اخبار

16 دستبند جالب16 دستبند جالب

با هر یک از این پروژه های جالب و ایده های آسان دستبند DIY دستبند خود را بسازید!

مربوط: دستبند مهره ای DIY | کاردستی جواهرات برای نوجوانان

در این مقاله:

 1. بسته بندی دستبند
 2. دستبند DIY با مهره
 3. دستبند قلب
 4. سرآستین های بافته شده
 5. دستبند گره
 6. دستبندهای دم ماهی بافته شده
 7. دستبندهای زنجیره ای
 8. دستبندهای DIY با آجیل شش گوش
 9. دستبند بسته بندی DIY
 10. دستبند Sassy DIY
 11. دستبند طناب DIY
 12. دستبند چرم DIY
 13. دستبند سنگی
 14. دستبند بند ناف
 15. دستبندهای دوستی ظریف DIY
 16. دستبند برنجی و طناب

دستبندهای DIY که دستبندهای دوستی زیبا می سازند

1. دستبند بپیچید

|

به بهترین وجه در چند رنگ روی مچ دست شما چیده می شود، این سبک چشم نواز یک راه ساده اما رنگارنگ برای تزریق شخصیت بیشتر حتی به ساده ترین لباس ارائه می دهد.

2. دستبند DIY با مهره

|

اینها ایده های آسان دستبند DIY هستند که می توانید در خانه درست کنید و به دوستان خود هدیه دهید. آنها را روی بازوی خود جمع کنید و آن را با بافت های مختلف مانند فلز و ابریشم برای تضاد ترکیب کنید. اگر می خواهید این DIY را امتحان کنید، می توانید آن را پیدا کنید آموزش کامل اینجا.

3. دستبند قلب

|

با روحیه دستبندهای دوستی DIY، هیچ چیز بیشتر از صرف وقت برای بافتن الگوهای زیبا روی دستبندهای دوستی خود نمی گوید که شما BFF واقعی هستید. یکی از محبوب ترین مدل های دستبند دوستی، دستبند قلب است که می توانید اینجا را مشاهده کنید برای DIY کامل

4. سرآستین های بافته شده

|

یک الگوی بافته ساده بردارید و مهره ها را وارد کنید همانطور که در طول دستبند خود می روید، از نخ ها عبور کنید. این به دستبند بافته شده شما درخشندگی کمی می بخشد، بهترین استفاده را با سایر دستبندهای دوستی بامزه ای که از BFF های خود جمع آوری کرده اید، بپوشید.

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

5. دستبند گره

|

چه کسی می دانست که آن گره های کمپینگ تصادفی روزی برای اهداف مد مفید خواهند بود؟ با انتخاب رنگ های دلخواه که می خواهید شروع کنید این پروژه (نکته: همه را در یک خانواده رنگی، اما در سایه های مختلف نگه دارید) و متفاوت را آزمایش کنید تکنیک های گره.

6. دستبند بافته های دم ماهی

|

این قیطان های دم ماهی برای ساختن دستبندهای دوستی ظریف که با تکه های درشت تر روی هم چیده شده اند عالی هستند. اگر در حال ساختن آن هستید، حتما نخ هایی را با رنگ هایی انتخاب کنید که برجسته می شوند.

7. دستبند زنجیر

|

این یک افزودنی عالی است به هر پشته – یک یا دو دستبند زنجیره ای کمی درخشش به مهمانی بازوی شما می بخشد. شما می توانید این دستبندهای زنجیره ای را با لباس مهمانی مورد علاقه خود بپوشید و هیچ کس حتی شک نمی کند که دستبندهای طراح گران قیمت نیستند!

8. دستبندهای DIY با آجیل شش گوش

|

صحبت از فلز شد، مخلوط کردن چند قطعه فلزی اینجا و آنجا با بافتی، از چرم یا پارچه، می تواند پیچ ​​و تاب خاصی به پشته شما اضافه کند. این را با لباس‌های مینیمالیست اصلی خود بپوشید مانند شلوار جین آبی و یک پیراهن ساده که به آن حس راک اند رول بیشتری بدهد.

مربوط: ایده های DIY جواهرات برای تزئین تابستان شما!

9. دستبند بسته بندی DIY

شخصیت خود را روی مچ دست انباشته کنید! با پوشیدن آرزوها، رویاها و هر چیزی که برای آن به عنوان جواهرات دست ساز ایستاده اید، اظهار نظر کنید. دستبندهای شیک چه برای یادآوری رویاهایتان و چه نمادی از اهدافتان باشد، به عنوان راهی برای شخصی سازی ظاهر شما، به مهمانی های بازو اضافه می شود.

10. دستبند Sassy DIY

|

به دنبال کارهای DIY قبلی مخلوط کردن فلزات و پارچه ها، این پروژه استفاده از یک زنجیر طلایی و نخ دوخت یک راه سریع برای ایجاد یک ظاهر زیبا است. این قطعاً ارتقاء دستبندهای دوستی معمولی شماست.

11. دستبند طناب DIY

|

این سبک از جواهرات دست ساز ضخیم‌تر و بزرگ‌تر است، بنابراین بهتر است آن را به‌تنهایی به‌جای دسته‌بندی با دستبندهای دیگر بپوشید. این استایل‌های سرآستین به‌عنوان تکه‌های برجسته عالی هستند، به‌ویژه برای لباس‌های غیر رسمی که نیاز به کمی پیتزا دارند.

12. دستبند چرم DIY

|

سرآستین های چرمی تند و خنک هستند – به همین دلیل است که همچنان در آزمون زمان مقاومت می کنند. به دستبند چرمی خود را خودتان بسازیدرشته های چرمی را به هم ببافید تا یک کاف ساده ایجاد کنید.

همچنین می توانید با بریدن چرم و دوختن آن به هم، یک زنجیر معمولی را بازسازی کنید. در نهایت، برای به روز رسانی ظاهر، لهجه های فلزی اضافی، مانند مهره ها را اضافه کنید.

تبلیغ جی آبی

13. دستبند سنگی

|

گاهی اوقات تنها الهامی که نیاز دارید از خود طبیعت می آید. برای این دستبند DIY، یک سنگ گرانبها را به عنوان قطعه اصلی انتخاب کنید و آن را به یک زنجیر نقره یا طلا وصل کنید. برای ایجاد یک قطعه بیانیه.

می‌توانید زنجیر را بلند کنید تا یک دستبند یا حتی یک گردنبند درست کنید.

14. دستبند بند ناف

|

دستبندهای بند ناف تکنیک های گره ساده و دوام مواد را القا می کنند تا لوازم جانبی ماندگاری ایجاد کنند. خودت درست کن با بستن یک گره بی نهایت و محکم کردن انتهای آن با بست.

15. دستبندهای دوستی ظریف

|

دستبندهای ظریف چه به تنهایی برای ظاهری ساده و ساده پوشیده شوند و چه با سبک‌های فلزی درشت‌تر و دستبندهای دوستی بافته شده در کنار هم قرار گیرند، دستبندهای ظریف افزودنی جذاب برای هر مجموعه هستند.

برای ساختن خودت دستبند ظریف، سنگ ها یا مهره های انتخابی خود را در یک سنجاق چشم قرار دهید. هر انتها را با حلقه های پرش محکم کنید و یک زنجیر در انتهای آن وصل کنید.

16. دستبند برنجی و طناب

|

لوازم مورد استفاده برای این دستبند در فروشگاه سخت افزار محلی شما موجود است. طناب در رنگ های مختلف موجود است، بنابراین شما می توانید طرح های مختلف ایجاد کنید بسته به اینکه آن را به چه کسی می دهید

این ویدیوی SaraBeautyCorner را در مورد ساخت دستبندهای دوستی قلب DIY ببینید:

با پیروی از سیلوئت های این فصل، روند ماندگار دستبند دوستی را بازگردانید. شیک تر، با کلاس تر، اما نه کمتر سرگرم کننده. برای به روز رسانی هر لباس، مجموعه ای از لوازم ضروری مهمانی بازو را بسازید.

آیا دستبند DIY که به دنبال آن بودید را پیدا کردید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

تا بعدی:

دکمه ثبت نام برای DIY-ready-subscribe

با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، پینترست، و اینستاگرام!

Cool DIY Bracelets | https://diyprojects.com/cool-diy-bracelets/

توجه سردبیر: این پست در ابتدا در 30 آگوست 2018 منتشر شد و از نظر کیفیت و ارتباط به روز شده است.

نظرات


 1. بری می گوید

  اوه من عاشق این سایت هستم برخی از آن دستبندها بسیار زیبا هستند!!! یک چیزی که من فقط شاید فکر می کردم که آیا می توانید اضافه کنید مانند چیزهایی است که می توانید با چیزهایی که در خانه خود پیدا کنید مانند مراسم خفاش ساخته شده است، بنابراین در آن روزهای بارانی که احساس می کنید از خستگی خواهید مرد. یک دستبند فوق العاده زیبا با چیزهایی که هر زمان می توانید پیدا کنید بسازید! اگر نه همه چیز جالب است فقط یک پیشنهاد بود.


 2. جورجینا لونگوریا می گوید

  آیا لینکی برای آموزش دستبند بسته بندی وجود دارد؟ پیوند موجود در آنجا به اینجا باز می گردد.

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#دستبند #جالب

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *