اخبار

6 پروژه DIY همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند6 پروژه DIY همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند

تحت علامت زودیاک ماه مارس (قوچ یا حوت) متولد شده اید؟ ما پروژه های DIY برای مطابقت با شخصیت نجومی شما داریم. این پست برای شما ماهی و آتش است!

گفته می شود افرادی که تحت علامت زودیاک مارس – برج حمل و حوت – متولد شده اند، دارای برخی ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد هستند.

مطابق با Astrology.com:

برج حمل اولین علامت زودیاک است و متولدین زیر این علامت تقریباً خود را اینگونه می بینند: اول. برج حمل رهبران گروه هستند، اولین صف برای پیشبرد امور. اینکه آیا همه چیز انجام می شود یا نه، به طور کلی یک سوال دیگر است، زیرا یک برج حمل ترجیح می دهد شروع کند تا کامل کردن. آیا پروژه ای دارید که نیاز به شروع داشته باشد؟ به هر حال یک برج حمل را صدا کنید. رهبری نشان داده شده توسط برج حمل بسیار چشمگیر است، بنابراین تعجب نکنید اگر آنها بتوانند نیروها را در برابر شانس های به ظاهر غیرقابل عبور جمع کنند – آنها دارای چنین خاصیت مغناطیسی شخصی هستند. یک برج حمل نیز از موقعیت جدید دوری نخواهد کرد. متولدین این علامت معمولاً پیشگامان زودیاک نامیده می شوند و این سفر بی باکانه آنها به سمت ناشناخته ها است که اغلب روز را برنده می شود. برج حمل مجموعه ای از انرژی و پویایی است، به نوعی مانند یک Pied Piper، که همراه با جذابیت و کاریزمای خود، مردم را هدایت می کند. طلوع یک روز جدید – و همه امکانات آن – برای یک برج حمل سعادت خالص است….

قدرت بزرگ متولدین برج حمل در ابتکار، شجاعت و اراده آنهاست. این افراد دوست دارند کارها را پیش ببرند و در طول مسیر نترس هستند. پویایی و روحیه رقابتی آنها به طور قابل توجهی به هر یک از تلاش های آنها می افزاید.

در همین حال، ماهی ها به طور خلاصه عبارتند از:

حوت دوازدهمین علامت زودیاک است و همچنین آخرین علامت در چرخه زودیاک است. از این رو، این علامت بسیاری از ویژگی های یازده نشانه ای را که پیش از خود آمده اند، گرد هم می آورد. با این حال، ماهی ها از پنهان نگه داشتن بسیاری از این ویژگی ها بسیار خوشحال هستند. این افراد فداکار، معنوی و بسیار متمرکز بر سفر درونی خود هستند. آنها همچنین وزن زیادی برای احساس خود قائل هستند. بله، احساسات ماهی ها را تعریف می کنند، و غیرمعمول نیست که آنها بار خود (و شادی ها) و همچنین دیگران را احساس کنند. شهود متولدین ماهی بسیار تکامل یافته است. بسیاری از مردم ماهی ها را با رویاها و رازها مرتبط می دانند، و این ارتباط منصفانه ای است، زیرا متولدین این علامت در دنیایی توهم آمیز احساس راحتی می کنند.

قدرت بزرگ متولدین ماهی ها طبیعت مهربان و خیرخواهانه آنهاست. این افراد دوست دارند به دیگران کمک کنند و این کار را به تخیلی ترین راه ها انجام می دهند. این حساسیت احساسی آنهاست که مردم را جذب می کند.

آیا می خواهید اجازه دهید شخصیت شما بدرخشد؟ برخی از این پروژه‌های DIY را که افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند، بررسی کنید. نکته: آنها همچنین برای ماهی ها و برج حمل هدایای تولد عالی درست می کنند.

6 پروژه DIYs همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند

ماهی ها

اگر شما یکی از آن ماهی های خوش شانس هستید که بین 19 فوریه و 20 مارس به دنیا آمده اید، احتمالاً دکوراسیون خانه شما دارای رنگ های آبی و سبز اقیانوسی و سبکی از آن سبک بوهمیایی-التقاطی است. DIY نیز مفهومی خارجی نیست، چه بخواهید یک بانوج ساده و راحت خودتان را بسازید یا یک فرش پوم پوم فوق‌العاده مجلل (هر دو به همان اندازه که دنج به نظر می‌رسند). راحتی برای یک نشانه آبی هنری و حسی مانند شما کلیدی است و خانه جایی است که همه چیز از آنجا شروع می شود. به خواندن ادامه دهید تا ببینید چگونه می‌توانید با این وسایل DIY به خانه Piscean خود ارتقا دهید.

1. فرش پوم پوم، آویز دیواری و رومیزی – همه در یک!

https://www.instagram.com/p/BddxoSaFqpE/

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

در مورد همه کاره صحبت کنید! شما می توانید دیوار یا زمین خود را با این فرش آبی چند منظوره آمبره گرم کنید. بافت مخملی آن با معیار شماره 1 ماهی ها مطابقت دارد: عامل دنج. می خواهید این را امتحان کنید؟ کلیک اینجا برای آموزش

2. تزئین ماهی آویزان

6 پروژه DIY را که همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند را در https://diyprojects.com/diy-projects-all-people-march-zodiac-sign-need-try/ ببینید

تا دا! این یکی هست بنابراین ماهی ها! آن را دریافت کنید؟ کلیک اینجا برای دستورالعمل

3. میز قهوه استامپ

6 پروژه DIY را که همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند را در https://diyprojects.com/diy-projects-all-people-march-zodiac-sign-need-try/ ببینید

میل زودیاک شما به اقیانوس و فضای سبز در طعم دکوراسیون خانه شما می درخشد. با یک میز قهوه خوری که به شکل کنده تبدیل شده است، به ریشه های طبیعت دوست خود متوسل شوید. فقط کنده را به هر رنگی که می خواهید رنگ کنید، سپس آن را با لاک کامل کنید – آسان! کلیک اینجا برای آموزش

برج حمل

قوچ ها بین 21 مارس تا 19 آوریل به دنیا می آیند. قوچ ها معمولاً زندگی پرماجرا دارند و از هیجان شکار لذت می برند. “خواستن همیشه بهتر از بدست آوردن است” راه خوبی برای جمع بندی آن است. آنها همیشه در حال حرکت هستند و عنصر خود را زندگی می کنند: آتش.

1. آینه DIY بد بو برای اتاق خواب

6 پروژه DIY را که همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند را در https://diyprojects.com/diy-projects-all-people-march-zodiac-sign-need-try/ ببینید

یک زن برج حمل که شخصیتی فعال و ماجراجو است، دوست دارد صبح ها کمی وقت بیشتری را برای آرایش خود صرف کند، به همین دلیل است که ساختن آینه ای برای اتاق خواب، پروژه ای عالی برای خانه مبتدی است. آموزش خود را انتخاب کنید (مثل این الگوی جغرافیایی و طلایی) و کرک شوید!

آگهی بوسیدن کاردینال ها

2. DIY مو و شاخ

6 پروژه DIY را که همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند را در https://diyprojects.com/diy-projects-all-people-march-zodiac-sign-need-try/ ببینید

خیلی باحال! تلاش كردن این!

3. راه انداز آتش سوزی DIY

کلیک اینجا برای آموزش

احساس الهام گرفتن؟ از علامت زودیاک خود سرنخ بگیرید و کاردستی را شروع کنید!


آیا از پست ما لذت بردید پروژه های DIYs همه افراد دارای علامت زودیاک مارس باید امتحان کنند? در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

فراموش نکنید که با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، پینترزتی و اینستاگرام!

این پست را دوست دارید؟ آن وقت دوست خواهی داشت…

10 ایده برای پایه حماک

15 ایده برای دکور ساحل

15 پروژه دکور هالووین DIY

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #DIY #همه #افراد #دارای #علامت #زودیاک #مارس #باید #امتحان #کنند

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *