مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کاردستی و پروژه های DIY با الهام از رنگ های آبرنگ  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کاردستی و پروژه های DIY با الهام از رنگ های آبرنگ

از آنجایی که ما سال‌های زیادی دست به کار شده‌ایم، مطمئن هستیم که در طول سال‌ها در تکنیک‌ها و انواع مهارت‌های بی‌شماری دست به کار شده‌ایم، جای تعجب نیست! این چیزی است که ما واقعاً از آن قدردانی می کنیم زیرا به این معنی است که ما انواع چیزهای متنوع را امتحان کرده ایم، به ما اجازه می دهد طعمی را که از آنها بیشتر لذت می بریم و احساس می کنیم واقعاً در آنها خوب عمل می کنیم، بشناسیم. به عنوان مثال، یکی از کارهایی که ما همیشه دوست داشتیم انجام دهیم، تقریباً از هر نوع هنر روی زمین، نقاشی با آبرنگ است! اکنون، خود نقاشی کلاسیک و معمولی با آبرنگ کاملاً چیزی است که ما همیشه از آن لذت برده‌ایم و احتمالاً همیشه از آن لذت می‌بریم، اما آیا می‌دانستید که واقعاً وجود دارد انواع از پروژه‌های DIY مبتنی بر آبرنگ می‌توانید انجام دهید که چرخش جالبی را در آن مفهوم اساسی ایجاد کند؟ ما اخیراً متوجه شدیم که شما واقعاً چند راه مختلف دارید می توان از مهارت های آبرنگ خود برای ایجاد جلوه های خلاقانه شگفت انگیز از همه نوع استفاده کنید!

اگر شما هم مانند ما عاشق نقاشی و تکنیک های آبرنگ هستید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 طرح، ایده و آموزش خلاقانه برای شما آورده شده است تا شما را وادار به نقاشی یا ادای احترام به زیبایی شناسی نقاشی کنید که بسیار دوست دارید.

1. مقاومت نواری در نقاشی آبرنگ

در مقابل نقاشی آبرنگ مقاومت نواری

اگر تا به حال هیچ نوع کاردستی مقاوم در برابر نوار را امتحان نکرده اید، متأسفیم که به شما بگوییم که این کار را از دست داده اید! این یکی دیگر از بخش‌های DIY است که می‌توانید به روش‌های مختلف برای ایجاد انواع جلوه‌های مختلف انجام دهید. به همین دلیل است که ما از دیدن این ترکیب عالی از هنر مقاومت نوار بسیار خوشحال شدیم و نقاشی آبرنگ در یک مکان! بررسی کنید که چگونه هدیه کنجکاوی این قطعه بوم ساده را با استفاده از انواع رنگ ها در یک جلوه مسدود کننده هماهنگ ایجاد کرد.

2. کاردستی آبرنگ با دستمال کاغذی

کاردستی آبرنگ با دستمال کاغذی

آیا واقعاً به دنبال یک کاردستی مبتنی بر آبرنگ هستید که به شما کمک کند بچه‌های هنردوست خود را با تکنیک شستشوی رنگ و جلوه‌ای که خیلی دوست دارید آشنا کنید، اما مطمئن نیستید که آنها آماده باشند تا تعادل ظریف آب و نقاشی را انجام دهند. در نقاشی واقعی آبرنگ نقش دارد؟ سپس این احساس را داریم که ممکن است با این تکنیک مرطوب کردن دستمال کاغذی که اثرات نقاشی آبرنگ را با چاپ رنگ روی بوم تقلید می کند، بهتر کنار بیایید! جزئیات کامل در مورد نحوه انجام آن را دریافت کنید فیسکارها.

3. خود پرتره آبرنگ

خود پرتره آبرنگ

اگر می خواهید با آبرنگ طوری کار کنید که بچه هایتان بتوانند با آن بیاموزند، ما این کار را انجام می دهیم قطعا پیشنهاد کنید پروژه ای را انجام دهید که با آن درهم و برهم شوند، زیرا کنترل آبرنگ برای یادگیرندگان جوان کمی دشوار است. به همین دلیل است که ما این ایده کاملاً وحشیانه و فوق العاده سرگرم کننده خود پرتره را که گام به گام شرح داده شده بود دوست داشتیم. راهنمای مرکزی! آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه تصویر خود را روی یک صفحه یا بوم تقلید کنید و سپس به شما پیشنهاد می‌کنند که اجازه دهید رنگ‌های آبرنگ همانطور که می‌خواهند از طرح کلی سر تصویر به سمت بیرون از میان موها چکه کنند تا جلوه‌ای رنگین کمانی به نظر برسد.

4. کاردستی آبرنگ متبلور

کاردستی کریستالیزه کردن آبرنگ

شما هنوز خیلی واقعاً به ایده انجام یک کاردستی با آبرنگ علاقه مندید که چیزهای اضافی کمی در خود داشته باشد، زیرا شما یا فرزندانتان از قبل با فرآیند ساخت نقاشی های آبرنگ آشنا هستید و به دنبال کمی چالش یا چیزی با یک پیچ و تاب کمی اضافی؟ سپس ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی سرگرمی در خانه با بچه ها این هنر آبرنگ متبلور خیره کننده را تنها در چند مرحله ساده خلق کرد.

5. هنر بوم چسب و آبرنگ

هنر بوم چسب و آبرنگ

بودی خیلی واقعاً به ایده خلق هنر مقاومتی علاقه دارید، اما روش نوار را با بچه های خود انجام داده اید زیاد بارها و بارها و شما نمی توانید فکر کنید که آیا راه های سرگرم کننده و خلاقانه دیگری برای ایجاد این اثر مقاومتی وجود دارد؟ خوب، شما کاملاً درست می گویید! نگاهی بهتر به این آموزش از پدر و مادر باهوش تا ببینید که چگونه آنها یک طرح برجسته و عالی در چسب سفید ایجاد کردند و اجازه دادند قبل از اضافه کردن انواع شخصیت های درخشان به شکل آبرنگ، خشک شود.

6. نقاشی آبرنگ با گچ

نقاشی آبرنگ با گچ

ما هستیم واقعا توجه شما را با این ایده‌های ساخت ترکیبی با تکنیک‌های ترکیبی جلب می‌کنید که در آن از بیش از یک نوع ابزار یا مهارت در یک مکان برای به دست آوردن یک جلوه خاص یا زیبایی شناسی ترکیبی استفاده می‌کنید، اما این کار را نکرده‌اید. کاملا آیا با هر یک از ایده هایی که تاکنون دیده اید متقاعد شده اید؟ سپس در اینجا یک جایگزین دیگر برای شما وجود دارد! ما عاشق راه هستیم والد Pinterested با خیس کردن قلم مو و استفاده از خود گچ به عنوان نوعی رنگ آبرنگ، یک منظره را با انجام یک نقاشی ساده با گچ روی کاغذ هنری ضخیم، اضافه کردن یک جلوه آبرنگ به عنوان نوعی پس از تفکر ایجاد کردند.

7. نقاشی آبرنگ مقاوم در برابر سیمان لاستیکی

نقاشی آبرنگ مقاوم در برابر سیمان لاستیکی

بودی خیلی واقعاً علاقه مند به روشی است که کاردستی نقاشی مقاوم در برابر چسب سفید به شما امکان می دهد انواع کلاه های الگوی چرخشی ایجاد کنید. نوار تکنیک مقاوم به دلیل ماهیت مستقیم آن به شما اجازه نمی دهد این کار را انجام دهید، اما در واقع ترجیح می دهید نه برای داشتن این اثر افزایش یافته است که استفاده از آن نوع خاص از چسب مدرسه منجر به؟ سپس ما فکر می کنیم که شما ممکن است روش مشابهی را که از سیمان لاستیکی خشک کننده شفاف و صاف استفاده می کند، ترجیح دهید! صنایع دستی مصرف کننده شما را گام به گام با نحوه ساخت این هنر گل آبرنگ با ظاهر چرخشی آشنا می کند.

8. طاووس مقاوم در برابر آبرنگ با مداد رنگی

طاووس مقاوم در برابر آبرنگ با مداد رنگی

فقط در صورتی که شما هستید هنوز آیا کاملاً شیفته تعداد زیادی از روش هایی هستید که می توانید هنر مقاومتی با آبرنگ ایجاد کنید و به دنبال تکنیک ها و راه های سرگرم کننده بیشتری برای تحقق آن هستید؟ سپس ما احساس می کنیم که شما خواهید بود کاملا در واقع به راه علاقه مند است غنچه های درخشان طرح طاووس کوچولوی زیبای خود را با مداد رنگی مومی سفید خلق کردند و در داخل و اطراف آن خطوط مومی رنگ آمیزی برای افزودن رنگ ایجاد کردند. سعی کنید طرح طاووسی آنها را بازسازی کنید یا با استفاده از مداد رنگی خود، تصویری از تصور خود را ترسیم کنید!

9. کارت تبریک آبرنگ

کارت تبریک آبرنگ

آیا واقعاً در هنر نقاشی با آبرنگ کاملاً باتجربه هستید، اما هنوز احساس می‌کنید می‌توانید در پروژه‌های ساده از تمرین استفاده کنید، یا حداقل از مقداری الهام ساده برای چیزهای خوب برای خلق کردن و به اشتراک گذاشتن با عزیزانتان استفاده کنید؟ سپس ما این احساس را داریم که شما راه را دوست خواهید داشت سرگردان روشی زیبا و محو رنگ برای ایجاد دعوت‌نامه‌های مهمانی خانگی و کارت‌های تبریک با استفاده از رنگ‌های آبرنگ شما را تشریح می‌کند.

10. پروانه های آبرنگ فیلتر قهوه

پروانه های آبرنگ فیلتر قهوه

آیا ما واقعا وقتی شروع به صحبت در مورد پروژه های کوچک الهام گرفته از آب رنگ کردیم که برای بچه ها مناسب هستند، اما هنوز خیلی کم هستند و شما مطمئن نیستید که حتی ایده بوم دستمال کاغذی که قبلاً به شما نشان دادیم، توجه شما را جلب کرد. کاملا بهترین انتخاب برای آنها؟ در آن صورت، ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی صنایع دستی آماندا این پروانه‌های آبرنگ با رنگ‌های ستایش‌انگیز ساخته شده از فیلترهای قهوه را ایجاد کرد که بسیار جاذب هستند.

11. اثر هنری آبرنگ عقیق

اثر هنری آبرنگ عقیق

آیا ممکن است در زمینه نقاشی با آب رنگ تجربه بیشتری داشته باشید و در واقع به تازگی لیست ما را مرور کرده اید به این امید که آموزشی پیدا کنید که کمی مهارت های شما را به چالش بکشد و شما را در فرآیند ساختن تصویری راهنمایی کند که واقعاً شما را مشغول به کار کند. روی رنگ شما محو می شود و جزئیات؟ سپس ما این احساس را داریم که شما ممکن است شما باشید کامل فردی که می تواند دست شما را در ایجاد این پرتره های زیبای عقیق آبرنگی امتحان کند که به خوبی و به وضوح روی آنها مشخص شده است لوازم خانگی!

12. هنر آبرنگ و روغن

هنر آبرنگ و روغن

اگر می‌خواهید با بچه‌هایتان یک پروژه DIY بسازید که مثل نقاشی با آبرنگ آشفته و سرگرم‌کننده است، به این معنی که احتمالاً به هر حال برای آنها کمی منحنی یادگیری نیاز دارد، ترجیح می‌دهید به طور کلی آن «crafternoon» را به یک فرصت یادگیری تبدیل کنید. ? سپس ما قطعا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی سلام فوق العاده بعدازظهر نقاشی آبرنگ آنها را فرصتی برای آموزش بچه هایشان در مورد اتفاقی که وقتی سعی می کنید روغن و آب را مخلوط کنید، گرفتند. آن‌ها از روشی که روش استفاده از روغن در قطره چکان، رنگ‌های آبرنگ روی صفحه‌شان را با انواع الگوهای جالب می‌پاشند، دوست خواهند داشت.

13. هنر آبرنگ مسواک

هنر آبرنگ مسواک

آیا بارها به هنر آبرنگ خود نگاه کرده اید و به این فکر کرده اید که آیا راه هایی وجود دارد که بتوانید کمی بیشتر از آنچه که برس های معمولی شما اجازه می دهند بافتی اضافه کنید؟ سپس به این فکر می کنیم که شاید این تکنیک خارق العاده نقاشی آبرنگ با مسواک گام به گام شرح داده شده است Hometalk ممکن است درست در کوچه شما باشد! بررسی کنید که چگونه آنها با استفاده از تکنیک‌های تکان دادن و تکان دادن بر روی یک مسواک، لکه‌ها و قطرات ظریفی را اضافه کردند، که به دلیل شکل متفاوت آن، تکان دادن موها را آسان‌تر از یک قلم مو معمولی می‌کند.

14. اسپری رنگ آبرنگ

اسپری رنگ آبرنگ

داریم واقعا علاقه خود را به صحبت در مورد تکنیک های تکان دادن که می توانید با رنگ های آبرنگ و مسواک انجام دهید به اوج خود رسید، اما به جای علاقه مندی به این نوع پروژه ظریف برای خودتان، به این فکر می کنید که بچه هایتان چقدر این کار را انجام می دهند. عشق ورزیدن شانس ایجاد هنر با تکان دادن رنگ های آبرنگ در اطراف؟ سپس ما قطعا شما را تشویق می کند تا نگاهی به چگونگی آن بیندازید جذابیت خانگی با انجام این کار، این اسپری رنگ خارق العاده را با هنر الهام گرفته شده با بچه های خود ساخته اند! ما روشی را دوست داریم که برچسب‌ها و برش‌های کاغذی را روی کاغذ می‌گذارند و بعد از خشک شدن رنگ آن‌ها را بلند می‌کنند تا فضای منفی سفید در میان لکه‌های رنگ باقی بماند.

15. نقاشی های آبرنگ با حباب

نقاشی های آبرنگ با حباب

تکنیک های نقاشی بسیار مورد علاقه خود و پیچ و تاب های منحصر به فرد خود را در صنایع دستی نقاشی داشته باشید همیشه آنهایی بوده اند که رنگ های مورد علاقه خود را با استفاده از ابزاری متفاوت از آنچه که معمولاً انجام می دهید، امتحان می کنید؟ در آن صورت، ما احساس می کنیم که شما با هم کنار می آیید خیلی خوب در واقع با راه نقاشی جی و وبلاگ چارلی پیشنهاد می‌کنیم از نایلون حباب‌دار برای ایجاد بافت آبرنگ چاپ شده عالی استفاده کنید! آنها انتخاب کرده اند که در اینجا درخت بسازند، اما، با کمی تخیل، می توانید از پوشش حباب دار خود برای گرد کردن انواع تصاویر استفاده کنید.

آیا کاردستی های خارق العاده دیگری بر اساس آبرنگ یا الهام گرفته از آبرنگ ساخته اید که عاشق ساختن آنها هستید اما هیچ تکنیکی نمی بینید؟ کاملا مشابه در لیست ما؟ در بخش نظرات به ما بگویید که چگونه کار کردید یا ما را به عکس های کار تمام شده خود پیوند دهید!

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #پروژه #های #DIY #با #الهام #از #رنگ #های #آبرنگ

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید