اخبار

21 ایده عالی برای ژورنال ها و خاطرات DIY21 ایده عالی برای ژورنال ها و خاطرات DIY

بیست و یک مجله DIY که به هر کجای دنیا شما را می برد می روند! آنها می گویند نوشتن می تواند درمانی باشد زیرا به پاکسازی ذهن کمک می کند و چیزهایی را که واقعاً مهم هستند متمرکز می کند. با این مجلات عالی بنشینید، فکر کنید، و قلم را روی کاغذ بیاورید.

مجلات خلاقانه DIY برای به یاد ماندنی کردن هر روز

شروع سال جدید زمان بسیار خوبی برای شروع نوشتن یک مجله یا دفتر خاطرات است، زیرا شروع جدید همیشه خارق العاده و هیجان انگیز است. با در نظر گرفتن این موضوع، تصمیم گرفتم که نوشتن مجله خودم را شروع کنم. بنابراین من خیلی دور بهترین مجلات DIY را جست‌وجو کرده‌ام و در اینجا 21 ایده شگفت‌انگیز برای مجله‌های DIY وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای شرح وقایع تمام تجربیات فوق‌العاده‌ای که مطمئناً امسال خواهید داشت استفاده کنید!

1. مجله کاغذی دست دوخته

نیازی به کاغذ خاصی نیست این پروژه آسان. فقط چند مهارت خوب خیاطی! کاغذ دلخواهتان را جمع آوری کنید و آنها را به هم بدوزید تا دفترچه ای داشته باشید که بتوانید برای بقیه سال نگه دارید!

2. مجله چوبی

اینجا چیزی کمی محکم تر است. اگر دوست دارید دفترچه یادداشت خود را با خود حمل کنید اما نگران هستید که ممکن است صفحات چروک شوند، این ژورنال چوبی در تمام شکوه روستایی آن برای شما ساخته شده است! مجلات DIY هرگز کاربردی تر از این نبوده اند! یک تکه چوب سبک تمام چیزی است که برای محافظت از افکار ارزشمند خود نیاز دارید!

آگهی بوسیدن کاردینالها
shadow-birds-20-per

3. مجله شارپی

گاهی اوقات، کمتر واقعا بیشتر است. فقط با یک شارپی متالیک طلایی، می توانید این موارد دیدنی را خلق کنید مجلات DIY! کنتراست جوهر درخشان و پس‌زمینه تیره است که به این ژورنال‌ها حس جادویی می‌دهد!

4. مجله چرم انسان شناسی

کلاسیک و شیک. مردان و زنان بزرگ در طول تاریخ به داشتن یک ژورنال چرم خوب – ارنست همینگوی، جیمز جویس، ویرجینیا وولف، چند مورد را نام ببریم! با این ژورنال‌های DIY که دارای چرم ظریفی هستند، جزئی از گروه باشید.

5. مجله سفارشی کوتاه

اگر شما از آن دسته ای هستید که به تنوع و تنوع نیاز دارید، این است مجله برای شما! این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه یک مجله بدون دو صفحه مشابه بسازید! منحصر به فرد بودن هر صفحه مطمئناً شما را ترغیب می کند تا هر روز از آن استفاده کنید!

6. مجله با جلد عکس

خاطرات و تکه های پراکنده دیگر نیازی به پراکندگی ندارند! این مجله با جلد عکس نمونه کاملی از مجلات DIY است که هدفشان ایجاد زیبایی از هرج و مرج است! فقط به ترکیب هنری تصاویر روی جلد نگاه کنید!

7. مجلات Ombre

Ombre دیگر فقط یک مدل مو نیست! آنها اکنون هستند مجلات شایان ستایش هم! این مجلات DIY دوستداران رنگ، بافت و شیب را راضی خواهد کرد!

آگهی بوسیدن کاردینالها

8. مجله چرم بلند دوخت

شما هرگز نمی توانید افکار و تجربیات زیادی داشته باشید! با این کار سال جدید بیش از 365 روز احساس می شود مجله DIY که می تواند هر چیزی را که فکرش را بکنید در خود جای دهد! این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه بر دوخت بلند مسلط شوید!

9. مجله شخصی مولسکین

آیا از همان ol’Moleskine که همه استفاده می کنند خسته شده اید؟ با تزئین آنها با پولاروید عزیزانتان آنها را به ژورنال های نوستالژیک و هنری تبدیل کنید! این مجلات DIY دلایل زیبایی که هر روز صبح از خواب بیدار می شوند را به هر کسی یادآوری می کند!

10. مجله آشغال کتاب تغییر یافته

به همان اندازه که ما کتاب را دوست داریم، می دانیم که آنها عمری دارند. اما هنوز کتاب های قدیمی خود را دور نیندازید! آنها را می توان به یک تبدیل کرد مجله زیبا با این مراحل آسان!

11. DIY Secret Diary

برخی از افکار بهتر است ناگفته رها شوند – نوشته شوند و هرگز به کسی نشان داده نشوند! اینجا یک دفتر خاطرات راز کوچک زیبا برای حریم خصوصی شما! این ایده شگفت‌انگیز مطمئناً همه چشم‌های کنجکاو را از کمین کردن در مکان‌هایی که نباید باشند، باز می‌دارد!

12. مجله نوار Washi

نوار Washi در تمام طول سال یکی از لوازم التحریر مورد علاقه بوده است. و من می توانم بفهمم چرا! این چسب های شایان ستایش می توانند زیبایی و شخصیت را تقریبا به هر چیزی اضافه کنند! شما همچنین می توانید شایان ستایش کنید ژورنال های نوار چسب DIY با استفاده از آنها!

13. مجله پارچه

در اینجا یک استراحت از تمام چرم و کاغذ است: ژورنال های DIY پیچیده شده در پارچه! باور نمی کنید دستمال های روزمره تنها چیزی است که برای درست کردن آن ها لازم است!

14. دفتر خاطرات DIY با قفل

با سال جدید بسیاری از تجربیات و خاطرات جدید می آید که ممکن است هنوز آماده به اشتراک گذاشتن با کسی نباشید. گرفتن یک قفل کردن دفتر خاطرات بدون نیاز به هزینه زیاد!

15. مجله سوغات

آثار هنری ساخته شده از وسایل متنوع همیشه مرا خوشحال می کند! این مجله سوغات دارای پاکت نامه و تمبر برای صفحات. آنها همچنین با ریسمان و برچسب تزئین شده اند!

16. مجله سفر

باز کردن فصل جدیدی از زندگی خود در همان محیط قدیمی چه فایده ای دارد؟ با دیدن مکان های جدید روح سال جدید را جشن بگیرید! و فراموش نکنید یک مجله بیاورید با شما، که آن هم به سبک!

17. مجله دکمه و رشته

مورد علاقه قدیمی من! دو چیز ساده در کنار هم قرار می‌گیرند تا یکی از معنی‌دارترین اقلامی را که هر کسی می‌توانست داشته باشد ایجاد کند. فصل جدیدی از زندگی خود را با این دوست داشتنی ها ثبت کنید ژورنال های رشته دکمه!

18. DIY Daily Calendar Journal

چه کسی می گوید یک مجله باید همیشه در قالب کتاب باشد؟ با این کار یک گام بردارید ژورنال تقویم روزانه DIY. هر روز یک صفحه بنویسید و دوست خواهید داشت به سالی که در آن سال بود نگاه کنید.

19. نشریات گل فشرده

هر انگشت شست سبزی مطمئناً این ایده را دوست دارد که قطعه ای از باغ خود را به هر کجا که می رود بیاورد. تکه های رنگارنگ شکوفه های باغ خود را حفظ کنید و از آن استفاده کنید دفتر خود را تزئین کنید، بنابراین در تمام طول سال یادآوری شگفت انگیز از باغ زیبای خود خواهید داشت.

20. دفترچه یادداشت DIY Leather And Gold Leaf Notebook

همه چیز در مورد طلا را دوست دارید؟ تنها با افزودن برخی جزئیات ورق طلا، دفتر خود را از بقیه متمایز کنید. این نوت بوک چرم و ورق طلا DIY آسان، سرگرم کننده، و به طور طبیعی زیبا است!

21. مجله لگو

آجرهای لگو بیشتر چیزها را بهتر می کنند، و با نوت بوک ها – این یک استثنا نیست. تعدادی کاشی لگو را به جلد اضافه کنید، آجرها را بسازید یا به خواسته های قلبی خود بچینید و برای خودت مجله گرفتی هر DIYer به آن افتخار خواهد کرد.

آیا می خواهید ژورنال سازی را در عمل ببینید؟ برای ژورنال‌های DIY بیشتر، این ویدیو را از Kalyn Nicholson تماشا کنید:

در عصر دیجیتال و رسانه های اجتماعی، فریب دادن به شکل های زودگذر خاطرات بسیار آسان است. ما دوست داریم فکر کنیم همه چیز آنلاین برای همیشه دوام خواهد داشت. اما توییت‌ها حذف خواهند شد و پست‌های فیس‌بوک در زیر انبوهی از پست‌های جدید مدفون خواهند شد. از سوی دیگر، مجلات DIY شما برای همیشه متعلق به شما هستند! آنها شخصیت شما را تجسم می بخشند و تمام خاطرات و افکار ارزشمند شما را بدون تهدید محو شدن نگه می دارند. آنها حتی می توانند از نسلی به نسل دیگر منتقل شوند! بنابراین، این سال جدید، تهیه یک مجله DIY را در نظر بگیرید و واقعاً شروع به گرفتن هر لحظه از زندگی خود کنید!

کدام یک از این ژورنال های DIY را برای سال جدید تهیه کنید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

تا بعدی: 12 پروژه DIY عالی برای شروع سال جدید

دکمه ثبت نام برای DIY-ready-subscribe

با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، پینترست، و اینستاگرام!

توجه سردبیر: این پست در ابتدا در ژانویه 2017 منتشر شد و از نظر کیفیت و ارتباط به روز شده است.

نظرات

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#ایده #عالی #برای #ژورنال #ها #خاطرات #DIY

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *