مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کاردستی فوق العاده سرگرم کننده با مضمون فلامینگو  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کاردستی فوق العاده سرگرم کننده با مضمون فلامینگو

اگر بخواهیم حیوان، شی یا شکل خاصی را در مورد چاپ های گرافیکی، قطعات دکور شیک و غیره انتخاب کنیم، مطلقاً 100٪ مواقع فلامینگو را انتخاب می کنیم. بین رنگ صورتی روشن و ظاهر خنده دارشان، فقط چیزی بسیار شاد در آنها وجود دارد که ما به نوعی وسواس داریم! البته، از آنجایی که از صنایع دستی مشتاق و علاقه مندان به انجام کارهای DIY هستیم، همیشه دوست داشته ایم مهارت های خلاقانه خود را با چیزهای دیگری که دوست داریم ترکیب کنیم، به همین دلیل است که اغلب در حال گشت و گذار در اینترنت برای صنایع دستی با مضمون فلامینگو هستیم، چه خودمان درست کنیم یا با بچه های ما، یک انفجار برای ایجاد خواهد بود و برای استفاده یا نمایش پس از آن.

فقط در صورتی که شما هم مثل ما عاشق فلامینگو هستید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین پروژه ها، ایده ها و آموزش های خود را با موضوع فلامینگو که تا به حال با آنها مواجه شده ایم، در اینجا مشاهده می کنید.

1. بشقاب کاغذی و دستمال کاغذی فلامینگو برای بچه ها

فلامینگو بشقاب کاغذی و دستمال کاغذی برای بچه ها

آیا واقعاً شاید بچه‌های شما بیشتر از شما درباره فلامینگوها هیجان زده باشند، بنابراین شما به دنبال چیزی ساده، دوست‌داشتنی و سرگرم‌کننده هستید که به آنها کمک کند تا بسازند که به آنها اجازه می‌دهد حیوان مورد علاقه‌شان را به روشی خلاقانه جشن بگیرند، حتی اگر نیاز داشته باشید. آسان است زیرا آنها کوچک هستند؟ سپس فکر می کنیم که آن را داریم کامل ایده برای شما! بررسی کنید که چگونه می سازد و می گیرد فلامینگوهای کوچک و زیبا را با استفاده از صفحات کاغذی، کاغذ ساختمانی و دستمال کاغذی درست کردند.

2. فلامینگوها، پر و نی را رنگ کنید

فلامینگوهای رنگ، پر و نی

آیا واقعاً علاقه زیادی به کمک به بچه‌هایتان در ساخت فلامینگوهای کوچک حیله‌گر دارید، اما آن‌ها کمی بزرگ‌تر هستند و به نقاشی‌های کمی دقیق‌تر از یک کاردستی ساده برش و چسباندن علاقه دارند، حتی اگر هنوز کاردستی با مواد ترکیبی را دوست دارند؟ در آن صورت، ما فکر می‌کنیم شاید با این کاردستی خارق‌العاده نی و پر فلامینگو که به شما و فرزندانتان امکان می‌دهد همه این تکنیک‌ها را در یک مکان با هم ترکیب کنید، کمی بهتر کنار بیایید! جزئیات کامل را برای ساختن خود دریافت کنید همه بچه ها با استعداد هستند.

3. کفش فلامینگو با دست

کفش فلامینگو با دست

آیا تاکنون در فهرست ما پیمایش کرده‌اید و به این فکر کرده‌اید که چگونه، با وجود اینکه ظاهر صنایع دستی‌ای را که تاکنون دیده‌اید، دوست دارید، اما آنها واقعاً برای شما مناسب نیستند، زیرا مهارت‌های DIY شما در واقع در طراحی دستی نهفته است؟ سپس می‌خواهیم توجه شما را به این کفش‌های فلامینگوی خارق‌العاده که روی آن طراحی شده است جلب کنیم پروژه های DIY برای نوجوانان! آنها به شما نشان می دهند که چگونه مواد مناسب را برای ماندگاری کفش انتخاب کنید و چگونه طرح های فلامینگوی کوچک و زیبا را به روشی ساده و شیک بکشیم.

4. نی های ناز نوشیدن فلامینگو

نی های ناز نوشیدن فلامینگو

اگر می‌خواهید کاردستی برش و خمیر کاغذی درست کنید، ترجیح می‌دهید کاردستی‌ای باشد که بتوانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید، مخصوصاً اگر در کار دیگری که دوست دارید انجام دهید، یعنی چیدن شام یا مهمانی‌ها و بازیگری به شما کمک کند. به عنوان میزبان؟ سپس شاید شما ترجیح می دهید راه را بررسی کنید بازار کلبه این نی‌های نوشیدنی فلامینگوی صورتی خارق‌العاده را ایجاد کرد که کمی شخصیت و رنگ به هر نوشیدنی می‌افزاید، چه در حال جشن گرفتن باشید و چه فقط به دنبال شاد کردن روز کسی باشید.

5. هنر نقل قول بوم با مضمون فلامینگو

هنر نقل قول بوم با مضمون فلامینگو

آیا ما واقعا توجه شما را جلب کرد وقتی که ما شروع کردیم به صحبت در مورد طرح های فلامینگوی نقاشی شده با دست، اما فکر نمی کنید واقعاً یک جفت کفش بسیار روشن و گرافیکی بپوشید زیرا حس شخصی شما کمی ظریف تر از آن است. ? سپس ما فکر می کنیم شاید با پروژه ای مانند این بوم با مضمون فلامینگوی زیبا که در آن به نمایش درآمده، کمی بهتر کنار بیایید. صنایع دستی توسط کورتنی!

6. فلامینگو صورتی “نشانه آشغال”

تابلوی آشغال فلامینگو صورتی

فقط در صورتی که شما هستید هنوز به نقاشی دستی علاقه مند است، اما هیچ یک از پروژه هایی که تا کنون به شما نشان داده ایم، علاقه مند نیستند کاملا در مورد چیزی که می خواهید بسازید یا زیبایی شناسی خانه خود صحبت کنید، در اینجا گزینه ای برای شما وجود دارد که کمی شیک تر و عمداً از بین رفته است! ما عاشق راه هستیم شلوار کتانی نقاشی دیواری مینیاتوری از فلامینگوها را در حال حمام کردن بر روی یک تکه چوب رانشی تغییر کاربری داده شده با طناب کشیدند.

7. گلوب های برفی تابستانی فلامینگو صورتی

گلوب های برفی تابستانی فلامینگو صورتی

اگر می‌خواهید از ابتدا یک پروژه DIY بسازید که همه چیز بر اساس چیزی شبیه فلامینگوها جذاب و بصری باشد، آیا ترجیح می‌دهید فقط این زیبایی‌شناسی را بپذیرید و چیزی بسازید که تمام آن را در آغوش بگیرد؟ سپس ما فکر می کنیم شاید شما یک ضربه از نحوه دریافت کنید مالین خاکستری کره های تابستانی “برفی” را ایجاد کرد که درختان نخل استوایی و فلامینگوهای شاد را در داخل به جای دانه های برف و آدم برفی که معمولاً می بینید، نشان می دهد.

8. نور خیمه شب بازی فلامینگو DIY

چراغ خیمه شب بازی فلامینگو

اگر یک چیز وجود دارد که ما در حال حاضر از دیدن آن در دنیای DIY هیجان زده شده ایم (و مسلماً کمی نسبت به آن وسواس داریم)، ​​آن چراغ های خیمه شب بازی خانگی است! ما همیشه به سبک فیلم و زیبایی هالیوودی خیمه های از پیش ساخته شده در فروشگاه ها علاقه داشته ایم، اما متوجه می شویم که آنها هرگز آنها را به شکلی که ما دوست داریم ندارند. ما شک داریم که شما متعجب شوید که بدانید ما چنین بودیم وجد برای آشنایی با این چراغ فلامینگوی DIY که گام به گام مشخص شده است بریت + شرکت

9. کارت فلامینگو پوم پومز

کارت پوم پوم خز فلامینگو

اگر می‌خواهید کاردستی‌های خارق‌العاده‌ای بسازید، ترجیح می‌دهید چیزی زیبا بسازید که بتوانید با سایر افراد اطرافتان به اشتراک بگذارید تا شادی درخشانی را که فلامینگوها با خود به ارمغان می‌آورند پخش کنید؟ سپس شاید بهتر باشد یک سری کارت تبریک با مضمون فلامینگوی دست ساز زیبا مانند این کارت‌های موجود در طراحی برای روح! آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه بدنه‌ها را از پوم پوم‌های صورتی کرکی ایجاد کنید، و همچنین نحوه اضافه کردن ویژگی‌ها با استفاده از رنگ‌های آبرنگ دوست‌داشتنی را نشان می‌دهند.

10. جا مداد فلامینگو DIY

جا مداد فلامینگو

اگر عاشق فلامینگوها هستید به دلیل رنگ روشن و ظاهر مسخره آنها و اینکه چقدر دیدن آنها احساس شادی در شما ایجاد می کند، چرا به استفاده از آنها به عنوان تم در فضایی از زندگی خود فکر نکنید که می تواند کمی روشن تر شود؟ در این صورت شاید آنها بهترین گزینه برای ایجاد یک منطقه شاد در اطراف میز کار شما باشند! زندگی شیک Kailo شما را گام به گام در فرآیند ساخت جا مداد فلامینگو که تزیینی و بد بو نیز هست راهنمایی می کند.

11. زیور آلات گلوب برفی فلامینگو صورتی

زیور آلات گلوب برفی فلامینگو صورتی

آیا واقعاً با ایده ساختن کره های برفی فلامینگوی صورتی جذاب بودید، اما نمی توانید احساس کنید که واقعاً واقعا از تضاد ایجاد شده بین مقداری برف مصنوعی و یک فلامینگوی تابستانی با ظاهر تابستانی لذت می برید؟ خب، نمی‌توانیم بگوییم که شما را مقصر می‌دانیم. هرچه صنایع دستی ما رنگارنگ تر و مزخرف تر باشد، بیشتر متوجه می شویم که جذابیت کیچ آن ها را دوست داریم! به همین دلیل است که ما طرفداران زیادی از این کاردستی زینتی فلامینگوی برفی شایان ستایش بودیم که گام به گام طرح شده است. باشگاه ساخته شده است.

12. باران فلامینگو موبایل

موبایل فلامینگوهای بارانی

آیا ما به خوبی با این مفهوم خنده دار فلامینگوها و بارش توجه شما را جلب کرده ایم، اما هیچ یک از گزینه هایی که تاکنون دیده اید کاملا آیا شما را متقاعد کردید که آنها را انتخاب کنید و شروع به جمع آوری لوازم کنید؟ سپس در اینجا یک کاردستی سرگرم کننده دیگر برای توجه شما وجود دارد! گوشه مورنا روند ساده و شگفت‌آور ایجاد یک موبایل آویزان زیبا را که از پارچه و پنبه نشاسته‌ای ضایعات ایجاد شده است، به تصویر می‌کشد تا شبیه قلب‌ها و فلامینگوهایی باشد که از ابرهای کرکی می‌بارند.

13. آویز دیواری فلامینگو

آویز دیواری فلامینگو

آیا در واقع شما چنین دوستدار کیچ و کمپ که هنوز در فهرست ما جستجو می‌کنید به امید پیدا کردن آن بیشتر کاردستی مضحک با مضمون فلامینگو برای ایجاد یک بیانیه در خانه شما؟ سپس ما فکر می کنیم که شما مانند این صدا هستید کامل شخصی که این چوب لباسی جواهرات فلامینگوی خنده دار را که از تزئینات پلاستیکی قدیمی چمن ساخته شده است را امتحان کند! آیا تا به حال فیلم های قدیمی دهه 70 و 80 را دیده اید که در آن خانه پارک تریلر دارای انواع تزئینات باغی با موضوع بود؟ دقیقا همینه وای سام پیشنهاد می‌کند از آن استفاده کنید تا کمی فضای آویزان بیشتری به خود بدهید. آنها حتی اگر شما چگونه یکی را که روشن می شود!

14. تزیین مهره فلامینگو پرلر

تزیین مهره فلامینگو پرلر

آیا در واقع هنوز فهرست را به امید یافتن ایده ای که برای بچه های بزرگتر کمی بهتر است، جستجو می کنید، اما همچنان در دسته «کاردستی های سرگرم کننده بچه ها» قرار می گیرد، فقط برای اینکه مطمئن شوید که آنها از خود در یک ظهر بارانی لذت می برند؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی با نشاط زیور آلات فلامینگوی شایان ستایش را از مهره های کلاسیک پرلر خلق کرد!

15. باندینگ فلامینگو و تیارا

باندینگ فلامینگو و تیارا

در خانه ما، تقریباً هر فردی که در اینجا زندگی می‌کند، وسواس کوچکی نسبت به پارتی‌بازی دارد. با این حال، تفاوت بین ما و سایر افرادی که می‌شناسیم این است که ما دوست داریم آنها را بسازیم و آنها را حفظ کنیم، چه مهمانی برگزار شود یا نه. ما فقط اتفاقاً فکر می کنیم که آنها در هر زمان دکور فوق العاده ای هستند! به همین دلیل بودیم بنابراین وقتی با این فلامینگوهای DIY خارق‌العاده مواجه شدیم که با تاج‌هایی در امتداد یک رشته بند، همانطور که به زیبایی و به سادگی نشان داده شده بود، به‌طور متناوب برخورد کردیم. مومیایی حرفه ای.

آیا شما همکار صنایع دستی و علاقه مندان به DIY را می شناسید که به اندازه ما فلامینگوها را دوست دارد، اگر نه بیشتر؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا انواع روش های جدیدی برای ترکیب چیزهایی که بیشتر دوست دارند داشته باشند!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #فوق #العاده #سرگرم #کننده #با #مضمون #فلامینگو

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید