اخبار

7 پروژه DIY عالی برای اتاق بازی شما7 پروژه DIY عالی برای اتاق بازی شما

آیا به پروژه های DIY عالی برای اتاق بازی خود نیاز دارید؟ اگر هنوز چند قطعه را از دست داده اید تا اتاق بازی خود را به بهترین شکل ممکن تبدیل کنید، این ایده ها را امتحان کنید.

7 پروژه DIY عالی برای اتاق بازی شما

7 پروژه DIY عالی برای اتاق بازی شما

بالاخره اتفاق افتاد شما اکنون رسماً رویای خود را زندگی می کنید – یک اتاق بازی دارید! اکنون بزرگترین نگرانی که باید با آن روبرو شوید این است که چگونه آن را پر کنید. ما اینترنت را برای بهترین پروژه‌های DIY جست‌وجو کرده‌ایم تا اتاق بازی شما را با سرگرمی‌های باکیفیت پر کنیم—و از انجام این کار لذت ببرید. به هر حال، هیچ چیز بهتر از لذت ایجاد یک چیز کاربردی و جالب نیست، به خصوص اگر هدف نهایی آن باشد که بیشترین لذت را ببرید. بنابراین، بدون بحث بیشتر، در اینجا هفت پروژه وجود دارد که فکر می‌کنیم اتاق بازی نهایی را ایجاد می‌کنند، چه این اتاق جدید به خانه شما اضافه شود یا یک اتاق قدیمی که کمی خسته‌کننده شده است.

1. شراب چوب پنبه دارت هیئت مدیره پشتیبان

ما انتظار داریم که برای به دست آوردن اتاق بازی خود سخت کار کرده باشید و مطمئناً نمی خواهید آن را با سوراخ های زیادی در دیوار خود خراب کنید. ممکن است شما یک حرفه ای دارت باشید اما مهمانان شما (و شاید بچه ها) ممکن است نباشند. برای جلوگیری از این وضعیت کثیف، می توانید برای خود یک پشتیبان تخته دارت چوب پنبه شراب بسازید. این به خصوص اگر پس انداز کرده اید خوب است چوب پنبه های شراب برای یک پروژه DIY (اگر این کار را نکرده اید، باید یک بطری را باز کنید و مشروب بنوشید-مسئولانه). سایه‌های مختلف این قطعه را نسبتاً هنری می‌سازد، و اگر می‌خواهید از پشتیبان‌تان لذت ببرید، همیشه می‌توانید چوب پنبه‌های خود را رنگ کنید. دستورالعمل های مفصل (و آسان) در اینجا.

این را تشخیص دهید؟ شما هم دیده اید اینجا!

تبلیغ جی آبی
shadow-birds-20-per

2. جدول تخته سیاه

اولین قانون اتاق بازی این است که درگیری وجود نخواهد داشت. این افزودنی جدید به خانه شما باید فرار شما باشد، مکانی که برای تفریح ​​به آن می روید، نه اتاقی پر از بحث و جدل بر سر امتیاز یک بازی – به همین دلیل است که این میز تخته سیاه عالی است. برای قرار دادن نوشیدنی های خود به یک میز نیاز دارید، شاید چند کارت بازی کنید، و اکنون می توان از آن برای حفظ امتیاز نیز استفاده کرد.

این ساده تر از چیزی است که فکر می کنید، فقط این موارد را دنبال کنید دستورالعمل های بسیار ساده. و اگر می خواهید درست کنید رنگ تخته سیاه DIY، این را نیز بررسی کنید!

3. مرکز سرگرمی

اغلب کانون اتاق بازی مرکز سرگرمی است. مکانی برای تلویزیون شما برای تماشای رویدادهای ورزشی، کنسول های شما برای بازی های ویدیویی و سیستم صوتی شما برای حفظ روحیه سرزنده. همه این تجهیزات می توانند آشفتگی زیادی ایجاد کنند، و مطمئناً راهی برای تمیز و مرتب نگه داشتن آن می خواهید – به خصوص که کنسول های جدید و براق و لوازم جانبی مانند Oculus Rift مورد انتظار اغلب وارد بازار می شود.

این هم نباید پروژه بزرگی باشد! این افراد با استفاده از بلوک های خاکستری و چوب، یک مرکز سرگرمی درخشان با قیمت زیر 50 دلار ساخته اند. آموزش تصویری را حتما ببینید

و اگر هنوز وای فای در اتاق بازی خود ندارید، وجود دارد بازی هایی که نیازی به وای فای ندارند.

4. صندلی سینمای خانگی

اگر یک اتاق بازی بسیار بزرگ دارید (خوش شانسید!) ممکن است پروژه DIY زیر را در نظر بگیرید – صندلی سینمای خانگی، ساخته شده از پالت. این یک ایده عالی برای پروژه DIY شما است، ما تعجب می کنیم که چرا بیشتر از آن را ندیده ایم. ما پروژه‌های DIY را دوست داریم که از مواد ارزان‌تر و آسان‌تر استفاده می‌کنند و هر علاقه‌مندی که می‌تواند با آنها کار کند. به‌علاوه، چرخه‌سازی خلاقانه است!

پالت ها را روی هم قرار دهید، آن را در مقابل مرکز سرگرمی جدید خود قرار دهید، بازی را بپوشید و استراحت کنید. دریابید که چگونه در اینجا به آن دست پیدا کنید. اگر فضای شما اجازه نشستن از نوع استادیوم را نمی دهد، همچنان می توانید از پالت ها برای ایجاد مبل راحتی و استفاده از گوشه ها استفاده کنید.

پالت عشق؟ این پروژه ها را از دست ندهید!

تبلیغ جی آبی

5. میز پوکر

برای اتاق‌های بازی جدی‌تر، ممکن است بخواهید یک قدم فراتر از میز تخته سیاه نگه‌داشتن امتیاز بروید و میز پوکر خود را بسازید (البته می‌توانید هر دو را داشته باشید، اتاق بازی شماست).

اکنون، سطح مهارت این پروژه کمی بالاتر است، اما ما به شما ایمان داریم و فقط تصور کنید وقتی دوستان خود را برای بازی در این اطراف دعوت می کنید چه لذتی خواهید داشت! این دستورالعمل ها آن را مانند یک نسیم به نظر بیاورید – شاید در نهایت آنقدرها هم بد نباشد؟

6. هنر دیواری با دست پوکر

اگر قصد دارید از مهمان برای بازی روی میز پوکر جدید خود دعوت کنید، باید در نظر داشته باشید که آنها ممکن است به اندازه شما با سرعت بازی سازگار نباشند. یا شاید خودتان آنقدرها هم تجربه ندارید، شرمنده نیست. برای حل این مشکل جزئی و افزودن چند اثر هنری مرتبط به اتاق بازی خود، یک راهنمای دیواری مفید از دست های پوکر را چاپ کنید. با خرید یک قاب آماده که متناسب با دکور اتاق بازی شما باشد، می توان به راحتی به این امر دست یافت. مقداری کارت نازک اما محکم را متناسب با قاب ببرید. با استفاده از بسته‌های واقعی کارت‌ها، دست‌ها را به ترتیب دراز کرده و به پایین بچسبانید – چسب مقوا کافی است. در آخر، به دستان خود برچسب بزنید تا مردم بدانند چه چیزی را در دست گرفته اند (یا به آن تظاهر می کنند). اگر در مورد هر دستی کاملاً مطمئن نیستید، می‌توانید به راهنمای دست‌های پوکر نگاهی بیندازید. مطمئن شوید که آن را درست انجام می دهید

7. ذخیره سازی مکعب روبیک

هر اتاق بازی خوب به مقدار زیادی از بازی‌های رومیزی، کارت‌ها، راکت‌ها و هر چیز دیگری که برای شروع سرگرمی نیاز دارید نیاز دارد، اما این بدان معنا نیست که فضای ذخیره‌سازی شما باید کشوهای ساده و خسته‌کننده باشد! برخی از باهوش‌ها تنها رفته‌اند و مجموعه‌ای از نقشه‌های ذخیره‌سازی مکعب روبیک را انجام داده‌اند – که در واقع می‌چرخند.

این ممکن است درست مانند بازی کمی خراش دهنده مغز باشد، اما این دستورالعمل ها بسیار مفید خواهد بود.

بنابراین آنها را دارید: هفت ایده برتر اتاق بازی DIY ما. پروژه‌های اتاق بازی DIY عالی بیشتری وجود دارد، و ما امیدواریم که از چیدن اتاق جدید خود به همان اندازه که از آن استفاده می‌کنید لذت ببرید. DIYing مبارک!

آیا می خواهید یک تور داشته باشید و ببینید چگونه یک اتاق بازی بسازید؟ این ویدیو از i64X را ببینید:

بنابراین کدام یک را برای اضافه کردن به اتاق بازی خود خواهید ساخت؟ در زیر در نظرات به ما اطلاع دهید!

برای اطلاعات بیشتر درباره DIY و صنایع دستی، ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، پینترست و اینستاگرام!

مثل این؟ من مطمئن هستم که دوست خواهید داشت:

ایده های غار انسان | 19 پروژه دکور و مبلمان DIY

ایده های غار مرد برای مردان واقعی

23 ایده شگفت انگیز غار مرد برای عاشقان صنایع دستی مردانه

ردیابی

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند *


با استفاده از این فرم، شما با ذخیره و مدیریت داده های خود توسط این وب سایت موافقت می کنید.
*

حتما از فروشگاه آنلاین نقاشیا بازدید کنید، جهت مشاهده در بالای صفحه روی گزینه ی صفحه ی اصلی کلیک کنید.

Source link
#پروژه #DIY #عالی #برای #اتاق #بازی #شما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *