آموزش, اخبار, روانشناسی شخصیت, شخصیت شناسی و نکاتی برای جذاب شدن, عشق, کاردستی, مادر و کودک

46 نشانه که یک مرد/پسر از شما خوشش می آید

مردی از شما خوشش می آید؟

46 نشانه که یک مرد/پسر از شما خوشش می آید
https://honarfardi.com/wp-content/uploads/2021/06/word-image-35.jpeg

در اینکه مرد زندگی تان شما را دوست دارد یا نه دچار تردید شده اید؟ در این مقاله شما را با نشانه های یک مرد عاشق آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.
آیا او مرا دوست دارد؟
اگر در تلاش برای پاسخ به این سوال هستید باید بدانید بسیاری از مردان طوری آموزش داده نشده اند که ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل، ممکن است نتوانند به زنی که دوست دارند احساس واقعی خود را نشان دهند.
بسیاری از مردان در سنین مختلف احساسات خود را فقط با اعمالشان منتقل كنند و باعث می شوند طرف مقابل سردر گم شود.
برای کمک به شما (و مردی که به او علاقه مند هستید) لیست زیر را تهیه کرده ایم. با مطالعه این موارد با نشانه های مردان عاشق آشنا خواهید شد.
46 نشانه که نشان می دهند یک مرد/پسر از شما خوشش می آید
1- با شما تماس چشمی برقرار و حفظ می کند.
زبان بدن در مواردی که کلمات کاری از پیش نمی برند بسیار گویا خواهد بود. اگر پسری شما را دوست داشته باشد، برای انتقال علاقه خود از تماس چشمی استفاده می کند. به طور طبیعی، چشم افراد در اطراف سرگردان است در نتیجه اگر احساس کنید که فرد مقابل نمی تواند چشمان خود را از شما بردارد، ممکن است جذب شما شده باشد.
مطالعه ای که در سال 2006 توسط گرهی از روانشناسان در انگلیس انجام شد، نشان داد که نگاه متقابل به عنوان “محرک برانگیختگی” عمل می کند و باعث افزایش تمرکز ما می شود. بدین ترتیب ما می توانیم درک بیشتری نسبت به شخص مقابل به دست آوریم.
بنابراین، اگر پسری ارتباط چشمی قوی با شما برقرار کند، در واقع می خواهد حرفهای شما را بشنود و این می تواند به معنای دوست داشتن شما باشد.
2- تا جایی که می تواند مکالمه با شما را ادامه می دهد.
اگر مرد مورد نظر، شما را دوست داشته باشد به پاسخ های یک کلمه ای یا عبارات ساده و بی ربطی که در واقع معنایی ندارند بسنده نمی کند. بلکه در مورد مسائل روزمره خود صحبت خواهد کرد یا از شما سوال خواهد پرسید.
3- معمولا اولین پیام ها از طرف او ارسال می شوند ( نه فقط شب ها).
پسری که شما را دوست دارد به ارسال پیام های هر از چند گاهی آنهم در ساعت 10 شب بسنده نمی کند. علاوه بر این اولین پیام ها معمولا از طرف او ارسال می شوند.
اگر شما را دوست داشته باشد، از شروع گفتگو ابایی نخواهد داشت، و سرانجام سراغ اصل مطلب می رود.
4- سعی می کند به شما نزدیک شود.
یک راه عالی برای شناخت پسری که نسبت به شما احساسات عاشقانه دارد وجود دارد. آن هم این است که مدام تلاش می کند به هر طریقی به شما نزدیک شود.
5- در مکالمات ویدئویی به دوربین نگاه می کند.
بسیاری از مردان در گفتگو یا تماس های ویدیویی به اطراف اتاق نگاه می کنند- یا دوربین را مقابل موهای خود یا دیوار قرار می دهند.
اما اگر پسری احساس علاقه بیشتری نسبت به شما داشته باشد، معمولا هنگام صحبت به دوربین نگاه می کند و چهره شما را تماشا می کند. به این نکته توجه داشته باشید.
اگر می توانید در مورد هر چیزی صحبت کنید و مکالمات طولانی داشته باشید، احتمالا او واقعا به شما علاقه مند شده است. این یکی از قوی ترین نشانه های عشق از طرف یک مرد است.
6- هر بار که عکس جدید می فرستید فورا آن را بررسی می کند.
اگر دقیقا پس از ارسال سلفی آن را بررسی می کند، این یعنی از آنچه می بیند خوشش می آید.

7- رو به شما می ایستد (قرار می گیرد).
تصور می شود جهتی که پاهای افراد به آن نشانه می رود یک انتخاب ناخودآگاه و به سمت چیزی است که به آن علاقه دارند.
اگر پاهای طرف مقابل معمولا رو به شما قرار دارند و زمانیکه که کنار یکدیگر نشسته اید بدن خود را به سمت شما برمی گرداند، احتمالا شما را دوست دارد. مخصوصا اگر در حین انجام کار به شما پشت نکند. این حالت نشان دهنده صمیمیت است.
8- در دیدارهای حضوری خجالتی است، حتی اگر بصورت آنلاین اینگونه نباشد.
اگر فرد مورد نظر در گفتگوها و تماس های آنلاین بسیار دوستانه و صمیمی برخورد کند اما وقتی او را می بینید خجالتی یا ساکت به نظر برسد، ممکن است روی شما کراش داشته باشد.
با او گرم و صمیمی شوید و ببینید آرامتر می شود یا خیر. البته توجه داشته باشید که اگر در زندگی واقعی با شما برخورد صمیمی داشته باشد، لزوما به این معنا نیست که شما را دوست ندارد!
9- تمام استوری های شما در شبکه های اجتماعی را تماشا می کند.
اگر به طور مداوم نسبت به استوری های شما واکنش نشان می دهد، احتمالا به شما علاقه مند است.
10- هنگام مکالمه با شما به سمت شما خم می شود.
مردان معمولا به سمت زنی که به او علاقه دارند متمایل می شوند و از زنی که نسبت به او بی تفاوت هستند فاصله می گیرند.
اگر هنگام ایستادن لگن خود را به سمت شما زاویه می دهد و هنگام نشستن نیز به داخل خم می شود احتمالا حس خاصی نسبت به شما دارد.
11- شما در لیست بهترین دوستان او در Snapchat هستید.
این بدان معنی است که او بیش از هر کس دیگری با شما صحبت می کند. در نتیجه یا دوستان فوق العاده خوبی هستید یا به شما علاقه مند است.
12- هرگز شما را بی پاسخ نمی گذارد.
اگر همیشه بلافاصله پس از خواندن پیام های شما پاسخ می دهد و هرگز شما را بی پاسخ نمی گذارد می تواند به این معنی باشد که جز اولویت های او هستید.

13- همیشه چیزی را در تلفن خود به شما نشان می دهد.
اگر برای نشان دادن چیزی در تلفن خود به سمت شما خم می شود در واقع به شما نشان می دهد که شما را دوست دارد و می خواهد نزدیک شما باشد.
در چنین شرایطی یک نزدیکی و صمیمیت خاصی بین طرفین ایجاد می شود.
14- سخت تلاش می کند تا از نظر شما خوب به نظر برسد.
برای مثال در پروفایل های مجازی خود عکس های زیبایی از خود به نمایش می گذارد و در دیدارهای حضوری سعی می کند مرتب و آراسته باشد.
15 – از عکس های شما عکس می گیرد.
اگر بخواهد عکسی از شما ذخیره کند، نشانه خوبی است!
16- در زمان گرفتن عکس های سلفی به شما نزدیک می شود.
اگر در زمان گرفتن عکس مانند پسری که در عکس زیر می بینید کاملا به سمت شما خم شود، احتمالا واقعاً به شما علاقه مند است.
17- او می خواهد همه چیز را در مورد شما بداند … و آنچه که تاکنون به او گفته اید را بخوبی به خاطر می آورد.
او با پرس و جو در مورد زندگی شخصی شما امیدوار است که شما را بهتر بشناسد و همچنین پیوندی ایجاد کند. او می خواهد در مورد همه این ها بداند: کودکی، خانواده، اهداف و حتی ترس های شما.
در واقع با طرح پرسش های متفاوت در تلاش برای شناختن خود واقعی شما است.
مردان از چه نوع چهره زنانه خوششان می آید؟ زنان چطور؟(جدید ترین تحقیقات)
اگر این جزئیات را در ذهن خود ذخیره کند، برای مثال به یاد دارد شما عاشق شکلات سیاه و قهوه تلخ هستید، شما را دوست دارد. همچنین ممکن است مواردی مانند نام سگ شما و جایی که در آن بزرگ شده اید را بخاطر بسپارد، این موارد نشانه های خوب و مثبتی هستند.
18- در مورد روزی که گذرانده اید از شما سوال می پرسد.
پرسیدن سوال های زیاد در مورد شما نیز نشانگر لذت بردن از گذران وقت با شما است. این همچنین یک روش آسان و بدون استرس برای برقراری مکالمه و ادامه گفتگو است. گوش دادن به شما به او کمک می کند تا شما را بهتر بشناسد و به شما نشان دهد که چقدر برایش اهمیت دارید.
19- شما را به انجام کارهایی دعوت می کند که فرصت فعالیت و تفریح ایجاد می کنند.
اگر با او و گروهی از دوستانتان در ساحل هستید، ممکن است شما را به بازی فوتبال یا آب بازی دعوت کند.
البته اگر احساس کند شما به این پیشنهادات علاقمند نیستید، متوجه می شود و عقب نشینی می کند.

20- فقط برای ادامه مکالمه سوالات احمقانه زیادی می پرسد.
قطعا او نیازی به شناخت شخصیت کارتونی مورد علاقه شما یا محل خرید کفش های ورزشی تان ندارد، او فقط سعی دارد مکالمه را حفظ کند- حتی اگر کمی ناخوشایند باشد.
21 نشانه غیرقابل انکار برای اینکه بفهمید عاشق شده‌اید یا خیر؟
21- در مورد اینکه آیا کسی در زندگی خصوصی تان هست از شما سوال می کند؟
او در تلاش است تا رقابت را تبدیل به یک جنجال کند. اگر شخص خاصی را دوست دارید، وقتی سوال می کند به او بگویید زیرا این همان چیزی است که سعی دارد بفهمد.
22- سعی می کند قدرتمند به نظر برسد.
پسری که شما را دوست داشته باشد برای تحت تأثیر قرار دادن شما حاضر است هر کاری انجام دهد. ممکن است قدرت بدنی خود را به نمایش بگذارد یا با اشاره به داستان ها و حکایاتی راجع به زندگی خود به شما نشان دهد چقدر سرسخت یا قوی است.
23- وقتی با خانواده یا دوستان تان مکالمه می کنید به آنها سلام می رساند.
البته ممکن است این کار را از سر صمیمیت یا تمایل به آشنایی با آنها انجام دهد.
24- شما را اذیت (از روی شوخ طبعی) می کند.
تفاوت زیادی بین پسری که از روی شوخ طبعی شما را اذیت می کند و پسری که نامهربان است وجود دارد. در هر صورت شما متوجه این مسئله خواهید شد.
به محض احساس ناراحتی پرچم قرمز را به او نشان دهید!
25- شما را همراهی می کند.
برای اینکه ببینید پسر مورد نظرتان شما را دوست دارد یا خیر یک آزمایش کوچک وجود دارد که می توانید انجام دهید.
از گروهی که در آن است دور شوید. بگویید به نوشیدنی یا چیز دیگری احتیاج دارید. سپس، برای چند دقیقه برنگردید. اگر او شما را دوست داشته باشد، سعی خواهد کرد با چشمانش شما را تعقیب کند یا حتی به جایی که هستید بیاید.
26- با شما شوخی می کند (به گونه ای که کاملا مشخص است هدف شوخی است).
یک دلیل برای اینکه مردها این کار را انجام می دهند جلب توجه شما و حفظ آن است، اما در عین حال شوخی راهی است که توجه او به شما را نشان می دهد.
27- شما را دست می اندازد.
گاهی اوقات مردها سعی می کنند یک بازی سرگرم کننده را با شما شروع کنند. در این شرایط مرد مورد نظر می خواهد توجه شما را به خود جلب و حفظ کند.
28- به نظر می رسد که او می خواهد از شما مراقبت کند.
او از انجام کارهای خوب برای شما لذت می برد، حتی اگر چیز کوچکی مانند حمل پاکت های خرید شما باشد.
کارهای کوچک دیگری که ممکن است برای نشان دادن اینکه از شما مراقبت می کند انجام دهد عبارتند از: باز کردن درب ماشین برای شما، آوردن یک فنجان قهوه برای شما، یا قرض دادن ژاکت خود به شما برای اینکه سرما نخورید.
قانون جذب عشق: چگونه از آن برای جذب فردی خاص استفاده کنیم؟
این حرکات کوچک یک چیز را نشان می دهند: او به شما تمایل دارد. باگلی (متخصص زوج درمانی تیم ما) می گوید اگر مردی شما را بیش از یک دوست ببیند، معمولا هنگامی که با هم بیرون هستید، پیشنهاد پرداخت هزینه ناهار یا قهوه را می دهد. این به این معنی نیست که او سعی دارد مانند یک جنتلمن رفتار کند (البته ممکن است تا حدودی چنین باشد) بلکه بیشتر به این دلیل است که او می خواهد شما احساس خوبی داشته باشید و کار خوبی برای شما انجام دهد.
29- وقتی با هم قدم می زنید با شما برخورد می کند.
اگر مرد مورد نظر هنگام راه رفتن به شما برخورد کند، بی ادب نیست، بلکه قصد نزدیک شدن به شما را دارد. اگر از این رفتار خوشتان نمی آید، به آرامی او را عقب بزنید.
این یکی از راه های اصلی معاشقه مردان و یک نشانه عالی است.
30- چیزی مانند تلفن یا بطری آب شما را با شیطنت بر می دارد.
او به آنچه در تلفن شماست اهمیتی نمی دهد و بطری آب شما را نمی خواهد، فقط می خواهد توجه شما را جلب کند.
در حین انجام این کار چهره شما را تماشا می کند تا مطمئن شود از نظر شما هم این کار سرگرم کننده است و در صورتیکه احساس کند ناراحت هستید دست از این کار بر می دارد.
31- پیشنهاد می کند پروژه ها یا سرگرمی های جدیدی را با شما امتحان کند.
اگر در تغییر چیدمان خانه، نقاشی دیوار اتاق یا راه اندازی تلویزیون جدیدتان شما را همراهی می کند یا پیشنهاد کوهنوردی می دهد، شما را دوست دارد. این ها پروژه های بزرگ و دو نفره ای هستند که قطعا آنها را با هر دوست تصادفی انجام نمی دهید.
12 کار که اگر کسی شما را صادقانه دوست داشته باشد انجام می دهد
32- سعی می کند چیزی را در مورد شما پیش بینی کند.
ممکن است جمله ای مانند این را بگوید، “من کاملا مطمئنم که یک روز معلم می شوی” یا “شرط می بندم بعد از دانشگاه به شیراز می روی”. ممکن است پیش بینی او کاملا درست باشد، یا تا حدی به واقعیت بپیوندد.
او همچنین ممکن است به شما بگوید که خوابی در مورد شما دیده است. موضوع خواب مهم نیست، به این ترتیب به شما اطلاع می دهد که او درباره شما فکر کرده است یا می خواهد راهی برای صرف وقت با شما پیدا کند.

33- او به خود می بالد.
در برخی موارد، حتی متواضع ترین پسرها نیز کمی خودنمایی می کنند. اگر او معمولا زیاد مورد توجه واقع نمی شود، ممکن است احساس کند مجبور است برای دستیابی به این هدف به تحسین خود بپردازد و شما را تحت تأثیر قرار دهد.
34- وقتی به او نزدیک می شوید سرخ می شود، لکنت می گیرد یا زبانش روی کلمات گیر می کند.
به او فرصت دهید تا با شما صمیمی شود و در صورت امکان برای آرامش او هر چه می توانید انجام دهید.
35- برای جلب نظر شما ریسک های فیزیکی می کند.
پسری که روی شما کراش دارد وقتی در کنار شما قرار می گیرد تمایل به ریسک پذیری دارد. غیر معمول نیست که یک پسر عمدا خود را در معرض خطر قرار دهد تا توجه طرف مقابل را به خود جلب کند زیرا مردها فکر می کنند زنان جذب مردان جسور و نترس می شوند. بنابراین احتمالا در صورت بروز فرصت مناسب این استراتژی را به کار می گیرند.
36- سعی می کند از شما دفاع کند.
بعضی از مردها ممکن است به دفاع از شما بپردازند، حتی اگر ایده ای راجع به موضوع نداشته باشند – خواه در زندگی واقعی خواه در شبکه های اجتماعی. آنها می خواهند به عنوان شوالیه جنگجو دیده شوند.
حتی ممکن است به سایر مردهایی که ممکن است با شما در ارتباط باشند حسادت کنند. مراقب این مسئله باشید.
چگونه کسی را عاشق خود کنید؟ (12 روش کاملا موثر)
در نهایت تلاش آنها برای دفاع از شما باید دلپذیر به نظر برسد، نه مرعوب کننده. در نتیجه باید حد و مرزها را در نظر داشته باشند.
37- وقتی فقط شما دو نفر هستید (یا وقتی احساس راحتی می کند) آزادانه حرف می زند.
آیا وقتی افراد دیگری در اطراف هستند بی تفاوت به نظر می رسد و با رفتن آنها صمیمی می شود. در این صورت بدون شک، شما را دوست دارد اما خجالتی یا ترسیده است.
اما، این باعث نمی شود که او یک نامزد بالقوه برای شما باشد. ممکن است در یک خانواده بیش از حد مستبد بزرگ شده باشد و در مورد آینده خود با شما مطمئن نباشد.
38- راه های خلاقانه ای برای متمایز شدن از جمع پیدا می کند.
بعضی از مردها ممکن است برای جلب توجه لاف بزنند یا شیرین کارهای جسورانه انجام دهند، اما مردان خلاق و متفکر ممکن است منحصر به فرد بودن خود را به روش های بهتری نشان دهند.
بنابراین اگر او تنها پسری است که به پست تصادفی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اید پاسخ می دهد، ممکن است بخواهد به شما بگوید که شما را دوست دارد.
39- حتی در جمع هم در مرکز توجه او هستید.
مردی که به شما علاقه مند است حتی در جمع هم بیش از هر کس دیگر به شما توجه می کند.
نیت باگلی، متخصص زوج درمانی، می گوید “وقتی مردها از شما خوششان بیاید به چیزهایی که شما می گویید زیاد می خندند”. بنابراین اگر پسری در اتاق وجود دارد که تصور می کند شما خیلی شوخ و بامزه هستید، ممکن است به شما علاقه داشته باشد.
40- وقتی کار متفاوتی انجام می دهید متوجه می شود
آیا وقتی مدل موها یا آرایش خود را تغییر می دهید متوجه می شود؟ اگر چنین باشد دیگر نباید شک کنید که: او قطعا شما را دوست دارد.
روش استفاده از قانون جذب برای دوستی، ثروت و موفقیت
41- پیشنهاد می کند شما را به جایی که می خواهید بروید برساند یا از فرودگاه سوار کند.
اگر او مجبور باشد برای انجام این کار مسافت طولانی را رانندگی کند یا در ترافیک وحشتناکی بماند، علامت بهتری خواهد بود.
42- از شما می خواهد به جای اینکه در یک گروه باشید، دو نفری وقت بگذرانید.
او احتمالا می داند که در یک محیط کوچکتر می تواند شما را بهتر بشناسد و شانس بیشتری برای تجربه لحظات عاشقانه داشته باشد.
اما به دلایلی این ممکن است صرفا یک دعوت دوستانه باشد. اما اگر پیشقدم شود، برنامه ریزی و پیگیری کند – و قرار باشد فقط شما دو نفر باشید – احتمالا یک قرار ملاقات عاشقانه است.
43- سکوت می کند.
ترس از نادیده گرفته شدن برای مردها مسئله بزرگی است، مخصوصاً وقتی در جمع هستند. برای اینکه یک مرد خود را در موقعیتی این چنینی قرار دهد، جسارت زیادی لازم دارد.
بنابراین ممکن است وقتی در جمع هستید بی تفاوت رفتار کند و وقتی تنها هستید با شما صحبت کند.
44- به دوستانش گفته است که شما را دوست دارد، حتی اگر به خود شما نگفته باشد.
این یکی در حد پسر بچه های دبیرستانی به نظر می رسد، اما در مورد افراد مسن تر نیز اتفاق می افتد – به خصوص اگر خجالتی باشند یا احساس کنند ممکن است در حد شما نباشند.
از نظر باگلی در این شرایط می توانید بدون پذیرش هیچ ریسکی به علاقه او پی ببرید. کافی است سعی کنید با دوستانش ملاقات کنید. آنها ممکن است هر آنچه را که می خواهید بدانید به شما بگویند.
45- به طور اتفاقی به شما توهین می کند.
او سعی می کند شوخ طبع یا با نمک باشد، اما به طور تصادفی چیز توهین آمیزی (ملایم) می گوید. این اتفاق مدام رخ می دهد و یکی از علائم غیر منتظره ای است که نشان می دهد شما را دوست دارد.
از روی نحوه رفع و رجوع کردن وی می توانید چیزهای زیادی در مورد او بفهمید. آیا عذرخواهی می کند و می خندد؟ نحوه واکنش شما نیز کمک کننده خواهد کرد.
46- ​​با صراحت می گوید:” دوستت دارم.”
بسیاری از مردها، به خصوص مردان مسن یا بالغ، حرف دل خود را براحتی به زبان می آورند!
چنین مردی با صراحت تمام احساسش را به زبان می آورد. اگر به مردانی عادت کرده اید که بازی می کنند و حرف خود را نمی زنند، این می تواند برایتان مانند یک شوک باشد.
حتی ممکن است فکر کنید شوخی می کند اما احتمالا این طور نیست.
در این شرایط چه می کنید؟ در برخورد با چنین مرد صادقی می توانید بگویید، “من هم واقعا تو را دوست دارم!” یا “خیلی خوشحالم که این حرف را به من زدی اما من چنین احساسی نسبت به تو ندارم.”
در هر صورت، شما باید به چنین مردی احترام بگذارید!
خلاصه
اگر تمایلی به نشان دادن علامتی که نشان دهنده علاقه به شما باشد ندارد، با او کنار بیایید.
سعی کنید از طریق انجام کارهای خوب توجهش را جلب كنید.
8 نکته ضروری قبل از اینکه عاشق شویم؟
اگر علاقه ای به او ندارید، سعی نکنید از علاقه ای که به شما دارد استفاده کنید. بلافاصله احساستان را به او اطلاع دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.