مجله ی نقاشیا

دسته بندی نشده

15 کاردستی با الهام از سنگ های قیمتی

[ad_1]

  1. صفحه اصلی
  2. زندگي كردن

15 کاردستی با الهام از سنگ های قیمتی

علاوه بر هنرپیشه های مشتاق و علاقه مندان به DIY، ما در واقع ردیاب روند وسواسی نیز هستیم. چه بخواهید درباره مد، فرهنگ پاپ، تلویزیون یا میم های اینترنتی صحبت کنید، ما کاملاً آماده ایم که بنشینیم و در مورد آنچه که در حال حاضر در حال افزایش محبوبیت است و چیزهایی که کاملاً از بین رفته اند صحبت کنیم. به همین دلیل است که ما به محبوبیت ناگهانی کریستال ها و سنگ های قیمتی تقریباً در هر جنبه ای، از مد گرفته تا دکوراسیون منزل، توجه جدی داشته ایم! البته، عشق ما به کاردستی هنوز هم همیشه حرف اول را می زند، بنابراین مطمئن هستیم که اصلاً برای شما تعجب آور نیست که اساساً کار مورد علاقه ما این است که زمان DIY خود را با هر چیزی که بیشتر روند دارد ترکیب کنیم تا به پایان برسانیم. یک پروژه مضمون و سبک شخصی و فضای زندگی ما را در روند نگه دارید. اینگونه بود که متوجه شدیم در یک جستجوی اینترنتی گسترده برای تقریباً هر کاردستی الهام گرفته شده از سنگهای قیمتی که احتمالاً می توانستیم پیدا کنیم، وارد شدیم!

فقط در صورتی که شما هم مثل ما شیفته ایده ساختن کاردستی هایی با مضمون سنگ های قیمتی شده اید، اگر نه بیشتر، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده ها، طرح ها و آموزش هایی که تا به حال با آنها برخورد کرده ایم آورده شده است.

1. صابون سنگ های قیمتی DIY

صابون سنگ های قیمتی

حتی اگر قبلاً هرگز درست کردن صابون DIY را از ابتدا امتحان نکرده‌اید، به شما قول می‌دهیم که این اولین کاردستی سنگ‌های قیمتی را کاملاً عالی و به‌طور شگفت‌انگیزی آسان برای ساختن به لطف آن خواهید یافت. تانامونتانا 100. آموزش آنها نه تنها به شما نشان می دهد که در وهله اول چگونه صابون خانگی درست کنید، بلکه چگونه می توانید جلوه رنگی سنگ های قیمتی تقریباً مرمری را بدست آورید، و همچنین نحوه شکل دادن به صابون خود را به گونه ای که زاویه ها و لبه های مشابه هر کریستال یا سنگی را داشته باشد. شما می توانید در جای دیگری پیدا کنید

2. نمک حمام عقیق ذوب می شود

نمک حمام عقیق ذوب می شود

شاید شما واقعاً آنقدر طرفدار جواهرات، سنگ های قیمتی و انواع کریستال هستید که به اندازه کافی برای داشتن انواع مورد علاقه خود می دانید؟ شاید شما فقط یک کاردستی بسیار دقیق هستید که ترجیح می‌دهید وقتی قرار است چیز دیگری را بازسازی کنید، چیزهایی را که تا حد امکان دقیق و معتبر به نظر می‌رسند بسازید. در هر صورت، ما احساس می کنیم که شما با هم کنار می آیید خیلی در واقع با این آموزش ذوب حمام DIY فوق العاده از ساختگی آرایش که به طور خاص به شکل عقیق شکل گرفته، مخلوط و رنگ شده است.

3. کریستال های نقاشی خانگی خیره کننده

کریستال های نقاشی شده خانگی خیره کننده

آیا شما یک بزرگ طرفدار جلوه‌های آبی و طلایی متبلور هستید که در بالا مشاهده کردید، اما تمایلی به ساخت یک محصول حمام ندارید زیرا متوجه نمی‌شوید که اغلب از آنها استفاده می‌کنید؟ خوب، این کاملاً منصفانه است، به همین دلیل است که ما شما را پیدا کردیم یکی دیگر آموزشی که به شما کمک می کند چیزی مشابه بسازید، اما این بار فقط به عنوان یک قطعه تزئینی! نحوه ساخت و سپس رنگ آمیزی آن را از ابتدا تا انتها ببینید مد توسط متحد.

4. سنگ های قیمتی اوریگامی

سنگ های قیمتی اوریگامی

آیا واقعاً به دنبال یک کاردستی با الهام از سنگ‌های قیمتی هستید که ساختن آن کمی ساده‌تر باشد، زیرا دوست دارید بچه‌هایتان را در ساخت چیزهایی که دوست دارید با شما درگیر کنید؟ پس شاید زمان آن رسیده است که آموزش تکنیک های اوریگامی را به آنها آغاز کنید! ما فکر می‌کنیم این سنگ‌های قیمتی کاغذی تا شده شایان ستایش (دستورالعمل‌های کامل مربوط به آن‌ها درج شده است HGTV دست ساز) یک پروژه مبتدی بسیار آسان هستند، و همچنین اگر آنها را از کاغذهای فانتزی و براق درست کرده باشید، مانند آنچه در اینجا می بینید، ظاهری نسبتاً چشمگیر دارند.

5. زیر لیوانی های الهام گرفته از سنگ های قیمتی را طراحی کنید

زیرلیوانی با الهام از سنگ های قیمتی

اگر قصد دارید کاردستی الهام گرفته از سنگ های قیمتی را از ابتدا بسازید، ترجیح می دهید آن را چیزی بسازید که هم تزئینی باشد. و کاربردی؟ سپس ما کاملا پیشنهاد می کنیم نگاهی به چگونگی گورو دکور این زیر لیوانی‌های شیشه‌ای آشامیدنی خارق‌العاده را ایجاد کرده‌اند که طراحی خطوط زاویه‌دار دارند تا درست شبیه کریستال‌ها و جواهرات به نظر برسند! ما عاشق روشی هستیم که آنها یک مجموعه کامل را در دو رنگ مختلف ساختند.

6. صابون سنگ های قیمتی به شکل کریستال مینیاتوری

صابون سنگ های قیمتی کریستالی مینیاتوری

شما هنوز کاملا ایده ساختن صابون‌های الهام گرفته از سنگ‌های قیمتی و کریستال واقعاً مجذوب شده‌اید، اما ترجیح می‌دهید آنها را کمی کوچک‌تر کنید و همچنین به این فکر کرده‌اید که آیا می‌توانید آن جلوه فوق‌العاده واضحی را که در یک انتهای بسیاری از صابون‌های واقعی می‌بینید به دست آورید یا نه. کریستال ها؟ سپس ما آن را داریم کامل آموزش برای شما با تشکر از دنیای میمیز! این صابون های مینیاتوری شایان ستایش، هدایایی و مهمانی های عالی را می سازند.

7. صابون کریستال خوشه ای DIY

صابون cryslta خوشه ای

فقط در صورتی که هنوز به ایده صابون علاقه زیادی دارید اما قبلاً آن را امتحان نکرده اید و با وجود اینکه مصمم هستید کمی ترسیده اید، در اینجا یک آموزش دیگر وجود دارد که به شما کمک می کند یک صابون کیک درست کنید. که فقط به شکل دهی و بافت در بالا نیاز دارد! بررسی کنید که چگونه ماکوچینو به شما می آموزد که صابون هایی با الهام از سنگ های قیمتی بسازید که شبیه خوشه های کریستالی کامل هستند.

8. میله های ماساژ لوسیون سنگ های قیمتی DIY

میله های ماساژ لوسیون سنگ های قیمتی DIY

شاید شما واقعاً عاشق این ایده کامل برای ایجاد محصولات حمام سفارشی و قالب‌گیری اشکال سنگ‌های قیمتی برای خودتان از ابتدا هستید، اما در حال حاضر به صابون نیاز ندارید؟ پس شاید به جای آن کمی بیشتر به این ایده لوسیون بار علاقه مند شوید! لیست کامل مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل های گام به گام این محصولات ماساژ خانگی فوق العاده را از اینجا دریافت کنید ساختگی آرایش.

9. ژئودهای تزئینی DIY

ژئودهای تزئینی

آیا سنگ ها و جواهرات نیمه قیمتی مورد علاقه شما در واقع همیشه آنهایی بوده اند که در داخل صخره هایی با ظاهر معمولی پیدا می کنید که اگر دقت کنید می توانید در طبیعت پیدا کنید و آنها را بشکنید تا یک شگفتی خارق العاده در داخل آن نمایان شود؟ خوب، البته، شما واقعاً نمی توانید چیزی را که به طور طبیعی در خارج اتفاق می افتد بسازید، اما پاآدل مطمئن می توان به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از مهارت های ساخت خود، ظاهر خیره کننده یک قطعه تزئینی را بازسازی کنید!

10. گردنبند سنگ مرمر آسان

گردنبند سنگ مرمر آسان

شاید در مورد ایجاد سنگ قیمتی یا بخش کریستالی پروژه خود از ابتدا خیلی ناراحت نباشید، تا زمانی که از چیزی خیره کننده در محصول نهایی لذت ببرید؟ خوب، اگر برنامه شما در تمام مدت این بود که چیزی بسازید که واقعا بتوانید آن را بپوشید، در اینجا یک آموزش فوق العاده برای گردنبند وجود دارد. ماهوم طارق این به شما نشان می دهد که چگونه هر کریستالی را که از قبل دارید به یک آویز روی یک زنجیر بلند و زیبا تبدیل کنید.

11. کیک های مینی جواهر الهام گرفته از استیون یونیورس

کیک های مینی جواهری الهام گرفته از استیون جهان

آیا به امید یافتن ایده‌ای مبتنی بر غذا در فهرست ما پیمایش کرده‌اید، زیرا بهترین مهارت‌های DIY شما در واقع در آشپزخانه نهفته است و شما یک آشپز یا نانوا مشتاق هستید؟ در آن صورت، ما داریم کاملا بهترین آموزش را از شما پیدا کردم! بررسی کنید که چگونه شبکه کارتون این کوچولوهای خارق العاده را ایجاد کرد استیون یونیورس سنگ های قیمتی الهام گرفته شده که، باور کنید یا نه، در واقع کیک هستند. آنها کاملاً خوراکی هستند، دقیقاً تا گرد و غبار طلای درخشان بالای آن!

12. بمب حمام ژئود DIY

بمب حمام ژئود DIY

بودی به صورت کامل شیفته ایده ژئود تزئینی که قبلاً در لیست خود به شما نشان دادیم، اما در واقع شما انجام دادن آیا می‌خواهید نسخه‌ای بسازید که یک محصول حمام باشد زیرا این ایده تا کنون در مورد مفاهیم واقعی ایده مورد علاقه شما بوده است؟ سپس ما فکر می کنیم شما خواهید بود خیلی واقعاً از دیدن این آموزش خوشحال شدم ساختگی آرایش که به شما می آموزد که چگونه یک بمب حمام ژئود واقع گرایانه بسازید!

13. نقاشی های آبرنگ خوشه ای کریستالی

نقاشی های آب رنگ خوشه کریستال

چه می‌شود اگر بهترین مهارت‌های خلاقانه شما کمی بیشتر مبتنی بر هنر باشد تا کاردستی و قالب‌گیری خالص، بنابراین فهرست ما را مرور کرده‌اید به این امید که با یک آموزش سنگ‌های قیمتی که مبتنی بر نقاشی است مواجه شوید؟ در این صورت، بهتر است به کیت و برس های آبرنگ خود برسید، زیرا نئوکلاسیک اینجاست تا شما را در فرآیند ایجاد خوشه‌های کریستالی چند رنگ خیره‌کننده که دوستانتان باور کنند که خودتان آن‌ها را نقاشی کرده‌اید، راهنمایی می‌کند.

14. هنر دیوار سنگ های قیمتی با وجه DIY

هنر دیواری با سنگ های قیمتی

آیا ما واقعا هنگامی که شروع به صحبت در مورد نقاشی های الهام گرفته از سنگ های قیمتی کردیم، توجه شما را جلب کرد، اما آیا به جای ایجاد آن نوع جلوه کریستالی خوشه ای، ترجیح می دهید روی یک موضوع منحصر به فرد تمرکز کنید و واقعاً آن زوایای جواهر مانند را درگیر کنید؟ سپس شما به سادگی باید بررسی کنید چگونه سرگردان این پرتره‌های سنگ‌های قیمتی خیره‌کننده را خلق کردند، آن‌ها را قاب‌بندی کردند و در رنگ‌های مختلف چیدمان کردند تا یک مجموعه هنری دیواری کامل در خانه‌شان ایجاد کنند.

15. هنر ناخن جواهری گرانبها

هنر ناخن جواهری گرانبها

آیا در واقع هنوز آنقدر نسبت به سنگ‌های قیمتی وسواس دارید که ترجیح می‌دهید آن‌ها را به شکلی طولانی‌تر در سبک شخصی خود بپوشید، مانند گردنبند؟ سپس ما احساس می کنیم که با این آموزش مانیکور فوق العاده که در ناخن تخته سیاه! آن‌ها به شما نشان می‌دهند که چگونه خطوط منظمی ایجاد کنید، جلوه‌های «درخشش» و سایه‌های مختلف را روی هر ناخن برجسته کنید تا واقعاً آن جلوه سنگ‌های قیمتی زاویه‌دار را دقیقاً در سطح ناخن‌هایتان به دست آورید.

آیا کسی را می شناسید که به اندازه ما خوشه های کریستال و سنگ های قیمتی رنگارنگ را دوست دارد، و همیشه به دنبال راه های جدیدی برای ترکیب این اشتیاق با بهترین مهارت های خلاقانه و DIY خود است؟ این پست را با آنها به اشتراک بگذارید تا آنها انواع پروژه های خارق العاده را برای امتحان کردن داشته باشند!

1 نظر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *

[ad_2]
حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#کاردستی #با #الهام #از #سنگ #های #قیمتی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : تهران - بلوار فردوس - پشتیبانی 24 ساعته

ارتباط با ما از طریق واتس-اپ    : 09914619313  

contact us : +989914619313

ایمیل :     info@naghashia.com

  • درباره نقاشیا

فروشگاه  آنلاین  نقاشیا ™ یعنی  اعتماد ،  انتخاب  و  خرید آنلاین، فارغ از تمامی محصولات سایت; مدتی است خانواده های بسیاری علاقه مند بودند که نقاشی و عکس های خود را به عروسک و مجسمه تبدیل کنند، حال، بعد از مدت ها این   آرزو  در   ایران  به   واقعیت تبدیل  شده  که  نقاشیا اولین،قابل اعتماد ترین، با کیفیت ترین و بزرگترین ارائه دهنده ی این گونه خدمات در این زمینه است، نقاشیا به این  مهم  بسنده  نکرده  و هر روز شاید اتفاق های جذاب تری خواهید بود ♥

نقاشیا

دانلود اپلیکیشن سایت و فروشگاه نقاشیا

همه جا کنار شما هستیم

دانلود اپلیکیشن نقاشیادانلود اپلیکیشن نقاشیا

سوالات متداول

همراه پشتیبانی 24 ساعته

دریافت آثار از طریق ایمیل و انتشار آن

ارسال فایل گرافیکی

logo-samandehi
  • نمادهای نقاشیا
دروازه پرداخت معتبر
مجوز-شامد-اپلیکیشن-نقاشیا.....

پشتیبانی و مشاوره رایگان

ورود به تلگرام و چت با کارشناسان

ورود به پیج رسمی ما در اینستاگرام

صفحه اینستاگرام

سبد خرید