوصاً وقتی که صحبت از کار با بچه ها می شود. ساخت پروژه های DIY از گیره های لباس کاملا یکی از این موارد است! بچه های ما دارند همیشه ما دوست داشتیم سنجاق های معمولی را به انواع مختلفی از چیزها تبدیل کنیم ، بنابراین ما همیشه به دنبال ایده های جدیدی هستیم که می توانیم از آنها برای زمانی که با هم کار می کنیم استفاده کنیم.

در صورتی که ایده ساخت انواع پروژه های مختلف DIY با استفاده از گیره لباس را به اندازه ما دوست داشته باشید ، اگر نه بیشتر ، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها ، طرح ها و آموزش هایی که تا به حال با آنها روبرو شده ایم آورده شده است. جستجو برای الهام و راهنمایی!

1. تاج گل سر لباس لباسشویی اتاق رختشویی

تاج گل سر لباس لباسشویی رختشویی

وقتی به گیره لباس فکر می کنید ، آیا ذهن شما فوراً به رختشویخانه می رود ، مهم نیست با آنها چه کار می کنید؟ خوب ، لازم نیست که چیز بدی باشد ، زیرا به لطف آموزش هایی مانند این از سرنگونی مارتا، انواع قطعات دکوراسیون زیبا با موضوع لباسشویی وجود دارد که می توانید درست کنید! این تاج گل خنده دار لباس ، نمونه کاملی از منظور ما است.

2. عروسک های چوبی لباس پیچیده شده را با نخ ببندید

عروسک های چوبی با روکش چوبی پیچیده شده

آیا انواع گیره لباس هایی که باید با آنها کار کنید ، در واقع قدیمی هستند که لولا ندارند بنابراین شما در مورد یک کاردستی که در آن بستن آنها روی چیزی اصلی ترین قطعه است مطمئن نیستید؟ در این صورت ، ما فکر می کنیم شاید شما ترجیح می دهید این عروسک های گلی را با گلیم پیچ و مهره ای پیچیده تهیه کنید. این قلب من! ما دوست داریم که آنها از رنگ ها و تکنیک های مختلف برای ایجاد افراد متفاوت در انواع لباس استفاده کردند.

3. هواپیماهای گیره لباس

هواپیماهای گیره لباس

در خانه شما ، محبوب ترین صنایع دستی همیشه آنهایی هستند که ساختن آنها سرگرم کننده است و به نوعی بعد از آن بازی کنم؟ خوب ، این برای خانه ما نیز صادق است ، بنابراین ما می خواهیم قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به این هواپیماهای شگفت انگیز گیره لباس که مرحله به مرحله نشان داده شده اند بیاندازید غذاهای فوق العاده منبه آنها یک الف بودند بزرگ به خانه ما ضربه زد و اکنون یک ناوگان هوایی کامل داریم.

4. پروانه فیلتر قهوه Clothespin

پروانه پروانه فیلتر قهوه با روکش لباس

اگر قصد دارید با گیره لباس یک کاردستی بسازید ، آیا دوست دارید نوع دیگری از وسایل بازیافتی یا تکنیک حیله گر هم داشته باشید ، فقط برای جالب نگه داشتن چیزها؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید درخت تخیل با رنگ آمیزی فیلترهای قهوه برای ایجاد بال پروانه و چسباندن آنها به بدنه گیره چوبی لباس خلاقیت ایجاد کرد.

5. منجنیق های گیره لباس

منجنیق های گیره لباس

آیا وقتی در مورد پروژه های DIY صحبت کردیم که بچه های شما می توانند با آنها بازی کنند ، واقعاً توجه شما را به خود جلب کردیم ، زیرا آنها دارای کارکرد سرگرم کننده ای هستند؟ در آن صورت ، ما واقعا فکر کنید از این راه لذت خواهید برد منطقه تفریحی درمانی این گیره لباس خنده دار و منجنیق درب بطری را ایجاد کرد که در واقع یک توپ را در سراسر اتاق شلیک می کند.

6. ماشین مسابقه روپوش لباس

ماشین مسابقه روکش لباس

اگر قصد دارید یک نوع اسباب بازی فوق العاده زیبا با گیره لباس را نشانه گذاری کنید ، آیا واقعاً ترجیح می دهید تعدادی از آنها را پس انداز کنید ، زیرا مطمئن هستید که آنها برای بچه های شما جذاب خواهند بود؟ در این صورت ، ما نمی توانیم صبر کن تا به شما نشان دهم چگونه iKatbag این اتومبیل های گیره ای فوق العاده را ساخته اند که در واقع روی چرخ های دکمه ای خود می چرخند.

7. گیره لباس بچه گانه میز Foosball

میز کفش با گیره لباس بچه گانه

همانطور که معلوم است ، گیره لباس است خارق العاده تهیه وسایل برای ساخت انواع اسباب بازی های جالب DIY! ما به این میز بزرگ مینیاتوری و بزرگ با کفش مخصوص بچه ها بسیار جزئی هستیم ، زیرا ما را به یاد میزهایی می اندازد که در بچگی داشتیم ، حتی اگر میز ما قدیمی و از چوب تراشیده شده باشد. U ایجاد صنایع دستی گام به گام مراحل ساختن آن را با رولپلاک چوبی ، گیره لباس و جعبه کفش دنبال می کنید.

8. فرشته های گیره لباس

فرشته های گیره لباس

آیا شما از آن دسته والدین مشتاق صنایع دستی هستید که عاشق نشانه گذاری صنایع دستی فصلی و تعطیلات هستید ، حتی اگر پروژه واقعاً با فصلی که در حال حاضر در خارج اتفاق می افتد ، مطابقت نداشته باشد ، فقط به این دلیل که دوست دارید وقتی زمان آن فرا می رسد چیزهایی را در جیب پشت خود داشته باشید. آماده شده؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید پروژه بچه این فرشته های زیبا را در چند مرحله ساده ساخته است.

9. چله بستن لباس

چله بستن لباس

شاید این بچه های شما نیستند که علاقه زیادی به ساختن چیزی کاربردی یا مفید از گیره های لباس دارند ، زیرا در واقع این کار را می کنند شما چه کسی به مفهوم علاقه مند است؟ در آن صورت ، ما می خواستیم قطعا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید رویای کمی بزرگتر این گشت و گذارهای فوق العاده را از گیره های لباس ساختگی که به طرق مختلف به هم چسبانده شده اند و رنگهای روشن و سرگرم کننده ای رنگ آمیزی کرده اند ، ساخته است.

10. نگهدارنده تصویر گیره لباس

جا عکس برای گیره لباس

آیا شما واقعاً در لیست ما گشت و گذار کرده اید به این امید که یک پروژه بازسازی کننده گیره لباس را بیابید که در واقع یک هدیه زیبا برای یک همکار و یا فرزندان شما باشد که آنها را تحسین کنند؟ در آن صورت ، ما فکر می کنیم شما به سادگی باید نگاهی به راه بیندازید صندلی تاشو این نگهدارنده های عکس ساده اما جذاب را از سیم ، مکعب های چوبی رنگ شده و گیره های لباس مینیاتوری ساخته است.

11. تنظیم کننده سیم هدفون

سازمان دهنده بند ناف سرپایی

آیا ما واقعاً توجه شما را با همه روش های مختلفی جلب کرده ایم که می توانید از گیره لباس برای عملی کردن چیزی استفاده کنید اما در مقیاس کوچکتر فکر می کنید ، مانند چیزی که می توانید روزانه در حال حرکت استفاده کنید؟ در این صورت ، ما احساسی داریم که این سیم و هدفون از آن سازماندهی می کند دوشنبه ها چیزی بسازید ممکن است درست بالا کوچه ات! به سادگی دو طرف را در امتداد طرف در جهت مخالف بچسبانید ، رنگهای سرگرم کننده و وویلا را به آنها بکشید.

12. ایستگاه برنامه ریزی منو

ایستگاه برنامه ریزی منو

گیره های لباس همیشه برای حفظ یادداشت ها و یادآوری ها مفید بوده اند ، البته در نوع نگاه شما با نگهدارنده عکس که قبلاً ذکر کردیم ، اما اگر شما به دنبال تهیه چیزی هستید که به شما در نظم دادن به روند آشپزخانه روزانه شما کمک کند ، چطور؟ در آن صورت ، ما می خواستیم کاملا پیشنهاد می کنم نگاهی به چگونگی آن بیندازید چیز واقعی با خانواده کیک یک تابلوی یادداشت تخصصی ایجاد کرد که در آن اعضای خانواده می توانند پیشنهاداتی را در گیره های لباس برای کمک به انتخاب ظروف و برنامه ریزی منو برای هفته قرار دهند.

13. نگهدارنده عینک برای لباس برای ماشین

نگهدارنده عینک گیره برای ماشین

آیا هنوز کاملاً به ویژگی های کاربردی گیره های لباس در انواع مکان های زندگی خود علاقه دارید ، مخصوصاً که ما ایده حرکت را ذکر کردیم؟ سپس ما احساس می کنیم شما خواهید بود بسیار در واقع علاقه مند به این ایده از قابل دستورالعمل برای ایجاد یک گیره عینک ساده در سایه آفتاب ، بنابراین شما همیشه یک مکان امن و قابل دسترس برای قرار دادن آنها بین پوشیدن آنها برای رانندگی دارید.

14. پس زمینه مهمانی لباس پوشیدن لباس

پس زمینه مهمانی لباس پوشیدن لباس

آیا به دنبال ایده های سریع و مقرون به صرفه برای کمک به تزئین مهمانی هستید که در آخرین لحظه برنامه ریزی کرده اید و زمان یا پول زیادی برای خرید در بخش طراحی ندارید؟ خوب ، آیا می دانید که گیره های چوبی ساده نیز می توانند به قطعات دکور تبدیل شوند؟ نحوه بررسی را بررسی کنید Chickabug این گلدسته چند رنگ شگفت انگیز را به روشی فوق العاده ساده ساخته است.

15. گردنبند مینی گیره لباس

گردنبند مینی گیره لباس

شاید بچه های شما ترجیح می دهند نوعی از کاردستی عالی که می توانند بسازند پوشیدن بعد از اینکه کارشان تمام شد چون بازی مورد علاقه آنها در کل جهان بازی لباس پوشیدن است؟ در این صورت ، ما احساس می کنیم که این گردنبند بسیار زیبا با گیره گام به گام شرح داده شده است Babble Dabble Doo! البته بچه های شما می توانند رنگ دلخواه خود را رنگ آمیزی کنند ، اما ما ظاهر اصلی رنگین کمان را دوست داریم.

آیا قبلاً انواع دیگری از کاردستی های زیبا با گیره لباس درست کرده اید که شما و بچه هایتان واقعاً از آن لذت می بردید ، اما در لیست ما نمی بینید؟ همه چیزهایی را که ایجاد کرده اید و نحوه انجام آن را به ما بگویید یا ما را در قسمت نظرات به عکسهای کار نهایی خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #فوق #العاده #با #گیره #لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

آدرس : تهران - منیریه - پشتیبانی 24 ساعته

 

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

 

contact us : +989914619313

 

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید